Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pszichés betegségeimmel nehéz élnem a felnőttek életét 44 évesen. Sokat szenved a lelkem. Fel sem növök talán soha? fórum

Pszichés betegségeimmel nehéz élnem a felnőttek életét 44 évesen. Sokat szenved a lelkem. Fel sem növök talán soha? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
539. Binbike
2014. ápr. 1. 21:50
Köszönöm a jeleket! majd küldök én is. Már az erő, végét járom lassan. nehezen bírom a feladatokat meg mindent. Egy kis nyugalomra vágyom. Holnap is itt lesz a sok feladat, nem bírok ennyit. És még a család mondja, hogy milyen jól elvagyok, a párom meg a lányom. nem vagyok robot. elegem van. Csak egy napom lenne, amikor hagynának lógni. De nem hagynak :) ma el kellett mennem a sógornőmnek segíteni. Közben a párom főzött és a lányom is gondoskodott feladatról. nem bírom már éjjel eltakarítani utánuk a konyhát. Leírom bánatomat és fekszem, holnap is mi vár rám... :_(
538. Binbike
2014. márc. 23. 15:29
Legszívesebben egyedül élnék. Ezt már nem bírom. Egy életen át kell a felnőtt gyerekünkkel együtt élni? A lányom 22 éves. Mintha nekem akarna keresztbe tenni. amikor én akarok porszívózni,akkor akar ő is. Aztán én várogassak. Mikor mosogatnék, rendet raknék a konyhában, akkor áll neki főzőcskézni, enni. Persze meg kell várjam, mert nem mosogat, nem rak maga után rendet. Aztán hiába állnék neki, semmi értelme nem lenne míg nem végez. Meg már folyamatosan akkor megy fürödni, ha én vagy a párom akarunk. Pedig ő ráér, hisz nem igazán tesz itthon semmit. Mindenkihez én alkalmazkodjam, aztán csodálkoznak , ha ideges vagyok. Elegem van, EGYEDÜL AKAROK LENNI!!!!! A páromhoz is igazodni kell, ha fáradt, ha nyűgös stb. Hogy velem mi van, kit érdekel. Még jó, hogy a pszichológus meghallgat. Már rég takaríthatnám a konyhát, csak most a kisasszony ténykedik benne. Ó, egy is nyugalom, hol van??? Merre találnám. Érezhető volt a különbség, mikor a lányom egy hétre elment a másik lányomékhoz cicástól. Még a pátrommal is jobban kijöttünk, nem fogadott disznóol a konyhában stb. stb. Szeretem a lányomat, de ez nehéz. Lehet, hogy egész életemben vele kell élnem és eltartanom? Soha nem lesz nyugodt életem? Megyek, megnézem a konyha állapotát...
537. Binbike
2014. márc. 14. 20:36
Majd küldök jeleket én is. KÖSZÖNÖM!!!!
536. Binbike
2014. márc. 14. 20:36
Köszönöm a jeleket!!! Küldök majd én is. megvagyok, bár elég nehéz hetem volt. Meg a sok feladat, kevés szabadidő. Munkahelyi gondok is voltak a héten. Mert a beteg jobb kezemmel nem bírtam vasalni. A jobb könyököm a korábbi munka megerőltetése miatt, bedagadt és belilult. És ezen egyes kolléganők felháborodtak, hogy nem én vasalok, hanem I. munkatársam. És megindult a gyűlölködés. és a másik vasaló kolléganő felmondott, hogy Ő sem vasal. Két órát bírtam vasalni, nem bírta a kezem. nem értettem, miért kellett volna megvárni, hogy már mozdítani sem tudom? Most is dagadt és lila. Könnyű pepecs munkát végeztem. Az sem megy mindenkinek. Én szívesen csinálom, van hozzá türelmem. A főnökök nem bántanak , egyes kolléganők annál inkább. És most akit beállítottak vasalni, avval jóban voltam. és most nem áll velem szóba. nem akartam táooénzre menni. mert alig valami táppénzt kapnék én. és eldolgozgatok, amit tudok. meg most párnát ragasztottam a jobb kezem alá az asztalon és úgy dolgozom, cimkét írtam, galléroztam és szálaztam. Szóval ez nagyon elszomorít. milyenek az emberek. Itthon megvagyunk. Csak sok nekem a háztartásvezetés, kevés szabadidő. párommal elég jól elvagyunk, kisebb összezördüléseket leszámítva. Hoplnap meglátogatjuk nénikéimet falunk, kimozdulunk, alig várom.
535. Binbike
2014. márc. 7. 14:36
ja és reggel befutottam a munkahelyemre, aztán elkéretőztem a problémák miatt és siettem haza.
534. Binbike
2014. márc. 7. 14:35
aztán nemrég a párom meglepett egy nagy bonbonnal nőnapra. kedves volt. Végül is a nőnapot munkával tölti, 24-es szolgálatba megy nőnapkor. Most alszik én meg megyek vásárolni. megjött a fizum.
533. Binbike
2014. márc. 7. 14:33
megvolt az éjjeli nőnapi ajándékom. A wc-ben dugulás volt. És nálam jött föl a szomszédok trutyija. Ma a csőgörényes megoldotta. Aztán gumikesztyűben jött a fertőtlenítés. Volt egy trutyis éjszakám. Hogy akkor kell a szomszédoknak küldeni az áldást. Ahelyett hogy aludtak volna. Így én sem tudtam aludni. éjjel a trutyit mostam fel. 24 éve élek itt. ez volt az első ilyen "áldás" .Átellenben a szomszédot érte tavaly hasonló a másik csővezetéken. A két alattam lakók beáztak, rosszabbul jártak. Én kifertőtlenítve már, megúsztam a maradandó kárt.
532. a0b7a939fe (válaszként erre: 531. - Binbike)
2014. márc. 7. 14:30
Fel a fejjel jobban vagy már?
531. Binbike (válaszként erre: 530. - Tejespite)
2014. márc. 7. 14:26
nekünk meg Balatonboglárnál csinálta ezt, mert órákon át nem adott mást mint ugyanazokat, és az volt még abból a felhozatalból a legjobb. Aztán este egy újabb próbálkozásnál kijött Balf is. Gyorsan rákattantunk, volt hely májusra és engedte véglegesíteni is. Aztán jött a visszaigazoló e-mail.
530. Tejespite (válaszként erre: 529. - Binbike)
2014. márc. 6. 20:11
Mi is Balfot szerettük volna, beengedett és amikor a véglegesítés gombot kellett volna lenyomni, kiadta h Hibás foglalás mert már nem szabad, ez volt az értelme. Felhívtam az ügyintézőt mert ezt csinálta Gántnál is és tényleg ez volt a helyzet, ő se tudta semelyik időpontra befoglalni egyiket sem, sőt Nyíregyházát sem,
529. Binbike (válaszként erre: 528. - Tejespite)
2014. márc. 6. 19:30
Hát igen, ez a fránya foglalás. Hárman próbálkoztunk anyuéknak ,a húgom, a lányom és én. Összejött végre Balf májusra. Csak a húgom még próbál Zalakarosra átfoglalni, hogy anyuék oda elvihessék a 10 éves kisfiát. Én már ebből kimaradok. A Balfot nekem sikerült lefoglalnom. Már utazhatnak oda legalább.
2014. márc. 5. 20:32
Binbike, nem csodálom h kimerültél a foglalással!!! Én - viszonylag - egészséges vagyok (vannak problémáim de azoknak ehhez nincs köze amit írok) és kidőltem a foglalás miatt. Tegnap KILENC órahosszát voltam a gép körül figyelve, mikor ugrik a sorszámom oda ahova kell, és este 3/4 11-kor elszállt az egész, amikor végre bejutottunk a tényleges foglalás részbe. Tehát hiába volt. A tegnapelőttről jobb nem is beszélni. Ma reggel csak 2 órát ültem mellette, de mindenhova beengedett h foglaljak, van lehetőség és amikor a véglegesítésre került a sor, azt adta ki h rossz foglalás. Végül már alig volt üdülő és hely is mire sikerült. Szörnyű. Én nem szoktam lefeküdni ebéd után, de mára kidőltem
527. Binbike
2014. márc. 4. 21:57
Anyuéknak.
526. Binbike
2014. márc. 4. 21:57
Köszönöm a jeleket. Majd küldök én is. Most nagyon fáradt vagyok. Most végeztem az Erzsébetes foglalással.
525. Binbike (válaszként erre: 524. - Bárányka)
2014. márc. 4. 21:56
Köszönöm megvagyok. Csak fáradtan. Sok a feladatom. Különösebb baj nem volt itthon. Munkahely rendben. Anyámék Erzsébet üdülése két napja lemerített minket, de összejött. Most is az végett ülök gép előtt. De már kidőlök. Párom egy éhes nyűgös pasi volt ma, mikor hazajött munkából. Aztán gyorsan összedobtunk egy kaját. Evett és lefeküdt aludni. Én is mindjárt megyek. Sok nekem ez a rengeteg feladat. Most kissé kimerültem. Ha azt akarja a párom, hogy én főzzek rá, az nem fog menni. Csak itt- ott. Pihenni és kikapcsolódni szeretnék. Kézimunkázni. Nincs időm- erőm...
2014. febr. 28. 10:24

Binbike!

Mi újság?

Napok óta nem irtál. Aggódom!!

523. Binbike
2014. febr. 23. 20:09
A mai nap nem sikerült túl jól. A párom fáradtsága miatt veszekedett és morgott. Meg otthagyta a főzést a közepén. Mi fejeztük be a lányával. Aztán már senkivel nem foglalkozott és nem volt hajlandó enni az ebédből. Este evett szendvicset. Merthogy durván ébresztettük fel, pedig nem is. Meg ledőlt főzés közben ,mert fáradt volt, aztán még először ő akart megfőzni. Vettem be plusz nyugtatót. Veszekedtem vele. Bár nem kellett volna. Megmondtam neki, ha fáradt, akkor nem kell itthon lakodalmat csinálni. Összedobtam volna valamit. Persze, a lánya ha jön, úri kaja kell. Csak nincs ereje megfőzni. Mert 24 -es szolgálat után hozza el, hullafáradtan. Én egyszerűbb valamit össze tudtam volna dobni. Akkor sem éhezett volna a lánya. múgy a lány boldogtalan és az anyja sem igazán törődik vele, az apja sem foglalkozik vele, ha itt van, inkább én. A jó szomszédunkkal pátyolgattuk a kislány lelkét. Kinyílt nekünk, ahogy nekem is szokott. 13 éves kis kamasz. Az anyjának az új pasija fontos, és háttérben érzi magát. AZ anyja szülei sem szépen bánnak vele. És hát nem jó példát mutat neki az anyja sok mindenben. hát így telt a mai napom. Tegnap meg párom dolgozott, itthon meg nagy társaság volt, nagylányom a kutyáival, a lányaim barátai, szomszéd, egész nap nyüzsgés volt. Összedobtam 2 adag csokiszalámi sütit is. Így jutott mindenkinek és mára is. Ízlett mindenkinek.
522. Binbike
2014. febr. 21. 21:53
Köszönöm a jeleket, majd küldök nappal én is.
521. Binbike
2014. febr. 21. 21:52
Ilyen későn nézek be kicsit. Nemrég elmentek a gyerekek. Itt volt a nagylányom is a kutyusaival. Tegnap finomra sikerült a fánk. Még ma is ettünk belőle. Két táska üveget, pohár fűszeres üveg stb. vitt le, mert vettek gravírozó gépet, és mintásan hozza őket haza. Meg kaptam tőle kézműves szappant, amit szintén Ő készít. Nagyon ügyes a nagylányom. Ők nagyjából önállóan élnek a párjával és a két kutyus, meg 1 cicussal. És egy saját ház a nagy vágyuk. A kisebb lányommal nincs minden rendben, sőt... Remélem, jól alakulnak majd a dolgok a kisebb lányommal is.
520. Hópihe_ (válaszként erre: 519. - Binbike)
2014. febr. 20. 21:06
Biztos nagyon fincsi lesz, Írj majd, hogy hogy sikerült!
519. Binbike
2014. febr. 19. 20:33
Köszönöm a jeleket. Mindjárt fekszem aludni. Megvan a fánk tuti receptje. Anyuval is egyeztettem. Holnap sütjük.
518. Binbike (válaszként erre: 516. - Hópihe_)
2014. febr. 19. 20:31
Köszönöm kedves soraidat! :) újra
517. Binbike
2014. febr. 19. 20:31
Köszönöm kedves soraidat! :)
2014. febr. 19. 19:21

Binbike!

Jó érzés olvasni soraidat, nagyon szépen írsz.

Szeretetreméltó, jó ember vagy.

515. Binbike (válaszként erre: 514. - Bárányka)
2014. febr. 19. 15:09
Köszönöm!
514. bárányka (válaszként erre: 513. - Binbike)
2014. febr. 19. 14:56
A munkáid nagyon szépek, További sikereket, a fánk készitéshez is!:)
513. Binbike
2014. febr. 19. 14:43

Ma is jól telik a napom. A párom dolgozik. Főznöm nem kell. Házimunkában sem kell megszakadnom. A munkahelyen is jól telt a napom.

Tettem fel képeket a munkáimról. A gyöngyfűzésemet és a szövésemet. csak mostanában nemigen volt rá időm és erőm. Bár most szőttem egy kicsit.

csak nehogy böjtje legyen ezeknek a jó napoknak. És a párommal sütünk holnap vagy holnapután fánkot.

512. Binbike (válaszként erre: 510. - Ubi pretium)
2014. febr. 18. 19:47
Köszönöm! Remélem, így marad.
511. Binbike
2014. febr. 18. 19:39

Ja, és én tudom a legszebben behúzni a cérnát a kötött gallérba a polókhoz, és a munkáskabátoknál zsebfedél és gallér fordításnál is én csinálom a legszebb sarkakat. Persze először nem volt szép, de belejöttem. És a galléroknál a cérnabehúzásnál az elején még tegnap eltörtem egy tűt is :)

Aztán milyen ügyesen belejöttem.

510. ubi pretium (válaszként erre: 509. - Binbike)
2014. febr. 18. 19:37
De jó ezt olvasni :) Reméljük minden ilyen klassz marad,én nagyon drukkolok neked!!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook