Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szepesi Nikolett botránykönyve már megjelenéskor toplistás. Mi a te véleményed a témáról, a lányról? fórum

Szepesi Nikolett botránykönyve már megjelenéskor toplistás. Mi a te véleményed a témáról, a lányról? (beszélgetős fórum)

128. ubi pretium (válaszként erre: 127. - F1e23b97ee)
2013. jún. 8. 22:56

Tény,hogy kőkemény ember.Az uszodán kívüli T.GY. is egy elég mogorva ember.És még azt is elhiszem,hogy a lányok szóltak neki és ő azt mondta,amit Niki leírt.

Mint edzőt az egekig magasztalom,de szerencsére a fiam pont akkor lépett le,mikor felkerült volna az ő versenyzői közé.Mára talán egy lelkileg agyongyötört 14 évesem lenne. :S

127. f1e23b97ee (válaszként erre: 126. - Ubi pretium)
2013. jún. 8. 22:39

Nekem sem lett ettől sem pozitívabb, sem negatívabb a személyisége.

A könyv alapján én inkább az edzőjébe csalódtam egy hatalmasat.

A sportolókról pedig eddig is tudtam, hogy ők sem szentek :-)

126. ubi pretium (válaszként erre: 119. - F1e23b97ee)
2013. jún. 8. 22:36

Dehogy a múlt!A fiamat x egyesülettől pont azért hoztuk el annak idején,mert az edző egy-egy rosszabb eredmény után csíkosra verte a fenekét,combját.


Amúgy Niki nem óvónőként dolgozik,bár ez nem olyan fontos momentum,csak a pontosság kedvéért írom.


A könyv meg csak egy őszinte vallomás,ami akár maradhatott volna az ő titka is,de inkább leírta.Igy utólag(pedig igen új még a könyv a piacon)azt gondolom,hogy előnytelen szerződést kötött a kiadóval.


Nekem ő mindig a mosolygós úszólány marad,akinek igen nagy része van abban,hogy a fiam ott maradt annak idején az uszodában és felkelt minden nap reggel 4-kor.Mert tudta,Niki és Cseh Laci is felkel,akkor kibírja ő is.


Ha nem ismerném,akkor sem bántanám ezért a könyvért.Hogy túl őszinte?Ez maximum azokat zavarhatja,akikről ír és magukra ismernek.

125. f1e23b97ee (válaszként erre: 120. - F758a7200f)
2013. jún. 8. 22:25
Lehet egyszerűen csak több kulissza titkot szeretnének megtudni a sportolók magánéletéből.
124. f758a7200f (válaszként erre: 123. - Bnedora)
2013. jún. 8. 15:34

:DDD


De mind??


Meg amugy minek? "Tankonyv" gyanant?:))))

123. bnedora (válaszként erre: 120. - F758a7200f)
2013. jún. 8. 15:24
Miért? Lehet, hogy az unokájának vette meg:-D
122. f758a7200f (válaszként erre: 121. - Ce24db56a5)
2013. jún. 8. 14:47

:D


Lényeg, hogy kikapós, és nem műelemzés céljából veszik ennyire

121. ce24db56a5 (válaszként erre: 120. - F758a7200f)
2013. jún. 8. 14:36
Vagy erre, vagy arra:)
120. f758a7200f (válaszként erre: 118. - 00301065a7)
2013. jún. 8. 11:38
Ez de durva... Erre fogjak otthon verni?:)
119. f1e23b97ee (válaszként erre: 113. - F758a7200f)
2013. jún. 8. 10:32
Az is elég érdekes amit a Cárról ír. Azt hittem az már a múlt, hogy az edzők fizikailag is bántalmazzák a sportolókat. Sajnos úgy néz ki tévednem kellett.
2013. jún. 8. 09:58
Ma reggel voltam kint nálunk a piacon (kisváros! ). Látom a könyvárusnál ki van téve Niki könyve, kérdezem: viszik? Azt mondja: mint a cukrot. De a legmeglepőbb az, hogy nem csak a fiatal korosztály, hanem az öregebb pasik is. Sőt, volt egy 70 feletti elektromos kis járgányon közlekedő papa, aki ugyancsak vett, bár megjegyezte, hogy elég drága( 4000 Ft). Nem eléggé a jelek szerint, mert ő is elvitte...
117. f758a7200f (válaszként erre: 114. - Ce24db56a5)
2013. jún. 7. 18:35

En ven bakkecskenek becezem, aki megnyalja meg a puncit...


De amugy nem csipem csak azt mondom, nagyobb lenne a KELETTYE a filmnek:)

116. ittmost (válaszként erre: 103. - F758a7200f)
2013. jún. 7. 17:19

Egyáltalán nem biztos,hogy rosszul esett neki,de valószínűleg mostanra már megcsömörlött.

Az én életemben is volt iylen rész,szerencsére rövid,és már harminc után,mikor annyira fájt már a világ,hogy vagy az volt,hogy ronggyá iszom(gyógyszerezem,drogozom) magam,vagy ronggyá szexelem.Mert más nem volt,ami ki tudta volna oltani bennem azt a bonyolult rossz érzést.És én (is?) úgy voltam vele,h inkább szexelek úgymond orrba-szájba(mint mennyiség..)mert az végülis alapból jó,endorfint termel,minthogy eligyam,v szétgyógyszerezzem az agyam.


Úgyhogy egyáltalán nem biztos,h őt használták ki:lehet,h neki is ilyesmire kellett a szex.

Pontosabban elfelejteni egy csomó új élmény által,lefedni egy csomó új élménnyel,hogy hozzányúlt az öreg

Meg gondolom,azért is,h ne az ragadjon meg a fejében,hogy ő csak egy ilyen vén egérnek kell:mert ha ezzel indul a szexuális pályafutás,h az emberen egy vénség kéjeleg,akkor simán összeomlik az emberben az a kép magáról, -ami esetleg még ki sem alakult,hisz kamaszkorukban általában a fiatalok még korántsem biztosak a saját vonzerejükben- hogy ő egy vonzó,és szerethető valaki.

115. ittmost (válaszként erre: 98. - 00301065a7)
2013. jún. 7. 17:09

Nem revansból lesz szexmániás,ez sokkal bonyolultabb dolog.Maszturbációfüggő sem azért lesz valaki,h a másik nemmel,kitoljon,hanem mert egy fogékony időszakában rögzült benne egy "élmény",még akkor is,ha valójában erkölcsileg negatív szituációból,mint a molesztálás.Ismertem egy ilyen ffit,akit kisfiúként az intézetben molesztáltak..homoszex lett,és exhibicionista,de közben szégyellte is ezt az egészet nagyon,és huszonéves korára már skizoid volt,mert az egyénisége más volt,egy barátságos,szerény,segítőkész ember,de az az "élmény" egy ilyen szégyellnivaló( az exhibicionizmus),és nehéz,problémás(a homo beállítottság)egyéniséget is teremtett ezek mellé a tulajdonságai mellé.


10 év után?Ez neked kérdés??

van,aki ennél kisebb rosszat is csak a halálos ágyán árul el,a férjének..vagy annak sem..Itt a hoxán is olvastam olyat,h 10 éve férjnél van gyereke van,szeretetben él,de még mindig nem merte elmondani senkinek,hogy zaklatták anno.

Szerintem a többség nem szereti kipakolni a valóban komoly sérelmeit,mert szégyelli,vagy úgy gondolja: hátha akkor nem fáj annyira,ha csak én tudom.

Aki így kipakol,annak nyilván már nagyon tele a pohár_mostanra lett tele-és nem tudja már folytatni az életét anélkül,h kiborítaná.

114. ce24db56a5 (válaszként erre: 113. - F758a7200f)
2013. jún. 7. 16:59
The Italian Stallion:)
113. f758a7200f (válaszként erre: 112. - Ce24db56a5)
2013. jún. 7. 14:02
Sztem ehhez Andy Vajna kevés lesz, ajánlanám Rocco Siffreddit, valahogy inkább otthon van a témában, nem?:)
2013. jún. 7. 13:46
Szerintem az agg masszőr megy Damu után a tiszafüredi BV intézetbe, Andy Vajna pedig megfilmesíti a memoárokat a főszerepben Plácsik Tímeával:)
111. Per
2013. jún. 7. 03:48
2013. jún. 5. 18:21

Megnéztem egy rövid interjút vele, nemigen tud fogalmazni szegény.

Szerintem se járt jól, hogy megírta, egy életre szóló ütőkártyát adott egy ország kezébe. Innentől ő lesz "tudod, az a csaj, akit mindeki megdugott".

pedig nem tett mást, mint bevállalta, amit rajta kívül oly sokan tesznek férfiak-nők egyaránt.

Személyes véleményem, hogy sportot űzni a szexből nem vall egészséges pszichére, önértékelésre, legfeljebb egy rövid ideig, fiatal felnőtt korban, amikor a szexben még annyira megvan az újdonság varázsa..

Én férfiak és nők megítélésében nem teszek különbséget, tapasztalatom szerint a szexualitás hajszolása mindkét nemnél önbizalom- és szeretethiányra vezethető vissza. Szeretethiány alatt az is értendő, ha valaki saját magát nem tudja szeretni.

109. Lucrecia (válaszként erre: 103. - F758a7200f)
2013. jún. 5. 17:51
Némileg egyetértek veled, gribedli. Akár az is lehet a könyv mögött szerintem, amit írsz. Tény, hogy nem elegáns ez így ilyen formában... De hát a kiadónak kell a lóvé, és mindegy nekik, hogy ők is mivé teszik. Elvileg a kiadóban dolgoznak értelmes emberek, de szerintem semmivel sem jobbak, mint a Kicsi bácsi és társai. Eladják a csaj húsát kilóra. Ezért utálom a rohadt média ipart. Nem számít nekik kit tesznek tönkre és hogyan. Semmi felelősségérzetük, semmi humanitáriusság... egy ilyen könyvet nem csak az író ír, hanem mások is. Ja, hogy azoknak a neve nem díszeleg a címlapon...
108. Lucrecia (válaszként erre: 105. - F758a7200f)
2013. jún. 5. 17:41
Az igazságos világ hipotéziseket jobb elfelejteni. Az élet más területein is úgy működik, hogy az alacsonyabb státuszú szívja meg, ha a magasabb státuszú ellen tesz hivatalos panaszt. Még jobb ha szervezetet perel! Akkor aztán elbúcsúzhat az ottanki munkától, tanulástól. Eltűnik a jövő, amiért az ember küzd.
107. Lucrecia (válaszként erre: 98. - 00301065a7)
2013. jún. 5. 17:38
A pszichológia becslésekkel dolgozik, nem általános érvényű törvényekkel. Az elméleti keretek sokasága iránytű, ami orientálja a pszichológust a kliens megértésében. Nem lehet tényként kiemelni, hogy a megerőszakolt nők midengyike ugyanúgy reagál, és ugyanúgy dolgozza fel az esetet, mert ez nincs így. Itt nem megerőszakolásról van szó, hanem molesztálásról, de ezt is másképp élik meg. Nagyon sokféle reakcióba csaphat át egy ilyen élmény. Tizenpár évesen bekerül valaki egy olyan helyre, ahol ez a norma, ezt így kell elfogadni, noha érzékeli, hogy ez nem helyes, ott kell maradnia, ha komolyan veszi a sportolói karrierjét. Egy idő után megkérdőjeleződnek az otthoni értékek, mert a mikrotársadalom, ahová csöppent egész más értékeket vall. A szex alap. Egy idő után mindenki felveszi annak a közegnek a normáit, amiben él. És igen, akár úgy is feldolgozhatja az értékeket, hogy magáévá teszi, és csinálja ő is. Nem mondom, a fiatalok egy részében, lányokéban fiúkéban tombolnak a hormonok tizenévesen, és egy részük egész nap tudná csak azt csinálni. De lehet, hogy ha nem a leírt közegben lett volna, egész máshogy alakult volna a szexuális pályája. Én sosem írnék egy ilyen könyvet, de megértem, hogy ő megírta.
2013. jún. 5. 14:06
egyelőre nincs véleményem,de el fogom olvasni a könyvet
105. f758a7200f (válaszként erre: 104. - 00301065a7)
2013. jún. 5. 13:03
Szóval könyv helyett elég lett volna feljelenteni anno...
2013. jún. 5. 12:45
Jelentkezett Kicsi bácsi unokahúga is, hogy őt is molesztálta...
103. f758a7200f (válaszként erre: 98. - 00301065a7)
2013. jún. 5. 11:41

Igen, mert egyrészt nem értékeli magát annyira, hogy nemet mondjon, másrészt meg a versenyszellem az megvan, szóval neki mindenképpen úgy kell beállítania a dolgokat, hogy ő a nyerő oldalon legyen. Ehhez kell a duma, hogy szexmániás meg minden.


Nem kétlem, hogy magát a szexet élvezte, nem mondom, hogy frigid vagy ilyesmi, csak inkább egy átlagos libidójú nő, aki nem akarja beismerni, hogy kihasználták, hanem azt írja, hogy ő használta ki őket. Ezt így én szánalmasnak találom.


És igen, jobban beégeti magát, mintha azt írná le, hogy rosszul esett neki.

102. 39dbe380da (válaszként erre: 68. - Michelle.r)
2013. jún. 5. 11:30
Nyilván nem úgy néz ki most mint úszó korában. Fura lenne ha úgy nézne ki.
101. michelle.r (válaszként erre: 98. - 00301065a7)
2013. jún. 5. 09:53

Ezt nagyon is el tudom képzelni. Tényleg elég nagy darab lett magához képest és abszolút nem egy magabiztos, öntudatos nőnek látszik, hanem egy riadt kisegérnek, aki igyekszik nagyon magabiztosnak és öntudatosnak mutatni magát.


Ezzel együtt nekem kicsinyes bosszúnak is tűnik. Erre rámehet a magánélete, a kapcsolata.

2013. jún. 5. 09:24

Olyan jó reklámot kapott a könyv, hogy esküszöm el fogom olvasni. Lucreciaval értek egyet, abban hogy OKA volt, hogy ezt így megírta.

A gnóm törpét nagyon remélem, hogy jól meghurcolják.

2013. jún. 5. 09:10
Amúgy meg női mivoltában most alázza meg és ő maga saját magát...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook