Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pszichés betegségeimmel nehéz élnem a felnőttek életét 44 évesen. Sokat szenved a lelkem. Fel sem növök talán soha? fórum

Pszichés betegségeimmel nehéz élnem a felnőttek életét 44 évesen. Sokat szenved a lelkem. Fel sem növök talán soha? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
479. Binbike (válaszként erre: 478. - Saca78)
2014. jan. 24. 20:27
Köszönöm! Kedves vagy!
478. saca78
2014. jan. 24. 04:30
Ügyes vagy Binbike! Olyan jó megint hallani rólad!!!
477. Binbike
2014. jan. 23. 21:45

Köszönöm a kedvességeteket. Jól esik a biztatás.

Remélem, jól alakulnak a dolgok.

476. Binbike (válaszként erre: 474. - Ubi pretium)
2014. jan. 23. 21:45
Köszönöm a biztatást.
475. Binbike (válaszként erre: 473. - Bárányka)
2014. jan. 23. 21:44
Köszönöm szépen!
2014. jan. 23. 19:27
Ügyes vagy,ügyesen építed fel újra az életed!Csak így tovább!!
473. bárányka (válaszként erre: 472. - Binbike)
2014. jan. 23. 19:23

Látod binbike ügyes vagy, ezt is megoldottad!

Nagyobb önbizalom! Sok siker!!

472. Binbike
2014. jan. 23. 19:20
Ma a géphez vettem áramingadozás kivédő hosszabbítót akciósan, és olyan ügyetlenül próbáltam kicserélni, hogy a másiknál a szekrény mögött szétcsúszott. ól szét kellett dönteni a szobát, hogy megoldjuk. A lányom és a vendég jó barátja segített, de kiakasztottam őket. Aztán mikor megoldottuk, mégegyszer szétcsúsztattam, Atán jőtt a nagy ötlet, széles ragasztószalaggal, megragasztottam, ne csússzon szét. És a szekrények tetején emeltük át a vezetéket, ne kelljen kihúzkodni őket. Székből épített tornyra álltam rá. Sikerült, megoldva. persze, fontos volt a gyerekeknek is a megoldás, mert így van csak net. Megoldva...
471. Binbike
2014. jan. 23. 19:14

Köszönöm a jeleket!

Ma a munkahelyemen megdöbbentett a munkatársnő, aki sokat kötözködött velem. Ma kettőnkkel is kötözködött. Már a végén megsajnáltam, hogy valami nagyon nagy baja van a fejében. Aztán azt mondja, hogy senki sem érti meg, aztán ő a főgonosz. Mem is tudom, mi már nem is beszélünk vele, megfagyott a levegő a kisműhelyben. Ahol 3-an vagyunk. Én és a legjobb kolléganőm, és ő. A pszichológusom szerint közeledjünk hozzá. Viszont így nem lehet, hogy kötözködik, és rosszul érezzük miatta magunkat. Lehet, hogy azért sem viseli el a beszélgetésünket, mert nem beszélünk vele. Megfagyasztja a légkört. Már megsajnáltam, de nem esik jól a veszekedése. És bevallom, ma is visszavágtam. A másik kolléganőm szólt, hagyjuk abba. Igaza volt, elszégyelltem magam. Mit tegyünk, holnap megpróbálok valahogy nem is tudom, mit kell tenni.

A párom dolgozik. Vele is meg kell oldani a problémákat.

Még mindig azt érzem, hogy szeretem. Valahogy közös nevezőre kel jutnunk, vagy a fájó különválás. szomorú vagyok, nem tudom, mi lesz.

A gázszolgáltatóval talán már szót értek, végre be tudom bizonyítani a 10 000 Ft-os befizetésem. Nagyon nem ügyfélbarátok.

470. Binbike (válaszként erre: 462. - Tejespite)
2014. jan. 22. 20:09
Köszönöm, hogy gondoltál rám. Most már jobban vagyok.
469. Binbike (válaszként erre: 461. - Bárányka)
2014. jan. 22. 20:07
Köszönöm kedvességed, hogy gondoltál rám.
468. Binbike (válaszként erre: 466. - Ubi pretium)
2014. jan. 22. 20:06

Köszönöm kedves szavaidat. Igyekszem erős lenni. És talán erősödtem az évek alatt kicsit. Nem csináltam semmi visszafordíthatatlant kétségbeesésembe.

Remélem, hogy jobbá válik az életem. Talán...

467. Binbike (válaszként erre: 460. - Saca78)
2014. jan. 22. 20:03

Köszönöm kedves érdeklődésedet. Köszönöm, már jobban vagyok.

Igazad van, sok a rossz ember.

466. ubi pretium (válaszként erre: 464. - Binbike)
2014. jan. 22. 20:03

Nagyon együtt érzek veled,nem lehet könnyű neked.Ahogy olvaslak,olyan,mintha én írtam volna magamról.De te még nálam is erősebb vagy.Nagyon drukkolok,hogy minden téren rendbe jöjjön az életed,igazán megérdemelnéd!!

Ölellek!

465. Binbike
2014. jan. 22. 20:01
Talán nem bánt már senki, ha párom megint kötözködik, elküldöm. Erősen koncentráltam, de szeretem. nem tudtam más érzést elérni magamban. Talán még van remény, hogy megért. Ma nyugi volt itthon, munkahelyen is. És a gázszolgáltató is talán megoldódik. Írtam a szolgáltató panaszirodába. Válaszoltak.
464. Binbike
2014. jan. 22. 19:59
Az idegeim felmondták a szolgálatot. És menszeszem is volt közben, ami amúgy is megvisel. Sajnos előjöttek a rosszullét tünetei. Rohamok, sírógörcs, légszomj, remegés. És leáll ilyenkor az anyagcserém is. és sem enni, sem wc-re menni nem tudok. Most kezd újra beindulni, fájdalmakkal. A gázszolgáltatóval is van harcom, mert nem írt jóvá egy 10 ezres befizetést. Ma nyugalom volt a munkahelyen, nem bántott senki. És szinte napi kapcsolatban voltam a pszichológusommal. ma személyesem is beszéltünk, meg hétfőn megyek újra. ha nincs nagy baj. Ez pokoli hét volt. Nem bírom a lelki megterhelést, meg voltam indulva meghalni is. Lányom telefonos hajtóvadászatot tartott, hogy megvagyok-e. Meghatott az aggódása. Külön élő nagylányom nem tud a rosszabodásomról, azt hiszem. Jöttek ők is párjával anyuékhoz.
463. Binbike
2014. jan. 22. 19:51
Köszönöm az aggódásotok. Pénteken voltam utoljára itt. Szombaton nagyon rosszul voltam itthon. Rohamom volt, komoly viselkedészavarom. Lányom hívta a pszichológusomat. Sajnos párom is tett a rosszullétemért. Lányom nekiszegezte a kérdést, hogy miért nem mész el? És beszélnem kellet egy lelkisegély gondozóval. Este a barátnőm meglátogatott. Jobban lettem valamivel. Vasárnap elvoltam, házimunkáztam is. Anyuékhoz délután lementem, párom dolgozott. Hétfőn dolgoztam, minden nap több nyugtató volt bennem a megszokottnál. A munkahelyi gondok is betettek, mert sírtam a munkahelyemen is. Addig gyötört egy kolléganő, hogy a rosszullétem után döbbentek rá a vezetők, hogy bánt engem. Ma volt a munkahelyi nagy rehabilitációm, ma vigasztalgattak nagyon, a tegnapi súlyos rosszullétem miatt. És a titkáárnő mondta, hogy szóltak a vezetők a kolléganőnek, hogy ne bántson. sajnos a múlt héten összejött sok minden és folytatódott e héten is.
2014. jan. 21. 10:10
Igen, én is abban bízom, h ha rosszabb lenne, 'írnia kellene' és azért nem jön, mert talán jobb neki egy kicsit, vagy legalábbis nem rosszabb.
461. bárányka (válaszként erre: 460. - Saca78)
2014. jan. 21. 08:02

Szia!

Remélhetőleg nincs semmi baja!

460. saca78
2014. jan. 21. 08:01

Szia Binbike!


Nem írtál pár napja. Hogy vagy?


Én sem szeretek felnőtt lenni, pedig a gyermekkorom is nagyon nehéz volt. Tényleg rengeteg a gonosz ember, és sajnos nagyon rossz színészek, még eljátszani sem tudják hogy nem rosszindulatúak :(

459. Binbike
2014. jan. 17. 14:59
Nem jó felnőttnek lenni. És sok a gonosz ember. Amióta felnőtt vagyok, sem lett jobb. Gonosz ez a világ felnőttnek, gyereknek.
458. Binbike
2014. jan. 17. 14:56
Lehet, hogy nem is fogom elkábítani ma magam. Lehet, hogy kicsit megkóstolom, azt a brassóit, amit főzött tegnap. Azért a lányom evett. Még jó. Most nem is tudom, néha azt érzem, hogy nem fogok enni semmit, nem érdekel. Aztán meg kínoz az éhség. Sokat nem fogok enni. Megmutatom neki, hogy nem eszek és kész.
457. Binbike
2014. jan. 17. 14:53
Most nagyon szarul érzem magam, ki kel írnom. Ma még nem kábítottam el magam, tegnap nagyon rosszul lettem estére. és ma sem voltam jól. Jó volt pár szót beszélgetni I. munkatársammal, segített. Míg a J. Munkatársam ezt el nem vette tőlem. Párom ma 24 órázik, reggel megjön és most nem is tudom, hogy szakítottunk-e. Mert este szakítottunk, de reggel adott puszit, mikor elment dolgozni. Én este adtam neki, az igaz. nem is tudom, mi lenne a jó. Igaz, hogy nem élnék meg a jövedelmemből egyedül a lányommal. A rezsire elég. Anyámnak már mondtam, ha nem lesz pénzem, adjon majd enni a lányomnak, mert én nem tudom majd etetni. nekem nem fontos a kaja, már fogytam 4 kilót ünnepek óta. Az a jó, ha tényleg nem lesz kaja még többet fogyok, hisz kaja nélkül is lehet élni. Már próbáltam, igaz rosszul lettem sokat. Amikor összejöttem a párommal, ő kezdett etetni engem, mert nem is akartam enni. csak mindig rosszul voltam, és gyenge, és ez zavarta. és híztam mellette. Mert ettünk együtt. Most nem fogok enni és meg fogom állni. Ma is alig ettem.
456. Binbike
2014. jan. 17. 14:44
Dolgoztam, délelőtt és most ott is bántottak. Egy kolléganő. Hárman vagyunk a kis műhelyben. Az egyik kolléganővel egymás mellett dolgozunk és szoktunk beszélgetni halkan. És mindig velem kötözködik, hogy zavarom a munkában a beszédemmel. Közben mindenki beszélget a másik műhelyben is, ahol sokkal többen vannak. És már egy ideje kötözködik velem. vele nem beszélgetünk mert már többünket megbántotta. és ma meg rámküldte a két főnöknőt, hogy zavarom a beszélgetésemmel. na ha most ez a gonosz nő kirugat a semmiért én akkor tényleg kiszállok. Mert én nem küszködöm. Különben is, már túléltem magam, mert a 12-es februári után is készülődtem kiszállni, 2012 ősszel. És a betegségemet is megmondtam. Mert tudtam, hogy a járadékom lejár és sokat kell várni az új felülvizsgálatra. És a rehab. munkahelyről is elküldtek ,mert 2 hónapig kórházban voltam. Akkoriban már ismerkedtünk a párommal, akkor nagyon udvarolt. És segített, akkor költözött hozzám. Hogy segít, meg ilyesmi. De már nem szeret, mert nem vagyok házi tündér és konyhatündér és nem tudott átidomítani. Ha megint pénz nélkül maradok én nem várom meg, hogy hajléktalan legyek. 2012-ben is inkább ne mondtam meg volna neki. És ne engedtem volna közeledni. És szépen kiszálltam volna, hisz fél évig nem volt jövedelmem. Akkora rezsiadósságot az Isten nem tud behozni, és utcára kerültem volna. Az itthon maradó lányomat is küldtem rokonokhoz, bárhova, neki van hova menni. Én nem megyek sehova. Hanem leszujövdelmem, párom sem akor jöhet az erdő, 4 liter víz és egy csomó gyógyszer, ami halálos. A kutya nem talál rám egy ideig. Egyszer már elmentem oda. és órákig sírtam , vettem be gyógyszert is. elkábultam tőle, de adtam még egy esélyt. Aztán valahogy hazajöttem. Ha újra kimegyek, már nem jövök vissza. De még nemmegyek, talán megúszom, és nem kell kimennem meghalni. talán élhetek még.
455. Binbike (válaszként erre: 452. - Tejespite)
2014. jan. 17. 14:25
Köszönöm kedves szavaidat. Hát hagyott itthon kaját, abból, amit főzött. Viszont megint nagyon veszekedett velem. És most nem is tudom, hogy szakítottunk-e. Az indította el a mostani lavinát, hogy elfelejtettem sajtot hazahozni. Ő meg pizzát akart sütni. Aztán meg lefutottam boltba érte, akkor meg már nem érdekelte. És másnap, tegnap főzött újra. Nálunk inkább ő főz. Az elején mondtam, hogy én nem tudok a konyhában maradéktalanul megfelelni egy férfinak. Mégis sok vita van belőle. Ha néha főzök, az ízetlen neki stb. Szóval ez van.
454. Binbike (válaszként erre: 453. - Saca78)
2014. jan. 17. 14:18
Köszönöm a biztató, kedves szavaidat. Nagyon jó olvasnom a biztatásokat. Most megint nagyon rossz nekem. Nagyon szenvedek és nem tudom ,mi lesz velem. Hasonló szomorú gyerekkorom volt nekem is. És pszichésen vagyok rokkant. És most is gyötör az élet. Ma erősen éreztem , hogy véget kell vetni neki. Én élni akarok, mégis úgy érzem, hogy oda tudok menekülni. 2012 februárban kíséreltem meg utoljára. Most nem akarom. Valahogy csak lesz. Csak hagy élni a sors. Ám így most nagyon nem jó. és még nem találom a kivezető utat.
453. saca78
2014. jan. 17. 02:29

Szia Binbike!


Én is csak nyugtatni tudlak, hogy előbb utóbb rendeződnek a dolgok. Ha nem is mindig az emberekkel, de legalább a lelkedben, és akkor megnyugszol kicsit. Majdnem az egész életem egy brutális horrorfilm volt, egészen gyermekkoromtól kezdve. 8 éve kezelnek skizofréniával, mert átestem több pszichotikus epizódon egy-egy szörnyűség után. Többnyire bíztam benne hogy fel tudok állni újra, mert gyermekkoromban rohadt erős kiképzést kaptam sajnos. Jelenleg is kicsit magamba vagyok omolva, mert újra nagyot kellett csalódnom az emberekben, de soha senki kedvéért nem fogok újra a padlóra kerülni. Millió tényező hozzájárulhat ahhot, hogy elesettnek, gyengének érezd magad, de ha beszélsz arról mi fáj, utána mindig könnyebb lesz. Én ha épp nem tudom megbeszélni senkivel milyen megaláztatásokon mentem újra keresztül, akkor le szoktam írni. A legféltettebb titkaimat csak magamnak egy-egy word dokumentumba, de ez a hely is nagyon jó ahhoz, hogy könnyíts a terheiden, a félelmeiden.


A sors valahogy mindig úgy alakítja, hogy találkozol empatikus emberekkel, akik néhány megértő szóval tudnak támogatni. Mindent mondj el, vagy írj le, a terapeutának, nekünk... bárkinek aki meghallgat, és hidd el utána sokkal könnyebb lesz.

2014. jan. 16. 18:46
Beszéld ki magadból, írd ki magadból amit érzel, ami bosszant, ha nem akarod ide akkor egy füzetbe, és kicsit talán megkönnyebbülsz. Vigyázz Magadra! A párod biztos fog Neked is adni abból amit főz!
451. Binbike
2014. jan. 16. 17:34
Köszönöm jeleket. Majd küldök én is. Elkövettem, hogy elkábítottam magam a problémák elől. Most forog velem a világ. Holnap megyek dolgozni. Addigg remélelm kitidztul aZAGYAM. amit elütök nem javíitom. Ez van. Nincs ki meghallgasson. Ezvan. beszéltem délutána pszichioterapeutámmal. A lányom barátjával. Anyámnak nem violt türwlme meghallgatbni. Nem baj. Párom főzm ost magának.
450. Binbike (válaszként erre: 449. - Ubi pretium)
2014. jan. 15. 21:13
Köszönöm a biztató szavakat. Ebben a pár napban több rossz ért, ami ma csúcsosodott ki. Ma adta fel az idegeim a szolgálatot. Teli vagyok nyugtatóval. Ma rosszul lettem a sok idegeskedéstől. Kisebb rohamom volt. Nagyon szarul vagyok és voltam ma. Holnap megyek dolgozni, még jó, hogy könnyű a munka, és csak 4 óra. Így bírni fogom.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook