Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » South Beach fórum

South Beach (beszélgetős fórum)


150. kisgé (válaszként erre: 144. - Mókica)
2005. nov. 15. 11:10

Sziasztok!


Mókica!


Nem gond, ha csak később nézed meg nekem a könyveket, amikor ráérsz, emiatt ne aggódj!:) Megint tanulom az angolt...:)))

Én az első fázisban 2 kilót fogyta, és mikor áttértem a másodikra, akkor kezdtem igazán fogyni, sokkal gyorsabb lett.

Egyáltalán nem baj, ha 2-3 kilóval vagy több a célodnál, főleg, ha elégedett vagy a testeddel. Én is nyüglődöm már 1 éve azzal a 2-3 kilóval, de már kezdek beletörődni. Mondjuk én nem vagyok 100%-osan elégedett a testemmel, mert lötyi vagyok és még itt ott vannak zsírpárnák, de épp ezért vetettem bele magam a sportba ezerrel, hogy ezt kiküszöböljem. Ráadásul híztam egy kilót és most olyan nehéz megállnom a kajálást. Nem dohányzom másfél hete és úgy érzem, már semmi élvezetem nincsen.:))) Se jó kaja, se cigi, ááááá. Most a mozgást élvezzem, meg a roston csirkemellet salival és azt, hogy tanulhatok egész januárig mint az állat angolt és unom a munkám?????????????

Na, bocs, csak kissé szar a kedvem már szinte hetek óta. Szóval, ez van most, már napok óta vigyázok az evéssel, mérlegre nem mertem állni már 1 hete, elvileg látszani nem látszik az 1 kiló, csak a pocimon érzem.

149. Mókica (válaszként erre: 146. - :Zsuzsi:)
2005. nov. 15. 01:59

Hali ZSuzsesz baba!


Várhatom ám a képeket :(

Mikor küldöd őket cica???

Ha úgyérzed, szükséges visszatérned az első fázisra, akkor csak csináld, baj nem lehet belőle, talán beindul újra a fogyás! Drukkolok!

GYere többet ha tudsz!


Gombócka hol vagy baba????

Hogy haladsz a böjt utáni visszaépítéssel? Kilók maradtak mínuszban??:P

GYere te is!


Na megyek fürcsibe aztán alvás!

Szép napot holnapra!:)

Sziasztok!

148. Mókica (válaszként erre: 145. - Gyöngyi)
2005. nov. 15. 01:56

Szia GYÖNGYI!


Most már rá se ránts, egészségedre! ;)

Néha igen is kell bűnözni, de ma már jókislány voltál , igaz? :)

Te figyuka első fázisos vagy , vagy második??

Bocsika nem emlékszem :(

Mert ha az elsőt csinálod ott nincs gyümi sajna!:(

Viszont annak örülök, hogy a pocakod megszokta a diétát!

Miket szoktál enni amúgy? Te is betartod a napi 5kajálást???

Mennyi most a súlyod, hogy még leljebb akarsz menni???

Puszika

Ügyesekedj!:)

147. :Zsuzsi: (válaszként erre: 144. - Mókica)
2005. nov. 14. 22:14

Mókica, nekem is ez a bajom, hogy nem mozdulnak a kilók. De szerintem az a lényeg, hogy elégedett vagy magaddal.

Puszi Nektek.

146. :Zsuzsi: (válaszként erre: 142. - Kisgé)
2005. nov. 14. 22:13

Sziasztok,

Kisgé, szerintem nem eszem sokat egyszerre.

Ma viszont elhatároztam, hogy visszatérek az első fázisra. Tudom, hogy nem biztos, hogy ez a legjobb megoldás, de egyszerűen szeretnék fogyni!!!

Utána majd visszaállok újra a 2. fázisra, mert a súlymegtartásnak tök jó.

2005. nov. 14. 17:27
Jujuj!!!! Tegnap gesztenyepürét ettem. Igaz a Tescóban vettem diétásat és a tajszínhabban sem volt cukor...Mennyei volt! Sajna kétszerre megettem negyed kilót.Nagyon gáz? Viszont kezd beállni a hasim erre a diétára, már nem szenvedek annyira.A gyümölcsjoghurtról lemondtam, de almát eszem egyet esténként.Remélem a súlyom marad! Bár mostanában már rákattantam, hogy mégiscsak jobb lenne még egy-két kilóval könnyebben. Lehet, hogy megcélzom a 67-et! Hátha!
144. Mókica
2005. nov. 14. 14:36

SZiasztok!


Fogyika Gratulálok a fogyáshoz! :)


Én szombaton voltam Görög fesztiválon,ettem egy kis muszakát, de az mondjuk padlizsános volt, nem volt benne ch, na meg spenót pitét..jaj az nagyon finom volt!:)

De vasárnap böjt volt, igy nincs is gáz!

Csak tudjátok mit vettem észre???

Mikor elkezdtem az SBD-t, nagyon szépen mentek le a kilók....55.8.ig el is jutottam, igaz ez még az elős fázisban volt! Amikor ugye nem nagyon eszik az embrer ch-t :(

Majd szépen kezdtem visszaépíteni a egészséges dolgokat! A mérleg azóta nem mozdul, sót visszamentem 57-58-ra, és innen se fel se le akar mozorogni!

Pedig betartok mindent, persze én is héha csalok, de valamiért nem enged a szervezetem ebből a súlyból már alább! Lehet, hogy nekem ez az ideális súly a magasságomhoz??? 175 cm vagyok és 57-58 kg!!!!

SZerettem volna 55 ig legalább lemenni, de nem akaródzik leljebb menni!

Mondjuk bevallom őszíntén már nem is nagyon érdekel a kiló, mert látványra elégedett vagyok magammal, felvettem régi cuccokat és tökéletesen állnak rajtam :) SZal ne gondoljátok, hogy most depizek, csak gondoltam megosztom veletek a tapasztalatomat! Szépen tornázgatok és alakul a testem is ;)

Elképzelhető hogy nekem beállt a szervezetem és elértem amit mindig is akartam??? Egészségesen táplálkozni, úgyhogy megtartom a súlyom, és nem ingázok fel-le ????

Mit gondoltok????


Megyek dolgozóba!

Legyen szép napotok!

Kisgé baba, még nem tudtam megnézni a könyveket mert minden nap estig dolgoztam, de ígérem ezen a héten utánajárok! :)


SZiasztok! Ügyeskedjetek!:P

143. kisgé (válaszként erre: 141. - 8ef78160df)
2005. nov. 14. 09:36

Szia Fogyika!


Hány kiló súlyfelesleged van, ez attól függ. Mennyit eszel és hányszor?

142. kisgé (válaszként erre: 140. - :Zsuzsi:)
2005. nov. 14. 09:36

Szia!


Néha bűnözz is, mert az beindíthatja a fogyást.

Én megfigyeltem, ha zsarosat eszem, simán megy a wc, ezt Te is alkalmazd néha, valahogy ez beindítja a dolgokat. Szoktam enni husos szalonnát magában, vagy töpörtyűt.....


Lassú a fogyásod, de mivel kevés rajtad a felesleg, nem gáz. A Te szervezeted így reagál. Egyszerre nagy mennyiséget eszel?

2005. nov. 12. 22:27
Ma van a hetedik napom, és már fogytam 4 kilot. Ez nem gyors? Nekem nagyon szokatlan hogy egy hét alatt ennyit lehessen fogyni.
2005. nov. 12. 18:25

Hú, tegnap bűnöztem!!!

Anyu csinált téli rakott nevű kaját, imádom!!!

(krumpli tepsibe, rá karaj, sok bors, és hagyma) Nem birtam ellenállni.

utána moziba voltam, gondoltam, ha lúd, legyen kövér, úgyhogy ettem pattogatott kukoricát is.

Érdekes, hogy utána olyan rossz érzés volt, nagyon teli voltam.

Viszont 4x voltam WC-n!!! Bocs mindenkitől, de tök érdekes nem? Szerintetek akkor már ki is jött belőlem? Remélem.

Na mindegy, ma vissza a rendes kerékvágásba.

Csak azért néha elkeseredek, hogy július óta csinálom (kivétel az egyhetes ciprusi kilengés), az első szakaszban fogytam 2 kg-ot, azóta pedig 1-et. Szerintem ez nagyon kevés, nem?

139. :Zsuzsi: (válaszként erre: 138. - Kisgé)
2005. nov. 12. 18:22

Sziasztok,

Szerintem attól találkozhatunk, aztán, ha jön, akkor majd találkozunk mégegyszer. Tök jó lenne!

138. kisgé (válaszként erre: 137. - Gombóc)
2005. nov. 11. 12:28

Halihó!


Na, ha gondoljátok, össze hozhatjuk, jó lenne, ha Mókica is jönne, de mi van, ha idén már nem is jön??

137. Gombóc (válaszként erre: 130. - Zsibi)
2005. nov. 11. 10:37

Sziasztok mindenki!!

Zsibi!

Szigorúan betartom a felépítő étrendet, mert megmondom őszintén nagyon parázok attól, hogy valamit elrontok, és nem áll vissza az emésztésem. Szóval tényleg csak natúr joghurt, kefír, alma meg saláta teszi ki a menümet. Majd csak jövő héten merek husit enni:)))


Tényleg jó lenne találkozni csajszik, lassan elég jó kis társaság jön össze SBD-n belül!

136. kisgé (válaszként erre: 135. - Brenda)
2005. nov. 11. 10:30

Szia!


Maga az SBD zsírszegény diéta. Tejtermékből mindig a zsírszegényebbet választotam. Olajos magvakat ettem, csak ritkán és egyszerre kis mennyiséget. Tonhalat is ettem.

Az engedett ételek listáját használd az első szakaszban. Zöldségből-ami engedett-annyit ehetsz, amennyit akarsz. Még annyira kell odafigyelned, hogy az engedett cuccokból annyit egyél, amivel éppen jól laksz, tehát ne edd túl magad.

135. Brenda
2005. nov. 11. 10:01

Sziasztok!


Elkezdtem a SBD bevezetőjét, kissé Atkinsesen, kérdésem lenne, hogy mennyire kell a zsírszegénységre törekedni ebben az első szakaszban?

Tejföl? Olajos tonhal? Magvak?

Mennyi zöldséget lehet enni? Próbálok letenni a CH számlálásról, nehéz, mert Atkins mélyen bevésődött már az agyamba.

134. kisgé (válaszként erre: 132. - :Zsuzsi:)
2005. nov. 11. 09:37

Szia Zsuzsi!


Igen, elkaptam valami vírust, 3 napig voltam otthon, mert többet nem bírtam, még mindig csúnyán köhögök.:)


Igen, ez jó ötlet, ha jön Mókica, találkozhatnánk!:))) Azért a legközelebbi találkozóra majd gyere el, olyan jó volt múltkor is!

133. kisgé (válaszként erre: 131. - Gyöngyi)
2005. nov. 11. 09:36

Szia Gyöngyi!


Elhiszem, hogy hiányzik a gyümi, de csak 2 hetet kell kibírnod nélküle. Szerintem ezért lettél éhes, de majd kitapasztalod. A lényeg, hogy minimum 5* egyél, én volt, mikor este 9-kor baromi éhes voltam és megettem pár szem sajtot, vagy 2 szelet sonkát, mert reggelre még éhesebb lesz az ember és az nem jó.

Majd gyere, aztán mesélj, mi van veled.


g

132. :Zsuzsi: (válaszként erre: 129. - Kisgé)
2005. nov. 10. 20:14

Sziasztok,

kisgé, beteg voltál? :)

Már remélem minden oké.


Mókica, nem jössz haza valamikor? Arra gondoltam, milyen jó lenne találkozni, mi SBD-ek. :)

Nekem a tesómék Kanadába laknak (menyasszonyával), karácsonyra jönnek haza, már alig várom. :)

131. gyöngyi (válaszként erre: 128. - Kisgé)
2005. nov. 10. 18:02

Szia Kisgé!


Jajajaj!!! Hát erre vártam, hogy végre ehessek gyümölcsöt meg joghurtot! Jójó! Igazad van m, megpróbálkozom az első szakasszal. Igazán azért is, mert attól félek, hogyha éhes leszek fogom magam és bezabálok. És akkor vége az olyan jól hangzó 69-nek!

Tényleg azt hiszem ez lesz a megoldás. Köszi!

130. Zsibi (válaszként erre: 117. - Gombóc)
2005. nov. 10. 14:29

Szia Gombóc, és mindenki!


Gratula, ügyes voltál, hogy megcsináltad a böjtöt! Lassan már el is fogysz :)

Hogy haladsz a felépítő kajcsival?

129. kisgé (válaszként erre: 127. - :Zsuzsi:)
2005. nov. 10. 09:35

Szia Zsuzsi!


Mindig rákattansz valamire.:))) Ahogy jól esik, ez nem sok kaja, amit leírtál.

Én megvagyok, bár kissé beteg voltam.....


Mókica drága!


Megnéznéd nekem a könyvek árát? Természetesen mindent kifizetek, esetleg a posta költséget is meg tudnád mondani?


Csók

128. kisgé (válaszként erre: 126. - Gyöngyi)
2005. nov. 10. 09:33

Szia Gyöngyi!


Szerintem azért vagy éhes, mert a második szakasszal kezdted és a gyümi, meg a gyümölcs joghurt felnyomja a cukrodat.

Szerintem kezdd előlről, azaz az első szakasszal. Ne egyél gyümit, hanem zsírszegény tejtermékeket, husikat. A cikkek között van az első szakaszról. Mindenképp ötször egyél. Reggelire nem elég egy joghurt, ott többet kéne enni és tízórait is.

2005. nov. 9. 21:54

Sziasztok, puszi mindenkinek!

Hogy vagytok? üdv az elsőszakaszosoknak. :) sok sikert.

Mókica, kisgé, hogy vagytok?

Én mostanában kevesebbet tudok jönni, még mindig leköt az új munka.


Evésügyileg úgy gondolom, hogy jól vagyok, bár nem veszem észre magamon, hogy fogynék, de ez lehet, hogy még Ciprus miatt van?!

Mai kajám:

Reggel 2 szelet Glyx kenyér sovány sajttal, pulykamellsonkával, paprikával.

Ebéd 3 szelet korpás Wasa sovány sajttal, pulykamellsonkával, paprikával.

Délután 1 alma.

Vacsorára egy negyed csirkemell, és két tejeskávé.


Tudom, nem valami változatos, de rákattantam a szendvicsekre.

Mit szóltok hozzá?


Puszi, irjatok, hogy miket kajáltok.

126. gyöngyi (válaszként erre: 125. - Mókica)
2005. nov. 9. 18:20

Ma reggelire 1 kávé tejszínnel (tejjel jobb lenne?) 1 diáétás gyümölcsjoghurt. délelőtt ettem egy almát, utána fél órával már olyan éhes voltam, hogy a falat tudtam volna kaparni. Ebédre egy fél csirkemell céklával. Vacsi virsli lesz, de már megint éhes vagyok!

Az Atkinsnél ilyenkor benyomtam egy kis töpörtyűt vagy téliszalámit és elmúlt az éhségérzetem. Lehet, hogy majd átáll erre is a szervezetem.

125. Mókica
2005. nov. 9. 16:45

GYöngyi!


Miket eszel, hogy éhes vagy??? Én sose voltaméhes, napi 5 kajálástól :)

Írd le!

Ja, és ugye nem számolod a ch-t???? Mert itt nem kell! Ha mondjuk ebérde grill husit eszel párolt zöldséggel, nem kell kiszámolni az adagot pontosan...edd jóllakásig magad, sose éhezz, de ne is pukkadj ki! :)Ügyeskedj!

Gyere többet ha tudsz és van kedved!

Puszó neked is!

124. Mókica
2005. nov. 9. 16:42

Halika!


Gombóc gratulálok a kitartásodhoz, nagyon ügyes vagy! És az a -4kg se semmi ám ;)! Már nem is kell fogynod!:P

Én speciel nem tudnék 1 hetet böjtölni, mivel fizikai munkát végzek, így csak 1 napom van rá, de szerintem ez is elég, mert én minden héten megtartom!

Te is megpróbálod ez után???

Ma miket eszel??? Azt amit beírtál??? Nem fáj a pocid???

Gondolom a ruhák már lógnak rajtad :))))

Csak így tovább! Most gőzerővel SBD ;)

Ha lesz kép küldjél :P


Kisgé, én nagyon szivesen elküldöm neked a 2 könyvet, ha szeretnéd! Majd megnézem mennyibe kerülnek,bár a könyvek nem túl drágák, inkább a postaköldség lesz sok, mert nehezek!:(

SZólj ha tényleg szükséged van rájuk, segítek!:)

Jól vagy amúgy??? Torna???

Nem tudod véletlenül, hogy a szójás termékek,pl szójaliszt, granulátum milyen GIndexel rendelgeznek???? Mert én ezeket használom és nem tudom pontosan mennyi az értékük, bár szerintem nem lehet sok mivel alacsony ch tartalmúak, viszont magas a rost tartalmuk ;)


Ma zöldbabfőzelék főzök ebédre!:p Nagyon szeretem!

Ti mit hamiztok???


Fogyika, igaza van Gombócnak, a tejtermékeket nyomasd akkor. Natúr joghurt, stb..amiket ő is írt! Én mondjuk mindig tojásrántottát,omlettet vagy salit ettem....tejtermékeket inkább tízoraora, és uzsira nyomattam :)

Ügyeskedj a fogyival, és mindig mesélj, hogy haladsz, mennyi ment le! Drukkolok!


Puszó nektek

123. 8ef78160df (válaszként erre: 122. - Gombóc)
2005. nov. 9. 14:13

Köszi a segítséget!!!

Azt hittem hogy az első szakaszban csak sajtot lehet enni, de nem is baj hogy ez nem így van.

Köszi.

122. Gombóc (válaszként erre: 120. - 8ef78160df)
2005. nov. 9. 13:28

Szia Fogyika!

Én reggelire sajtot szoktam enni, pl mozzarellát, vagy natúr joghurtot, tejes kávét. De ehetsz túrót is szerintem.Végül is, ha tojást, húst, zöldséget nem akarsz reggelire enni, nem nagyon marad más, csak a tejtermékek.

121. Mókica
2005. nov. 9. 13:12

SZiasztok!


Ma 2-re megyek melózni :)

Mindjárt elmegy a párom dolgozni, utána jövök!

Addig is puszika, majd visszaolvasok!Csók

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook