Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretőnek lenni!? fórum

Szeretőnek lenni!? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szeretőnek lenni!?

❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
1782. image13 (válaszként erre: 1779. - 4705d7a6b8)
2016. okt. 13. 19:03
"szereti és nem csalja meg." Igen,ez lenne a normális,de az ember gyarló és mindig többet,és mást akar mint a megszokott.
1781. 4705d7a6b8 (válaszként erre: 1706. - Nemtudom1990)
2016. okt. 6. 18:58
te magad válaszoltál a kérdésre, finomabban kifejezve, hogy "szexelni jó veled" de ennél semmi több. szerintem vegyél egy nagy levegőt és keressél mást.
1780. 4705d7a6b8 (válaszként erre: 1736. - Nemtudom1990)
2016. okt. 6. 18:54
nem hiszem, hogy így le kéne tolni saját magad, én egyáltalán nem ezt gondolom rólad. lehet hogy szerelmes vagy belé, vagy se veled se nélküled kapcsolat a tiétek. ezért még ne húzd le magadról a keresztvizet. én nem gondolom, hogy te ennyire rossz lennél.
1779. 4705d7a6b8 (válaszként erre: 1769. - PöttyösPanka)
2016. okt. 6. 18:50
teljesen igazad van. minden nőnek joga van tudni (joga lenne) hogy kivel él együtt és a másik hogy csalja őt hülyére. így legalább annak a feleségnek meglenne a lehetősége arra, hogyha ezt ezek után nem akarja, találjon olyat aki megbecsüli, szereti és nem csalja meg.
1778. 4705d7a6b8 (válaszként erre: 1771. - PöttyösPanka)
2016. okt. 6. 18:48
jó ez a szöveg
1777. 4705d7a6b8 (válaszként erre: 5. - 5e67f791bc)
2016. okt. 6. 18:47
hát ha éppen nem vagy szerelmes, kipróbálhatod. egy picit megtapasztalod, hogy milyen egyedül lenni és lehet hogy picit kényelmes helyzet is, szerintem nincs abban semmi rossz. de azért ha szingli leszel barátnőid szerintem legyenek, mert azért teljesen egyedül állni a világban biztos nem jó. egyébként ha 19 vagy még nagyon fiatal vagy, pár hónap szinglilét kipróbálásához bőven van időd.
1776. 4705d7a6b8 (válaszként erre: 1755. - Balek01)
2016. okt. 6. 18:39
írtad, hogy kevés a döntésre az időd. segíteni szeretnék nem okoskodni azért írom, hogy te is jól tudod, hogy nem akarja a gyereket és téged sem és nem fog lépni, max egy pár ezer forintos gyerektartást fogsz tudni tőle kicsikarni ami nem húz ki a vízből. azt is írtad, hogy vannak gyermekeid, egy új kisbabával elég kemény anyagi és egyéb helyzet elé állítod őket is. gyorsan el kéne gondolkodnod azon hogy döntesz. de egyet ne felejts el, ha egy férfi szeret, elválik és elvesz. de ha nem szeret és ezt nem önmagától teszi, egy gyerekkel nem fogod meg, csak gyors menekülésre ösztönzöd. remélem meg tudod oldani a gondjaidat.
2016. okt. 6. 18:33
hát nekem sem fordult meg a fejemben. szeretem a férjemet, ő is engem és élvezem a tisztes családanya szerepét, pedig ha akarnám lenne jelentkező. nem cserélném le ezt a szerepet ilyen jellegűre. persze ha valaki ezt szeretné én megértem, ő biztos nem boldog a kapcsolatában.
1774. image13
2016. okt. 6. 15:56
Hm!Valaki?
1773. image13 (válaszként erre: 1768. - Balek01)
2016. szept. 22. 09:29
Most kell nagyon észnél lenned,mert fontos,hogy a legjobb dönést hozd meg.
1772. image13 (válaszként erre: 1771. - PöttyösPanka)
2016. szept. 22. 09:27
Mi van,ha tévedsz?Pld nem az a gyermek valódi apja,akinek levágatnád?Úgyanis a gyakorlatban rengetegszer előfordul,hogy csak évekkel később derül ki a valódi apa kiléte.Én a prevenció híve vagyok.Ha nem a párom, vagy kezdetleges kapcsolatban levőkkel csak óvszerrel!
2016. szept. 13. 12:11
Nem teljesen ide tartozik, és tudom, hogy kicsit drákói vagyok, de én legszívesebben bevezetném, hogy ha valakinek nem egészségügyi okok miatt abortuszon kell átesnie, a partnerét is megműttetném. Hiszen ketten hozták össze a magzatot, de csak az anyának kell komoly testi és lelki megpróbáltatásokon átmennie. A férfiak könnyen dugdossák mindenfele a micsodájukat, hiszen max elvetetik a nem kívánt "mellékhatást". Szerintem az lenne a korrekt, ha egy kaparás-egy here eltávolítás. Másodjára már biztos nem kockáztatna a férfi.
1770. atokratokszenhidratok (válaszként erre: 1768. - Balek01)
2016. szept. 13. 08:48

Csak akkor vállalj gyereket, ha nagyon akarod, és egyedül is elboldogulsz..., de még úgy is iszonyú nehéz lesz.

Örök harc, és drámázás lenne a te életed is, és a picié is ha tisztázatlan körülmények között tartanád meg.

1769. PöttyösPanka (válaszként erre: 1765. - Balek01)
2016. szept. 13. 07:23
Akkor vagy korrekt, ha kitálalhatsz a feleségnek. Had tudja meg, kivel is él együtt.
1768. balek01
2016. szept. 13. 05:51
nagyon áll a dráma teljesen ki vagyok készülve de semmi nem biztos még....
1767. liliom10 (válaszként erre: 1765. - Balek01)
2016. szept. 11. 08:37

Megértelek. Azért beszélgess el vele sürgősen, ahogy írtam, aztán majd meglátod, tényleg akar-e Veled élni vagy csak hitegetett. Ha felelőtlen, gyáva, hazudós, akkor még mindig dönthetsz az abortusz mellett.

Tudok olyan esetről, mikor a szeretőnek már pár éves gyereke volt a férjtől, ekkor felhívta a feleséget, és elmondta a helyzetet. A feleség rövid gondolkodási időt adott a férjnek, válasszon, kivel akar élni. Ha vele, meg kell szakítania a kapcsolatot a szeretőjével. A férj nem tudott dönteni, a feleség elvált tőle. Az ilyen férfiak nem érdemlik meg, hogy semmi következménye ne legyen a viselkedésüknek ! A gyerek nem játék , több évtizedes felelősség !

1766. 65a50256f6 (válaszként erre: 1765. - Balek01)
2016. szept. 11. 07:29

Igazad van, ilyen helyzetben bizony a gyerektartás sz@rt se ér, már bocsánat... Nem helyettesíti a törődést, segítséget, arról nem is szólva hogy sokan szeretik kiharcolni a lehető legkevesebbet (értsd 10ezer forint kb).

Én azt javaslom, vetesd el a babát, mégha iszonyat nehéz is és a férfit pedig soha többé ne keresd...

1765. balek01
2016. szept. 10. 22:41

Köszönöm a tanácsokat és tetszenek is, az egésszel az a bajom, hogy nem tudom egyedül vállalni a babát :-((( Ha fizet akkor sem mert a gyerektartás közel nem ugyanaz az apai gondoskodással. Azzal, hogy éjjel ha sír felveszi, átpelenkázza, ringatja, és lelkileg támogat mindenben. Most gyakorlatilag szarik rám, éli tovább a szaros kis életét míg én alig alszom, mindig sírok és azon aggódom, hogy élem ezt túl. Mert sosem volt ab-m, és most sem mennék örömmel a gondolatra is sírok...

De a meglévő gyerekeim érdekében nem vállalhatom be egyedül a kicsit bármennyire is szeretném, és ettől megőrülök. Annyira szeretném az asszony fejére borítani mindezt mert ezek után rohadtul nem érdemli meg a további korrektségemet azt hiszem.

1764. PöttyösPanka (válaszként erre: 1755. - Balek01)
2016. szept. 10. 17:49
Eleget ígéretetett, adj neki ultimátumot. Vagy most azonnal lehatározza magát, és költözik, vagy fizeti a gyerektartást. Ne találgass többé, hogy vajon mit akar. Becsüld meg magad annyira, hogy nem engeded hitegetni magad többé.
1763. liliom10 (válaszként erre: 1761. - Balek01)
2016. szept. 10. 14:16
Nálad találkoztok ? Odamegy, mondod neki : "le se ülj, indulunk a feleségedhez, és elmondjuk neki a helyzetet, és hogy hozzám költözöl." Szerintem rögtön kiderül, költözni akar vagy sem ! Ha mégsem, és netán otthagyna Téged, megmondhatod, hogy gyerektartást fog fizetni, mert a gyereket ketten hoztátok össze, az övé is, vállalja a felelősséget ! Most eldőlne, mennyire szeret vagy nem, és az sem érdekelné, ha benned szétvagdosnák/megölnék a gyerekét !!! Azt hiszem, a " Néma sikoly " c, filmben mutatták be az abortuszt, ahogy a magzat menekül a gyilkos műszer elől ... :( Megrendítő film ! Ha ő csak ígérget, itt az ideje, hogy betartasd vele, mert a helyzet nem tűr halasztást !
1762. globus (válaszként erre: 1761. - Balek01)
2016. szept. 10. 12:58

Eljön hazulról, de mikor? Már most is jöhetne. Sőt, ha ilyen egyszerű, eddig miért nem tette meg?

Mondd azt, hogy harcba szállsz gyerektartásért :) Ez kiugrasztja a bokorból, hiszen azonnali döntésre kényszerülne.

1761. balek01 (válaszként erre: 1760. - Globus)
2016. szept. 10. 12:54
Azt mondja eljön otthonról és támogat és mellettem lesz mindenben amiben kell. Viszont a tettek, mást mutatnak, mert próbálom tesztelgetni, de sorra bukik rajta... Adott volt egy bizonyos határidő, amit mindenki másféleképp értelmez, ki így ki úgy. Igaz nem telt még le, de ahhoz, hogy a szavak valóra váljanak, már valamiféle tettek is kellenének, különben nem lesz semmi az egyezségből.
1760. globus (válaszként erre: 1759. - Balek01)
2016. szept. 10. 12:50
Általában véve is úgy tartja a szólás, hogy nem az számít, mit mond, hanem mit tesz. Cselekedetek jelentősebbek. Egyébként mit mond? Elválik? Vagy támogatna anyagilag?
1759. balek01 (válaszként erre: 1756. - Liliom10)
2016. szept. 10. 12:46

Kedves Liliom, van már gyermekem több is, épp ezért nem tudom egyedül felvállalni a babát. A leendő apa tud róla, szavaiban mellettem áll, tettei azonban teljesen mást mutatnak számomra.

A legjobban a történetben az fáj,hogy már már megbékéltem volna szeretői státuszommal ( igen tudom ez engem minősít), mikor ez történt.

1758. fincsi5 (válaszként erre: 1755. - Balek01)
2016. szept. 10. 09:33
Ha nem tudod egyedül vállalni, inkább vetesd el, most bármit mond, ígér.
1757. globus (válaszként erre: 1755. - Balek01)
2016. szept. 10. 09:22

"Azt hiszem csúnyán átvertek. Mit érdemel az a nős pasi aki x ideje hiteget majd teherbe ejt és most sem csinál semmit a dumáláson kívül?"

Ezt írtad. Teherbe eséshez kevés lett volna ő egyedül, te is jelen voltál, nem védekeztél? Tapasztalatok sajnos azt mutatják, hogy ilyenkor a szeretők lelépnek, vagy szívós pressziót gyakorolnak, hogy vetesd el a babát. Ha megteszed, utána úgy viselkednek, mintha mi sem történt volna, nem az ő életük megy tönkre... Gyorsan döntsd el, hogy kell-e neked ő tartós kapcsolatra, és állítsd válaszút elé, tények őszinte feltárásával. Ha nős ember az illető, nagyon kemény csata lesz.

1756. liliom10
2016. szept. 10. 09:04
Kedves Balek ! Amikor én nem akartam gyereket, mindent megtettem, hogy ne essek teherbe. Csak Te tudod, hogy alakult így, gondolom, nem szedtél fogamzásgátlót. Más módszerek is vannak. Most már ez a múlt, tanulj belőle a jövőre nézve. Nem tudjuk, milyen ember a leendő apa, nem tudhatjuk, csak ígérget-e ? Tudja, hogy apa lesz ? Én nem vagyok abortuszpárti (nagyon kivételes esetektől eltekintve). A nők néhány %-ának többé nem lehet gyereke, olvass utána az egyéb problémáknak, szövődményeknek, másrészt nagyon megviseli őket lelkileg is. Sürgősen ülj le egy komoly beszélgetésre vele, részedről se legyen semmi mellébeszélés ! Meglátod, hogy reagál. Most ennyi, mert túl keveset tudunk. Hány évesek vagytok ? Neked nincs még gyereked, úgy értem a leveledből. És neki ?
1755. balek01
2016. szept. 10. 04:23

Beköszönök. Talán van itt pár tapasztalt ember a témában. Adott a szeretői viszony x ideje, és a szerelem. Terhes lettem:-((( És nem tudom tényleg lépni fog e vagy csak ígérgetés van mint általában

a babát nem tudom egyedül vállalni. Mit tegyek? Meddig várjak? Sokáig nem tudok, mert ha ab. azt időben kell intézni. Honnan tudhatom,hogy tényleg lép és nem csak kettős életet él? lehet ezt valahogyan ellenőrizni? Hisz magamhoz mégsem láncolhatom.Nagyon kiszolgáltatott leszek ha bevállalom. Most független vagyok.

Szeretői viszony megkomolyodhat egyáltalán így? Hozzáteszem nagyon sokszor találkoztunk, nem az a viszony volt, hogy egyszer pár órára összefutunk és mindenki megy tovább.

1754. image13 (válaszként erre: 1753. - Ht keksz)
2016. aug. 22. 13:35
Köszönöm. erre gondoltam én is.
1753. ht keksz (válaszként erre: 1752. - Image13)
2016. aug. 21. 20:37
Aki ìgy tudja kezelni ,csak annak való mūfaj.
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook