Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Rubint Réka Alakreform c. kiadvány fórum

Rubint Réka Alakreform c. kiadvány (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2010. máj. 5. 09:12
na izmaim már akkor se voltak! :-) a tegnap előtti hasizomgyakorlattól még mindig görcsöl a hasam...
2010. máj. 5. 09:06
hàt ez igaz, de szerintem nagy akaratereje is van, hogy eljutott idàig, ha belegondolok, bukàsra àllt tesiből, lànykoràban duci volt, ès nem volt mögötte jòmòdù hàttèr, szòval le a kalappal :-) èn is bukàsra àlltam tesiből, de a futàs miatt, nagyon rühellem a futást. egyszer körbe kellett futni a tavat a suli mellett, a tò közepèn van egy vidàmpark, a baràtnőmmel beszöktunk, hogy levàgjuk a tàv nagy rèszèt, jòl megkergetett minket az őrzőkutya, de az elsők között èrtünk be. meg akart buktatni a tesitanàr, mert valaki beköpött.:-( de azèrt jò volt làtni az arcokat mikor előttük èrtünk be! leesett az àlluk :-DDD
79. zedy (válaszként erre: 78. - 5a2defa6a1)
2010. máj. 5. 08:20
:) neki más dolga sincs, ebből él. Ezzel foglalkozik, ez a munkája. Naponta több órát edz. Azért ezt egy átlag ember nem teheti meg.
78. 5a2defa6a1 (válaszként erre: 77. - Zedy)
2010. máj. 4. 15:17
hàt az van, hogy màr több, mint 10 ève edzek sùlyzòkkal is, de mivel ilyen piszkafa vagyok, az izom nem nő, ilyen szereket meg bogyòkat nem akarok szedni. annak idejèn norbi tornàval kezdtem, utàna rèka, + rèka edzèskàrtyàk, amit nagyobb sùllyal 5-6 kg-mal csinàltam, de kezdem kètkedni, hogy ő tènyleg az ugri-bugrival lett ilyen:-) jobbulàst a torkodnak
77. zedy (válaszként erre: 75. - 5a2defa6a1)
2010. máj. 4. 12:39

Dehogynem! Tök jó alakod van! majd szépen lassan kialakulnak azok az izmok, amelyekre vágysz. Csak türelem, és kitartás.

Én most kb. semmit nem csinálok. Olyan torok gyulladásom van lázzal, fülzúgással, hogy ihaj. Egésznap csak aludnék... :(( remélem hamar elmúlik. Nem szeretek lázas lenni.

2010. máj. 4. 10:22
sziasztok:)jo hogy ratok talaltam. Egy hete en is norbizok megfitneszbe jarok. Reka ujsagjat meg nem sikerult megvennem de remelem sikerul csak az a baj h nem M.o.-on lakok es itt nincs.
2010. máj. 4. 08:53
zedy! mostmár érted, hogy engem nem fenyeget az a veszély hogy olyan leszek mint a réka, akárhogy is szeretném ... :-( de azért próbálkozom :-)
74. 5a2defa6a1 (válaszként erre: 73. - Erusss)
2010. máj. 4. 08:50
én az 5. napnál vagyok, hát, a turmixot melléiszom, ma tökfőzelék fasìrttal, tököt nálunk nem lehet kapni, mármint a fehéret, cukkìnivel helyettesitem nem tudom milyen lesz. a tegnapi edzésben edzőtermit ìr, én otthon végeztem sùlyzòkkal, ès csak a gyakszikat, a bemelegìtèst futògèpen nem, csinàlhattam volna rèka 2.dvd-t bemelegìtèskènt, de valahogy nem volt rà erőm. a mai vacsi tojássaláta, imádom nyammm :-)) én a mozgást ùgy oldom meg, hogy amikor a picilànyom alszik, gyorsan megcsinàlom utàna zuhany ès menni kell a nagyèrt a suliba, karatè, leckeìràs, vacsora, tehàt màskor nincs idő, reggeltől dèlig a kislànnyal vagyok, bevàsàrlàs, főzès mosàs stb. de ha nincs időd megcsinàlni az egèsz edzèst, csinàlj mindenből 1 sorozatot (15x mindenből) ez tènyleg csak 5 perc, de a lelked megnyugtatod, meg se izzadsz, de az izmoknak ingert adtàl.
73. Erusss (válaszként erre: 60. - 5a2defa6a1)
2010. máj. 3. 22:23

én is imáááááááááádom a husit :)

nem gond, lehet enni :)


ma kicsit bűnöztünk, bár a párom véresen komolyan betartotta, szóval holap a 11. nappal folytatjuk, bár a torna elmarad, reggel 8-tól este 8-ig nyomom a körmölést :(


nem tudom mit tegyek h jusson idő mozgásra...dolgozni meg muszáj :(


amúgy hogy álltok sorstársaim?????

72. a908366fdb (válaszként erre: 70. - 5a2defa6a1)
2010. máj. 1. 11:32

Szia!

Köszönöm szépen ! MEgkaptam!!

A 2008-as has az a 30perces? mert én már tök keverem ezeket.

A 2009-es hast még nem próbáltam azt hiszem, majd megnézem.

Most a Legyél fitt 4 hét alatt...vagy valami ilyesmi a címe, azt töltötte le nekem uram.

Csak belenéztem, de láttam, hogy van benne step pad meg szalag is.

Szerintetek az jó? Ismeritek azt a részt? Érdemes vennem step padot meg szalagot?

2010. máj. 1. 08:44
nálunk a helyi tesco tele van vele, szerintem ilyen helyeken keressétek
2010. máj. 1. 08:42
annamaris, szerintem hasra a leghùzòsabb a rèka 2009 has rèsze ès a 2008-as has rèsze is, de ott egy kicsit elszàmolta az ismètlèseket. plusz èn bokasùlyt meg csuklòsùlyt is teszek hasazàs közben, ettől iszonyatosan bedurran. küldtem neked is mint purpleeenek, az első 7 nap ètrend+edzèst, nincs scannerem, csak ùgy leìrtam remèlem hasznàt veszed. meg ajàndèk lònak ne nèzd...:-))))B.A-tól szoktam az Egyensùlyban-t ott is vannak jò gyakszik hasra, meg gerinctorna szuper.de nekem a rèka jobban tetszik, pörgösebb.
2010. ápr. 30. 18:29

Sziasztok CSajok!

Még mindig nincs meg az újság..talán jövőhéten!

Amúgy ti melyik Réka tornát szeretitek???

Mert én eddig az Add önmagad részeket csináltam, de annyira nem tetszik...valami olyat szeretnék, amiben van minden...vannak azok a 20percesek...20 perc has, comb, fenék, vagy nem is tudom hogy van...

mondjuk nekem főleg a hasra kéne gyúrnom, de azért jöhet a többi is:)

VAgy esetleg B. A- ról valami vélemény??

68. 5a2defa6a1 (válaszként erre: 67. - Zedy)
2010. ápr. 30. 17:15
itt nàlunk azt nem kapok sehol :-(, de azèrt kikisèrleteztem pàr receptet fagyira. pl joghurtot összeturmixolom fagyasztott banànkarikàkkal, èdesìtővel, de most ezt hagyjuk 30 napig... az edzès fele màr megvolt, kiscsajszim velem tèblàbolt :-). valaki megmondaná nekem, hogy amikor bemelegìtèskènt azt ìrja a rèka hogy mit tudom èn 2008 dvd stb. akkor a dvd-s rèszt is sùlyzòval kell csinàlni vagy anèlkül ès csak a mellèkelt gyakszikat sùlyzòval?
67. zedy (válaszként erre: 62. - 5a2defa6a1)
2010. ápr. 30. 15:45
még szép, hogy diétás! Norbinak van diétás igaz nem fagyija, de jégkréme. Még a nem update mániásak szerint is finomabb, mint a többi jégkrém :)
66. 5a2defa6a1 (válaszként erre: 63. - Purpleee)
2010. ápr. 30. 15:14
purpleee! az esti kajàlàst ùgy tudod kijavìtani, most az alakreformtòl függetlenül is, hogy pròbàld inkàbb telezabàlni magad csirkemellel ès mellè csak zöldsèg,igyàl limonàdèt èdesìtővel. a fehèrje èjszaka nem vàlik zsìrrà, ha kenyeret eszel az màr igen. màsik tipp (ezt a timea majorova mondta tök bodys a csaj) hogy dèlutàn 4 utàn ne egyèl semmi de semmi szènhidràtot (gyümölcs kenyèr stb.) ha kibìrjuk ugye :-)))) mert elèg nehèz. ha èdesre vàgysz csapd be magad èdesìtöszeres limonàdèval. amùgy meg teljesen normàlis hogy edzès utàn èhes vagy, èn is mindig èdessègre vàgyom utàna, szerintem mindenki. most èn csak papolok mert mèg nem edzettem, majd utàna meglàtom, hogy megàll a tudomàny :-)
65. 5a2defa6a1 (válaszként erre: 64. - Purpleee)
2010. ápr. 30. 14:50
ez tènyleg sokszor anyagcsere kèrdèse pl. nekem tavaly kivettèk a pajzsmirigyem felèt, a gyerekek elott 45 kg voltam, na jò, nem akarok megint olyan lenni, de azèrt kezdtem figyelni az ètkezèst mert izmos akarok lenni + egèszsègesen kinèzni ès belefèrni egy-kèt règi farmerembe. amùgy meg pl. a fenekem nem kicsi, hiàba vagyok sovàny, 54 kilòsan 42-es gatyàkat hordtam, mìg az egyik baràtnom 55 kilòsan (160cm) a 34-est! tehàt nem mindegy hogy zsìr vagy izom. amùgyis nekem tetszene ha kigyùrt maca-rèka lennèk :-)))
64. purpleee (válaszként erre: 62. - 5a2defa6a1)
2010. ápr. 30. 13:18
lanyok ha tudnatok a ferjem hizokuran van es olyan port iszik hogy 1000 cal van benne ...reggeli utan bevagja napi 2X kellene de mivel o nem testepito ugy csak 1x iszok most kezdte 2hete de meg nem latszik rajta semmi...mondtam neki egye meg ugyan ugy a 2tabla milkajat es az meg olcsobb attol se hizott egy dkg se...nem ertem emberek hogy nem tudnak meghizni..
63. purpleee (válaszként erre: 61. - 5a2defa6a1)
2010. ápr. 30. 13:14
igen jarok gym-be heti min:3x. nalam ott bukik el az egesz hogy este bekajalok ...ezert nm haladok elore :(
62. 5a2defa6a1 (válaszként erre: 59. - Zedy)
2010. ápr. 30. 09:00
zedy! a fagyit csak akkor szabad,ha diètàs :-))))!de nèzni nem hìzlal. lànyok egyèbkènt ròlam annyit, hogy 160cm magas vagyok ès 48-50 kg között mozog a sùlyom, de sovànka lètemre a cellulitisz nem kerül el, a màsik baj hogy bizonyos területekről nem tudok lefogyni, pl. fenèk de amikor hìzom akkor csak oda hìzom. az update működik nàlam, de nem merem abbahagyni mert attòl fèlek, hogy visszahìzom. màrmint nàlam updatet jelent az is, hogy tèsztàt csak heti egyszer eszem, ès este mèg gyümölcsöt sem, mert szénhidrát, csak hùst zöldsèggel. lisztet, cukrot soha. a fèrjem meg este mindennap tèsztàt akar jò kis szalonnàs szósszal meg ilyenek, ezèrt kell külön főzőcskèzni.
61. 5a2defa6a1 (válaszként erre: 57. - Purpleee)
2010. ápr. 30. 08:48
purpleee!addig is amìg nincs kèsz a fènymàsolat, ma elküldom priviben az első hèt receptjeit meg az edzèst, hogy elkezdhesd mert èn pl. 2 hètig vàrtam a postàst. hiàba az ajànlott levèl 5-7 nap alatt kell, hogy megèrkezzen, azèrt mègiscsak egy őskori mòdszer. tornàztàl màr rèka dvd-ivel? mert az ùjsàgban azt ìrta, hogy kezdők vàlaszthatnak, hogy csak a dvd-t, vagy csak a mellèkelt gyakorlatokat csinàljàk.
60. 5a2defa6a1 (válaszként erre: 56. - Erusss)
2010. ápr. 30. 08:32
köszike, ès gratula az eddigi 10 napos kitartàshoz. ahogy a recepteket elnèztem, az egèsz csalàd ezt fogja enni, eddig egy csomòszor 4 felè kellett főzni, mert màr egy ève diètàzom, a rèka règebbi receptjeivel, de itt az ùjsàgban làttam egy csomòt amit a gyerekek meg az apuci is bevàllalna. azèrt szerintetek nem tùl kevès a fehèrje, màrmint hogy tornàzunk is stb.? èn àltalàban napi 100g fehèrjèt eszem. tok hùsevo vagyok.
59. zedy (válaszként erre: 58. - Purpleee)
2010. ápr. 30. 08:11
én a Tescoba kaptam még, és volt két darab :)
2010. ápr. 30. 04:32

lanyok akkor en is csatlakoznek hozzatok! nekem johet a segitseg

mit olvastatok az ujsagban ?

57. purpleee (válaszként erre: 54. - 5a2defa6a1)
2010. ápr. 30. 04:26
vikonca! igen szeretnem hogy elkuld ha nem esik nehezedre de azert megprobalom megvettetni en is az anyukammal hatha meg sikerul valahol megkapnija.kuldom az cimet es elore is koszonom!!
56. Erusss (válaszként erre: 55. - 5a2defa6a1)
2010. ápr. 29. 23:42

Mindenképp csatlakozz :)

ma volt a 10.napunk, naggyon fincsiket ettünk :)


majd meglátjátok mennyi örömöt leltek benne....napról-napra csodálkozom, milyen jól lehet variálni az ételeket, és milyen csodás ízük van :)


bár engedné a derekam h mozogjak :(

2010. ápr. 29. 15:57
sziasztok, lànyok! csatlakozhatok èn is piszkafa lètemre? èn holnap szeretnèm elkezdeni, izmosabb szeretnèk lenni a nyàrra. van egy kètèves kislànyom (meg egy 8 èves fiam) tavaly rajtam volt 7 kilò plusz màr 4-et leadtam de olyan kicsit feltunningolt izmos szeretnèk lenni mint a rèka, ès nèha hiànyzik a kitartàs a tornàhoz. de ha együtt csinàlom veletek akkor be kell tartanom, ez erőt ad.
54. 5a2defa6a1 (válaszként erre: 50. - Purpleee)
2010. ápr. 29. 15:41
purplee! èn apàmmal megvetettem ès kiküldte postàn, sajnos nincs itthon scannerem ès a fèrjemet nem akarom ilyenekkel zavarni (tele van a hòcipője az egèszsèges èletmòdommal) de ha adsz egy postafiòkszàmot, lefènymàsolom ès amolyan őskori mòdszerrel el tudom küldeni, vagy csak simàn elküldom e-mailben a recepteket ès az edzèst de az kèpek nèlkül. amùgy ahogy elnèzem napi 1 òra elfoglaltsàg az edzès + elèg sok főzőcske, habàr èn szeretek főzni. a màsik bökkenő, hogy sok updates alapanyag van benne, ezeket ahol èlek nem tudom beszerezni, ùgyhogy helyettesìteni fogom :-)sziòka
53. zedy (válaszként erre: 52. - Erusss)
2010. ápr. 29. 13:04
Eruss! Mikor is kezdted? én máj. 1-től akarom. De izgi lesz. A mérleges rész pláne, hogy nem lehet ráállni :)
52. Erusss
2010. ápr. 28. 23:36

a kajákat kicsit átvariáltam, ugyanis van amit a kis boltunkban nem lehet kapni, ha esetleg probléma merül föl valamelyik kajcsit illetően, szóljatok..


apropó, megvettem a Norbi titok könyvet, aminek elején Kunovics Katinka van a Romantic sztárja, most egy ezres a tescoban, de úgy hallottam könyvtárakban is megvan....nagyon jó, minden kód benne van,de a kódokat neten is megnézheted....


sok érdekes dolog van benne, pl olyanokról is ír, hogy mikor rendőr volt és boncoltak, milyen csúnya dolgokat látott egy elhízott fiatal nő testében, aki még élhetett volna, és nem kellett volna ilyen fiatalon agyvérzés következtében meghalnia............


ez csak egy töredék, tudom ajánlani :)

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook