Akkor miről beszélünk? a benzoról többször is lejöttem, évekig nem kellett. Milyen fogságról beszélsz? Drága te akkor még nem élted meg az élet kínjait! Főnix ő igen!
Sajnos tragédiákból nekem is kijutott, de mi közöd van hozzá!
Azt mondom ne csak nézz, hanem láss is. Vannak olyan lelki fájdalmak amiket csak a "pocsolyában" lehet kibírni.
Igen,sajnos,de mar valiumon-ez lajtosabb sokkal a rivonal-rivoban merve 1 tabit hagytam mar el es meg 2 van-4 honap:(((-de el fog telni!!!es a valiumtol nincsenek kinzo elvonasi tüneteim-tehat türhetö..
En mindenki mellett allok akinek van mersze kitörni a benzok fogsagabol-nem kis dolog-ez eletem legkemenyebb harca-de aki mer az nyer-es en is kimaszok a pocsolyabol-aki meg dögönyözik meg benne,aldasom ra!
Férfi vagyok,való igaz magasabb a tesztoszteronom az átlagnál,ami talán magyarázatot ad durva faragatlan megnyilvánulásaimra,amit helyesírásihibákkal fűszerezek.De a lényegen nem változtat.