Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Rubint Réka Alakreform c. kiadvány fórum

Rubint Réka Alakreform c. kiadvány (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
171. EmintE (válaszként erre: 170. - F60ebb6099)
2010. jún. 12. 11:36
én is ezt vettem észre, hogy nagyon jól telít, tegnap én is azt ettem munkahelyen olyan fél 5 fele,upd1 somlóit vettem...és este 10kor amikor hazAértem eszem ágában sem volt kinyitni a hűtőt, úgy jóllaktam vele...perdig máskor kaparom a falat, nyitogatom a hűtőt (persze mindig van önkontroll és csak a vizet veszem ki de akkor is jó szétnézni :))
170. f60ebb6099 (válaszként erre: 169. - EmintE)
2010. jún. 10. 13:52

Igen eljárok a pékségbe az upd. cuccokért, kivéve a joghurtot meg a gyümilevet, mert azt olcsóbban be tudom szerezni tescoban v. auchanban, cba-ban.

Nem olcsók az upd.péksütik meg a kakaóskalács se, de mivel csak én eszem itthon egyedül, kitart jó pár hétig. Mivel 1 evésre csak 2 szeletet kell enni és azt is csak 1-2-szer egy héten, így több hétig kitart. Fel szoktam szeletelni, bezacskózom és be a fagyasztóba. Csak annyit veszek ki amennyi éppen akkor kell. A péksütit kilóra mérik. Elég húzós, olyan 2300 körül van kilója, kisebb is mint az átlag péksütik, DE hamarabb jól laksz vele, nincs úgy felfújva mint a hagyományos péksüti, jobban telít. Ha meg még iszol is rá egy pohár vizet, délig kitart, ha reggelire eszem. Van, hogy veszek többet és berakom azt is fagyasztóba, igy nem kell csak 1 héten egyszer arra kerülnöm. Szerintem nagyon fincsik, főleg a kakaóscsigát imádom. :)

169. EmintE (válaszként erre: 168. - F60ebb6099)
2010. jún. 10. 12:30

ezekért az upd. sütikért eljársz a pékségbe?

Milyen áron vannak?

Sosem voltam még ilyen pékségben, egyszer megkóstoltam a sütiket (Réka torna után volt kóstló) nagyon fini volt, de utána valami miatt nagyon kiszáradt tőle a torkom..biztos az édesítő, vagy nem tudom...valamiből túl sok volt benne az biztos...


Én ma már csak kefírt, joghurtot, gyümölcsöt, ilyesmit eszem.

Most délutánra járok dolgozni, ezt elviszem magammal, 2-3 óránkként eszek egy almát, banánt, joghurtot, nem maradok éhes, és már el is szalad a nap, este mire fél 10 fele hazaérek meg már nem eszem...

168. f60ebb6099 (válaszként erre: 167. - EmintE)
2010. jún. 10. 11:51

Ma reggelire édesítős tejeskávé volt upd. kakaóskaláccsal-margarinnal diabetikus lekvárral.

Ebédre upd.1 paniros rántott gomba-cukkini-karfiol,zöldfűszeres cukormentes tartármártással és mozzarellás omlettel. Uzsonnára kis gyümi, vacsira meg tönkölymelegszendvics sztem (saját gyártmány a kenyér :) életem első saját kenyere :)

De lehet h csak egy kis joghurtoto eszem...ez még nem 100%

Jah meg ma callanetics torna is lesz konditerem helyett.

Te mit eszem ma még?

167. EmintE (válaszként erre: 166. - F60ebb6099)
2010. jún. 10. 11:32

okké, kíváncsian várom a fejleményeket, aztán meg remélem megvitatjuk itt.

Mit eszel ma?

Én brokkoli főzeléket főztem (volna) de nem sűrűsödött be, úgyhogy brokkoli leves lett :))

166. f60ebb6099 (válaszként erre: 165. - EmintE)
2010. jún. 10. 09:06

Nem rossz ötlet ez a naplóvezetés, megpróbálkozom vele. Bár még itt a hoxán sosem vezettem naplót. Utána is nézek hogyan kezdjek hozzá. :)

Köszi a tippet :)

165. EmintE (válaszként erre: 162. - F60ebb6099)
2010. jún. 9. 21:58

megnéztem a képeket, nagyon csini vagy ;)

én is valahogy így tervezem ahogy te leírtad, hogy csinálom, hát ma már az 5. napomon voltam túl, csak én egyáltalán nem aszerint eszek hogy mikor mit ír, melyik napra, hanem azokból a kajákból-vagy más diétás menüt készítek-így mazsolázgatok...

A torna nekem az a lényeg hogy legyen egy nap legalább 30 perc...és lehetőleg valami Réka...

de pl. holnapra Béres Alexandrát terveztem :)

te nem akarsz naplót vezetni?olyan kíváncsi lennék mikor pontosan mit eszel és mit mozogsz??

164. f60ebb6099 (válaszként erre: 159. - EmintE)
2010. jún. 9. 14:34
Jah és egyszer sem vettem update gyümölcsjoghurtot, hanem natúr joghurtba tettem tettem u1-es gyümiket, búzapelyhet se vettem, helyette natur gyümölcsös müzlim volt otthon azt raktam a natúr joghurtba, jah meg 1-2-szer vettem jogobella light-ot.
163. f60ebb6099 (válaszként erre: 160. - Verebtunde)
2010. jún. 9. 14:31
Szerintem sem éri meg, ahogy saccra számolgattam az összegeket, jobb ha te csinálod, mert legalább tudod mi van benne ;) + anyagliag is jobban kijössz
162. f60ebb6099 (válaszként erre: 159. - EmintE)
2010. jún. 9. 14:26

Igen, én már végigcsináltam egyszer, nagyon könnyen ment, nem kivántam más kajcsikat, csak amit enni kellett aznap. Annyit változtattam rajta, hogy nem ittam mindig az adott napon a gyümilevet,vagy csak 1 pohárral, mert eleve nem vagyok nagy "édes szmötyi" ivó. :)Inkább víz v cukormentes zöldtea, maté tea.

+ nem főztem ebédre minden nap, hanem 2 napra főztem, mert párommal 2-en élünk egy háztartásban, és sokszor ő is ezt ette csak épp neki körettel csináltam , meg kenyeret többet evett , mert ő nem fogyózik.

Tornát betartottam, kivéve a kondis részeket, mert akkor inkább más dvd-kre tornáztam.

Vagy épp olyan gyümit nem kaptam ami aznapra kellett volna, hát ettem más upd.1-es gyümit. Nem vettem update kenyeret sem, csak egyszer 1 hétre, helyette ceres slim kenyeret ettem, v tönkölykenyeret. Bizti, hogy vékonyabb lettem, bár kg-ban szerintem nem fogytam 5-10 kilokat, de nem ez a lényeg. Izmosodtam, alakult a lábam és a karom is sokat. Majd estefelé rakok fel képet, azért sztem látszik a változás, ha nem is lettem egy anorexiás alkat ;)

161. EmintE (válaszként erre: 160. - Verebtunde)
2010. jún. 9. 11:40

Szerintem egyáltalán nem éri meg.

Ilyen menüt napi 1000Ft-ból simán meg lehet otthon is oldani, csak rá kell szánni az időt a bevásárlásra meg a főzésre...

Szerintem ez a lustáknak való, aki lusta az meg ne várjon csodákat egy étrendtől ;))

2010. jún. 9. 10:14
Láttátok, hogy jövő héttől lehet rendelni egész napi Réka menüt? 2400 Ft naponta, nem kevés... nem tudom, megéri-e. Szerintetek?
159. EmintE (válaszként erre: 158. - F60ebb6099)
2010. jún. 8. 22:03

de te már 1x végigcsináltad nem?

akkor hogyan csináltad?

miket ettél?újság szerint haladtál?

158. f60ebb6099 (válaszként erre: 157. - EmintE)
2010. jún. 8. 13:17

OK, megnézem a naplódat. :)

Én sem járok konditerembe, nekem a kondis napokon 1-1 óra callanetics lesz majd.

157. EmintE (válaszként erre: 155. - F60ebb6099)
2010. jún. 8. 12:52

én nem ragaszkodom ennyire a kódokhoz, csak abból indulok ki hogy normál étkezéssel és odafigyeléssel is le lehet fogyni 3 hónap alatt 10 kilót, mert megesett velem, és azóta is súlyt tartok

mostmár csak formásítani, vékonyítani szeretnék magamon, a kiló nem számít.

Ha érdekel, kukkants bele a naplómban, fel van tüntetve melyik nap mit ettem és mit mozogtam, 4. napja csinálom és már most feszesebbnek érzem magam.

eddig minden nap mozogtam valamelyik dvd-re szombat-vasárnap egy óra, hétfő fél óra, ma szintén egy óra volt meg. nálam a kondi terem kilőve, próbálom a legköltséghatékonyabb módját választani a kőkemény edzéseknek és a diétának is

156. f60ebb6099 (válaszként erre: 154. - EmintE)
2010. jún. 8. 12:45

Ez a pici liszt is képes úgy megemelni a vércukorszintedet, hogy rövidebb idő alatt éhezz meg az étel elfogyasztása után, mint ha keményitővel v TK. liszttel sűrítenéd, de persze azzal sűritsd amivel jól esik, max. kevésbé fogysz így mellette. ;)

Egyébként az 30 napos program tornarészével hogy állsz?

155. f60ebb6099 (válaszként erre: 153. - EmintE)
2010. jún. 8. 12:41

Keményítőt lehet kapni Tesco, Auchan ez 100%, de én a CBA-ban is vettem már. Ha keményítővel sűrítesz az is Upd.1-es, tehát nem hizlal. De csak habarásként használd! Nem szabad, csak már felforralt főzeléket sűríteni vele, és amint buggyan egyet azonnal zárd el alatta a tűzhelyet, mert ha hosszú ideig főzön felhígul. Pl. a meggyszósz kifejezetten finom, vele, de én minden főzeléket csak keményítővel szeretek.

Abonettet fejből nem tudom hanyas kódú, csak a hamlet-re emléxem, hogy az 1-es.

154. EmintE
2010. jún. 8. 12:09

egyébként ha belegondolsz, milyen arányban vesz részt a főzelékben a liszt?

fél ek 4-5 adaghoz...

nem hinném hogy olyan vészes

153. EmintE (válaszként erre: 152. - F60ebb6099)
2010. jún. 8. 12:08

köszi a tippeket. hol keressem a keményítőt?

de az sem túl kalória-kedves nem??

puffasztott búzát nem szeretem, nekem az abonett jobb ;) azt eszem egy éve

152. f60ebb6099 (válaszként erre: 151. - EmintE)
2010. jún. 8. 12:00

Szia!


Én sem veszem az update kenyeret, mert vagy én sütök tönkölykenyeret, vagy veszek egy csomag Ceres-Slim kenyeret (az egy hétig kitart hűtőben tárolva).

Viszont a főzelékekhez csak kizárólag étkezési keményítőt használok, szerintem fincsibb is mint liszttel sűritve. Az ára sem olyan vészes. Fehérliszte semmiképpen nem javaslom, ha a keményítőt nem is de legalább teljeskiőrlésű lisztet használj!

Abonettnél jobb a puffasztott búza (pl. hamlet)

151. EmintE
2010. jún. 8. 11:15

Sziasztok!

Én szombattól kezdtem egy alakreformot, félig a saját elképzeléseim, félig az újság tippjei, receptjei alapján.

Sajnos kajában nem tudom tartani (részben idő, részben anyagiak miatt) amiket elvár (mindenből update, stb) de hiszem, ha finom liszttel csinálom a főzeléket, vagy bármit, és mondjuk fele annyival mint eddig, és több tejföllel, tejjel, saját anyaggal sűrítve, azzal sem rontok, ha kenyér nélkül, vagy abonettel eszem.

(például)

Ti mindent betűről betűre betartotok?

2010. jún. 8. 09:49

Sziasztok! Tegnaptól újra belefogtam az alakreform 30 napos programjába. Úgy érzem, könnyű volt betartani mind a 30 napot, így most újult erővel jöhet a következő 30 nap. Van még mit alakulnom, úgyhogy rám is fér ez a 30 nap is :))

Többiek hogy haladtok??

149. verebtunde (válaszként erre: 148. - F60ebb6099)
2010. jún. 8. 08:57
A mostani hétvégét én is végigbűnöztem :)
148. f60ebb6099 (válaszként erre: 147. - Verebtunde)
2010. jún. 1. 09:58

Köszi szépen!


Épp ma végeztem vele, bár megmondom őszintén a hétvégét nem bírtam ki bűnözés nélkül.. :) Anyósómék jöttek hozzánk vendégségbe és olyan fincsi sütiket hoztak...hogy le kellett őket tesztelnem, hogy tényleg jók lettek-e. :))

Jövöhéttől, újult erővel újra belevágok a 30 napos programba!

147. verebtunde (válaszként erre: 146. - F60ebb6099)
2010. máj. 29. 10:51

Nagyon ügyes vagy, már mindjárt végzel :)


Nekem a mai a 6. napom, de a pihenőnap helyett futottam, a kondis nap helyett pedig a legelső nap edzéstervét csináltam végig, szerintem ez lesz a taktika a 30 nap alatt.

146. f60ebb6099 (válaszként erre: 145. - Lillith)
2010. máj. 28. 21:13

Nem tudom hova tűnt mindenki. Egy bizti! Én még mindig csinálom, már a 26. nap végén járok, és szerintem sosem éreztem még magam ilyen erősnek mint most! :))

De ha vége a 30 napnak, újra kezdem, de a kondis napok helyett szerintem callanetics lesz a mozgásforma amit végezni fogok....

145. lillith
2010. máj. 28. 18:15
Laydee, koszi, hogy válaszoltál. Azt hittem jobban pörög ez a topik, sajnálom, hogy más senki nem irt. Kíváncsi lennek, hogy akik korábban elkezdtek az Alakreform programot, milyen eredményekről tudnak beszámolni.
144. f60ebb6099 (válaszként erre: 143. - Lillith)
2010. máj. 25. 22:47

Szia Lillith!


Üdvözlünk a "klubban"! :))


Igen, lehet kapni újságárusoknál is, meg ha valamelyik ismerősöd beugrik egy Update pékségbe itthon ,ő is be tudja neked szerezni, viszont a Réka weboldalán ott van hogy "vagy írj e-mailt, és utánvétellel kipostázzuk számodra!"

[link]

143. lillith
2010. máj. 25. 12:13
Sziasztok, csatlakozhatok hozzatok? En mar elég rég az update elveit próbálom követni, na nem 100 százalékig, de alapjaiban eszerint étkezem, A Réka tornait is nagyon szeretem, heti 4 alkalommal szoktam mozogni rajuk, variálom az eddig megjelent mozgás-anyagait. Most nagyon kíváncsi lettem erre az Alakreform magazinra de sajnos nem tudom beszerezni, mert nem Magyarországon élek. Egyáltalán meg lehet kapni az újságosoknál a magazint? megpróbálnám elhozatni valakivel. Koszi, ha valaki válaszol.
2010. máj. 24. 18:48

30 nap igazából nem annyira sok idő, az ember formásodik, talán le is megy 1-2 kg.


Úgy érzem, van bennem elhatározás, ma bele is kezdtem, de csak a torna részébe, az étrendet saját magam állítom össze. Majd beszámolok az eredményről. Napi 60 perc aerobik Rubint Réka módra nagyon kemény szerintem, sokkal nehezebb mint akármilyen aerobik óra.

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook