Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szepesi Nikolett botránykönyve már megjelenéskor toplistás. Mi a te véleményed a témáról, a lányról? fórum

Szepesi Nikolett botránykönyve már megjelenéskor toplistás. Mi a te véleményed a témáról, a lányról? (beszélgetős fórum)

38. michelle.r (válaszként erre: 1. - 2b4cc073d6)
2013. máj. 28. 10:50

Neki is jár a 15 perc hírnév :))


Engem sokkal jobban elszomorít, hogy toplistás a könyv.

37. adfa0d8bdb (válaszként erre: 34. - F758a7200f)
2013. máj. 28. 10:48

Pontosan!


Azzal hogy beszélünk róla, terjed a hír, még "reklámozzuk" is!

36. 00301065a7 (válaszként erre: 33. - Miszti3)
2013. máj. 28. 10:40
Meg Szalai Viviené is. Aki a pletykák szerint Matyi úr "pártfogoltja". :)
2013. máj. 28. 10:38
Számomra ezekben a "botránykönyvekben"az a szomorú,hogy az embereknek erre van igényük. Irhatna bárki bármit,ha az emberek nem arra lennének kiéhezve,hogy ki,kivel,mikor,meddig,és hogyan,akkor mehetne a könyvével a fenébe mindenki,aki ilyesmiket ir. Sajnálom,hogy ide jutott a világ,hogy ma az ilyen emberek a "sztárok".
34. f758a7200f (válaszként erre: 27. - Adfa0d8bdb)
2013. máj. 28. 10:30
Na meg szep! Mi meg adjuk ala a lovat, hogy itt csamcsogunk... Szep kis banda vagyunk:)
2013. máj. 28. 10:29
Lányom az Alexandránál dolgozik. Matyi bátyánk azonnali intézkedésére ezt a könyvet a legszembetűnőbb helyre kellett kirakni, hiába no, nagy a lové benne. Ugyanezért a Republicos és az Erdőss könyve is odakerült. Ez kell a népnek...
32. f758a7200f (válaszként erre: 26. - Globus)
2013. máj. 28. 10:28

Hat ez az, az faj neki, hogy vele nem akartak komoly kapcsit, ezert vadaszott foleg nos pasikra es ezert csinalja a balhet is. Szenved mint egy kutya es most igy akar elegtetelt venni.


Szerintem ez az egesz annyira nem noies, pont az ellenkezojet eri el mint amit szeretne, nem ettol lesz vki szexbomba:))))


Szerintem ennel meg Paris Hilton is jobb (sot, kesz urino, o nem rangatott be soha senkit aki meghuzta)

31. Miszti3 (válaszként erre: 17. - Aquatica)
2013. máj. 28. 10:22
Igen Aquatica, alpári és jellemtelen, ezek fedik le leginkább a csajt, hogy nem jutottak nekem eszembe ezek a jelzők?
2013. máj. 28. 10:16

Azért ez a név nélküli olyan, hogy minden egyes szereplőt fel lehet a könyvben ismerni, minden kétséget kizáróan!

És a csaj nem egy senki, azért komoly eredményei vannak úszásban!!!

200 háton Egér csúcsait döngette, kiváló időket úszott, nemzetközileg elismert eredményei voltak. 3. lett világbajnokságon, olimpián is jól teljesített volna, ha nem az edző lányát futtatják inkább az ő számában. Szóval szakmai szempontból igazságtalanul mellőzték.

2013. máj. 28. 09:18
Biztos velem van a gond, sosem olvasok botrány könyveket, hacsak valaki nem gondolja az általam olvasott könyvekről, hogy botrányos:)
28. a0c1361e44 (válaszként erre: 21. - 00301065a7)
2013. máj. 28. 09:15
Biztos 12 évre volt titkosítva.
2013. máj. 28. 09:14

Botránykönyv=tuti siker, pénz


Sajnos szenzáció kell a népnek!

26. globus
2013. máj. 28. 09:00
Megnézném azt a férfit, aki ezek után komoly kapcsolatot, családalapítást szeretne Nikivel.
2013. máj. 28. 08:59

Ez a nő az utalgatásaival ment az agyamra, mikor láttam a tv-ben!

Ha valakinek nem mondom ki a nevét, csak utalok rá, én védve vagyok, mert nem mondtam ki a nevét, viszont teljesen körülírom, hogy felismerjék! Ez mekkora rafkóság már!

És a fene sem tudja már bizonyítani, h úgy volt minden, v nem úgy volt.


Viszont egy-két álszent p.csnek nem árt a pánik!

2013. máj. 28. 08:58
Várjatok még,mert Keleti Gyórgyi meg Bálint Antónia botránykönyve is útban van.Na azokat mondjuk még el is olvasnám...
23. Cippora (válaszként erre: 20. - Bihter85)
2013. máj. 28. 08:57
Meg-meg.Na azt a nőt nagyon bírtam mindig is :)
22. Cippora (válaszként erre: 19. - F758a7200f)
2013. máj. 28. 08:56

Tudod olvastam egy interjút amit vele készítettek,és ott megkérdezték tőle,nincs-e lelkiismeretfurdalása,hogy annyi nős pasival volt?Erre azt felelte,hogy neki nincsen,legyen annak,aki ahelyett,hogy a családjával lett volna,vele hempergett!!!

És tökre igaza van...


(egyébként mivel név nélkül mennek a dolgok,a feleségek is max gyanakodhatnak.már ha igaz amit leír,mert szerintem vetítés is van benne bőven...)

2013. máj. 28. 08:51

Hol van Hada Renáta beharangozott botránykönyve? Pedig ő meg is nevezte Fábryt. Érdekes, pont a könyvreklám kapcsán... addig meg 12 évig (ha igaz) hallgatott róla, nem tök érdekes? :)

Tényleg saját magukat járatják le ezek a nők, bár inkább hajaz rájuk egy l- betűs kifejezés.

20. Bihter85 (válaszként erre: 15. - Cippora)
2013. máj. 28. 08:46

Kelemen Anna könyve nekem is megvan! :))

Na ő frankón megmondja! ;)

19. f758a7200f (válaszként erre: 15. - Cippora)
2013. máj. 28. 08:44

:DDDD


Ja, igy mar ki nem carja le?


De azert lesz aki nem: a sportolok felesegei...

2013. máj. 28. 08:44

Mekkora ribaounc lehet ez a csaj, ha 16 évesen ő vadászta le az összes pasit! Ezt maga ismerte be.

Biztos ki van égve, üres az élete, látszik rajta.

Ja, meg kell a pénz!

2013. máj. 28. 08:43

hát alpári maga a könyv is, jelentéktelen,

a lány meg értéktelen, jellemtelen.

sztem kicsit beteg is....

2013. máj. 28. 08:42

Ja, es ezek utan, ha ilyen negativan kezeli mar az egeszet, en azt is ketlem, hogy elvezte.


A szexmanias cim csak ennek a bizonygatasa, hogy ezzel valamifele noiesseget huzzon ala, vagy erzekiseget, egyszoval minden olyat ami o valojaban nem. De szeretne olyan lenni.


Sztem ha tenyleg jol megelte volna ezt az egeszet, akarmilyen qrva is de kussolt volna rola, ugymond megtartotta volna az elmenyeket maganak mint "fenykoranak emlekei". Ezt erzekisegnek, bujasagnsk neveznem, amit meg most csinal, az olyan pic$a reakcio:)

2013. máj. 28. 08:40

Mivel egy tehetségtelen senki,ezért muszáj volt valamivel bepróbálkoznia.Egyébként nem tudom minek veszik a könyvét,nem egy ismert valaki,oké,leírja mikor kivel mit csinált,de név nélkül,akkor meg kit izgat????

Én nagyon szeretek olvasni,megvettem a Kelemen Anna könyvét is,tetszett is,de erre egy ft-ot nem adnék.Pont ahogy kék írisz is írja: egy ismeretlen ember leírja,hogy hogyan dugott.Ki nem szarja le?Lehet csak azért hitetik el,hogy toplistás,hogy az emberek azt gondolják,hű ez nagyon érdekes lehet.Amúgy voltak belőle részletek a borsban.Uncsi...

2013. máj. 28. 08:39

Olvastam par cikket a dologrol, ez a lany szornyen negativan all a dolgokhoz, az elethez.


Nekem ugy tunik, hogy azt szerette volna, ha mindenki, aki megvolt neki, orulten szerelmes lenne bele, mivel ez nem tortent meg, most kopcizik, ennyi a vagya, lebuktatni mindenkit.


Maga is mondja, egy arulas a konyv, en ebbol arra kovetkeztetek, hogy nagyon rosszul erintette ez az egesz (amit bevallott, o maga kereste), ha nem erintette volna rosszul, nem teregetne most ki. Tipikus boldogtalan ski most abba szeretne belerugni akibe csak tud, hogy ha o carul van, hat vesszen mindenki.


Nem azt mondom, hpgy a pasik nem hibasak, csak hat ha vki ennyire az arcukba teszi es uldozi oket, lehet, hogy azt gondoltak, hamarabb szabadulnak, masok meg azt, hogy kihasznalhatjak a helyzetet.


Ismerek ilyet meglett noben is. Ha bal labbal kel fel, eleg irnia 5 sms-t, amibol lesz 5 valas azonnal....


Hogy Nikolett keveset keres a konyvvel ahhoz kepest ami a tartalom, amennyit veszit rajta, ez is tukrozi a csak negativitasat, bosszuvagyat, tonkrement eletet...nem a penzert csinalta csak hogy nezze a balhe kovetkezmenyeit

2013. máj. 28. 08:32

Én sem hallottam sokat erről a lányról, majd innen-onnan hallottam a könyvéről és mindenki úgy fogta fel elsőre, hogy "kitereget", mármint megírja a valóságot egy ilyen nagy versenyről, hogy mi folyik ott, mit kell tennie egy úszónak ahhoz, hogy sikere legyen, ami hatására azon kezdünk agyalni, hogy vajon mit tett a többi úszó, aki valóságos sikereket ért el?

Nem rég volt egy műsor, ahol nyilatkozott ez a lány, és akkor ledöbbentem. Mitől siker könyv egy olyan könyv, ahol valaki leírja, hogy ő egy nagy kú...va, hiszen amit elmondott, abból az derült ki, hogy a könyve arról szól, hogy ő mit tett, mibe "rángatott" bele embereket, hogy ő jól érezze magát, hiszen nem is titkolta, hogy ez mind az ő önigazolása miatt kellett.

Szerintem ez nem siker könyv, szerintem ez nem is toplistás, ezt csak próbálják elhitetni. Én nagy olvasó vagyok, de az ilyen könyvekbe bele sem olvasok. Létezik olyan akit érdekel egy ismeretlen nő szexuális élete? Főleg egy ilyené? Akiről azt sem tudjuk szinte, hogy kicsoda, semmit nem csinált, ami miatt megismerhettük volna? Számomra ez a könyv olyan, mintha a szomszédom írná le az ilyen élményeit, tehát érdektelen.

2013. máj. 28. 08:08

Mindegy mit irnak, ha enyem a cimlap.


Mick Jagger

2013. máj. 28. 07:57
Bár nevét sem hallottam korábban,tehát nem ismerem, de sejteni lehet, hogy ebben a lányban óriási szeretethiány van. Aki nyugodt, kiegyensúlyozott életet él gyerekkorában, meg sem fordul a fejében, hogy ilyen módon lealázza magát. Csernus Imre is azt írja, sok tini azért tesz meg mindent a fiúknak, mert azt hiszi, addig is szeretik, figyelnek rá. Aztán rájön, hogy kihasználták, s megy a következőhöz. Na, most ha igazak a Niki történetei, akkor két fél kellett a kalandokhoz. És a pasik? Az okosabbak, az érettebbek, az apakorúak? Nem hajtották el?Kihasználták az alkalmat. Akkor melyik fél a tisztességtelen? Ez a lány most azt hiszi, hogy őszinte, pedig csak buta.
10. Suesue (válaszként erre: 9. - Suesue)
2013. máj. 28. 07:34
Ezzel a véleménnyel nem azt mondom, hogy kategorizálni lehet embereket, hanem vannak ilyenek is.
2013. máj. 28. 07:32

Konkrétan nem fogom elolvasni, de mint minden ez is két esélyes, lehet, hogy igaz lehet, hogy nem. :)

Vannak olyan lányok akik szeretik kiélni magukat a nagy döntés előtt (komoly kapcsolat, házasság), és vannak olyanok akik megmaradnak az első szerelemnél, és amikor az elmúlik akkor válnak csapodárrá.

Ismertem mind a két félét, szerintem az első az korrektebb, mert nem sínyli meg a gyerek, ha van.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook