Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki tud valami hatékony gyakorlatot, vagy bármit hogy a mell feszesebb legyen? fórum

Ki tud valami hatékony gyakorlatot, vagy bármit hogy a mell feszesebb legyen? (beszélgetős fórum)


10. 2d5a00656a (válaszként erre: 9. - Djeanett)
2009. márc. 9. 20:50
Okos kislány:)
2009. márc. 9. 20:48
Hát akkor leszűröm a lényeget:torna+egy jó melltartó:)
2009. márc. 9. 19:47
Peszre ha a mellizmot beerősíted az megemeli egy kicsit a mellet és a teltségét is látványra növeli.De ez eléggé korlátozott segítség,sajnos.
2009. márc. 9. 19:37

Persze minden attól függ, milyen a kiinduló helyzet.

Ha annyira nem gáz, valamit lehet rajta alakítani...próbáld meg, nem veszítesz vele semmit. A torna megemelheti, formásabbá teheti...én így voltam, persze szülés nélkül, mint írtam.

6. 2d5a00656a (válaszként erre: 5. - Djeanett)
2009. márc. 9. 19:30
Baromira csini melltartók vannak:)
2009. márc. 9. 19:28
Nem annyira rossz a helyzet,de azért bíztam benne hogy azért nem marad így,vagy még rosszabb lesz...Szerintem egy nőnek több az önbizalma is ha szépek a mellei!
4. 2d5a00656a (válaszként erre: 1. - Djeanett)
2009. márc. 9. 19:16

Sajnos bárki bármit isajánl neked ,a négy gyerek a kulcssszó.A mell 90 % ban zsírszövet amely a szoptatásnál felemésztődik,de vissza már nem nagyon termelődik/bezzeg a derékra igen:)/A tejmirigyek kiszorítják és elhasználják az energiáját.Nem tudod sem visszakenni,sem visszamasszírozni.De ott van 4 gyerek,és azt hiszem te is gondolod,hogy megérte:)

Ha nagyon zavar a plasztikai sebész tud segíteni.Ha eléggé gázos még TB-re is lehethogy megy/pszichés alapra kell hivatkozni!/

2009. márc. 9. 18:46
Ja,gondolom hogy nem lesz már a régi,de azért igyekszem a legjobbat kihozni belőle:)
2009. márc. 9. 18:25
Én vettem Avon-os mellkrémet és észre is vettem változást (bár én nem szültem), de talán nem is a krém volt a lényeg, hanem, hogy oda is kentem, azaz ott is "masszíroztam", a másik a torna: hanyattfekszel és úgy tárogatsz súlyokkal párhuzamos kézfejjel és 45 fokban kifelé fordított kézfejjel...de ha rákeresel neten biztos találsz gyakorlatokat mellre. A régi formád 4 szülés után szerintem nem tudod visszanyerni, de a mostanin talán lehet változtatni.
2009. márc. 9. 17:59
4 szülésen vagyok túl,szoptatás...stb,eléggé megereszkedtek a melleim,nem tudom hogyan tudnám ismét formába hozni őket.Kicsit megereszkedtek és a fogyás-hízástól kissé "csíkosak" is még!Erre egy jó krém kellene!?ha valakinek van valami bevált módszere írjon!Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook