Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szepesi Nikolett botránykönyve már megjelenéskor toplistás. Mi a te véleményed a témáról, a lányról? fórum

Szepesi Nikolett botránykönyve már megjelenéskor toplistás. Mi a te véleményed a témáról, a lányról? (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
368. grumier
2013. júl. 12. 22:48
Mondjuk nagy leleplezésnél vártam a doppingot is, hiszen alig van olyan élsportoló, aki ne használna valamit, sokan meglepődnének milyen sportágakban is elképzelhetetlen ma már a dopping nélküli versenyző. Én a dopping használatát nem ítélem el, mivel használatával a versenyző nem jogosulatlan előnyhöz akar jutni, hanem csak egyenlő feltételekkel akar indulni a versenyen, de emberek nagy része és a társadalom álszent.
367. grumier
2013. júl. 12. 22:35
Az elfogyott óvszerek száma.... jól hangzik, de mindenki kapott 10 darabot, férfi, nő, 14 éves, 45 éves is, sőt szaúd-arábiai sportolónők is. Valójában mennyi fogyott el senki sem tudja, még a szexmániás is csak 1-1 aktust ismer el Athénban illetve Pekingben, pedig már ott is több darab óvszert kaptak használatra a sportolók. És úgy számolnak mindegyik elfogyott, amelyiket kiosztották. Tudok olyan sportolóról, aki másnaposan jelent meg első edzésen hazaküldték, de végig bujkált a 40 fős edzőtáborban egy hétig és senki nem vette észre. Vagy ott van Kulcsár Győző négyszeres olimpiai bajnok, őt is küldték haza Tatáról, mert este kiszöktek és lebuktak. Nekem a könyv semmi újat nem mondott, de szerintem senkinek sem, aki valamennyire is otthonosan mozog az élsportban vagy aki kicsit is józanul gondolkodik. Turit valamennyire megértem, van egy Cseh Lacinál is tehetségesebb tanítványa,ilyen tehetség 20 évente, ha születik egy. És nem tudod kihozni belőle a maximumot, mert nem képes lefogyni, nem hajlandó mindent ennek alárendelni, de még főiskolára se hajlandó beiratkozni. Dühítő a dolog,de nem így kellett volna ezt lereagálnia, tény nem a szalonképes stílusáról volt híres korábban sem. Niki sértődése rá, amiért kirúgta számomra érthetetlen. Leadta Niki melyik az az egy óra, amikor otthon tartózkodik és nem volt otthon, sőt a mobilján se lehetett egy darabig utolérni. Doppingellenőröknek azt az egy órát ki kell várniuk, utolsó pillanatban toppant be, miután Turi és Kiss László is felhívta, hogy azonnal menjen haza. Ha pár percet késik még, az pozitív doppingmintának minősül. Több szponzorral olyan a megállapodás, hogy ha van pozitív doppingminta tovább nem hajlandóak finanszírozni az egyesületet, szövetséget. És ezek után Niki csodálkozik, hogy megvált tőle az edzője, ez a lány ilyen hozzáállással vállalhatatlan volt tovább. Itt sok millióról volt szó, amitől eleshet az egyesület vagy szövetség az ő gondatlansága miatt.
366. f1e23b97ee (válaszként erre: 365. - Grumier)
2013. júl. 12. 14:58

A sportolóknál is működik azt gondolom egyfajta betyár becsület és nem fogják azt mondani, hogy a fél Olimpiát átbulizták.

Pedig nyílt titok, hogy amelyik sportoló végzett, a maga versenyével, azok között vannak szép számmal akik igencsak belecsapnak a lecsóba.


A faluban elfogyasztott óvszerek száma is erről tanúskodik.


Niki ezzel a könyvvel nagyon alá vágott a hazai úszósportnak, nem véletlen hogy az úszás napján most olyan egykori sztárok is megjelentek, akik jó pár éve hírt sem adtak magukról. Gondolok itt Darnyi Tamásra. Így próbálják helyreállítani azt amit Niki cseppet szétbarmolt a könyvvel.


Amellett, hogy továbbra is szeretni fogom a sportot és elismerem a sportolók teljesítményét tisztában vagyok vele, hogy nem angyalok, sőt...

Én elhiszem Nikinek azt amit a könyveben állít a sportolókról.Akiben a könyv alapján csalódtam az Túri György. Az a hangnem és az a viselkedés amit Niki elmondott róla, minősíthetetlen.

Ugyanakkor, hogy mennyi értelme volt kiteregetni a szennyest nem tudom.


A második könyv megjelentetése pedig már teljesen értelmetlen.

365. grumier
2013. júl. 12. 14:41
Szepesi Niki egy erkölcsi hulla egy hatalmas nagy nulla az én szememben. Több, mint 10 év alatt történt 3 pofon, elítélem ezt, de akkoriban egy általános iskolai tanár is megütötte a gyereket, ezt figyelmen kívül hagyni nem lehet. Nyilatkozta edző ilyet már régen nem tett. Az, hogy érzékenyebb, mint mások vagy utólag ez maradt főként meg benne az sajnálatos, de lehet edzőt váltani és sportpszichológust is igénybe lehet venni ingyen. Olimpiai faluval kapcsolatban én Londonról hallottam elég sok mindent ismerősöktől, 10 után teljes csend van a faluban a folyosón. Ott a helyszínen nincs buli, hiszen másnap sokan fél hétkor kelnek és 9-kor már a páston állnak és próbálják életük legjobbját produkálni, 4 éve arra készültek, többiek is tiszteletben tartják ezt. Hogy elmennek páran az olimpiai falun kívülre bulizni az egy másik dolog és valahol történik szex is, megint más. Szobákban ritka, mivel 8-an vannak egy légtérben valójában, persze nem kizárt, hogy megesik. Mitől másabb egy 35 alatti sportolói társadalom egy civiltől szexuális vonatkozásban? Ha összezárnánk 10 ezer 14-40 közötti fiatalt 3 hétre ott is ugyanannyi illetve valószínűleg jóval több szexuális aktus jönne létre. Abban egyetértek veled, hogy kár, hogy beazonosíthatóak, nem voltam kíváncsi arra, hogy L. B.-nak milyen színű a szeméremszőrzete, hogy egy példát is említsek.
364. c9f9b53798 (válaszként erre: 363. - Grumier)
2013. júl. 12. 13:53

Ami az olimpiákon történik, azért mondhatni az egész sportolói társadalom, vagy nem?!?!


Nyilván a könyv csak az ő szemszöge, és nem a teljes igazság, de nem is hiszem, hogy ez volt a célja, nem tényfeltáró és leleplező riportkönyvet írt, hanem a saját szemszögéből teregette ki a dolgokat, ahogy ő megélte, az ő gondolataival, érzéseivel, butaságával, vagy épp eszével.


Mindenesetre akármilyen jó az ilyen edző, a fizikai erőszak és a megaláztatás nem férhet bele a módszerekbe - szerintem - és erről már Darnyi is mesélt, és a kortársai (ha jól emlékszem), tehát nincs új a nap alatt, de azért mégis megdöbbentő, hogy fiatal nőket megütni, meg ocsmány módon szidalmazni, megalázni... hát emberi roncsok az ilyen edzők, lehet a módszereik sikeresek, de a szememben egy hatalmas NULLÁK!

363. grumier
2013. júl. 12. 13:21
Kezdjük az egészet ott, hogy az élsport maga nem normális,egészségtelen, ember feletti teljesítmény várnak el a versenyzőktől. Senkinek sem kötelező, bármikor abba lehet hagyni. Az edzők motiváltak abban, hogy tanítványaik érmet nyerjenek, mert fizetésük azon múlik, stílusa nem mindegyiknek kifogástalan, ez tény, de ők is azért hajtanak, hogy a tanítvány érmet nyerjen. Az egész sportolói társadalomról ír ? Niki ahhoz nem elég okos, ugyan már. Azt sem vette észre a mai napig, hogy Cica csak elvitte a balhét mások helyett és ma már ezért elnökségi tag a szövetségben, még ehhez se elég intelligens, szegényke nem lát át semmit. Mind a mai napig 1 embert hibáztat, pedig a fő felelősök mások. Hogy focisták, vívók, vizes sportot űzök között vannak akikkel együtt bulizott néha és más is történt, nem jelent semmit. Az edzője pedig a világ egyik legjobb formaidőzítője, ha nem a legjobb. Könyvben csak azt említi, hogy a 2008-as EB előtt fizikailag és lelkileg is embertelen volt az edzőtábor neki és abba akarta hagyni már ott az úszást, az EB-n viszont megúszta élete legjobbját, javított pár tizedet és érmet nyert. Korábban közel 1 éves meló volt, hogy 3 századdal megjavítsa egyéni legjobbját. Talán ez az embertelen edzésmunka kellett ahhoz, hogy érmes legyen, eredmény edzőt igazolja. Egyébként nagyon hiú, másfél kiló felesleget említ a könyvében, de volt az 6 is. Egerszegi 174 centi volt 57 kiló, ő 172 centi 61, vagy ott van Coventry olimpiai bajnok Pekingben 179 centi 60 kiló. Könyv elolvasása előtt intelligensebbnek és valamivel felelősségteljesebbnek gondoltam Nikit, csalódtam benne. Második könyvvel pedig teljesen lenullázta nálam magát.
2013. júl. 11. 21:34
Jah, és a szülők, leendő szülőknek is jó lenne elolvasni, hogyan lehet a gyerek életét tönkretenni... igaz Szepesi a szüleit nem hibáztatja semmiért, de egy normális családi életben az ilyen dolgok nem tudnak elsikkadni.
361. c9f9b53798 (válaszként erre: 83. - Ittmost)
2013. júl. 11. 21:33

Aki olvasta a könyvet, az tudja, hogy az egész sportolói társadalomról ír, néven nevezi, akik tényleg nem így éltek, élnek, de sokakat említ, akik viszont ezt az életritmust, stílust vitték - egyébként az a hajtás, az a fizikális erőszak, aminek ki voltak téve, tényleg megdöbbentő, és valahogy érthető, hogy a piálás-pasizás nagy vonzerővel bírt.

Nincs apa-kép - teljes selejt - , nincs edző-kép, egy erőszakos, nőket verő utolsó senki, az öreg masszőr bácsitól is puncimatatást kaptak... szóval a férfikép az teljes megsemmisülésen esett át kamasz korára. Erős, férfias, küzdő nő, amit átvetített a szexualitására, élvezte, mert fiatal, és bárkit megkaphat.


Én nem ítélem el, ha mások lettek volna a gyerekkori élményei, talán másképp történtek volna a dolgok az életében.


Ami nem tetszett, bár teljesen el tudom hinni a történteket!, hogy nagyon könnyen bárki beazonosítható a könyv által, és gyakorlatilag az egész élsportolói társadalomról, sőt a vezetésről bárkinek meg lehet a véleménye.


A pénz, meg az édesanyja betegsége miatt kellett, és valóban kib.sztak vele, ugrott jónéhány millától, mert nem tudott az olimpián úszni.


Nem szépirodalmi alkotás, de a címből már ne is várjunk ilyet.

360. grumier
2013. júl. 10. 14:45

Pamutdisznó! Nagyjából egyet is értek veled, de nem ennyire egyszerű azért ez. Fő motivációja az volt, hogy megírja, hogyan ért véget a pályafutása, ami egy nagyon érdekes ügy volt. A könyvből a fele kimaradt ennek, nem volt hely benne a sok szex sztori miatt.

Röviden vázolom a helyzetet, hogy megértsd : 2009-ben visszavonult, hogy miért az igazából lényegtelen( könyv szerint a 3 kézműtét és anyukája miatt, akkoriban a sajtónak azt mondták azért, mert már csak 18. a világranglistán nagyon elment mellette az élmezőny, szerintem ez a két ok együtt vezettek el odáig, hogy visszavonuljon).

Akkor aláírt egy formanyomtatványt ott volt alul pár sorban, ha visszatér be kell jelentenie és 9 hónapig nem indulhat versenyeken.

Edzője képesítés nélkül szerzett neki állást, augusztusban be kellett volna iratkoznia egyetemre vagy főiskolára, július közepén kitalálta ő visszatér, majd szeptemberben sajtótájékoztatón be is jelentette a visszatérését. Edzője érthető okok miatt nem nagyon lelkesedett, de nem mondott nemet neki, visszatéréskor motiválta a pénz is, hiszen harmadát se kereste az oviban gyakornokként, mint amennyit úszóként kereshetne.

Isztambulban decemberben elindult egy Európa Bajnokságon, rá pár hétre eltiltották 1 évre.

Ebben az eltiltásban sok mindenkinek szerepe volt, az hogy ő nem olvasta el mit írt alá, nagy hiba, felelőtlenség. De se a szövetségi kapitány, se az edzője, se a klubja, se a MACS és senki az úszószövetségből nem vette észre, hogy van egy ilyen szabály, ami szerint nem indulhatott volna az EB-n, sőt a nemzetközi szövetség is kiadta a liszenszet neki, ők is hónapokkal később vették észre a tévedést.

A felelősséget a hibáért senki sem vállalta, illetve aki igen és kapott szóbeli figyelmeztetést az ma már elnökségi tag, nem véletlenül, ő vitte el a balhét több tucat ember helyett, meg is lett a jutalma.

2010 januárjában lehetett volna fellebbezni 21 napon belül, de ez sem történt meg, 2011 októberéig volt egy olyan szabály, aki fél évnél tovább van eltiltva az nem vehet részt a londoni olimpián, 2011 januárjáig lobbiztak az érdekében, de nem jártak eredménnyel és ő visszavonult. Amikor jött a hír, hogy ott lehetne mégis Londonban, akkor már szerintem teljesen formán kívül volt, másodszor már nem tért vissza.

Ha 2010-ben nem tiltják el, akkor havi 300-500 ezret keresett volna havonta 2012 augusztusáig, versenyeken évente kb. 2 milliót, Olimpián, ha sikerült volna 1-másfél másodpercet javítania a csúcsán, ami még az ő korában reális is lehetett volna, akkor kap 4-9 milliót. Ha ezt az összeget kiszámolod, akkor láthatod mennyi pénztől esett el, saját, de főként mások hibája miatt.

A fő motivációja az volt, hogy mindenki megtudja milyen méltánytalanul jártak el vele, de ezzel a "könyvvel" ezt a célt sem sikerült elérni, mindenkiben csak a szaftos történetek és az alpári stílus maradt meg. A kiadó is rendesen kicseszett vele, ez a második könyv meg már a legalja az egésznek, ezt nagyon nem kellett volna.

359. ce24db56a5 (válaszként erre: 355. - Ittmost)
2013. júl. 10. 07:08

Nos engem kifejezetten irritál ez az ostoba és erőltetett korteshadjárat a spiné egykori ismertségének kényszerfelevenítésére tett erőfeszítés.


Miután meghágatta magát a fél országgal erényként tünteti fel a tulajdonképpeni gyengeségét és az elsivatagosodott elméje gerjesztette egyetlen teljesítményét az egy főre vetített üzekedési faktorát és tőkét kovácsol belőle.


Előás a kútagya , az éjsötét tudata mélyéről adott mennyiségű szexpartnert akikkel hempergett.


Ezt követően "erántja a leplet" a viszonyukról amelyet úgy állít be, mintha kizárólag a partnere egyoldalú döntése és felelősség lettvolna és egyszerűen visszaél azzal, hogy neki aztán semmi veszítenivalója hiszen kábé olyan népszerű, mint a melegvizes beöntés.


Egy holfényes éjszakán, miközben a Xanaxos doboz körül kering vagy a vibrátorgyűjteményében válogat testet ölt az elképzelése és írni kezd.


Azt, hogy jogosan vagy alaptalanul megvádol egy nyolcvan éves gyúrót, hogy hetven éves korában molesztálta és ez az a pont ahol látszik, hogy mire képes egy pszichopata aki őszinte érzelmekre képtelen és lételeme mások manipulálása, hiszen ebben leli örömét.


A könyv szereplőt valójában védekezésre kényszeríti, hiszen az, hogy valóban megtörténtek-e és úgy történtek meg a leírtak azt a két emberen kívül senki nem tudja. Egy tagadás, egy állítás - a rágalmazás ténye nem állapítható meg, de éppen elegndő ahhoz, hogy indulatokat keltsen, feszültséget keltsen és gondolatokat, gyanakvást ébresszen emberekben.


Nemcsak az érintettekben, hanem azok ismerőseiben, ismerősök barátaiban és hozzátartozóiban akik találgatnak, a találgatásból pletyka lesz és persze egy esetben büntetőeljárás is.


Szepesi beteg, hiszen legutóbb azt nyilatkozta, hogy most az új könyvében "mindenki megkapja" és nem kímél senki - szerinte az emberek már rettegnek, ha meghallják a nevét.


Ez pedig egy szerencsétlen, beteg elme műve, hiszen a saját maga által kiprovokát légyottokat és a maga örömére folytatott "munkásságát" veti papírra alattomos módon elárulva "hálótársait".


Már ami igaz belőle...


Megjegyzem, ha én írtam volna egy könyvet a nőügyimről és beleírtam volna a hullámdívát, mint pocsék szeretőt vajon beperelt volna?


Naná!Mert neki mindegy miért beszélnek róla, csak téma legyen hiszen pszcihopta.


Sok éve nyilatkozta, hogy bármit szívesen bevállalna hogy híres lehessen ismét. Megtette. Bármi áron, ahogyan ígérte.

358. ce24db56a5 (válaszként erre: 354. - Salabakter)
2013. júl. 10. 06:34
Egyszer szúrópróbaként megszondáznám:)
357. salabakter (válaszként erre: 354. - Salabakter)
2013. júl. 10. 06:31
Ja,és a könyvét is elsők közt vetted meg:))Ez is jelent valamit.
356. salabakter (válaszként erre: 355. - Ittmost)
2013. júl. 10. 06:28
:))
355. ittmost (válaszként erre: 354. - Salabakter)
2013. júl. 10. 06:15

Hm,na igen.

Egyébként nem értem,hogy ennyi idő,és ennyi hsz után hogy tud valakit még ennyire felkavarni ez a dolog,amikor nem is érintett benne,és nem történt emberiség elleni gyalázásos bűncselekmény sem(vagyis nem a könyv szerzője csinálta),amitől az ember erkölcsei ilyen nagyon ágálnának,hogy ilyen lendülettel kell gyaláznia valakit,aki senkit sem bántott,csak elmesélte a történetét.

354. salabakter (válaszként erre: 353. - Ce24db56a5)
2013. júl. 9. 19:33
Mert arra,amiket te írsz róla,inkább senki nem reagál,mert nem lenne jó vége.Szerintem meg te is szivesen elhetyegnél vele néhanapján.:))
2013. júl. 9. 15:49
Lassan jutalékot szedhetek ettől a nimfomán víziszörnytől, hogy csak én nyomom a fórumát:)
2013. júl. 8. 19:10
Szepesi a ponyvaszajha új könyvet ír:) az eddigivel nyolc millát kaszált. Olyan szinten pszcihiátriáravaló ez a szerencsétlen lepedőszutyok, hogy már azon csámcsog, hogy mekkora ász, mert élvezi, hogy icipicik lesznek a nagy emberek ha meghallják a nevét...és most senkisem ússza meg...vagy b*** meg:)
351. ce24db56a5 (válaszként erre: 350. - Ittmost)
2013. júl. 3. 19:28
Olvasd el a cikket és fizss egy sört.Ez egy gyenge cikk - esti mesének is kevés...
350. ittmost (válaszként erre: 349. - Ce24db56a5)
2013. júl. 3. 19:26
És gondolom,erre nagyon büszke vagy,hogy téged semmi sem tud meghatni,és nincs semmi érv,amivel megváltoztathatnák a véleményedet. Grat. vaskalap díj.
349. ce24db56a5 (válaszként erre: 348. - Per)
2013. júl. 3. 15:27
Nos ettől a szerecsenmosdató cikktől nem változott a véleményem miszerint Sz.Nikolett már nem tudott másképp visszakerülni a köztudatba, mint azzal, hogy megírt egy ilyen fércművet.Uff :):D
348. Per
2013. júl. 3. 05:51
2013. jún. 29. 07:54
Most nézem, hogy a polcon heverő Szepesi Nikolett könyv nagyon jellemzi az íróját. Mindig ugyanott nyílik ki és ez nem lehet véletlen :8)
346. michelle.r (válaszként erre: 345. - Ce24db56a5)
2013. jún. 28. 17:02
;)
345. ce24db56a5 (válaszként erre: 344. - Michelle.r)
2013. jún. 28. 17:00

Ez kész:):D

[link]

344. michelle.r (válaszként erre: 343. - Ce24db56a5)
2013. jún. 28. 16:25
Szopolett? :DDDDD
2013. jún. 28. 16:07
A nap híre! Ma senki sem vágta gerincre Nikesi Szepolettet:) Vagy ilyesmi :)
342. michelle.r (válaszként erre: 341. - Bnedora)
2013. jún. 28. 12:05
Ne nálam reklamálj, én hallgatom, nem olvasom ;)
341. bnedora (válaszként erre: 340. - Michelle.r)
2013. jún. 28. 12:03
Ez már 2 napos hír:-)
340. michelle.r (válaszként erre: 337. - Ce24db56a5)
2013. jún. 28. 11:57
Most hallom a hírekben, a nagyfiú jó néhány évek óta halott embernek köszönte meg levélben, hogy aláírta a rezsicsökkentés támogatását :/
339. f758a7200f (válaszként erre: 337. - Ce24db56a5)
2013. jún. 28. 09:21
Persze! Az, hogy addigra te sem leszel es a fiad/lanyod/unokad csinalja majd vegig az egesz procedurat amit most te:)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook