Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pszichés betegségeimmel nehéz élnem a felnőttek életét 44 évesen. Sokat szenved a lelkem. Fel sem növök talán soha? fórum

Pszichés betegségeimmel nehéz élnem a felnőttek életét 44 évesen. Sokat szenved a lelkem. Fel sem növök talán soha? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
419. Binbike
2013. okt. 19. 21:03

Köszönöm a jeleket! Mostanában alig jutok a gép elé. A munkahelyen megvagyok, problémák vannak. És még mindig a párommal vagyok. A jövőnk bizonytalan. Még nem tudtam elküldeni. Nem tudom, mi lesz majd.

Aránylag jól vagyok.

418. Binbike
2013. okt. 2. 21:11

Megvagyok, munkahelyi gondok vannak :(

Párommal megvagyunk most aránylag jól.

417. Binbike
2013. okt. 2. 21:03
Köszönöm a jeleket!!!!!
416. Binbike
2013. szept. 22. 18:58
Szóval remélem, jól alakulnak a párommal a dolgok. Ha nem akkor széjjelmegyünk. Mondtam én is, ő is aztán együtt küszködünk tovább. Sajnos vannak gondjaink, anyagi gondok is. Feladatok ellátása stb.
415. Binbike
2013. szept. 22. 18:56
A barátnőm megint visszament a párjához, aki dologtalan az anyja tartja el. Iszik és néha agresszív, a barátnőm barátnőivel is. A múltkor nekünk rontott, mikor 3 barátnő sétáltunk a fesztiválon és durván beszélt sértegetett minket. Szóval megint nem tudta tartani a szakítást. Ma megdöbbenve láttam őket kézenfogva a piacon. És én ezért nem érem el telón már napok óta őt. Ha a pasival van, nem veszi fel a telefont senkivel sem törődik. Nincs jó hatással rá. A lánya és a szülei ki sem állják ezt az iszákos férfit. Ezt azért írtam le, mert az én párom morog szembesít a hibáimmal, néha csúnyán beszél velem. Amit néha nehezen viselek. Közben kedves is tud lenni, gondoskodik rólam. A főzés nagy részét ő intézi, megfőzünk együtt. Ritkábban kell egyedül főznöm, bár megjegyzi, hogy nekem kéne tudnom így főzni. És most sportrendezvényt biztosított a hétvégén kollégáival és én is ott lehettem. Vele két nap is. A kollégák és a főnöke is kedves volt. És más őrnek nem is szokott ott lenni a párja. Én meg mint egy gyerek ott szeretek lenni és a többi nézővel együtt nézelődni. Meccset nézni ( nem foci) . Előtte nem jártam ilyenekre.
414. Binbike (válaszként erre: 412. - Lgaga)
2013. szept. 22. 18:44
Köszönöm, most elég jól vagyok. párommal megvagyunk, most jobb időszakban vagyunk, talán rendbejövünk. Nem tudtunk széjjelmenni. Végül is nem bántott , csak morgolódott és veszekedett velem. És beismerem, nem igazán tudok helytállni itthon. Amúgy sem lehet könnyű velem. most meg egy borzasztó dolog ért el. Már egy ideje nem működik rendesen a memóriám. És egyre rosszabb. Most árt haza a lányom és mondja, hogy anya kint hagytad a lépcsőházban a seprűt és a lapátot. És igen, felsepertem, kiöntöttem a szemetet szépen ottfelejtettem az ajtó mellett őket, miután levittem a szemetet. elfelejtem a boltban a dolgokat. nme amit előre felírok, hanem pl. amit közben a párommal telón megbeszélünk. Vagy ha kér vmit telón közben. És listával is kétszer futottam vissza a pénztártól a boltban. Szóval már nevetek magamon de borzasztó kínos. Holnap a pszichológusomhoz megyek és megkérdezem a teendőket. Hátha valamit tud javasolni.
413. Binbike
2013. szept. 22. 18:36
Köszönöm a jeleket mindenkinek. Kedvesek vagytok, hogy gondoltok rám. Megvagyok még. Mostanában nem igazán ültem a géphez. Meg voltak rendezvények hétvégenként és én kimozdultam itthonról. Bár nem igazán örültek neki a családból, mert kissé hanyagoltammiatta más feladataimat. Viszont jól éreztem magam a barátnőkkel és a lányomékkal, fesztivál: koncertek stb. ilyesmin voltunk. Hétközben dolgoztam meg itthoni feladatok.
412. lgaga
2013. szept. 13. 07:48
hogy vagy, Binbike?
411. Binbike
2013. szept. 4. 15:13
Nem tudom, mi lesz a sorsom. Hogyan tudom fordítani a sorsom kerekét. Lehet, hogy ki kéne a páromat tenni az utcára, hisz úgysem fogok az elvárásai háziasszonya lenni. És ez örök vita marad. És nem tudok lemondani a strandról és az ingyenes rendezvényre járkálásról, városi fesztiválok. vannak többször egy évben. Meg a gépezésről sem. Erre azt mondta, hogy ő meg a morgásról nem szokik le. Nem tudom. Egyes munkatársaim is kinevettek. Micsoda igazságtalanság, hogy minden nőnek profi szakácsnak és háziasszonynak kell lenni. A többség lenézi és kicsúfolja, aki nem az, mert a többség az. Ha meggebedek, akkor sem tudom átváltozni nem "Binbikévé". Már beleléptem a 46-ba. Mégsem tudok felnőni. Tudom, ha nagy lemondás vagy feladat van, teljesen letargiába, kétségbeesésbe esek. Anyám is nehezen és sokára dolgozta fel, hogy ilyen vagyok. És most igyekszik elfogadni és segíteni, ahogy tud. Persze titokban a segítést apu és a húgomék előtt. És ha szól is valamiért, szépen segítve. és nem bántva. Megértette, hogy mennem kell strandolni, és a lányom is: anya oda menekülsz megnyugodni. Pl. mikor begyógyszereztem valamikor a nyáron, kábán kifutottam a strandra. És csak ültem, szédült a világ. Onnan hívtam a pszichológusomat. Másnap mentem hozzá. És amikor jobban lettem, bementem a vízbe. És a vízben nagyon jó volt, ahogy körülölelte a testemet. Amikor sikítva mondtam a lányomnak a kifogásra, hogy választhat, vagy megyek a kiserdőbe meghalni, vagy a strandra megnyugodni. nem tudom, mi van velem, de kiskorom óta ha nyár van és meleg, vonzz a strand, mint a szupermágnes. Feldolgoztam, hogy munkába kell járni és már minden meleg napon nem tudok menni. És hétvégén menni kell, vagy munka után egyik nap. Szóval ez van. Most megint egyedül itthon és kiírom magamból. És nem tudom, mi lesz velem. És hogy mi a helyes lépés az életemben. Csak kivárok most, lesz ,ami lesz.
410. Binbike
2013. szept. 4. 14:55

Hát az én életem egy semmi ,egy megoldhatatlan feladat...

Nem tudom, mit tegyek az életemmel.

Hát most megrekedtem. Most nagyjából nyugalom van a párommal a korábbiakhoz képest. A különmenésből még nem lett semmi. Most nem is tudom, mi van. Újra dolgozom hétfőtől , vége a leállásnak. A rohadt főzés a legnagyobb nyűgje. Az miatt van a feszültség. Meg meg van lőve ő is, mert nem tudna hova menni. Nincs pénze albérletre. A rezsi nagy részét ő fizette. Végül is mindketten megvagyunk lőve. És aki kihúzott a nagy bajból, nem dobom ki az utcára. Talán kicsit erősödtem. már jobban bírom a vitákat. és lazábban kezdtem kezelni a dolgokat. Aztán még az is lehet, hogy újra kibukok. A lánya, hála Isten, most nem jön egy darabig. Ma dolgozik a párom. Most azt vettem ki a beszédjéből, hogy nem akar főzni. Én sem igazán, mert mindig kritizálja a kajámat. A tegnapra tervezett krumplis tésztát sem főztük meg. Pedig megbeszéltük, hogy együtt főzzük meg. Mikor hazaértem pont evett piritóst. Akkor kelt fel. Aztán visszafeküdt, később megcsináljuk, mondta. Közben áthívott Anyu gyümölcsért, aztán hazaértem, közben felébredt, de már nem akarta és nem csináltuk meg. Meg szerinte egyedül úgysem tudnám elkészíteni. Ki tudja, én paprikás krumplinak készíteném kevés vízzel. nem igazán főztem krumplis tésztát. Inkább más dolgokat tettünk mi a tésztára a lányommal. Én sosem leszek jól főző és jó háziasszony és ezt előre neki is megmondtam. Ha sikerül különmennünk, és többet az életben össze nem költözök férfival, mert ha előre meg van mondva, hogy nem vagyok jó háziasszony, akkor is maradéktalanul elvárják. Így működnek.

Szomorú tapasztalat, a nők kinevetik, lenézik az ügyetlen másik nőt. Munkahelyi tapasztalat. Hogy nem tudok néma maradni és más is meghallja,amit mondok, akinek nem szánom. Hülye vagyok, képtelen vagyok a felnőtt világban normálisan kommunikálni a többiekkel. Aztán mindig van, aki emiatt megaláz, kigúnyol. Aztán meg ha visszaszólok, megvédeni magam, neki áll följebb. Hogy ennyi idő alat sem tudom megtanulni, hogy kel másokkal okosan viselkedni, szólni. E. kolléganőt kérdeztem egy főzési kérdésben, amin A. kolléganő nevetni kezdett, hogy ezt sem tudom. A GY. kolléganő meg többször piszkált és beszólt nekem. Kérdezte minap, olyan szótlan vagy, csak nincs valami problémád. Én meg mondtam neki: a problémámhoz semmi közöd. Olyan durván beszélt utána velem, kinek képzelem magam. Én meg mondtam neki, hogy szünet előtt te bántottál eleget. Viszont E. kolléganő kedves, még nem bántott meg soha. Másokhoz is. És a főnökök sem bántottak itt még. Tudják a pszichés betegségem. Csak 1-2 kolléganő kötözködött velem. meg amikor a G. kolléganő, munka közben utamba tett egy széket, aztán mikor eltettem onnan rám szólt, hogy rendetlenséget csinálok. Mondtam, nem tudom az asztal mellett a feladatomat végezni rendesen, ha az utamba teszi a széket. Nem is engedtem visszatenni. Hát ilyen is volt.

409. lgaga
2013. aug. 31. 04:38
annál rosszabbat el se tudok képzelni, mint hogy várod, hogy ő dobjon ki, miközben látod, hogy nem működik ez a kapcsolat. mintha azt várnád, hogy taposson még egyszer jól beléd... én is ezt csináltam, és nagyon megbántam.
408. Binbike (válaszként erre: 407. - Lgaga)
2013. aug. 30. 12:09
Hát nagyon keserves. Meg kell vele beszélnem ezt. mert megint kibírhatatlan a viselkedése velem szemben. Célozgatok, hogy hagyjon el, ha nem felelek meg neki. De nem igazán veszi a lapot. Állandóan kritizál. De nem úgy néz ki, mint aki indulna. Már annyira megalázott, nagyon fáj. A lánya is egyre szemtelenebb, úgy érzem. Van hogy már Ő is belém kötött. És a 12 évével dirigálni akar nekem. Meg mintha úgy érzem direkt, kifogásol valamit, hogy az apja is vegye a lapot és ketten csesztethessenek. Hát ez van.
407. lgaga (válaszként erre: 406. - Binbike)
2013. aug. 27. 07:38
nagyon simerős helyzet. én is átéltem. elhiszem, h szereted, de ha nem tudtok együtt élni, nem szabad együtt maradni, mert rámész. sok erőt kívánok neked. meg lehet csinálni!
406. Binbike
2013. aug. 26. 22:39
Azt hiszem, vége a párommal. Beszélek vele, hogy nincs ennek értelme. Szeretem, hiányozni fog. remélem, külön tudunk válni. Már nem fogadok el pénzt tőle. Rezsire sem. Tényleg sok pénzt áldozott ránk. Talán valami lesz velünk. Kihúzott a bajból, segített rajtunk. Viszont nem tudunk együtt élni. Sosem fogad el engem. Arra állt be, hogy nem tudok ehető ételt főzni. Miért kell neki főzni. Én képtelen vagyok megfelelni neki a házimunkában. Meg mindenben lenéz. Ez van. nem tudom, mi lesz. legyen erőm ezt végigcsinálni és talpon maradni utána.
405. Binbike
2013. aug. 25. 15:31
Köszönöm a sok jelet, ma még küldök én is. Ma öröm ért, körülnéztem a bolhapiacon és tudtam venni egy szép, igazi bőrből készült ridikült a szülinapi pénzemből 800 Ft-ért. 1000-ből alkudtam le. Szinte nem is használt. Valami cukor vagy ilyesmi folyt a bélésébe, az lehetett vele a gond. Viszont teljesen ki lehet fordítani a bélését, ki is mostam, mintha vadi új lenne. A nénikém mondta, hogy jól jártam, Ő nézegette nemrég egy nagy áruházban és 13 ezerért volt a bőrből készült közepes ridikül. Szülinapi pénzt a nénikéimtől, anyutól és a páromtól is kaptam. A nénikéimtől ruhát és édességet is kaptam. A páromtól is bonbont még. A lányától cserepes virágot. A kisebb lányom sütött nekem tortát, és szép üveg mécsestartót is kaptam tőle, amit saját kezüleg díszített nagyon szépre. A nagyobb lányom messziről köszöntött, mert nincs itthon. Végül is felköszöntött a család, azért valamit jelentek számukra. A párommal meg nem tudom, hogy lesz. Lehet hogy elküldöm, még nem tudtam eldönteni, van-e még jövője a kapcsolatunknak. Még várok, bármikor elküldhetem. Most aránylag normálisan viselkedik velem . Anyu is tudja és a nénikéim is, hogy mi van. Ők is a kivárást javasolják. És a pszichológusom is. Aztán ha nem bírom tovább és nem bánik, beszél velem szépen, akkor elküldöm és ennyi. Ez azén lakásom. A kisebb lányomat felvették köztisztviselőnek az egyik hivatalba. Most kezd majd, élete első munkahelye. Intézi az iratokat, erkölcsit stb. és ha megjön az erkölcsi, munkába is áll.
404. Binbike (válaszként erre: 403. - 099c0bed40)
2013. aug. 25. 15:16
Szia! Köszönöm! Remélem, jól alakul idővel a sorsom.
2013. aug. 24. 08:38
Szia Binbike, utólag is Isten éltessen, erőt és egészséget, és ami még fontos: békés,nyugodt időszakot kívánok Neked!♥
402. Binbike
2013. aug. 23. 21:18
Köszönöm a szülinapi jókívánságokat! Aranyosak vagytok. Nem tudtam előbb a géphez jönni. Aránylag jól telt a szülinapom.
2013. aug. 20. 17:48
Isten éltessen sokáig Binbike!Sokat gondolok rád,remélem jól alakulnak a dolgaid!
2013. aug. 20. 17:46
Nagyon sok boldog születésnapot kívánok! :)
399. bárányka (válaszként erre: 394. - Binbike)
2013. aug. 20. 11:10
Boldog születésnapot!:):)
398. gabesz55 (válaszként erre: 392. - Kajati)
2013. aug. 20. 10:10
Boldog szűletésnapot!
397. Kajati (válaszként erre: 396. - Binbike)
2013. aug. 19. 12:34
Ha van valaki aki melléd áll,barát ,barátnő,egy családtag könnyebb lesz!
396. Binbike (válaszként erre: 395. - Kajati)
2013. aug. 19. 12:31
Köszönöm, én is remélem!
395. Kajati (válaszként erre: 394. - Binbike)
2013. aug. 19. 12:11
Remélem egyszer boldog leszel,sok szerencsét kívánok hozzá!A gyógyszer nem old meg semmit,én is próbáltam már,nagyon nehéz volt leállni vele!
394. Binbike (válaszként erre: 392. - Kajati)
2013. aug. 19. 12:01
Nekem meg a 45.-ik lesz holnap.
393. Binbike (válaszként erre: 391. - Kajati)
2013. aug. 19. 12:00
Köszönöm szépen!
392. Kajati (válaszként erre: 389. - Binbike)
2013. aug. 19. 11:58
én is 44 éves voltam ebben a hónapban.
391. Kajati (válaszként erre: 390. - Binbike)
2013. aug. 19. 11:55
Boldog születésnapot!
390. Binbike
2013. aug. 19. 11:52
Köszönöm a jeleket, míg nem voltam gépnél.
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook