Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szeptember 1-től Norbi-fogyi! Velem tart vki? fórum

Szeptember 1-től Norbi-fogyi! Velem tart vki? (beszélgetős fórum)


87. angyal63 (válaszként erre: 85. - Herczkunetim)
2008. aug. 28. 23:09
Làssuk a zabkorpàs palacsinta receptjèt!!! mert neke legutobb mind leragadt :(((
86. af50eb33bb (válaszként erre: 85. - Herczkunetim)
2008. aug. 28. 20:15

Köszi így már tudom mi az a zabfalat.

Viszont leírnád a palacsinta és a császármorzsa receptjét?

2008. aug. 28. 19:40

Eszembe jutott még vmi,amit rengetegszer ettem,amikor desszertre vágytam.

Zabkorpás palacsinta túróval töltve!Isteni!

Vagy volt amikor olyan változatot csináltam,hogy zabkorpás császármorzsa túróval.Ezek pár perc alatt elkészíthetőek.

De,ha azonnal kellett vmi,egyszerűen bevágtam egy kompótosnyi édesítőszeres túrót.Igaz,hogy nem olcsó,de a "diétám" alatt mindig volt a hűtőben rengeteg update pudinggal együtt.

84. herczkunetim (válaszként erre: 82. - Af50eb33bb)
2008. aug. 28. 19:10

Nem tudom,hogy az ilyen fórumokon hogy mennek az ilyen reklám dolgok,de megpróbálom körülírni.

A Győrinek(jó kis körülírás volt!) van egy olyan nevű keksze,hogy :Zabfalatok. Teljes kiőrlésű gabona és zabpehely van benne.Csak egy baja van,hogy cukor is!De azért délig lehet enni mértékkel.Nem is értem,ha ennyire egészségesre akarták csinálni,akkor miért nem édesítővel készítik.Nagyon finom,jó nagy darab kekszek.Egyet-kettőt megeszel tízóraira egy joghurttal és egy jó ideig semmi bajod.

Tényleg!Vki nem tudja nekem megmondani,hogy itt ki lehet írni bármilyen terméknek és gyártónak a nevét?Nem lesz baj belőle?

83. af50eb33bb (válaszként erre: 74. - Angyal63)
2008. aug. 28. 18:42

A piskóta így készül: 5 tojás sárgáját kikevertem(találomra)édesítővel, tettem hozzá fél zacskó sütőport, citrom héjat, fahéjat és pici alma kockákat. Utána a fehérjét kemény habbá vertem, végül jól összekutyultam és 160 fokon megsütöttem.

Ma is megcsináltam jó nagy adag lett, lesz holnapra is bőven.

Ma viszont vacsorára a Norbi rakott sonkás virslie volt, szerintem az is nagyon finom

82. af50eb33bb (válaszként erre: 76. - Herczkunetim)
2008. aug. 28. 18:36

Köszi a menüt. Nem is azért kértem, hogy írd le, hogy ezt akarnám mindíg enni, de azért ad egy támpontot.

Mi az a zabfalat??

2008. aug. 28. 18:33
Én is így gondolom, hogy nem az embert kell nézni hanem, hogy jó amit csinál, bár én azt sem értem, hogy mi bajuk vele.
80. 3ea1571f07 (válaszként erre: 78. - Herczkunetim)
2008. aug. 28. 18:06

Én nagyon egyetértek Veled, de aki nem látja az értelmes gondolatokat Norbi néha idegesítő lénye mögött, és emiatt mereven elutasítja, az meg is érdemli. Én nagyon kedvelem, mert imádom a szent megszállottakat, és abszolút egyetértek a módszerével.

Amúgy az update robbanásszerűen fog nemsokára terjedni, mert egyre több sikeres ember fog mesélni erről a környezetének...

2008. aug. 28. 17:55

Na,hogy ismét én írjak!

A ma szócska nem kell az első mondatba.Bocsi!

2008. aug. 28. 17:53

Visszatérve arra,hogy milyen nagy szerencse az,hogy Norbi kitalálta ezt a módszert és pont ide,a ma mi kis országunkba:

Sajnálom,hogy sokan azért nem próbálják ki ezt a fogyit,mert nem szimpatizálnak Norbival.Csak ezért elveszik maguktól azt az esélyt,hogy szinte játszva lefogyhatnak rövid idő alatt.

Úgy,de úgy szeretném az ilyen embereket jobb belátásra bírni!Hogy tegyék félre pár hónapra az előítéletüket,és a maguk érdekében kezdjék el!Sajnálom azokat a túlsúlyosakat,akik nem akarják legalább csak próbaképpen megadni ezt maguknak.

2008. aug. 28. 17:41
Hú,hogy most leírtam ezeket,még jobban megjött a kedvem a fogyókúrához!Már alig várom a hétfőt!
2008. aug. 28. 17:39

Sziasztok!

Tegnap megígértem Dorci777-nek,hogy leírom miket ettem.

Egyetértek kemirobival,hogy nem kell előre leírt étrend után menni.Teljesen egyetértek vele!

Egy kis változtatással szinte ugyanazt lehet enni,amit bármikor,amikor nem fogyókúrázik az ember.Nem kell sok fantázia hozzá.

Szóval ilyeneket ettem.(a munkahelyem miatt kicsit más időpontokban ettem,mint az megszokott).

Például:

Reggeli 7h:procorn teljes kiőrlésű lisztből,rengeteg párizsival és zöldséggel

Tízórai 10h:Joghurt vagy Norbi puding vagy pár db.keksz(pl.Zabfalatok vagy bármi más)

Ebéd 11:30 :ua.mint reggel, esetleg egy kis édességgel megspékelve,ha aznap még nem ettem

Uzsonna 14:30(tulajdonképpen ilyenkor ebédeltem meg):feleannyi köret(rizs,burgonya,teljes kiőrl.tészta,főzelék)sok-sok hússal

ha rántott levest vagy főzeléket ettem,kizárólag teljes kiőrl. liszttel

Vacsora 17h-18h:tejbezabi vagy 2 virsli zöldséggel és update kenyérrel

vagy lecsó update kenyérrel

és a kedvenc vacsorám:sárgaborsófőzelék sertéspörkölttel és savanyúkáposztával.Nyam-nyam.

Az eredmény:-8 kg egy hónap alatt.

Tulajdonképpen ugyanazt ettem,mint az egész család.Csak teljes kiőrlésű lisztet kellett használnom,vagy zabkorpát és édesítőt.

Egyáltalán nem nagy ördöngősség.Az elején én is meg voltam ijedve,hogy esténként hogy fogom kibírni köret és fehér kenyér nélkül.De mostanra már nagyon sok segítség és ötlet van ezekhez.Rengeteg receptet lehet találni itt is.

És felfedezték a nagy megmentőt:a Norbi-update kenyeret is!Ez fantasztikus!

Amikor az ember e szerint a rendszer szerint eszik, olyan,mintha nem is fogyókúrázna!Persze,ezért is mondják azt,hogy ez életmódváltás.

Azt is megmerném kockáztatni,hogy a fogyókúra alatt lehet,hogy többet ettem,mint azelőtt!

Én nem vagyok egy ilyen Schorbert Norbi mániás,és nem akarom isteníteni őt,de mekkora nagy szerencse az nekünk,hogy ez az ember ideszületett Magyarországra,és kitalálta ezt a módszert,hogy segíthessen annyi emberen!Ti nem így gondoljátok?

75. 3ea1571f07 (válaszként erre: 73. - Af50eb33bb)
2008. aug. 28. 17:38
A rétes abszolút normális rétes, csak a túrót nem cukorral, hanem édesítővel keverjük. Gyári réteslapból. És U1-es :))))
74. angyal63 (válaszként erre: 73. - Af50eb33bb)
2008. aug. 28. 16:51
Hogy kèszìted a piskotàt? Meg akarom ma csinàlni magamnak :-DD Tegnap a csokis muffint csinàltam meg, zabkorpàval, nagyon jo lett!!
2008. aug. 28. 15:46

Sziasztok!

Vissza olvastam a tegnapot, nagyon jó olvasni, hogy ilyen sokmindent lehet enni.Olvastam viszont rétesről, az hogy néz ki? az is Norbis?

Ma is sütöttem piskótát,szuper volt. Nekem szinte hihetetlen, hogy eszek ilyesmit és fogyni fogok...Hát.. kiváncsian várom!!!!

2008. aug. 27. 22:37
Biztosan! Jó éjt!
2008. aug. 27. 22:35
Csak nyugodtan, nem titok. Köszönöm szépen! Biztos menni fog. Szerintem már az is, hogy itt beszélünk róla, már egy lépés a siker felé. Persze egy hosszú úton. Úgyhogy hajrá, segítünk mindenben.
2008. aug. 27. 22:32
Most megyek aludni, remélem, még folytatjuk majd. Jó éjt! :)))
69. 3ea1571f07 (válaszként erre: 68. - 6afda0a6c9)
2008. aug. 27. 22:29

Ne haragudj, közben már "rádkerestem" és elolvastam mindent. Tényleg példakép lehetsz :)

Remélem, nekem is menni fog. Életemben először nem diétában gondolkodom, amit ki kell bírni x napig, hanem életmódban. azt hiszem, ez az első lépés. És a legfontosabb.

68. 6afda0a6c9 (válaszként erre: 67. - 3ea1571f07)
2008. aug. 27. 22:24
Nekem a mákos a kedvencem, erdeigyümis öntettel. Kb másfél év alatt ment le. Amikor én kezdtem még "gyerekcipőben" volt az update. Semmi süti, csoki, túrórúd. És az étterem is csak később nyitott. Ilyen szempontból picit nehezebb volt akkor. De most már van választék. Persze nem csak azok a termékek jók amiken ott virit az update felirat.
67. 3ea1571f07 (válaszként erre: 66. - 6afda0a6c9)
2008. aug. 27. 22:18

Én a palacsintánál adtam meg végleg magam :)))

Te mennyi idő alatt dobtad le azt a sok súlyt?

66. 6afda0a6c9 (válaszként erre: 65. - 3ea1571f07)
2008. aug. 27. 22:16
Örülök, hogy így beválik neked is. Az étterembe én is rendszeresen járok. Kedvencem a hamburger!
65. 3ea1571f07 (válaszként erre: 60. - Angyal63)
2008. aug. 27. 22:13

Hát nagyon jókat eszem, igazán :))

Cukkinilepényke, csilis csirke brokkolis sajtmártással, kókuszkocka, rétes, tejbezabi, melegszenyó norbis kenyérrel, ugyanebből a kenyérből bundáskenyér, pizza és csirkeburger, somlói és mákos-meggyes palacsinta (ez utóbbi négyet a Norbi éttermében próbáltam ki)

Szóval nagyon bejön nekem ez a program, mélyen hiszek benne.

64. angyal63 (válaszként erre: 63. - 6afda0a6c9)
2008. aug. 27. 22:10
Csak gyere nyugodtan, vàrunk. Jo èjszakàt mindenkine ès is tipplizek màra :-D
2008. aug. 27. 22:05
Jaja. Szép eredmény 3 hét alatt 5kg. Én is gratula! Na lépek, holnap meló egész nap. Majd benézek, ha nem gond. Mindig lehet újat tanulni! Sziasztok!
62. angyal63 (válaszként erre: 61. - 6afda0a6c9)
2008. aug. 27. 22:00
Pont ezt mondja Vèrprofi, hogy immàr 5 hete csinàlja. A megjegyzèse a forum kiìrojànak szol, tudod, Pato Pàl Ur, ehj ràèrunk arra mèg..
61. 6afda0a6c9 (válaszként erre: 54. - 3ea1571f07)
2008. aug. 27. 21:57
Ha elhatároztad akkor kezdd el most. Miért kellene várni szeptember elsejéig????????
60. angyal63 (válaszként erre: 54. - 3ea1571f07)
2008. aug. 27. 21:55
3 hèt, 5 kg, tobb mint jo, csak gratulàlni tudok!!! Mi finomakat falatozol, hàtha mi is tudunk merìteni belole...
59. angyal63 (válaszként erre: 54. - 3ea1571f07)
2008. aug. 27. 21:53
Isten hozott ès teljesen igazad van, minden nap jo a kezdèshez...
58. 6afda0a6c9 (válaszként erre: 55. - 3ea1571f07)
2008. aug. 27. 21:52
Igen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook