Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szeptember 1-től Norbi-fogyi! Velem tart vki? fórum

Szeptember 1-től Norbi-fogyi! Velem tart vki? (beszélgetős fórum)


57. angyal63 (válaszként erre: 52. - Af50eb33bb)
2008. aug. 27. 21:51
Nem kell megijedni az èletmod vàltàstol, èn szinte minden harmadik nap ètteremben ettem a "dièta" soràn. Egyszeruen csak le kell szokni a mèrtèktelen zabàlàsrol. Semmi sem tiltott ès ha egy nap tulzàsba esunk, kompenzàljuk 2-3 szigorubb nappal, ennyi az egèsz. Soha nem èheztem, vagy nèlkuloztem az 5 honap alatt, mikozben a kilok olvadtak le rolam :DD
56. 6afda0a6c9 (válaszként erre: 52. - Af50eb33bb)
2008. aug. 27. 21:51
A krumplipűré nagy kedvencem, úgyhogy nálam az rendszeresen volt az asztalon, de csak tejfől volt benne meg esetleg tej. Nekem nagyon bejött. Káposztás tészta teljes kiörlésű lisztből készült tésztával tökéletes ebéd. A lényeg hogy tényleg teljes kiörlésű tészta legyen. Az alapanyagok kiválasztása a lényeg!!!!!!
55. 3ea1571f07 (válaszként erre: 51. - 6afda0a6c9)
2008. aug. 27. 21:50
Kemirobi! Láthattalak Téged a Norbi honlapján fotókkal, beszámolóval és nagymértékű, látványos fogyással?
2008. aug. 27. 21:49

Tetszik ez a fórum, bár már "bevettem" magam egy másik Norbis fórumba, azért járnék ide is, ha nem gond :)

Egy halk megjegyzés. Ma augusztus 27-e van. Pont olyan tökéletes kezdőnap az update-ra, mint a szeptember elseje lenne...

Én három hete csinálom, öt kiló suhant le jóízű falatozások mellett :))))

53. angyal63 (válaszként erre: 51. - 6afda0a6c9)
2008. aug. 27. 21:48
A mozgàs fontos a tonifikàlàshoz, ugyanakkor edzès utàn nincs èhsèg èrzet ès rengeteg mèreganyag tàvozik a szervezetbol. Vègul de nem utolso sorban boldogsàg hormonokat szabadìt fel :DD
2008. aug. 27. 21:43

Azt hiszem kezdem érteni hol szúrtam el eddig.

Mindíg rövid távú diétában gondolkodtam, nem életmód váltásban. Pedig igazából azt akartam.

Most szerintem helyre tettem az agyamban, remélem így menni fog.

Akkor délig ehetek krumpli pürét is, vagy káposztás tésztát tk. lisztből??

2008. aug. 27. 21:43
A mozgásról annyit, hogy az elején nekem is nagyon nehezen ment, de ahogy fogytam és javult a kondicióm, egyre inkább élvezettel csináltam, nem pedig úgy hogy ettől fogyok. Erre is rá kell érezni, és az a lényeg hogy örömödet leld benne. Nem pedig úgy, hogy most vajon mennyi kalóriát égettem, meg mennyi zsirt. És persze itt is fontos a változatosság. Sok lehetőség van, nem kell mindjárt ezreket költeni egy edzőteremben. Én legalábbis így csináltam, bevált.
50. angyal63 (válaszként erre: 49. - 6afda0a6c9)
2008. aug. 27. 21:41
Engem is a fogyokura/dièta hozott a forumra, aztàn itt ragadtam. Az èn pàrom volt az, aki hajtott a diètàzàsban, mèg Norbihoz is elmentunk 2x. Ma màr ugy gondolom, hogy szàmomra ez nem fogyokura, hanem èletmod. Igaz, van amikor elszalad velem a lo, de ez belefèr. A fontos, hogy vissza tudok tèrni a sajàt kereteim kozè. Most mèg itt van ez a frànya 4-5 kg, de megkuzdok veluk!! (Bocsi, mèg egy honapig nincs magyar billentyuzetem).
49. 6afda0a6c9 (válaszként erre: 48. - Angyal63)
2008. aug. 27. 21:35
Hát igen. "Okos" emberek mindig vannak. Én is kaptam hideget-meleget. Voltam én is beteg, meg megviselt a válásom, stb. Persze csak jókat nevettem az ilyen butaságokon. Pont elváltam volna, amikor a feleségem volt az egyetlen aki hitt bennem és mellettem állt? Ő és a Norbi. De örülök, hogy itt vannak hasonló gondolkodású emberek. Ez szerintem nagyon fontos. Még kezdő vagyok az ilyen fórumok terén, de jó dolog. Sokat lehet itt tanulni egymástól.
48. angyal63 (válaszként erre: 47. - 6afda0a6c9)
2008. aug. 27. 21:26
Ismerem ezt az èrzèst, pedig nàlam "csak" 17 kg volt a mìnusz. De aki nem làtott sokàig, meg volt dobbenve. A legszebb az volt, amikor osszesugtak hogy esetleg beteg vagyok-e. (Igaz, akkor màr a tesoim is azt mondtàk, hogy nagyon sovàny vagyok) Persze nem volt igaz, izmosan vèkony voltam, ahogy talàn mèg sose làttak. :DD Na, ezt kell most megint megpàlyàznom, csak mostansàg LUSTA vagyok a tornàhoz, pedig nekem erre lenne szuksègem inkàbb.
47. 6afda0a6c9 (válaszként erre: 46. - Angyal63)
2008. aug. 27. 21:20
Nagyon köszi! Nagyon úgy van, ahogy mondod. Amig erre nem jön rá valaki, addig tartós eredmény nem igazán várható szerintem. Volt olyan ismerösöm, aki nem köszönt nekem, mert nem ismert meg, utána meg nem győzött bocsánatot kérni. Sok-sok túlsúllyal eltöltött év után, egy ilyen szitu leirhatatlan érzés. Kívánom mindenkinek!
46. angyal63 (válaszként erre: 44. - 6afda0a6c9)
2008. aug. 27. 21:13
Na, hallod a tièd meg fenomenàlis eredmèny!!! Az a helyzet, hogy az update nem dièta, hanem èletmod. Gratulàlok a kitartàshoz :DD
45. angyal63 (válaszként erre: 43. - Adri25)
2008. aug. 27. 21:11
Update, de semmi most kaphato kèsz termèk, csoda liszt, stb. Csak betartottam a kodokat ès kiszurtem a legcikisebb dolgokat. Ha kicsit eleresztem magam ès felszalad nèhàny kilo, akkor visszaveszek magambol :DD
44. 6afda0a6c9 (válaszként erre: 42. - Angyal63)
2008. aug. 27. 21:07
Az szép eredmény, még szebb hogy meg is sikerült tartani. Mert az egy másik művészet, az eredmény megtartása. Nekem másfél év, több mint 50kg. 125kg körül voltam, 72kg lettem. Én is tartom, plusz-minusz 2-3kg... De ennyi belefér szerintem.
43. adri25 (válaszként erre: 42. - Angyal63)
2008. aug. 27. 20:42
Milyen diétával sikerült elérned a -17 kg-t? Nekem 8 kg-t kellene fogynom.
42. angyal63 (válaszként erre: 41. - 6afda0a6c9)
2008. aug. 27. 20:33
Igazad van, annàl is inkàbb, mert ha ètterembe mèsz, ott is tudni kell vàlasztani. Nekem 4 ève 5 honap alatt sikerult lefogyni 17 kg-ot, ami soha nem jott vissza azota. Felszedtem 5-6-7 kg-ot idonkènt, de akkor bekemènyìtettem. Most is le kell adnom 4-5 kg-ot, igaz ìgy se rossz...
2008. aug. 27. 20:16
Én inkább azt javaslom mindenkinek hogy ne menjenek előre leirt napi étrend után. Szabadjára kell engedni a fantáziát. Csak az alapanyagokat kell jól kiválasztani, és nem elsiklani az apróbetűs összetétel felett. Ha ez mellé még mozgás is társul, nyert ügyed van.
2008. aug. 27. 20:09

én minimum29 kilót

de ha bírnám a 39 még jobb lenne

2008. aug. 27. 19:56

Dorci777!

Igen,1 hónap alatt fogytam le.De lehet csak azért sikerült ilyen sokat fogynom,mert nagyon sok a súlyfeleslegem.Legalább 40 kg!

Ha nem baj,majd holnap írom le, hogy általában mit ettem, mert már itt kell hagynom a gépet!Sziasztok!

2008. aug. 27. 19:42

Nekem is van egy hasonló könyvem, a címét most nem igazán tudom. Viszont biztos, hogy igaz, mert én magamról tudom, hogy ha pl: reggel kenyeret eszek, már 1 óra múlva majd éhen halok, és egész nap zabálok. Ott úgy van írva, azt hiszem, hogy egy nap egyszer együnk valami kis szénhidrátot.

Ti hány kilót szeretnétek leadni?

2008. aug. 27. 19:36

most olvastam a Miért nem tudom abbahagyni az

evést? című könyvet

Debbie Danowski és Pedro Lazaro irta

ÉDESVÍZ KIADÓ

ebben azt írják hogy vannak olyan emberek akik bizonyos ételektől függnek

ez amerikai könyv

ott vannak ételfüggő klubok is

a könyv szerint ilyen élelmiszert soha

többé nem ehetsz mert vissza esel

érdekes ezt a könyvet tavaly is megvettem és félre

raktam hogy nem vagyok ételfüggő

híztam tovább

most dőlt el végre fejben is hogy le kell fogynom

36. af50eb33bb (válaszként erre: 33. - Herczkunetim)
2008. aug. 27. 19:24

Egy hónap alatt fogytad a 8 kg-ot?

Az nagyon jó!!

Esetleg leírnál 1-2 egész napi menüdet? ha nem nagy kérés, sokat segítene.

2008. aug. 27. 19:23

szia

én 2 hete norbizom

én is veled tartok

34. 6afda0a6c9 (válaszként erre: 26. - Af50eb33bb)
2008. aug. 27. 19:18
Szénhidrátokra szüksége van a szervezetnek, de ezek egészséges szénhidrátok legyenek, szóval teljes kiörlésű liszt, barnarizs. Burgonya is lehet, de nem olajban, zsírban sütve. Inkább tepsis, vagy főtt krumpli. Egy normál adag 2-es kódú, de 1-es kódú is lehet ha az össz kajának nem haladja meg a 20 százalékát, azaz az esti húsihoz kb 2 evőkanálnyi barnarizs még belefér. De ebből azért ne csinálj rendszert. Este már a fehérjéké legyen a főszerep. A fogyókúrára én is azt mondom , hogy felejtő! Életmódváltoztatásra van szükség.
2008. aug. 27. 19:08

Én értem a Norbi-módszerét!És szerintem elég könnyű is kiigazodni azon, hogy mit mikor szabad!

Csak azon voltam elhalva,hogy valaki azt mondta,hogy ebédre már csak zöldséget lehet enni köretként.Pedig ez nem így van!

Egyébként amikor néha beleolvastam a többi Norbi-fórumba,nekem is úgy tűnt, hogy néhányan túl drasztikusra veszik ezt az egészet.Pár joghurton élnek,este egy kis salátán.Nem értem mire jó ez.

Az biztos ,hogy én nem közéjük tartozom.

Már említettem, hogy júniusban fogytam 8 kg-ot.Akkor naponta 5-ször ettem.Mindennap ettem édességet.És soha,EGYETLEN EGYSZER SEM fordult elő velem,hogy éheztem volna!Na most kérdezhetnétek, hogy miért hagytam akkor abba?!Legközelebb majd ezt is elmesélem.Remélem addig sem pártol el innen senki.Sőt,remélem, hogy napról-napra többen leszünk!

32. csera (válaszként erre: 26. - Af50eb33bb)
2008. aug. 27. 17:50

Bizony sokan nem értik elsőre a Norbi rendszerét! Én sem mindent fogtam fel, nekiálltam mégegyszer elolvasni és kiemelem (szövegkiemelővel) a lényeget, a kódokból, amiket én használok, így mindent könnyebben megtalálok, bármikor visszalapozok, ha valami csak rémlik, hogy tisztázzam magamban!

Írja, hogy készíts egy listát, ami 10X20 féle ételt tartalmaz és ezeket variálom, eleinte nagy segítség4


Ha nem túl húzós számodra és tudsz venni U1 csodalisztet, akkor az abból készült nokedlit, nyugodtan eheted este is (de csak az ahhoz való lisztből csinálj, mert egyébként sz.r lesz)! Ehetsz este puffasztott rizst, búzát is a húsokhoz, ha nem birod csak savanyúsággal megenni, de hidd el 1-2 hónap alatt megszokod, sőt, már mással nem is esik jól!

Egy a lényeg, változatosan egyél és EGYÉL napi 4X, mert különben megunod, vagy leáll a fogyásod!


Ha további tanácsra van szükséged, tőllem sokkal régebbi Update-zők vannak, a Norbi Update programja fórumon!

31. angyal63 (válaszként erre: 30. - Herczkunetim)
2008. aug. 27. 17:29
A lènyeg, hogy mindent ehetsz mindennel, csak a kodokat kell figyelni. Tehàt ha fogyni akarsz, akkor este csak 1-est eszel, akkor pedig a hushoz màr nem ehetsz krumplit :D
2008. aug. 27. 16:50

Most nem értem ezt az egészet!Vmiről nem hallottam vagy mi ez a dolog, hogy többen is arról beszéltek, hogy húst zöldséggel lehet csak enni.

Hiszen 3 óráig lehet enni nyugodtan krumplit is és rizst is,csak feleannyit.Egyedül a vacsoránál kell egy kis önmegtartóztatás. De ott is meg lehet oldani nagyon könnyen egy-két trükkel.

29. angyal63 (válaszként erre: 26. - Af50eb33bb)
2008. aug. 27. 15:29
A hust ugy kell èrteni, hogy nem krumplival vagy rizzsel eszed hanem salàta vagy zold korettel. A tèsztàt tènyleg eheted 3-ig.
28. angyal63 (válaszként erre: 27. - Af50eb33bb)
2008. aug. 27. 15:26
Hàt, nekem se mindig sikerul a zabkorpàs variàcio, de megprobàlom mind a kèt vàltozatot a piskotàra, koszi a receptet!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook