Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sminktetoválás, avagy tartós make-up fórum

Sminktetoválás, avagy tartós make-up (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯
314. 6b94deaef4 (válaszként erre: 312. - Micimacko72)
2008. okt. 22. 08:47
én a helyedben mindenképpen felkeresnék egymásik kozmetikus,beszélnék vele/elmesélni a storyt hogy ő látja,tanácsot kérni tőlle... " nekem 1 éve van tetoválva a szemem alul és felül zöldes kék színnel"
2008. okt. 22. 08:13
mikor nekem a rendes tetkót csinálták, tényleg rámparancsolt a srác, nem érheti viz. Előtte kenjem be vastagon krémmel és úgy fürödjek de ne áztassam.
2008. okt. 22. 08:12
Sziasztok! Nekem feketével csinálta alul és lo ezerért. Mikor még varas volt tényleg szép volt, sötét fekete csik. Na de mikor leesett a var, csak az egyik szemem sarkában van egy 2 mm-es szürke pici csik. És visszamentem, gondoltam visszaadja a lóvét vagy ingyen megcsinálja mégegyszer.De közölte, megcsinálja újra féláron. Nem tudom mit csináljak. Lehet egy másikat kellene keresnem.
311. 240969b260 (válaszként erre: 309. - 240969b260)
2008. okt. 22. 07:28

húgy=hogy

:D :D :D :-)))))))

310. 240969b260 (válaszként erre: 306. - 20eebe3d4c)
2008. okt. 22. 07:27

Ezt nem tudom megmondani, én mosogattam minden reggel vizes vattával, ezt javasolta a tetkós csaj, aztán meg adott speckó kenőcsöt és azzal kellett kennem, túlzok, ha azt mondom, hogy egy borsónyi nagyságút kaptam, azt mondta ez nagyon drága, de hipp-hopp begyógyul, és igaza lett, hétfőn csináltattam, péntkene már totál rendben volt, még a var is leesett!

Amikor feltetoválta akkor sokkal élénkebb volt, vagyis tök fekete, élénk, mikor a var leesett azért látható volt a változás, mattabb lett és a feketénél azért világosabb, de akkor is jó lett azért...

309. 240969b260 (válaszként erre: 304. - 4c12775fdc)
2008. okt. 22. 07:24

Köszke!

Én meg a szemöldökömet, beleélem magam hogy megcsináltatom, aztán visszalépek, félek húgy túl természetellenes lesz:S

308. 240969b260 (válaszként erre: 303. - 20eebe3d4c)
2008. okt. 22. 07:23
Nem tudom, mindenkinél más szerintem! Nekem pl a második jobban fájt:S De akkor is csak a bal szemem! Tehetnél fel képet, hogy lássuk a tetkót a szemedről, nem tudom nekem mennyire jön át a képről hogy jó lett :-)))
307. 4c12775fdc (válaszként erre: 306. - 20eebe3d4c)
2008. okt. 21. 21:37

Én nem értem, hogy miért ne érhetné víz. Valószínű, hogy nem jó, ha idő előtt lepottyan a var.


Nekem a frisss tetkóm olyan szép fekete volt, hogy öröm volt nézni.

Aztán 1 hétig varasodott, de 2 hét után már újra nagyon szép volt.

A nap vagy szoli meg sötétítette nem világosította.

2008. okt. 21. 21:26
Azt sem értem hogy van aki azt mondja hogy a szín pár hét múlva jön elő és van aki szerint halványodni fog majd.Szerintem ez festékfüggő lesz hogy kinek milyen lesz a végeredmény.Víz miért nem érheti?Tudja valaki mit árthat neki a víz?
305. 6b94deaef4 (válaszként erre: 299. - Micimacko72)
2008. okt. 21. 21:24

" te lennél a bűnös hogy nem jött elő a szín?"


milyen színnel kontúrozta a szemed?

304. 4c12775fdc (válaszként erre: 298. - 240969b260)
2008. okt. 21. 21:21

Ááááá, már értem :)


A tetoválás akkor is nagyon jól sikerült!

Én a számat szeretném most, de még csak 1 olyat láttam, ami tetszik, mert mindet túl sötétnek találom, hiába mondják, hogy világos lesz, az eredmény nem olyan :(

Ahol neked csinálták, ott láttál szájkontúrt is?

303. 20eebe3d4c (válaszként erre: 301. - 240969b260)
2008. okt. 21. 21:17
Szóva másodjára jobb?Nekem rettenetetes fájdalmaim voltak vele,bevallom hogy a hideg ráz ha arra gondolok hogy mégegyszer ugyanezt átéljem.Gondolom másodszor is ugyanolyan utána?Mármint dagadás hegg fájdalom?
302. 20eebe3d4c (válaszként erre: 301. - 240969b260)
2008. okt. 21. 21:15
És miért nem érheti víz pl?Nem jönne le hamarabb a hegg ha szépen leázna?Vagy miért nem érheti víz?Hisz tetoválás,elvileg nem szabadna lemosódnia??!
301. 240969b260 (válaszként erre: 300. - 20eebe3d4c)
2008. okt. 21. 21:13
Nekem 19 ezer volt felső+alsó! Nekem már elsőre is profi volt, akkor is látszódott, mindenki dicsérte, de én vastagabbat akartam, szóval elmentem korrekcióra, átütötte az egészet újra és vastagította, szerintem nincs okom panaszra! Annyira kényelmes ez a szemkontúr dolog! A nagybátyám feleségének úgy elcseszték, hogy az egész szemhéja olyan mintha szükére lenne szemhéjpúderrel kifestve. Elvittem az ,,én,, tetóválómhoz, aki azt javasolta, hogy érje sok napfény, szoli, attól majd fakulni fog, de sajnos nem tud vele mit csinálni, ez ilyen marad, hát elég gáz:S Biztos sírtam volna ha az enyém ilyen lett volna! Azt mondták neki hogy túl vastag volt a tű amivel csinálták...
2008. okt. 21. 20:59

Én is be vagyok tojva nagyon,hogy túl halvány vagy túl vékony vagy nem egyenletes a vonal(ezt még a húzódás miatt nem tudom)Nagyon remélem hogy sötétedik,én elég halványnak és vékonynak találom ott ahol már lejött.Borzalmasan megszenvedtem az egész dologgal,és elég drága is.Jó lenne ha sikerülne.

Nem tudom hogy akinek újra ütötték az mennyivel lett élénkebb vagy vastagabb?Nekem most kezd lejönni a varr és az a furcsa hogy a tetkó az egy ceruzányi nyom kb és ami alatta van az pedig egy cérnavékony vonal.Nagyon kíváncsi leszek mi lesz belőle.

2008. okt. 21. 10:05
Sziasztok! Úgy írígyellek, hogy nektek jó lett a tetkó. Nekem sajna semmi nem látszik belőle. A kozmetikus szerint én vagyok a bűnös, hogy nem jött elő a szín. Érdekes van már több tetkóm is, igaz nem smink de azok mind jók lettek. Mennyiért csinálják az alsó szemhéjat? Nekem lo ezerért csinálta. Azt mondta újra megcsinálja a feléért ha akarom. Nem tudom mit tegyek. Lehet az sem lesz jó
2008. okt. 20. 22:10

Nem játszottam:-))

Köszi, szerintem is nagyon szépen megcsinálták:O

A kiscsillag név... nos, a nyakamon van pár csillag alakú tetkó, innen a név:-)

297. 4c12775fdc (válaszként erre: 296. - 240969b260)
2008. okt. 20. 21:45

Nagyon szép a tetoválásod!!!!!!!!!!! :)


Te nem játszottál véletlenül a Traviánon?

Ott volt egy kiscsillag :)

(bocs a többiektől a kitérőért)

2008. okt. 20. 12:50
Sziasztok! Nekem is kész van már vagy három hónapja a kontúrom, viszont egyet elfelejtettem megkérdezni a csajszitól, aki tetoválta, hogy vajon mennyi időre szól ez az állapot, hogy ilyen szép?? Azért én úgy remélem, hogy minimum öt évig nem kell ezentúl kihúzogatni a szemem?
295. 20eebe3d4c (válaszként erre: 292. - 4c12775fdc)
2008. okt. 19. 22:26
Köszi hogy megnyugtattál.Én tegnap teljesen kivoltam ahogy kinézett.Pfdff már arra is gondoltam hogy nem e allergiás vagyok a festékre és azért olyan.Nem is csinálnak allergiapróbát,persze antiallergén a dolog meg minden,de ez nem zárja ki azt hogy esetleg valaki még is allergiás rá.Ahogy jön lefelé a a tetoválás ,nekem az alatta lévő szín szürkésnek tűnik.Ha még egyszer át kell ütni én falnak megyek inkább.Igazából a vonal eredetije sem nagyon vehető ki,mert annyira húzódik a hegmiatt.
294. Cuczy (válaszként erre: 293. - 4c12775fdc)
2008. okt. 19. 18:12

Persze.

Ez gondolom nem veszik reklámnak :) Valamilyen Krisztina, Érden, de nem kozmetikában dolgozik, hanem otthon.

Ráadásul most tudtam meg egy ismerősömtől, akinek a szemhéját rontotta el, hogy felrakott a honlapjára. De persze nem a mostani elrontott állapotot...!

Hanem azt a fotót, amit közvetlenül a tetoválás után csinált.

Csak éppen abból nem derül ki, hogy a fele szemöldökömet kitépkedte! (Ugyan közben megkérdezte, hogy kiszedheti-e, de azt nem mondta el, hogy miért!)

Egy másik kozmetikus mondta, hogy valószínűleg a Kriszta menet közben döbbent rá, hogy elb..ta, de inkább kitépkedte arról a részről a szőröket, hogy ne legyen feltűnő. Csak arra nem gondolt, hogy vissza fognak nőni?

Ez a másik kozmetikus azt is mondta, hogy egyáltalán nem szabad közben kiszedni a szemöldököt, csak levágni.

Szóval a Kriszta jól átcseszett.

És ez még mindig nem elég, utána még neki állt feljebb, mikor pár hét múltán felhívtam, hogy kezd kinőni a szemöldököm, de nem a tetoválás alatt, hanem lejjebb, ahol semmi tetoválás nincs!

Még a honlapjára is azt írta a bevezetőben, hogy "vannak olyan vedégek", akik meggondolják magukat, és ezért elégedetlenek.

Kár, hogy nem tudok a honlapjára írni, szivesen elmondanám másoknak is, hogy valójában mit csinált, és a bocsánatkérést is úgy kellett kihúznom belőle. Jellemtelen.

Én meg élhetek évekig 4db szemöldökkel. (Voltam nála korrekción, de csak részben tudta kiütni.)

293. 4c12775fdc (válaszként erre: 285. - Cuczy)
2008. okt. 19. 11:05

Szia!


Megkérdezhetem, hogy ki volt az, aki elrontotta a szemöldöködet?

Csak azért, nehogy hozzá menjünk :)

292. 4c12775fdc (válaszként erre: 291. - 20eebe3d4c)
2008. okt. 19. 11:02

Nekem is nagyon brutális volt a szemem, amikor tetoválták. Pénteken délután csinálták és hétfőre sem múlt el, otthon kellett maradnom.

A kozmetikus azt mondta, hogy lehetőleg ne TV-zek és ne dolgozzak monitor előtt, de én elég hosszasan neteztem :(

Szóval ha ilyesmit csináltál, akkor lehet, hogy az a ludas :)


El fog múlni, nem kell doki.Szép lesz a szemed!!!!

Én Garasone szemkrémet használtam.

291. 20eebe3d4c (válaszként erre: 288. - Katalin1962)
2008. okt. 18. 20:02
Nekem nagyon be van dagadva,ha holnapra még jobban bedagad akkor el kell menyjek a szemészetre vele.Fájni már nem fáj,csak húzódik és szúr a varr.
2008. okt. 18. 20:01
Mára rettenetesen bedagadt a szemem,egész nap jegeltem de nem is nagyon lappad.Pfff szörnyen érzem magam és szörnyen néz ki.(( Bíztassatok kicsit hogy ez elmúlik...
289. 20eebe3d4c (válaszként erre: 275. - Micimacko72)
2008. okt. 17. 21:35
Nekem adott egy színelőhívó kapszulát amit akkor kell majd felkennem,amikor a hámosodás elmúlik kb 1 hét múlva.Nekem most látszik hogy szép fekete én nehezen tudom elhinni hogy ennyi fájdalom után ebből ne látszódjon semmi majd.Vannak erről tapasztalatok?Mennyire fakul ki a varrasodás után?Másnak is volt ilyen itt?
2008. okt. 17. 20:44
Holnap már sokkal jobb lesz! Mindenkinek más a fájdalom küszöbe ha van ottho lidocain kenőcs nyugodtan kend be. A jegelés kis ideig jó szokott lenni csak csomagold be egy vékonyabb törölközőbe.
2008. okt. 17. 20:39
Hát lányok én bevallom,hogy nem számítottam arra hogy ennyire piszokul fájni fog,mivel itt olvastam a dologról és mindenki azt írta hogy nemvészes meg ki lehet bírni stb.Nekem is kente közben zsibbasztóval(akkor nem fájt pár percig )de elég hamar kiment a zsibbasztó.Aztán ahogy jöttem hazafelé.....hát baasszus alig vártam hogy hazaérjek,nem is nagyon voltam észnél.Közben is csak az egy üveg ajándékba kapott gin járt az eszembe és hogy mielőbb leigyam magam és ne fájjon.P..Nekem nagyon nehezen vette be a bőröm a festéket és emiatt sokszor kellett végigmenni rajta,nyilván ezért is fájt annyira.Ráadásul már közben elkezdett heggesedni.Most duzzadt és fáj,de már nem annyira.Nekem is korrigálni kell majd,mert az egyik fele kicsit vastagabb szerintem.Lehet már nem akart tovább kínozni.
2008. okt. 17. 20:32
Nekem már nagyon régen van az alsó és felső szemhéjjamon. Kék színű és olyan mintha vékonyan ki lenne húzva imádom! Legalább 10 éve csináltattam és nem kopott ki. Nekem a tetoválás előtt rá kellett szorítanom a szememre valami zsibbasztót már nem is emlékszem mi volt. Nem fájt vészesen. Másnapra kissé beduzzadt pár nap múlva leesett a varrat és aztán vissza kellett menni egy kis korrekcióra talán kétszer.
285. Cuczy
2008. okt. 17. 20:14

Szia!

Remélem meg leszel elégedve a végeredménnyel is :)

Sajnos nekem nagyon elbaltázta a szemöldöktetkómat a csaj, aki csinálta, pedig képeket is fest, meg láttam más munkáit és azok alapján választottam őt.

A szemöldököm felétől kifelé (a halántékom felé), a szemöldök fölé tetovált, tehát "fecskefarok" lett.

Után próbálta kétszer is kiszedni, de az egyik szemöldökömnél heges lett, a másiknál pedig egy vékony csík még mindig látszik.

Ráadásul a színét is rosszul keverte be, mert halványbarna helyett vörösesbarna lett, pedig természetes szőke vagyok, még a szemöldököm is.

Pedig direkt olyan fazonra szedtem ki a szemöldököm, amilyenre szerettem volna, és még be is rajzoltam neki előtte.

Nekem nem fájt, de a szemöldök állítólag a legkevésbé fájdalmas.

Szeretném a szememen is és a számon is megcsináltatni, de ezzel a csajjal biztos hogy nem, még akkor sem, ha ő fizetne érte.

Amúgy rám akarta kenni, hogy én nekem nem tetszik. Még ő volt felháborodva.

❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook