Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szepesi Nikolett botránykönyve már megjelenéskor toplistás. Mi a te véleményed a témáról, a lányról? fórum

Szepesi Nikolett botránykönyve már megjelenéskor toplistás. Mi a te véleményed a témáról, a lányról? (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2013. júl. 14. 15:40

Most olvastam mi lesz az új könyvének a címe: Orgazmusolimpia.

Kíváncsi lennék ki találta ki. :)))

2013. júl. 14. 15:38
"A 3999 forintba kerülő Én, a szexmániásból információnk szerint eddig 20 ezer darabot adtak el, ami (10%-os jutalékkal számolva) azt jelenti, hogy Szepesi eddig mintegy 8 millió forintot kaszált, s ez – figyelembe véve az eladások tempóját - akár meg is duplázódhat."
426. f1e23b97ee (válaszként erre: 423. - Grumier)
2013. júl. 14. 15:36

Én azt mondom még túl is szárnyalhatja. Az első kötet előtt leginkább csak a sport berkeiben kicsit járatos személyek tudták ki az a Szepesi Niki. Most már az egész ország.

Persze vannak olyanok akik azt mondják, hogy az ilyen ízléstelen dolgokért nem adnak egy fityinget sem, de szerintem olyanok többen, hogy olvassuk már el miről írhat, ha mindenhol beszélnek róla.

2013. júl. 14. 15:34
4000 Ft/db szorozd be csak 50 ezerrel... ha csak 15 százalékot kap Niki... amúgy tuti 50 e felett lesz..
2013. júl. 14. 15:33
Molnár Anikó botrányhős volt, a sztáríró Havas írta a könyvet pár éve róla, aztán még ő is beismerte, hogy totális bukás volt... pedig reklámozták orrba-szájba. :)
423. grumier
2013. júl. 14. 15:31
Nyilván, hogy egy ilyen jellegű könyvnek, ha 20 folytatása jön ki, akkor is lesz 2-8 ezres fizetőtábora, de kiadónak ez háromezer eladott példány után kezd nyereséges lenni. Emlékszem 1-2 hónapja 30 ezer eladott példányra számított a kiadó, talán össze is jön annyi az év végéig. Második kötetnél kétlem, hogy ilyen eladási számokra gondolnának.
422. 00301065a7 (válaszként erre: 416. - Noarashi)
2013. júl. 14. 15:29
Bármit nem... de a szex, drog, botrány hálásan reklámozható. :)
421. f1e23b97ee (válaszként erre: 420. - Noarashi)
2013. júl. 14. 15:19
Igen már készül a második rész is. Talán orgazmuspontok lesz a címe.
2013. júl. 14. 15:18
Ja hogy ennek folytatása is lesz?
419. f1e23b97ee (válaszként erre: 418. - Grumier)
2013. júl. 14. 15:12
Én azt gondolom ezután a könyv után meg fogják venni mindenképpen, mert sokan várnak a szaftos részletekre. Ha sikere van egy filmnek, akkor a második részére is beül az ember. Maximum, ha a vetítés végén onnan csalódottan távoznak a harmadik részre meggondolják, hogy elmenjenek -e.
418. grumier
2013. júl. 14. 15:08
Szerintem, ha nincs a szexuális molesztálás benne, fele ennyien se olvassák(töltik le, veszik ki könyvtárból, kérik kölcsön) és veszik meg a könyvet. Ha második könyvben lesz nemi erőszak, dopping vagy olyan téma ami nagy társadalmi visszhangot váltana ki, akkor megint sikeresek lesznek, de ha csak összeszed másik 10-30 szexpartnert és esetleg leírja a civil életben mennyire nehezen boldogul akkor jó, ha a pénzénél lesz a kiadó.
417. f1e23b97ee (válaszként erre: 415. - Grumier)
2013. júl. 14. 15:05
Ha nem vállalja akkor is látja szerintem minden kívülálló, főleg, hogy így kiteregette a dolgokat.
416. Noarashi (válaszként erre: 414. - 00301065a7)
2013. júl. 14. 15:01

Végülis bármit el lehet adni, ha jól reklámozod.

Csak sajnos egyre mélyebbre kell süllyedni ahhoz, hogy az emberek érdeklődését felkeltsd.

415. grumier
2013. júl. 14. 14:59
Anyja betegségét nem úgy hoztam fel, hanem hogy nem irigylem tőle azt sem, ennyire ízléstelen azért nem vagyok. Ez a 8 millió csak a blikk találmánya, hiszen nem 4 ezerért megy el (terjesztői díj Alexandrában és más könyvhálózatokkal, ÁFA)a könyv és kétlem, hogy 10%-ot kapna, hiszen volt ott szellemíró is. Jó esetben kap 5-7 %-ot és könyvenként lehet számolni 2800 forintot, mert van, hogy 2 ezerért megy el(1+1 akcióban). Szerintem se különb egyik fél sem, se Niki se a szexpartnere, de itt 50-50% a felelősség, na ezt nem vállalja a hölgy, pedig kéne.
414. 00301065a7 (válaszként erre: 412. - Noarashi)
2013. júl. 14. 14:51

De azért az döbbenetes, amikor bemész egy nagy Alexandrába és ki van 20-as sikerkönyvlista és ez van az első helyen... :S

Mindenki elhatárolódik, közben meg mégiscsak viszik, mint a cukrot...

2013. júl. 14. 14:51

Az, hogy nem vitte semmire kicsit túlzás. Azért nem mindenki mondhatja el magáról, hogy Europa bajnokságon érmet szerzett. Ezzel a két könyvvel pedig, ha egy ideig is, de azt hiszem megoldotta anyagi problémáit.

Illetve jelenleg a fél ország róla beszél, ezt akarta, tehát elért valamit. Az más kérdés milyen áron. :-))


Annak, hogy ő milyen, akár külalakra, akár viselkedésre nem hiszem, hogy sok köze volna hozzá, hogy az édesanyja súlyos beteg lett.Olyannal is megtörtént már aki példás életet élt. Ezt nem hiszem, hogy ide kellene keverned.


Lehet, hogy csak ürítésre használták, de ha én leállok egy k..vával szexelni, én sem vagyok semmivel különb, mint az a prosti aki a testét árulja. Főleg úgy, hogy sok sportoló ezek közül már kapcsolatban élt.

Megtalálta a zsák a foltját, én nem sajnálom egyiket sem.

2013. júl. 14. 14:50

Úgy gondolom, hogy ahogy feltűnik, úgy el is tűnik ez az iromány. Könyvnek nem nevezném.

Én mindig azt mondom, örülni kell, ha az ember olvas. De azért ne akármit.

Ez a firkálmány, olyan mint a tehénszar...annyi millió légy nem tévedhet.

2013. júl. 14. 14:50
Mindenesetre ilyen gyorsan és kevés munkával Szepesi "kisasszony" még nem keresett ilyen sok pénzt... eddig 8 millió a részesedése a könyvből és még nincs vége és jön a második is...
410. grumier
2013. júl. 14. 14:43
Kiadónak is meg kell valamiből élni, hiába adták ki Doris Lessing: Az arany jegyzetfüzetét, nem vette a kutya sem szerintem, de Pamuk könyvei se hiszem, hogy több 10ezres példányban keltek el.
2013. júl. 14. 14:40
Én elég szomorúnak tartom, hogy olyan világot élünk, ahol egy ilyen firkálmány toplistás lehet. Azért ez jelez valamit.
2013. júl. 14. 14:27
Atyaég!
407. grumier
2013. júl. 14. 14:03
Ja és én nem akarok veled beszélni, de azt mondtad, elmész innen, ha felnőtt vagy már, akkor nem jössz vissza többet és nem is írsz! Én nyertem, te mész el innen! :)Én büszke vagyok arra, hogy 5 éves vagyok.:)
406. grumier
2013. júl. 14. 14:01
Ha már visszaírtál, te kövér, tudod aki 170 centi és 42 kiló felett van az nálam az, innentől így hívlak, jó? Van diplomája? Van jól fizető állása? Egyik apjának se kellett nem véletlen, már azok is szégyellték szerintem. Szép? Kövér és a feje is el van torzulva. Mire lennék irigy? Hogy kövér, csonka családban nőtt fel, anyja halálos beteg, több tucat pasinak csak ürítésre kellett, pályafutása rosszul ért végett, dopping miatt eltiltották, ügynöki állása van közel minimálbérért, ezek olyan jó dolgok? Melyikre vagyok szerinted féltékeny?
2013. júl. 14. 13:56
Rövid az élet ahhoz, hogy rossz borokat igyunk és ahhoz is hogy ilyen szemetet olvassunk.
2013. júl. 14. 13:54

Jesszus,tényleg egy oviba csöppen itt az ember.Majd beszélhetünk esetleg,ha valaha sikerül felnőnöd.


Szerencsére nem ismerlek,de biztos vagyok benne,hogy Niki a könyvtől függetlenül is többre vitte mint te valaha fogod.Belőled csak az irigység beszél.


Na,helló!

403. grumier
2013. júl. 14. 13:50
Végre elmész innen, én nyertem!:))Nekem örömet szereztél vele! Köszönöm! Egyébként nálam te kövérnek számítasz, ebben biztos vagyok, akinek a BMI indexe magasabb 16-nál, az nekem kövér! :))) Szepesi a legrondább csaj szerintem a világon, férfiszemmel nézve nagyon csúnyácska! :)))És nem is vitte semmire.:)))
402. ubi pretium (válaszként erre: 401. - Grumier)
2013. júl. 14. 13:43
Én inkább itt befejezem a veled való épületes "beszélgetést" .Tied a homokozó.
401. grumier (válaszként erre: 399. - Ubi pretium)
2013. júl. 14. 13:41
Szexuális életükről, még ha tudnék se írnék, ezt meghagyom Szepesi Nikolettnek, ő az aki a szexpartnereit beazonosíthatóan részletezi, kinek mekkora, hova szeret élvezni, milyen színű a szeméremszőrzete, görbe vagy egyenes, nem én. Olvasás értelmezése egyes, menj vissza a második osztályba kérlek! Én azt írtam, mások szexuális élete hidegen hagy és ezek a részletek nem tetszettek, sőt! Könyvben volt egy név ami meglepett, ez nálad azt jelenti, hogy én azt állítom, hogy mindenki szexuális életéről tudok???( itt egy sportágról van szó a könyvben 4 szereplővel, 2-ről tudtam,illetve az egyiket csak pletyka szinten, egyen nem lepődtem meg, 1 meglepett) Kérlek tanulj meg szöveget értelmezni és majd utána írjál vissza.
400. grumier
2013. júl. 14. 13:33
Női párbajtőr csapat, férfi kardcsapat is 5. lett, a 2 női tőrben indulónk se nyert érmet, nekik haza kellett menni. A 3 szakág víváson belül külön van kezelve, sokáig külön szövetségi kapitányokkal, ma már párbajtőrben a férfi és női vezetőedző is más.
399. ubi pretium (válaszként erre: 376. - Grumier)
2013. júl. 14. 13:25

Tévedsz,egyik jelző sem illik rám.És a fórum témájához ennek amúgy sincs semmi köze.

Nagyon okosnak hiszed magad,mint aki annyira járatos a sportolók világában,a hétköznapjaikban.Sőt,a szexuális életükről is mindent tudsz.Érdekes :S Irj még,engem mulattatsz.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook