Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szeretnék feszesebb cickókat milyen tornával érhetem ezt el? fórum

Szeretnék feszesebb cickókat milyen tornával érhetem ezt el? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
95. suzanne7 (válaszként erre: 94. - Brájgátta)
2009. júl. 3. 21:42

Szia!!:)

Jajj örülök neked:), jó, hogy olyan helyre kerültél ahova szerettél volna menni:).

Én is csinálgattam ám az edzést :)

94. brájgátta (válaszként erre: 93. - Suzanne7)
2009. júl. 3. 21:12

Szia!

Nah hazaértem...minden rendben volt és képzeld olyan részre jutottam, ahova akartam. :) tök jó:)

De majd leírom a többit priviben. :)

Jah és tornáztam :D súlyzóm nem volt, úgyh azzal nem sikerült edzeni, de a többit csinálgattam :)

93. suzanne7 (válaszként erre: 92. - Brájgátta)
2009. jún. 28. 16:40

Rendben, várom majd a beszámolót:)!

Puszii:)

92. brájgátta (válaszként erre: 91. - Suzanne7)
2009. jún. 28. 15:58

Okés....Te is vigyázz magadra! Meglesz :P majd mesélek. :)

Pussz!

91. suzanne7 (válaszként erre: 90. - Brájgátta)
2009. jún. 28. 15:56

Akkor vigyázz magadra:)!Jó belekóstolást a "nagy betűs" életbe:).

Puszi :)

90. brájgátta (válaszként erre: 89. - Suzanne7)
2009. jún. 28. 15:49

Ok-ok :)bízom benne, h hamar megszokom.

Kocsival kb. úgy 1 óra, úgyh annyira nem vészes.

Meg busz is sok jön-megy:) már lassan indulunk:(, úgyh nemsokáig leszek :( :( remélem gyorsan lefog telni.

Jó legyél, majd akkor jelentkezem :)

89. suzanne7 (válaszként erre: 88. - Brájgátta)
2009. jún. 28. 15:10

Szia!Ne haragudj, hogy csak most... Anyuéknál voltunk kajálni, tele vagyok mint a déli busz:D.Szorítok mindenképp, biztos ügyes leszel:)!Messze mész gyakszira a lakóhelyedtől?Igen jöhetne az igazi nyár, mert én imádom a nyarat, az esőt utálom!Remélem még fent leszel ma:).

Neked is vidám délutánt:)!

88. brájgátta (válaszként erre: 87. - Suzanne7)
2009. jún. 28. 12:19

Jaja kezdem :(. Majd szoríts! :)

Huh ne is mondd... :S itt hol süt a nap, hol beborul... narancssárga riasztást adtak ki éjfélig, úgyh bizti lesz még itt vihar :S. Most már tényleg jöhetne az "igazi" nyár.

Ha találok vmi netkávézót, akkor majd írok onnan, bele se merek gondolni mi lesz velem net nélkül :D

Na megyek még szét nézek mit hagyok itthon...


Addig is vidám szép napocskát! :D

87. suzanne7 (válaszként erre: 86. - Brájgátta)
2009. jún. 28. 12:10
Kezded a melót?:(Kár, hogy csak pénteken tudsz majd írni, de addig én is csinálom, ezt én is megígérhetem:).Olyan szomorkás idő van:(, semmihez nincs kedvem:(.
86. brájgátta (válaszként erre: 85. - Suzanne7)
2009. jún. 28. 12:05

Szia!

Semmi gond, mostanába nekem se sok időm van netre..pakolgatok be :( :)

Bizony, az szuper ha van már izomláz. :) Nekem is tetszik ez az egész, nem vészes...és időm is van rá mindig :)

Sajnos, majd csak jövőhét pénteken tudok írni :(

De addig is majd tornázgatok, ígérem! :D

85. suzanne7 (válaszként erre: 84. - Brájgátta)
2009. jún. 28. 11:19

Szia!

Ne haragudj, de tegnap nem voltam itthon egész nap:).Este későn jöttünk haza, akkor meg már nem volt lelkierőm írni:)...Én is csinálom, ezt a falnyomósat is, meg a "meditálósat":D+egy kis súlyzózást.Izomlázat érzek már, az tök jó nem?:)Az a legjobb az egészbe, hogy ezt nem unom meg:), mert tudom variálni a gyakorlatokat és annyira le sem fáraszt:).

84. brájgátta (válaszként erre: 83. - Suzanne7)
2009. jún. 27. 20:02

Szia!

Én is bocs. :) Huh az már komoly év :)

Ma párommal voltam egész nap (itt-ott).

Tegnap csak keveset súlyzóztam, de amúgy érzem, h van egy pici izomlázam. Ma majd nemsokára elkezdem a gyakorlatokat :) remélem párom nem fog viccelődni,mert tegnap is még este csináltam az összenyomósat Ő meg azt hitte "koncentrárok" vmire :D

83. suzanne7 (válaszként erre: 81. - Brájgátta)
2009. jún. 26. 22:02

Szia!!!!:)


Bocsi, hogy csak most jöttem,de táncon voltam (néptáncolok több mint 8 éve) és nem rég értem haza.Hulla vagyok:), de csináltam melltornát:D, "gyúrtam vazze":)olyan falnyomósból csináltam 20-at meg kézösszetevősből 10x30mp :P, ennyi asszem elég volt belőle mára.Holnap majd súlyzózom is:)).Te súlyzóztál?:)

2009. jún. 26. 18:02
súlyzóval az biztos
81. brájgátta (válaszként erre: 80. - Suzanne7)
2009. jún. 26. 16:11

Kösziii :)

Nos az összenyomósat megcsináltam, súlyzózásból még van.

Jah..azon gondolkoztam, h estefelé megkellene csinálni egy pár olyan falnyomósat :D még tegnap próbáltam...eléggé hatásos sztem :)

Te hogy haladsz?

80. suzanne7 (válaszként erre: 79. - Brájgátta)
2009. jún. 26. 13:02

Rendben:)

Jó étvágyat:)

Szép napot!!

79. brájgátta (válaszként erre: 78. - Suzanne7)
2009. jún. 26. 12:56

Bízzunk benne! :)

Én most lelépek ebédelni,de majd értekezünk..

További Szép Napot! :)

78. suzanne7 (válaszként erre: 77. - Brájgátta)
2009. jún. 26. 12:49

Köszönöm a helyzetjelentést :D.

Én se tudok aludni, ha vihar van, meg félek is kicsit:D...Remélem nem lesz nagy vihar ebből a fülledt melegből:S.Mert nagyon úgy néz ki,hogy nem lesz jó vége ennek a sok szürke felhőnek az égen...

77. brájgátta (válaszként erre: 76. - Suzanne7)
2009. jún. 26. 12:42

:D akkor feszesítésre fel :D

Jelentem: itt jelenleg napos, meg olyan fülledt meleg egy kis széllel mellékelve :S ...de itt is néha beborul. De a lényeg, h már péntek van.

Tegnap alig tudtam aludni a dörgésekől :( remélem ma már nem lesz semmi vihar feeling :)

76. suzanne7 (válaszként erre: 75. - Brájgátta)
2009. jún. 26. 12:32

Na de jó:).Én majd nem sokára kezdem:).

Milyen idő van felétek?Itt hol borult, hol süt a nap, pedig én meleg nyarat akarok!!!!:)

75. brájgátta (válaszként erre: 74. - Suzanne7)
2009. jún. 26. 12:20

Szia!

Hát délelőtt csináltam 6x30mp-et a kézösszenyomósból, a súlyzózást még nem kedztem el :), de majd folytatom így apránként :)

74. suzanne7 (válaszként erre: 73. - Brájgátta)
2009. jún. 26. 11:49

Szia!

Na megcsináltad már a gyakorlatot?:)Én még nem majd csak délután:)!

2009. jún. 25. 23:15

Oké :)Bizony... Alig várom a hnapot :D

JóÉjt! :)

72. suzanne7 (válaszként erre: 71. - Brájgátta)
2009. jún. 25. 23:13

Itt is egész jó idő volt ma:).Az én kedvem is jobb volt tőle:).Na most megyek, mert még vár a fürdés, meg álmos is vagyok:).Akkor holnap újult erővel mellbedobással új nap elé nézünk:D.

Holnap értekezünk:).Jó éjt!:)

71. brájgátta (válaszként erre: 70. - Suzanne7)
2009. jún. 25. 23:10

Akkor ott most nyugi van. :)

Jah,sajnos ezen a héten ilyen pocsék idő van:(

Mondjuk ma sütött a nap rendesen, a kedvem is jobb volt :)

70. suzanne7 (válaszként erre: 68. - Brájgátta)
2009. jún. 25. 23:05
Itt sem esik hála égnek, de nem dörög, se villámlik:).Nem szeretem a vihart, olyan kicseszés ez a nyár, milyen rossz idő van már ezen a héten:(.
69. suzanne7 (válaszként erre: 67. - Brájgátta)
2009. jún. 25. 23:02
:)Hát a Te szakmád inkább olyan amiből majd meglehet élni,keresett szakma.Az óvónői pálya nagyon szép, de nem keresett, mert nem sok gyerek van, de én akkor is szeretnék az lenni, mert imádom a gyerekeket:).
68. brájgátta (válaszként erre: 66. - Suzanne7)
2009. jún. 25. 23:00

Nálatok most milyen az idő?

Itt villámlik meg dörög :( de szerencsére még nem esik

2009. jún. 25. 22:58

Ahha, elég jó, csak majd az angolt kell erőltetnem :S

Huh az is komoly.

Mikor kicsi voltam én is óvónő akartam lenni :) na meg fodrász :D

66. suzanne7 (válaszként erre: 65. - Brájgátta)
2009. jún. 25. 22:54
Na de jó:), nagyon jó szakon tanulsz:).Én szoc. munkát végzek egy alapítványnál, 5 időshöz járok hétfőtől péntekig, és nekik segítek ebbe abba, bár inkább beszélgetőtársra van szükségük:).De később szeretnék majd óvónőnek tanulni, és aként dolgozni:)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook