Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szepesi Nikolett botránykönyve már megjelenéskor toplistás. Mi a te véleményed a témáról, a lányról? fórum

Szepesi Nikolett botránykönyve már megjelenéskor toplistás. Mi a te véleményed a témáról, a lányról? (beszélgetős fórum)

2013. jún. 5. 09:10
Volt egy pszichológus a tévében, ő azt mondta, hogy akiket megerőszakolnak, azokra inkább az a jellemző, hogy megcsömörlenek a szextől, nem az, hogy revansból szexmániások lesznek. Plusz, ugyan nem olvastam a könyvet, csak a cikkekben a részleteket, abban meg nem volt az, hogy őt megerőszakolták volna vagy valami, hasnem az, hogy a 60 éves masszőr 10-en egy két évesen taperászta meg ilyesmi őket... ez váltott ki olyat traumát belőle, amit 10-en x év után így tudott csak feldolgozni, hogy kiírt magából, meg minden hapsinak első szóra odaadta magát? :D
97. f758a7200f (válaszként erre: 96. - Lucrecia)
2013. jún. 5. 08:47

Szerintem ha az elejen trauma is volt, pont ezert minel inkabb ugy akarja eloadni, hogy klassz volt, mert szegyelli mint traumat es ettol meg siralmasabb az egesz.


Noi mivoltaban megalaztak (a tobbit meg maga kereste) es most ugy akarja eloadni, hogy valamifele "erenyt" szeretne ebbol kovacsolni, mert mar ot is annyira zavarja a dolog, hogy keptelen tullepni rajta, hat kiirta magabol es az ellenkezojet bizonyitva mint ami, vagyis bizonygatva hogy o mennyire extra-szuper-szeksual...

96. Lucrecia (válaszként erre: 95. - Lucrecia)
2013. jún. 4. 22:44
(Feltéve, ha lehet azt traumának nevezni, ami vele történt, de ez inkább az én feltevésem, mert a könyv épp azt hangsúlyozza ki milyen klassz volt a szex látástól vakulásig, a nagy farkaktól a nagy fröccsenésekig)
95. Lucrecia (válaszként erre: 94. - Lucrecia)
2013. jún. 4. 22:42
Egyébként elég sok ember hurcolja magában a sérelmeit és a traumáit. Nem mindenki pakolja ki. Ő igen. És miért most? Mert már nem függ azoktól, akiktől régen függött. Nincs vesztenivalója. De ez az én feltevésem. Lehet, hogy totál másképp van. :)
94. Lucrecia (válaszként erre: 93. - 00301065a7)
2013. jún. 4. 22:17
Rendeltem egy könyvet a Bookline-on és ma érkezett meg. E mellé a könyv mellé kaptam egy szórólapot, ami a Niki könyvéről szólt. A szórólapban meg elég sokat idéztek a könyvből. Magát a könyvet tehát nem. Első gondolatom az volt, hogy megint egy igénytelen ponyva egy szenzációhajhász sportolótól, aki ízléstelenül kiteregeti a dolgait. Aztán utánaolvastam a neten, megnéztem egy-két interjút vele szakmai kíváncsiságból. Aztán elkezdtem más szemmel nézni az egészre. Ennek nyomán vetődött fel bennem a kérdés, hogy vajon miért írta ezt meg ténylegesen. Az érdekell, hogy ez ez hogyan csapódik le a közgondolkodásban, ezért olvastam el a hozzászólásokat, és ezért merült fel a gondolat, hogy vajh' miért. Olyan mélyen viszont nem érdekell, hogy pacás tesztet csináltassak vele és félig struktúrált interjút csináljak, vagy hazugságvizsgálóra kössem, vagy kiverjem belőle az igazságot a kihallgatóban. - Csak hogy értsd az álláspontom. :D
93. 00301065a7 (válaszként erre: 92. - Lucrecia)
2013. jún. 4. 20:37

Nem hiszem, hogy annyira nyomasztotta ez a sok régi zaklatás meg egyéb, hogy csak most állt vele elő. :)

Látom, nem érdekel a téma, ezért olvasgatod meg hsz-elsz itt. :D

92. Lucrecia (válaszként erre: 90. - 00301065a7)
2013. jún. 4. 19:58
Tényleg azt gondolod, hogy egyéb okai nem lehetnek? Tök magabiztosan állítod, hogy a hírnév és a pénz az oka. Ez egy opció, igaz. Lehetséges. De engem az érdekell - bár nem túlzottan - hogy VALÓJÁBAN mi van emögött. De ezt nem fogja őszintén elmondani, nekünk meg kár találgatnunk, mert nem tudhatjuk. Ha hiszed ha nem, még Te sem. :D
91. michelle.r (válaszként erre: 90. - 00301065a7)
2013. jún. 4. 19:47
Nehogy az legyen a vége, hogy még onnan is kivágják :/
90. 00301065a7 (válaszként erre: 88. - Lucrecia)
2013. jún. 4. 19:43

Milyen motivációból? Hírnév és pénzszerzésből!

Nem nagyon tudta továbbépíteni magát karrierügyben... nyilván nem elégítette ki :) a sportoviban az óvónői állás és az azzal való fizetés sem.

89. michelle.r (válaszként erre: 84. - Bnedora)
2013. jún. 4. 19:36

Közben megtaláltam a wikipédián, 50, 100 és 200 méteres háton több országos csúcsot állított fel.


Azért volt furcsa, mert eddig csak olyan örökös bajnokkal találkoztam, aki 32-szeres magyar bajnok.

De így érthető Niki örökös bajnoksága is.

88. Lucrecia (válaszként erre: 82. - Ittmost)
2013. jún. 4. 19:20
Nikinek egy nagyon jó pszichológusra lenne szüksége. És ezt felhangok nélkül mondom. A sportolókról az a sztereotípia, hogy pszichésen terheltek. Lehet. Viszont ez a lány máshogy lehet terhelt... Nem tudom milyen motivációból írta meg valójában ezt a könyvet, mert csak azt mondta, hogy régóta tervben volt, nem bosszúból csinálta, nem érdekli ki mit gondol, de köszöni, hogy foglalkoznak a könyvvel. Ezekből nem derül ki, hogy mi vezetett oda, hogy megírja...
2013. jún. 4. 19:14

Én nagyon szerettem régen Nikit.A kis úszópalánták bármikor fordulhattak hozzá,mindig segítőkész volt.A fiam imádta.Később a KSC ovijában is dolgozott,a gyerekek csüngtek rajta.

Én ezt az oldalát ismerem és nem ítélem azért,mert megírta ezt a könyvet.

86. Lucrecia (válaszként erre: 83. - Ittmost)
2013. jún. 4. 19:12
Igen, egyetértek veled, ezt én is így fogom fel. És én elhiszem, hogy a kiszínezett történetben vannak olyan tények, amik több sportoló nő életében megtörténtek. Ezért mondom, hogy a könyvnek nem irodalmi értéke van, de van értéke.
85. Lucrecia (válaszként erre: 81. - Michelle.r)
2013. jún. 4. 19:08
Gondolom attól, hogy valamikor valamilyen érmeket nyert, és ezeket a győzelmeket nem vehetik el tőle. :) Másra nem tudok gondolni. :D - ez félig meddig vicc.
84. bnedora (válaszként erre: 81. - Michelle.r)
2013. jún. 4. 18:59
Attól, hogy ő volt az, aki háton legtöbbször nyert érmet az országban. Ha jól tudom.
83. ittmost (válaszként erre: 79. - Lucrecia)
2013. jún. 4. 18:42
Szerintem is ezt egyfajta dokumentumkönyvnek kell felfogni. Niki csak a száj,amin keresztül előkerül a történet,valószínűleg nemcsak az ő története.
82. ittmost (válaszként erre: 78. - 00301065a7)
2013. jún. 4. 18:40

Na ez a nagyon nem mindegy!!

Ez a borzasztó élmény a legtöbb molesztált gyereknek az egész későbbi életét meghatározza! Pszichikai és testi értelemben egyaránt.

(nem csak taperászta..és nemcsak őt,már 2 úszótársa is mellé állt,és igazolta a történetet)


Már az elején is leírtam,hogy biztos valami defektje lehet Nikinek,mert normális esetben nő iylet ,így nem kürtöl szét,amivel az egész további életét,a becsületét tönkreteszi. Csak akkor,ha ez a mondanivaló annyira feszíti belülről,hogy bárminél fontosabb,hogy végre beszéljen róla.

2013. jún. 4. 18:31
Minden irónia nélkül, pusztán tudásvágyból kérdezem, mitől örökös bajnok?
2013. jún. 4. 18:29
Az egyik könyvesboltban már elfogyott a könyv:-(
2013. jún. 4. 18:16
Őszintén sajnálom ezt a lányt. A közeget, amibe fiatalon került és a férfiakat, akikkel dolga volt, mélységesen megvetem. Gyerekként bekerülni abba a világba azok közé a viszonyok közé, amibe ő valahol szerintem tragédia. Mit tudjuk mi azt, hogy mit kell elviselniük ezeknek a lányoknak, mivé kell válniuk, milyen értékekkel és normákkal kell azonosulniuk?! Beállsz a sorba és azt teszed, amit mondanak, nem szólsz, csak tűrsz. Nem akarod? Nem vagy benne? Akkor nem tartozol közénk. Viszlát karrier. A csoport kilök magából. Ezzé a lánnyá formálódott, mert ezzé formálták. Nincs esze? Buta? Nem tud értelmes nyilatkozatokat adni a TV-ben? Az élete nagyobbik fele a sport világáról szólt. Honnan lenne esze? Ízléstelen, hogy E/1-ben írta meg elég vulgárisan ezt a könyvet? Az! Elegánsabb lett volna álnévvel írni, vagy úgy, hogy ez nem én vagyok, csak mesélek egy sztorit, ami véletlenül valósághű? Igen! Nyilván úgy érezte meg kell osztania az életét a világgal. Sajnálom érte. Ahogy sajnáltam Tisza Katát is, aki azt hitte a Reváns valóban reváns, amit körülbelül a sértett önérzetéből fakadóan írt meg, mert nem hitte el, hogy egy Tisza Katát is megdughatnak és eldobhatnak, grófi címe ellenére. Niki kiteregette a magánügyeit és másokét is. Kíváncsi vagyok, hogy ha férfi lenne, úgy elítélnék-e… A könyvnek irodalmi értéke nyilván nulla, az érték abban áll, hogy bepillantást enged egy olyan világba, amelyet a hétköznapi ember nem ismer. Sajnálom ezt a Nikit. Nem tudom elítélni. A mocsok könyvkiadót annál inkább. Ők is kihasználják. Bár nyilván a lány nem így értékeli.
2013. jún. 1. 07:45
A mai Blikkben - épp előbb olvastam a honlapján - fent van, hogy állítólag egy 82 éves masszőr taperászta őket... megkeresték a kisöreget...aki persze tagadja....
77. derintini (válaszként erre: 76. - Michelle.r)
2013. máj. 31. 23:32

..és a magyar föld?..

.. a magyar honfivér?...

(jól csinálom?)

;)

76. michelle.r (válaszként erre: 72. - Derintini)
2013. máj. 31. 23:29
Történetesen 12 éve inzultálok egy külföldit :))
75. f758a7200f (válaszként erre: 71. - Michelle.r)
2013. máj. 31. 23:15

Esetleg irj egy konyvet, hogy EN, A PRUD :))))


Amugy azzal sencs bajom felolem azt dug akit akar de mi ez a nevsor es beegetes, bosszu, mindezt ugy eloadni hogy O maga a szex?

74. f758a7200f (válaszként erre: 72. - Derintini)
2013. máj. 31. 23:12
Ha akarod, inzultalom en azt is:)
73. f758a7200f (válaszként erre: 67. - Mazsinka)
2013. máj. 31. 23:10

En nem mondtam amugy igy, hogy ugy dagi hogy uristen. De ha elsportolo akkor sztem nem kell ugy kinezni mint a szomszed juliska, kicsit szalkasabbat vartam:)


S ha csak mert le merem kritizalni ezt, mindjart dagiva lepek elo, nekem tok mindegy. Azt sem mondom hogy mindenki legyen 48 kg mint en de ez a csaj utalja magat, csak ra kell neznem, aki igy banik a testevel es a lelkevel az utalja magat sztem, a tobbi meg duma. Meg strigula:)

72. derintini (válaszként erre: 71. - Michelle.r)
2013. máj. 31. 22:34

..és a külföld az smafu?..azt nem inzultáljuk?

..magyar embernek csak magyar fax?..ezt a diszkriminációt ;)

71. michelle.r (válaszként erre: 70. - Derintini)
2013. máj. 31. 22:28
Jelen esetben hol a relevancia? Ha nem dugtam végig a fél országot, akkor fogjam be a csőrömet? ;o))
70. derintini (válaszként erre: 67. - Mazsinka)
2013. máj. 31. 22:12

Egy 42 kilós is lehet dagi, ha pl. 125 cm magas...

és egy 75 kilós sem feltétlenül az, ha 190 cm magas... :)

Érdekes volt elolvasni a hozzászólásokat :)

Mindig szembesülök azzal, hogy Magyarország a nagy megmondó emberek országa :) Kefirt evés nélkül, könyvet olvasás nélkül, italt kóstolás nélkül, tvműsort -állitólag- megnézés nélkül is képesek vagyunk kritizálni :)

69. f1e23b97ee (válaszként erre: 1. - 2b4cc073d6)
2013. máj. 31. 21:21

Valószínű meg fogom venni és el fogom olvasni. Nagyon nem lepett meg amiket nyilatkozott, mivel a sportolók is emberek, és nekik is szükségük van bizonyos dolgokra.

Lásd Csisztu Zsuzsa videóját.


Mondjuk azt nem tudom abban mennyi lehet az igazság, hogy a zaklatták abban a bizonyos sportegyesületben.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook