Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretőnek lenni!? fórum

Szeretőnek lenni!? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szeretőnek lenni!?

2007. márc. 20. 21:05

Ha egy házasság nem müködik jól valami oknál fogva akkor miért baj az ha máshol keressük a boldogságot.

Nekem közel egy éve van viszonyom egy nős férfivel,és nem csak szex van köztünk, hanem igazi szerelem alakult ki köztünk.Hozzá teszem,hogy negyven felettiek vagyunk.

11. opál
2007. márc. 19. 15:55

Ha egy kapcsolat igazán jól müködik,akkor még a gondolattal sem játszik el magában az ember,de múlik az idő és történnek dolgok amiket vagy meg tudnak beszélni vagy besöprik a szönyeg alá. Én az elöbbire szavazok,ha úgy itélik meg hogy már nem müködik,akkor esélyt kell adni magunknak és a párunknak is az újrakezdéshez. Ha közben a képbe kerül a harmadik személy,akkor azt is be kell vallani,mert semmit sem lehet eltitkolni...akadnak "kedves" emberek bőven.

Van erre egy mondás is:Ha mindenki annyit foglalkozna a saját házasságával,mint máséval akkor nem lenne annyi válás!!

2007. márc. 19. 10:21

Hát úgy látszik én leszek az aki bevallja, hogy ugyan én nem voltam, de tartottam szeretőt... és jó volt...

Majdnem egy évig találkozgattunk, pár hónap alatt kialakult egy időrend, ami ha jól emlékszem hétfő szerda csütörtök volt 2-től 5-ig nála. Annyira megszoktam, hogy teljességgel vártam már, mikor találkozunk. A kapcsolatunk szépen lassan átment egy "barátságba", néha elmentünk moziba, néha sétálni, de mindig ott volt a szex is. Eszünkbe sem jutott egyikünknek sem, hogy ebből vmi komoly legyen! Annyira jól volt az úgy ahogy volt, hogy nem is kellett változtatni. Mindig megbeszéltük az éppen aktuális kapcsolatainkat, hogy milyen és mit kellenne csinálni, szinte nem volt olyan dolog, amit ne tudtunk volna megeszélni egymással. Kötetlen volt, szabad és eszméletlenül jó, mégsem szerelem. A vége pedig azért lett, mert belesezrettem egy másik fiúba, de ha nem teszem meg, talán még ma is tartana az a románc.

2007. márc. 18. 19:59
Mi van ha nem is tud a másik kapcsolatáról eleinte és belezserete a hapsiba?hmm???!!:)
2007. márc. 18. 15:02

Szerintem udorító, ha valaki belemászik két ember kapcsolatába! Ha nem működik egy kapcsolat, ki kell belőle szállni, ha működik, nem kell másfelé kacsintgatni!

Nem lennék szerető, de volt már olyan kapcsolatom, ami csak a szexről szólt. Kölcsönösen kihasználtuk egymást. Talán három alkalom volt, nem bántam meg, nemrég eszembe jutott mi lehet a hapsival. Nekem azóta komoly kapcsolatom, van. Soha nem csalnám meg a Kedvesem, túl jó ember és nagyon szeretem. Ha megcsalna: elengedném! Mert szernitem az szeret igazán, aki elenged! Nem csinálnék balhét ebből, de megkérném, hagyjon el! Ha már valaki mást keres, ott valami bibi van! De az ilyen ember nem biztos, hogy az aktuális kapcsolatában hűséges! Ha egyszer megtette...

7. 5e67f791bc (válaszként erre: 6. - Mandella)
2007. márc. 18. 14:56
Komolyan gondoltam, hogy a vegere meg oda kellett volna irni, hogy majd Mandit megkerdezem az ugyben:)
6. mandella (válaszként erre: 5. - 5e67f791bc)
2007. márc. 18. 14:47

én adhatok tanácsot!


egy """szingli"""

2007. márc. 18. 14:43
Mostanaban eleg sokat gondolkodom ezen a teman. 19 eves korom ota egyfolytaban baratno vagyok es mar nagyon unom. Azota, hogy elvesztettem aszuzessegemet nem voltam egyedul. Egyik nap meg ennek a baratnoje voltam, a masik nap meg mar a masike. Nem vagyok csapodar! 19 evesen lett eloszor komoly baratom vele voltam 3 evig, majd egy nalam 20 evvel idosbb ferfinak voltam a baratnoje 6 evig, a mostani kapcsolatom meg 4 eve tart. Mindegyik kapcsolatomban a szerelem dominalt. Es mindig napok alatt valtottam. De meg sosem voltam szingli. Ki akarom probalni. Bar nem tudom, hogyan csinaljam...:)
2007. márc. 18. 13:08
Nekem se fordult meg ilyen a fejembe. Ezt nevezik ... :)
2007. márc. 17. 23:09
A NL újságban azt hiszem most volt ilyesmikről cikk.:)Érdekes volt:)
2007. márc. 17. 23:07
Hát nekem nem fordult meg a fejembe,hogy szerető legyek,mert még mindig szeretem a férjemet,és ő a legjobb szerető számomra.De ha elmúlna ez az érzés akkor sem aláznám meg azzal hogy szeretőt tartok.A mai lányok ahogy észreveszem,gátlástalanok,és abszolut nem érdekli őket hogy a pasinak van-e családja,vagy sem.Persze ehhez a pasiis kell.De a csajok törtetnek előre és mindent bedobnak.Vagy azért mert jó partinak néz ki,vagy mert elváltak,és ha őket megcsalták,akkor másnak se legyen jobb.Sajnos ezt az ismerőseim körében tapasztaltam.De biztos vannak más okok is amiért teszik az emberek.Én nem tenném.Ha már nem jó egy kapcsi,meg kell beszélni,és ha tud az ember akkor közösen változtat rajta,ha meg nem akkor méltósággal kell tovább lépni.A szeretősdi csak egy pótlék,semmi más.Valami hiányzik,de nem merjük elmondani,megbeszélni a párunkkal.
2007. febr. 7. 00:36
Biztosan neked is megfordult már a fejedben,hogy milyen jó is lenne a párod mellett egy kötetlen szexen alapuló kapcsolatot folytani.
Vagy akár szingliként szertőnek lenni.
Olyan ha hív megyek,amint küld távozom féle kapcsolat!

Ugrás a teljes írásra: Szeretőnek lenni!?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook