Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szeretnék feszesebb cickókat milyen tornával érhetem ezt el? fórum

Szeretnék feszesebb cickókat milyen tornával érhetem ezt el? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2009. jún. 25. 21:11

Sziasztok!

Szerintem ha fogyás miatt nem olyan feszesek a lányok azt nem lehet a régivé tenni.Hacsak nem vagy 18-20 éves.Nekem is egy kicsit veszítettek formájukból a fogyás miatt.A krémekről sok rosszat hallottam pl.:hogy elősegíti a mellrákot.Ezért én nem használok.Szerintem erre nincs semmi jó gyakorlat de ha megtalálod kérlek szólj,mert az én csajaimra is ráférne.

34. suzanne7 (válaszként erre: 32. - Brájgátta)
2009. jún. 25. 21:08
Rendben akkor holnap elkezdjük?:)
33. suzanne7 (válaszként erre: 28. - Vámpír)
2009. jún. 25. 21:07
Megpróbálok egy mell feszesítő krémet és egy kis minimális edzést beiktatni, mert nem szeretnék mell nélkül maradni:), viszont szeretnék szebbet is, mert nem érzem jól magam a fürdőruhámba...
32. brájgátta (válaszként erre: 29. - Suzanne7)
2009. jún. 25. 21:06
Okés, benne vagyok :)
31. suzanne7 (válaszként erre: 27. - Roncsika)
2009. jún. 25. 21:02
Köszönöm a hozzászólást, és teljes mértékben igazad van!!!Mindig hordok melltartót, olyat ami kényelmes, és tart is!Sajnos nálam a hízás nem igazán sikerült:(,ugyanis nem tudok hízni.Pedig csak 5 kg szeretnék, de talán most majd kiderül mi lehet a baj(járok kivizsgálásra).
30. suzanne7 (válaszként erre: 26. - B2d0b7d91e)
2009. jún. 25. 20:57
Köszi a részletes leírást, elfogom kezdeni+súlyzózok mellé:).
29. suzanne7 (válaszként erre: 25. - Brájgátta)
2009. jún. 25. 20:56
Akkor kezdjük együtt:).Mit szólsz?:)1 hét is valami;).Tessék összeszedni magad, nekem is nehéz, de muszáj:)))).
28. Vámpír (válaszként erre: 12. - B2d0b7d91e)
2009. jún. 25. 20:54

sziasztok,


Egyetértek feguval. Ha keményen edzed a mellizmot, akkor elfogy a mell, mivel a mell zsírszövet és a mögötte edző izomzat fejlődik. Sajnos a súlycsökkenés és a gyarapodással a mell méretei is ingadoznak. Ezért nagyon oda kell figyelni a fogyokúráknál is. Én azt ajánlom, hogy ha lehet előbb próbáld meg feszesítő krémmel és kevés edzéssel.

Pl: Nézd meg a testépítő hölgyeket. Nekik ezért nincs mellük. Tudom te nem versenyre készülsz, de a kisebb edzésnek is ez lesz az eredménye.

2009. jún. 25. 20:49

Szerintem a mell elsősorban genetika, mint ahogy minden a testünkön/ben. Ami szerintem fontos, h. mindig hordj melltartót, ami a szalagokat nem engedi megnyúlni, emellett az izmokat pedig erősítsd(akár az itt felsoroltak szerint).


Sajnos a hirtelen fogyás hízás, első körben a bőrnek tesz rosszat, mert hiába vagy fiatal a bőr rugalmassága elfárad. Tudom, h. a szoptatás egy másik téma, de egy barátnőmnek (20 évesen) akinek mindig kicsi melle volt, úgy megnyúlt, h. csak a szilikon segített, de az anyukámnak például 50 évesen is gyönyörű melle volt, pedig ő három gyereket szoptatott hosszú ideig.


Fontos, h. próbáld a súlyodat tartani, mert bármilyen fiatal vagy, a mell nem olyan mint a comb, hogy egy kis edzéssel karban lehet tartani. A mell zsír szövet, nem izom, ezért nem alakítható. Én a krémekben nem hiszek, ha valóban érne valamit szerinted lenne ez a probléma? Csudát!

Ha nagyon vékony vagy, engedd meg magadnak, h. felugorjon rád néhány kiló, hidd el ez az egyetlen ami a melledet feszesebbé teszi. Nekem ez mindig beválik. Ha kicsit fogyok, egyből onnan, ha hízok szerencsére oda jön vissza leghamarabb. Nem is panaszkodhatok.. szerencsére.

2009. jún. 25. 20:47
Kar behajlítva, először összeérinted az ujjhegyeket, és ahogy nyomod össze az ujjaidat mind érjen össze az újj begytől a tenyérig. A hüvelyk ujj nem tud összeérni:) Összenyomni, megtartani 20-30 másodpercig (de folyamatosan nyomod). ezt egymás után 10x
25. brájgátta (válaszként erre: 23. - Suzanne7)
2009. jún. 25. 20:45

Én is így vagyok ezzel. :)

Sajnos nekem már csak ezen a héten lenne időm egy kis sportolára, ugyanis jövőhéttől kezdek melózni :( dehát majd összeszedem magam :)

24. anyuca66 (válaszként erre: 19. - B2d0b7d91e)
2009. jún. 25. 20:43
Egészen pontosan hogy kell. Behajlított kar, és úgy az ujjaink érjenek össze?? Ujjvégek, vagy az ujjbegy is össze kell hogy érjen, Bocs de most próbálkozok, mindegyik menne..
23. suzanne7 (válaszként erre: 22. - Brájgátta)
2009. jún. 25. 20:41
Remélem bennem lesz elég kitartás:).Néha lusta vagyok,de nem akarom elhagyni magam:).
2009. jún. 25. 20:39
Háát nem is tudom. Az a baj, hogy én elkezdtem, de abba maradt. De sztem ha naponta többször végzed kb. 1-2 v 3 hétig, akkor bizti lesz változás :)
2009. jún. 25. 20:39
Mell előtt a tenyeret összenyomni ezt már kb 20 évvel ezelőtt is olvastam, az akkori szabad föld újságban. A súlyzóról is azt hallottam jó. Barátosnémnak mellműtéte volt, nem szépítő, utána kapott valami krémet. Azt mondta kicsik a melltartóik...
20. suzanne7 (válaszként erre: 19. - B2d0b7d91e)
2009. jún. 25. 20:34
Igen már kipróbáltam:).Egész jó, nem olyan fárasztó:D:).
2009. jún. 25. 20:28

Jóga gyakorlat már írta valaki:

Mell előtt, az ujj hegyeket összeérinteni és úgy összenyomni a két kezet, hogy csak az ujjak érjenek össza a tenyér nem.

18. suzanne7 (válaszként erre: 17. - Brájgátta)
2009. jún. 25. 20:24
Mindenképpen:).Szerinted mennyi idő alatt érhetek el változást?Nem olyan drasztikus a helyzetem:).
17. brájgátta (válaszként erre: 15. - Suzanne7)
2009. jún. 25. 20:19
majd számolj be a változásról :))
16. suzanne7 (válaszként erre: 14. - Tina82)
2009. jún. 25. 20:17
Köszi:),Anyukám Avonozik lehet rendelek, igazából egy próbát megér:).Ááá micsoda könnyen meg lettem győzve:D.
15. suzanne7 (válaszként erre: 12. - B2d0b7d91e)
2009. jún. 25. 20:16

Igazad van, hogy genetika,de még reménykedem:).Bár nincs még "csúnya" dekoltázsom, de azért szeretnék szebbet mint amilyen volt:).Remélem nem fogynak el a cicim:)), bár ahhoz képest, hogy alacsony vagyok, és víkonyka:) egész nagy melleim vannak(nem aránytalanul, de azért vannak).

Megpróbálom a súlyzós módszert és majd meglátom milyen lesz a változás:).

14. Tina82 (válaszként erre: 11. - Suzanne7)
2009. jún. 25. 20:15
Én nekem Avonos krémem van, nézd át a katalógust! Találsz majd benne...:)
13. suzanne7 (válaszként erre: 9. - Tina82)
2009. jún. 25. 20:09
Köszi:).Megpróbálom, és ez a kéz összetevős is igen jó, most kipróbálta és hihetetlen, hogy ilyen kis erő kifejtésével mennyivel másabb formát öltenek a melleim:).
2009. jún. 25. 20:07

Persze ez mind igaz, amit írsz.

A mell, ahogy az edzőm annak idején mondta "felesleges zsírtömeg"

A mell izom a zsírszövet alatt van, így ha ilyen gyakorlatokat végzel attól nem maga a mell lessz feszesebb szerintem. Lehet, hogy a mell izom megdolgozásával kicsit rendeződik a mellforma, de én félnék attól, hogy elfogy a cicim:)

A bőr lehet, hogy tud feszesedni, de szerintem ez genetika.

Ezt azért merem kijelenteni, mert ugyan én már 40 elmúltam, és súly ingadozásom is van rendesen folyamatosan, de még mindig simán feltudok venni pólót melltartónélkül. A barátnőm, aki sosem fogyott hízott, csak tartja a súlyát, ugyanennyi idősen, melltartó nélkül már nem tud kimenni az utcára.

Tehát igazán nem tudom, csak így gondolom.

11. suzanne7 (válaszként erre: 9. - Tina82)
2009. jún. 25. 20:07
Köszi a tippet:), amúgy sosem hittem a krémekben, de lehet egyszer kipróbálom és majd kellemesen csalódok:).Amúgy fogyni nem akarok, csak formálódni(hisz nincs miből fogynom:().És milyen fajta mell feszesítők vannak, melyikek jók?:)
10. brájgátta (válaszként erre: 8. - Suzanne7)
2009. jún. 25. 20:05
igen, sztem jó :)
2009. jún. 25. 20:04
Én Béres A. Változz velem c, DVd-jéből használom a mellizom gyakorlatokat...én hasznáűlok testfeszesítő krémet, mert fogyózok és a mellemre is kenek mindig, én szerintem jó, de te tudod...:)
8. suzanne7 (válaszként erre: 6. - Brájgátta)
2009. jún. 25. 20:03
Köszi:), én is a súlyzózásra gondoltam:).1-1 kg kezdésnek jó nem?
7. suzanne7 (válaszként erre: 4. - Tina82)
2009. jún. 25. 20:02
Nem nagyon hiszek a mell feszesítőkben:),mitől tud egy krém feszesíteni?:)Inkább tornáznék csak nem tudom hogy melyik gyakorlat jó a cickókra.Lehet súlyzóval kellene, vagy nem tudom.
2009. jún. 25. 20:01
pl: súlyzózással, fekvőtámasszal, vagy ha a két tenyeredet a mellkasod előtt összenyomod kb félpercig, majd ismétlés.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook