Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Középkorúan már nem is érheted el a laposabb, feszesebb hasat tornával? fórum

Középkorúan már nem is érheted el a laposabb, feszesebb hasat tornával? (beszélgetős fórum)


2011. aug. 8. 09:45
Csatlakozom az életingenlők táborához, és iiiigen, bármi lehet, lapos poci is.... csak meg kell dolgozni érte. :o)) Én is azt szoktam mondani, hogy 20 évesen a szépség, még ajándék, 40 felett megdolgozunk érte. :o))
2011. aug. 8. 09:41
Dehogynem! :o))
2011. aug. 8. 09:39
dehogynem, lehet
6. f1fee9d062 (válaszként erre: 5. - 0c7cb4959f)
2011. aug. 4. 13:18
:) Én sem élveztem ennyire még a létet, mint ahogy korosodom! :)
2011. aug. 4. 12:53
Középkorúnak lenni a legjobb a világon! És bármit elérhetsz amit akarsz, csak tenni kell érte!;)
2011. aug. 4. 12:50

Ez hülyeség! 46 vagyok. Igen, ilyenkor már tenni kell, hogy szép legyen a hasunk is. Tizen-huszonévesen csak olyan volt és kész.


Mikor elhagyom magam és hetekig nem csinálok semmit, a bőr a hasamon olyan, mintha külön életet élne. Én gebe vagyok és mégis. Akkor csinálok napokon keresztül hasizom gyakorlatokat csak napi többször pár percet (míg érzem, hogy ég), és visszakapaszkodik! Kell a mozgás!!! Kell és kész! :)

2011. aug. 4. 09:03

Eszedbe se jusson minden változást elfogadni. A hasizomgyakorlatok mindenkinek egyformán jók és igaz ugyan, hogy a bőr nem feszül ki tőle, de az izom feszes lesz, ami a kötőszövetet is jobban tartja. Úgy hogy mindenki tud változtatni, mind1 hány éves.

Lényeg, hogy ne akard túl hamar látni a változást, mert simán kellhet hozzá, rendszeres edzés mellett, 4-5 hónap.

2011. aug. 4. 08:35
Sportolni kell élvezetből és az egészség miatt, de a has feszesítésére szánt időt én hasznosabb vagy élvezetesebb dologra fordítanám.
2011. aug. 4. 08:28
Egy ismerősömmel vitáztunk ezen,mondta hiába sikerül le fogyni,de a hasfal szövetei már "ilyen korban"meg ereszkednek és ezt már bár milyen tornát is csinálunk nem fog sikerülni feszesiteni.Jó az ember nem 20évesnek akar látszani,de attól még biztos vannak olyan gyakorlatok amivel erősithet rajta,feszesitheti/ha nem is tökéletesitheti már/vagy el kell fogadni már mindent olyannak amilyen,mert már nem vagyunk fiatalok?:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook