Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szeretnék feszesebb cickókat milyen tornával érhetem ezt el? fórum

Szeretnék feszesebb cickókat milyen tornával érhetem ezt el? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
5. suzanne7 (válaszként erre: 3. - B2d0b7d91e)
2009. jún. 25. 20:00
Én úgy olvastam, hogy míg fiatal a bőr addig könnyebben feszesedik, ugyan úgy mint mikor egy hasat formálsz hasizom gyakorlattal, az is feszes lesz nem?:)Meg mindenkinek van mellizma és ha az ember tornázik rá akkor az más formájú lesz, csak nem tudom melyik gyakorlatok jók.
2009. jún. 25. 19:57

Edzéstervet nem tudok, van több mellizomra, d ehogy ebből melyik feszesíti azt nem tudom.

Használj mellfeszesítő krémet, azok jók! Próbáltad már?

2009. jún. 25. 19:56

Sose hallotam még olyanról, hogy a mellett lehet feszesíteni. Ez alkati kérdés. Milyen formája van, milyen a bőrőd, és milyenek a szövetek. Mennyire vagy puha egyébként is.


Vannak jó jóga gyakorlatok, esetleg próbáld meg azokat.

2009. jún. 25. 19:53
?
2009. jún. 25. 19:41
Egy időbe a súlyom ingázgatott 53-45 kg között és a cickóim nem olyan feszesek már mint 2 éve, és szeretnék valamit csinálni, amivel újra feszesek lehetnek.Nem durva a változás, de azért nem olyanok mint voltak.Fiatal vagyok így még könnyebben változik vissza a bőröm nem igaz?Krémekbe, gélekbe nem hiszek.Ha van tipped, ötleted, szívesen veszem:).
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook