Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » South Beach fórum

South Beach (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... ❯❯
240. kisgé (válaszként erre: 239. - Mókica)
2005. dec. 24. 19:20

Szia!


Én is isteni töltött kápit ettem, meg sütöttem lájt piskótát, zabkochot és túrógombit. Anyukám már a felét elpusztította..:))))

Éppen angolozom, már csak 2,5 hét és vizsga......:))))

239. Mókica
2005. dec. 24. 15:14

Boldog Karácsonyt K1vánok Mégegyszer Mindenkinek!


Nekem a töltöttkápi kész, magamnak a gombócokat zabpehellyel gyúrtam össze %-)

Linzerkarikák vannak még, és most készítem a mákos diós bejgliket..persze ezek nem lightosak..de ez van! Ha mértékkel eszünk nem lehet gond ;)

Már több mint 1 hónapja nem cigizek és semmit nem híztam :))))

Jól vagyok nagyon!


Na szép szentestét mindenkinek és sok sok ajádékot! :)

Millió puszika

238. kisgé (válaszként erre: 236. - Gombóc)
2005. dec. 23. 15:53

Szia Gombóc és Mókica!


Nektek is Kellemes Karácsonyt! Egyetek, ami jól esik, majd utána lájtozunk.


Puszi: g

237. Mókica
2005. dec. 23. 12:37

Nagyon Nagyon Boldog Karacsoyt kivanok en is mindenkinek

Pihengessetek sokat :)


En update fele toltottkapit fogok csinalni magamnak,meg valoszinuleg valmi lightos sult halat ....Ma sutom a bejgliket..es mar egy rahedli linzerkarika kesz van :P ,szal itt is vannak csipegetesek :DDD


Puszika es megegyszer Kellemes Unnepeket Mindenkinke


Mokica :)

236. Gombóc
2005. dec. 23. 09:55

Sziasztok csajszik!

Én sem vesztem el.csak államvizsgáztam, úgyhogy nem volt nagyon időm írogatni, de olvastalak benneteket.

Tartom az SBD-t. s bár néha vannak kilengéseim, tartom a súlyom:-)MOst, hogy már nem kell tanulnom, nekiállok ügyesen tornázni is, hogy formálódjak kicsit.

Milyen kajákat terveztek az ünnepekre? Mondjuk most nincs bennem az a félsz, hogy túleszem magam, nem is kívánom a régi kajáimat, meg az édességet.Azt hiszem nálunk többek között pipicici lesz salival, azt fogom majd falatozni, Sütinak meg megcsinálom a zabkorpás recik közül a habos almásat....remélem sikerrel járok:-))))


Már nem jövök karácsony előtt, úgyhogy most szeretnék minenkinek nagyon boldog karácsonyt kívánni!!!!

Pusszantás

235. kisgé (válaszként erre: 234. - Gyöngyi)
2005. dec. 22. 16:30

Szióka!


Neked is Boldog Ünnepeket!

2005. dec. 22. 14:05

Helló mindenkinek!

Úgy látszik nem csak én vesztem el... más is időzavarral kűzd! Sok változás nem történt a ssúlyomat tartom-HURRÁ!!! Pedig volt egy evős-ivós buli, amitől tartottam is egy kicsit, de nem lett baj. Ez köszönhető az utána következő iszonyatos hasmenésnek is, úgy látszik már a gyomrom sem bírja a nagy zabálást.(pedig hol volt ez a régiektől!!!)

Ha nem találkoznánk mostanában mindenkinek Békés, Karácsonyt kívánok és boldog új évet!

Gyöngyi

233. kisgé (válaszként erre: 232. - Sue)
2005. dec. 22. 11:24

Szia!


Naked is Nagyon Kellemes Ünnepeket és jövőre is sok kitartást kívánok!:)


g

232. Sue
2005. dec. 22. 11:17

Sziasztok!


A Norbis diétát nem bírtam sokáig, így a SBD-t folytatom továbbra is, de a sikerélmény nem marad el azért így sem.

A recepteket köszönöm és

KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET ÉS BOLDOG ÚJ ESZTENDŐT KÍVÁNOK MINDENKINEK!

231. kisgé (válaszként erre: 230. - :Zsuzsi:)
2005. dec. 22. 10:32

Szia Zsuzsi!


Örülök, hogy jöttél, neked is nagyon Kellemes Ünnepeket kívánok.


Ne bánd a kilengésed, nagyon nehéz mindenkinek ez az időszak, én is kissé elengedtem magam, de majd ha nyugibb lesz a helyzet, akkor én is visszaállok. Szerencsére nem eszem sokat, csak másképp.:)))


Na majd gyere, ha tudsz. Puszi!

2005. dec. 22. 09:18

Sziasztok!

jaj, de rég nem jártam erre.

Remélem még nem felejtettetek el, de most költöztünk, úgyhogy mindennap 11-ig, éjfélig pakolunk, takarítunk, stb.

Ráadásul az új helyen nem lesz netünk, a munkahelyemen pedig nincs időm, főleg, hogy még csak 2 hónapja vagyok ott, szóval nem is nagyon akarok. Kivétel most :), de már olyan karácsonyi hangulatba vagyok, hogy semmi kedvem dolgozni.


Szánom-bánom, de a diétát abszolút hanyagolom, dehát ilyen körülmények között nehéz. :(

Szóval most úgy gondoltam, hogy amúgy is az ünnepek miatt nehéz lenne megállni, hogy most szüneteltetem, aztán januárban visszaáll minden a régi kerékvágásba, megy újra majd a diéta + torna.


Ha nem jönnék, akkor mindenkinek nagyon kellemes ünnepeket, és Boldog újévet kívánok.

Kisgé, Mókica köszönöm az egész éves támogatást, nélkületek sokkal nehezebb lenne.

Puszi mindenkinek,

Zsuzsi

229. kisgé (válaszként erre: 228. - Brigitte)
2005. dec. 15. 14:50

Szia brigi!


Üdv a fedélzeten!

Én most másofik szakaszt nyomom megint, de láttad a cikkeket az SBD-ről? Abból meríthetsz ötletet.Gyere majd és mesélj, hogy megy!

2005. dec. 15. 12:28

Sziasztok!


Csak beköszönök, ma kezdem az SBD 1. fázisát, 6 napos böjt után.

80 kg-val kezdtem (sajna hüpp-hüpp, tavasszal voltam már 65), most 76,5 kg vagyok, 13-15 kg-ot szeretnék leadni.

Ki 1. fázisos még?


Brigi

227. gyöngyi (válaszként erre: 226. - Kisgé)
2005. dec. 14. 17:26

Sziasztok!

Úgy látszik ez a szintentartás nem is olyan nehéz fél év "betartós" fogyi után...Bár még csak most jön a karácsony és az én anyukám már két hete süt!!!

El is határoztam, hogy módjával-ugyan, de nem hagyok ki semmit sem az ünnepi menüből. Most már látom, hogy egy-egy "elengedős" nap után, ha odafigyel az ember lánya gyorsan lemegy az a fél-egy kiló.Csak ehhez nekem szükségem van a mindennapos kontrollra! (MÉRLEG!!)

Úgyhogy én évek óta most először nem félek evésügyileg a karácsonytól.

Sőt azt vettem észre, hogy mióta nem kell annyira figyelnem, hogy foggyak, azóta könnyebben megy le egy-egy kiló! Most 67,5 kiló vagyok és nagyon örülök neki!

Puszi!

226. kisgé (válaszként erre: 223. - Gyöngyi)
2005. dec. 13. 14:13

Szia Gyöngyi4


Én bíztatok is mindenkit a kilengésre, mert kell az néha a léleknek és látni is fogod, ha módjával csinálod, nem hízol meg. Feszegetni kell a határokat, hogy mi az amit megehetsz időnként hízás nélkül. Ha elmész egy céges partira pl., akkor ha már megvan az ideális súlyod, akkor simán ehetsz amit csak kívánsz, nehogy már salit együnk...:))) Persze ez azokra nem igaz, akire még vár egy csomó leaadandó kiló, mert akkor bizony meg kell állni, én is úgy voltam régebben.:))))

225. kisgé (válaszként erre: 224. - Mókica)
2005. dec. 13. 14:11

Szia Mókica!


Nagyon jó ez a -2kg, ennyit szerettél volna, nem? A cigi leszokástól ne ijedj meg, ilyenkor simán 2-3 kiló feljöhet az anyagcsere lassulása miatt, de az aztán visszaáll, ha megszokta a szervezeted és persze nem nassolsz továbbra sem.

Bevallom, nem volt erőm az egyhangusághoz, ez is csoda, hogy első szakaszozom.

Na, a zabbal csalok, mert elvileg nem első szakaszos, de több mint egy év diéta után engedélyeztem magamnak!:)))))))))

Képzeld, tök jól megy az edzés, acélosodik a testem!:))))

Írd emg priviben, miket tapasztalsz cigi nélkül!:)

224. Mókica
2005. dec. 13. 03:08

SZiasztok!


Na 1 heti Norbi féle diétával 2 kilót sikerült ledobnod, nagyon jól érzem magam :)

Viszont most visszaállok az SBD első szakaszára, mert ahogy Kisgé is írta, rettenetesen egyhangú ez az egész, attól félek, hogy pont ezért nem fogom bírni a diétát, mert semmi finomat nem eszem...:(

Amúgy én már meg is szoktam ezt a joghurtos bajhét reggelire, meg a 3×-i kajálást, így ez meg is marad....valahol csak elrontottam,mert ugye újra fogyiznom kell, pedig már elértem egyszer a kívánt súlyomat! Bár az is lehet,hogy csak a cigileszokás miatt kicsit felborult a működés!

De nem baj, most újrakezdem az első szakasszal és sokkal óvatosabban fogom visszaépíteni a ch-kat :-p Végülis megtartani nehéz a súlyt, nem lefogyni, igaz :)


Na puszika mindenkinek!

Kisgé első fázisban lehet zabozni??? Mert írtad hogy zabkochot ettél :O :)))


GYöngyi semmi baj, néha kell a kilengés, és ne legyen lelkifurid, egészségedre! Fogytál azóta???

Te is ügyeskedj!

Puszó


Csajok hol vagytok???? ZSuzsi,Gombóc???

223. gyöngyi (válaszként erre: 222. - Kisgé)
2005. dec. 12. 19:42

Hali!

Engem is ez tart vissz,a napi 2 joghurt reggelire... Képzeld szombaton Bécsben voltam és eédre finom gyrost ettem zsömivel, este meg halas szendvicset forralt borral. Igaz, hogy mentünk egész nap, mint a mérgezett egér, de nem híztam egy dekát sem. Nagyon jól esett ez a kilengés. Ma aztán volt némi lelkifurdalásom, úgyhogy csak almát meg joghurtot ettem idáig, most nézek valami vacsi után.

222. kisgé (válaszként erre: 221. - Gyöngyi)
2005. dec. 12. 09:12

Szia!


nem, én nem Norbizom. Töb mint egy év diéta után nem akarok ilyen egyhangú diétát csinálni. Első szakaszozom, még egy hétig.

Mókicát kérdezd, ő norbizik!

221. gyöngyi (válaszként erre: 220. - Kisgé)
2005. dec. 9. 17:00

Kisgé!

Tartod a Norbit??Kíváncsi vagyok a tapasztalataidra!

szióka!

220. kisgé (válaszként erre: 219. - Gyöngyi)
2005. dec. 9. 09:19

Szia Gyöngyi!


Ez nagyon szuper!

Azért gondolj bele, mennyi mindent nem eszünk meg, amit a többi ember simán, persze, hogy fogyunk!!!!!

Nagyon ügyes vagy, csak így tovább!:)))

2005. dec. 8. 17:39

helló csajok!


Új felfedezét tettem! Az elmúlt 2-3 hónapban is fogytam, pedig nem olyan nagyon-nagyon tartom be a diétát! Jó, kenyeret, sütit, tésztát, rizst nem ettem, de sok egyéb bűnöm volt.(joghurt, gyümölcs,fagyi, gesztenyepüré-igaz diétás..) Mostanra kialakult a menetrend: hevonta fogyok egy kilót! Ráadásul arra jöttem rá, hogy a menstruáció előtt fölszedek egy kilót és uána kettő megy le! Szóval, szinte pontosan tudom melyik nap leszek kevesebb egy kilóval. Ez most már a 3. hónap, ami ilyen.

218. kisgé (válaszként erre: 217. - Mókica)
2005. dec. 8. 13:22

Szia Mókica!


Írtam neked kettővel ezelőtt. Nagyon jól megy az első szakasz én kicsattanok az energiától.

Naplóm címe: g újratöltve

Várom a prividet!!!!!!

217. Mókica
2005. dec. 8. 04:37

Sziasztok!


Ma volt a 3. napom, minden rendicsek még mindig, semmi csalás!:))

Már most sokkal könyebbnek érzem magam!

Kisgé te is nyomatod az első fázist? Hogy megy???

Nem láttam a naplódat...mi a címe ?

Ne harika még nem volt időm privit írni, de nem vagy elfelejtve!Ígérem írok!

Még mindig érdekelnek az SBD-s könyvek???


ZSuzsesz, gratula, hogy sikerült eladni a házat! :)

Gyere majd ha tudsz! Ügyeskedj a fogyival is, kíváncsi vagyok mennyi fog neked lemenni a végére :), ez az utolsó hét igaz? :O


Legyetek jók, megyek durmolni, mert 5-kor kelek!

SZép napot!:)

2005. dec. 6. 23:09

Sziasztok,

Hú, mindenki nagyon beindult, tök jó!!!

Kiváncsi vagyok az eredményekre, irjatok naplót, nagyon jó olvasni :)

Igen, csinálom az első szakaszt, még mindig.

Ma voltam tornázni is, sajna nem volt vmi kemény, de jobb, mint a semmi.

Most megint nem fogok menni szerintem már csak januárba, mert ma telefonáltak a lakásom vevői, hogy megkapták a hitelt, lehet költözni.

A ház pedig még nincs kész, szóval a következő 2-3 hét zűrös lesz. De már alig várom. :)


Hú, a képeket mindig elfelejtem, de igyekszem nem elfelejteni.

Puszi Nektek, kiváncsi vagyok, hogy ki, mennyit fogy még karácsonyig. :)

215. kisgé (válaszként erre: 214. - Mókica)
2005. dec. 6. 09:07

Szia!


Szerintem eloszthatod a két joghortot reggelre, meg tízóraira. Nem hiszem, hogy jobb 3* enni, mint 5*. Ha belegondolsz az egész Norbiba, akkor SBD első szakasz kiegészítve zabpehellyel és egyszer-egyszer rizzsel. Én ezért nem akarom azt csinálni, mert nekem egyhangú, több mint egy év diéta után. Ismerem már magam!:)


Mindenképp írjál privit, nagyon várom!


Naplót vezessünk, mert jó látni mit ettél és ez erőt is ad, hogy le kell írnod, akár mit nem ehetsz!:)))


Én nagyon jól birtam az első napot! Sőt, szuperul! Este 11-kor még pörögtem torna, masszázs és angol tanulás után, éjfélig el sem birtam aludni. Olyan szép lett a lábam a masszázstól, hogy ihajj, na meg a sport is keményen bejátszik. Nem akarom elkiabálni, de mintha visszament volna abból a 2 + kilóból vagy 1-1,5!!!!! Holnap tesztelem saját mérlegemet. Meg anyám elég kritikus, ma reggel elötte meztelenkedtem és kérdeztem, híztam-e. Ő azt mondta, attól fél, anorexás leszek, mert mindig csak vékonyabbnak tünök, úgyhogy nincs baj. 2 hét szigor, aztán kíváncsi vagyok a kilóimra.

Kérdezted, hogy mennyiért csinálja a masszázst, 4000-ért házhoz megy, viszi az anyagot. Képzeld, nekem nekem adja a krémemet, amit kikevert és lesz taposógépem karácsonyra, bekenem magam, betekerem folpack-kal és úgy taposok maj, így lemegy a popim is. Tavasszal már fürdörucis képet akarok nektek küldeni, amire büszke is lehetek!:))))


ÍRJÁL


Zsuzsi!


Ügyi lány vagy, nagyon! Látod, beindult a fogyásod, mert kitartottál! Még mindig első szakasz megy nálad a kis kilengést leszámítva? Ami szerintem jó! Csináld így, meglátod menni fog. A szervezet nem tud mit kezdeni a hirtelen kilengéssel, azt is gyorsan elégeti, ha nem minden nap csinálod, persze!:)))))

214. Mókica
2005. dec. 6. 00:23

Sziasztok!


Éppen most eszem a vacsimat!:)

Sikeresen túléltem a mai napot! Bár nagyon hiányzott a tízórai,annyira megszoktam már az SBD-nél az tízórait, hogy a szervezetem szólt is ..de nem baj, pár nap és már fel se fog tűnni!;)

A vacsi kicsit sok nem hiszem, hgy megtudok enni 300g sonkát :)

GYöngyi, én se ettem meg egy fél grillcsirkét, 3 vékony pulykamellett sütöttem meg sütőzacsiban ;)

Holnapra valami pácolt halat ír a ditéa, de én azt se tudom milyen az, szóval csak sima tonhalat fogok enni ;)

Most nagyon elhatároztam magam, végigfogom csinálni a 2 hetet és kész :)


Cigi azóta sincs ám! :D


Kisgé majd írok akkor priviben egy kicsit ha nem baj!:)


ZSuzsesz, örülök, hogy ilyen ügyesen csinálod az SBD-t, csak így tovább, és ahogy mondtad, igenis kell néha az a kis bűnözés!

KÉpek?:))))) :O


Kisgé neked hogy ment az 1-ső szakazozás??


Nem is tudom hogy vezessek e naplót itt az oldalon....te fogsz? Nekem megvan adva mit lehet enni, szerintem fölösleges leírnom mégegszer,nem??

Vagy jó lesz majd visszaolvasni:)

Na majd meglátom!

Jobban vagy már amúgy? Meggyógyultál???

Na lépek!

SZép napot honapra!

Nem méreckedem ,majd csak a hét végén :) Akkor mondok pontos adatokat!:D


Ügyeskedjetek!

Szasztok! :))))

2005. dec. 5. 22:02

Sziasztok,

én is itt vagyok, olvasgatlak Benneteket.

Kisgé, Mókica, sok sikert a diétához, drukkolok Nektek!

Irjatok naplót, nagyon kiváncsi vagyok, hogy miket fogtok enni, milyen eredménnyel.

Én megint lazitottam picit hétvégén, volt egy céges rendezvényünk, amit részben én szerveztem, és nagyon jól sikerült! Örülök neki nagyon.

Na, szóval szombaton ettem sütiket. :(

De ettől függetlenül fogyok, a gatyáim esnek le rólam :)

Még lehet, hogy jó is, néhány naponta beiktatni egy zabálást, mert igy legalább nem szokik hozzá a szervezetem a ch megvonáshoz. Szerintetek?

Puszi Nektek.

212. kisgé (válaszként erre: 204. - Sue)
2005. dec. 5. 14:41

Szia!


Olvastam, hogy recept gyűjtés van, ígérem összeszedek pár dolgot és akár cikkben ki is teszem, dremélem a héten lesz időm.


Pussz

2005. dec. 5. 14:16

Heló mindenkinek!

Egy kicsit el leszek veszve jön a mikulás, meg a karácsonyi ünnepségek a suliban...de azért majd próbálok jönni.

Kisgé! Mókica! Írjátok meg mi a helyzet a Norbi diétával...bár nekem néhány dolog most így innen nézve túlzásnak tűni. Pl. 2 joghurt, 30 dkg sonka.. fél grillcsirke. Én már nem bítrok egyszerre egy fél csirkét megenni.Ok. szeretm a joghurtot, de naponta kettőt reggelire!!!

No, majd meglátjuk....Kíváncsi vagyok, hogy bírjátok.

pusza!

❮❮ ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook