Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pszichés betegségeimmel nehéz élnem a felnőttek életét 44 évesen. Sokat szenved a lelkem. Fel sem növök talán soha? fórum

Pszichés betegségeimmel nehéz élnem a felnőttek életét 44 évesen. Sokat szenved a lelkem. Fel sem növök talán soha? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
509. Binbike
2014. febr. 18. 19:34
Köszönöm kedves szavaitokat. Nagyon sokat jelent a kedvességetek. Ma sem volt rossz napom. A párom megint alszik. És békében töltöttük a napot. A lányommal is. Hurkát sütöttünk ma. És megbeszéltük, hogy sütünk fánkot a héten. Még egyikünk sem sütött még, sem én sem a párom. Holnap egyeztetek anyuval a netről leszedett recepttel, hogy finomra sikerüljön. Én mindjárt megyek zuhanyozni és én is lefekszem. A munkahelyemen is nagyon jól éreztem magam. Kicsit elfáradtam, ám büszke voltam, hogy milyen szépen eltudom végezni a rám bízott munkát. A kötött gallérok szélén a cérnákat kellett szépen behúzni. és a behuzótűnek nem volt nyele, mert gépi tű. Aztán én maradék textilből tekertem rá jó szorosan anyagot és azt betekertem tixóval jó szorosan. És tök jó lett a nyele. A másik tűt is ugyanígy megcsináltam, hogy aki azzal dolgozik, annak is könnyebb legyen. Megdícsértek, hogy milyen ügyesen megoldottam. Először csak én kezdtem ezt a munkát. Aztán segítettem a kolléganőknek, akik a másik tűvel néha nekiálltak. És egyik kolléganőm ( É. )ma kedvesen megsimogatott. Aztán a G. munkatársnőm, aki a nyáron még ellenségeskedett velem és ellenem fordított még másokat is (megjegyzem, már nem ellenségeskedik velem senki más, mert azokkal is kedves voltam )Szóval a G. is beszélgetett ma velem és köszönt is. Először azóta, hogy hónapok óta átnéz rajtam. Meg gonoszkodott is velem. Amikor decemberben mindenkinek vittem naptárat, amit a netről rendeltem ingyen, neki is kínáltam, még úgy is, hogy átnéz rajtam. Ám nem fogadta el. És a Gy. munkatársam, aki nyáron még gonoszkodott velem, ma már jóban vagyunk az üzemben. És őt is segítettem ma a galléroknál. És a naptárért is örömmel nyúlt. nem bánt már senki a cégnél. Csak maradjon így.
508. Binbike (válaszként erre: 505. - Bárányka)
2014. febr. 18. 19:16
Igen, remélem, most nem jön rossz és folytatódik a jó.
507. Binbike (válaszként erre: 506. - Ubi pretium)
2014. febr. 18. 19:15

Köszönöm, nagyon meghatnak szavaid. Remélem, minden rendben lesz ezután is. Én is merítek erőt a kedves soraidból.

Puszi!

506. ubi pretium (válaszként erre: 504. - Binbike)
2014. febr. 18. 15:54

Szeretem mikor írsz,főleg most,hogy jókat írtál!Csak így tovább,minden rendben lesz,nagyon jó úton haladsz!Még én is sokszor belőled merítek erőt!!

Puszi!

505. bárányka (válaszként erre: 504. - Binbike)
2014. febr. 18. 15:51

Binbike!

mindenki életében vannak jó s rossz időszakok!

Ború után jön a derű!:):)

504. Binbike
2014. febr. 18. 15:46
Köszönöm! Örülök, hogy ilyen kedvesek vagytok hozzám. Nagyon jól esik.
2014. febr. 18. 10:24
Binbike, örülök, hogy rendben vannak a dolgaid, sok sikert a továbbiakban is!
2014. febr. 17. 20:30

Binbike, nagyon örülök! És igazán szép kerek mondatokat fogalmazol, néhány tv-ben nyilatkozó ilyen-olyan sztárnak kikiáltott celeb tanulhatna Tőled.

Csak így tovább, jól csinálod, ügyes vagy!!!!

501. Binbike
2014. febr. 17. 20:15
nem volt időm és energiám egy ideje kézimunkázni sem. ott vannak a szép gyöngyök, az elkezdett szövés. Talán majd lesz időm és energiám alkotni.
500. Binbike
2014. febr. 17. 19:56
Ide-oda ugráló gondolatokkal írtam. Talán így is lehet érteni.
499. Binbike
2014. febr. 17. 19:52
Aztán lehet, hogy visszatér a régi munkarendjébe. akkor majd inkább ő főz. Készítettem sütit Valentin napra páromnak, lányomnak. És kaptam bonbont a páromtól. Hazajött fáradtan a munkából. kicsit nyűgösen. Aztán fürdött, átöltözött. Én mérges voltam, mert morci volt. Majd átadta ajándékát. Kedveskedett kicsit, evett, a sütiből is. Aztán ment aludni. Szombaton kocsonyát főztünk. Jól telt a nap. Vasárnap 24 órázott. én meg takarítottam és anyuékhoz és párom nővéréhez is átmentem. Fárasztó, viszont nyugis hétvégém volt.
498. Binbike
2014. febr. 17. 19:46

Munkahelyen is jól mennek a dolgok, nem bánt senki. A művezető helyettes mellém állt. Végzem a dolgomat. Kedves vagyok mindenkihez.

A családdal is jó a kapcsolat. Tornázgattam, ám a sok házimunka miatt már nincs erőm egy ideje. A húgom kölcsönadja egy tornagépét. Tegnap ígérte, majd kipróbálom. Amúgy sokéves rossz kapcsolat után, anyuéknál találkozva jól elvagyunk, elbeszélgetünk. Nem járunk össze, csak anyuéknál néha. Az viszont jó hangulatú. 2 éves kislánya van, aranyos. Meg 10 éves fia.

497. Binbike
2014. febr. 17. 19:40

Köszönöm az érdeklődéseteket és a jeleket is. Nem mindig tudok jönni a netre és a hoxára. Egy idő után már hiányzik és igyekszem jönni. Jól vagyok most. A január közepi őrület, idegeskedés már elmúlt. Januárban fogytam 7 kilót. Viszont felborult az anyagcserém és most gondjaim vannak e téren és visszajött 1 kiló, most 89 vagyok. Most akarom kipróbálni az utifű maghéjt, állítólag segít az anyagcserében. Meglátom. Igyekszem keveset enni, több- kevesebb sikerrel.

Párom alszik már. Jól megvagyunk egy ideje, még összeszokunk és jól eléldegélünk együtt. Majd meglátjuk. Párom más időbeosztásban dolgozik így több házimunka esik most rám, és így kevesebb időm van. Mert a főzés is az én feladatom lett. Elfáradok. Fura, hogy mások meg csak dolgoznak-dolgozgatnak, és bírják. Én fáradok hamar. Szerencsére nem követelnek tőlem többet. Ma is jól telt a nap.

2014. febr. 16. 15:57

Szia Binbike!

Régen hallottam rólad!:(:(

495. saca78
2014. febr. 5. 19:42

Szia Binbike!


Én is nagyon várom hogy jelentkezz!!!

2014. febr. 5. 15:35
Én is kíváncsi vagyok rád,mi van veled,hogy haladsz a tervekkel!!!
2014. febr. 5. 07:50

Szia Binbike!

Mi újság?

2014. jan. 30. 17:02

Ma olvastam ezt a két idézetet. Tudom, h mondani könnyű! Én is tanácsolok sokszor olyat ismerősnek, akinek problémája van, amiről később azt gondolom, oké, mondtem, de nem biztos hogy én is be tudnám tartani. De azért leírom ezeket az idézeteket, gondolkodjatok el rajta, Binbike és Ubi Pretum.


"Egyetlen módon gyógyíthatod meg az életed. Ha magadba merülsz és önmagadat gyógyítod meg. Békét kötsz magadban minden múltbeli eseménnyel, traumával, félelemmel, bánattal. Az életed benned zajlik. És ennek a legfélelmetesebb része, hogy neked kell önmagadba nézned, nem teheti meg más helyetted." Robert G. Smith


Ha elbizonytalanadnál önmagadban: mikor reggel felkelsz, húzd ki magad, nézz a tükörbe és mondd azt: Túl messzire eljöttem ahhoz, hogy most itt megálljak. Lehet, hogy földhöz vágott az élet, de nem ütött ki. Felkelek, mert tudom, hogy győztes vagyok és nem áldozat.


Sok sikert!

491. Binbike (válaszként erre: 489. - 3f3949edc4)
2014. jan. 30. 15:52
Köszönöm! Aranyos vagy!
490. Binbike (válaszként erre: 488. - Ubi pretium)
2014. jan. 30. 15:51

Köszönöm! Hát nehéz a gyermeki énemet levetkőzni.

Igyekszem optimista lenni.

Én is neked!!!

2014. jan. 30. 15:47
szorítok nektek!
488. ubi pretium (válaszként erre: 486. - Binbike)
2014. jan. 30. 15:38
Én is a legjobbakat kívánom neked!!Le kell neked is vetkőznöd ezt a gyermeki énedet.Tudom,ez nagyon nehéz,még nekem sem sikerült teljesen,de majd :) Te is nézz előre optimistán.Én nagyon drukkolok neked!!!
487. Binbike
2014. jan. 30. 15:37
Most bepótolom a jeleket. :)
486. Binbike (válaszként erre: 485. - Ubi pretium)
2014. jan. 30. 15:37

Ubi, meglepő, és mégis előfordulható, hogy hasonló sorsban osztozunk. Remélem, jobbá válik a sorsod és az enyém is.

És a hasonló sorsban élőknek is.

2014. jan. 29. 20:11
Binbike,te abszölút az én életemet írod.Félelmetes a szinte totális egyezés :((
484. Binbike
2014. jan. 29. 20:09
KÖSZÖNÖM A JELEKET MINDENKINEK!!! Most nem küldök, csak írtam. Elnézést érte.
483. Binbike
2014. jan. 29. 20:08
Munkahelyen itthon rendben mennek a dolgok. A párom most nem bánt. Most kedves. Ő is valamilyen szinten beteg, megviselte az élet. Viszont néha csúnyán bánik velem. És én őrlődöm az elhagyni- vele maradni között. A munkahelyi kolléganő megváltozott. Rajtunk vezette le az idegességét és mi kizártuk. 3-an voltunk a kisműhelyben és nem szóltunk hozzá. És ez még rosszabbul eshetett neki, és a veszekedésére mi is veszekedve válaszoltunk. Szóval, elismerem, hogy okosabban kellett volna vele viselkedni, nem megsértődni és haragudni. Én nem haragszom rá és már beszélgetünk vele. Most is néha idegesen ránk szól. De már ritkábban és nem vágunk vissza. Végül is hétfőn megkérdezte, hogy "Binbike", hogy telt a hétvégéd? Én meg meglepődve néztem körül, hozzám szólsz? mert ilyen keresztnévvel többen vagyunk. Persze, mi nem szóltunk hozzá, csak köszöntünk. És most eldolgozgatunk egymás mellett. Páromnak hétvégén lesz az 51. szülinapja. És én szülinapjára sütök neki pogácsát és készítek gyümölcstortát, banánnal és mandarinnal. Pénteken nem dolgozunk. Ez jó lesz. Ünnepek óta fogytam 5 kilót. És tudom tartani a diétát, amit előírtam magamnak. Viszont nem olyan kemény, mint 2012-ben amit tartottam. csak maradjon így. Olyan jó így békében, szépen megvagyunk a párommal. Meddig marad így ???? Remélem sokáig, és nem kezd újabb veszekedésfolyamba.
482. Binbike (válaszként erre: 481. - Saca78)
2014. jan. 29. 19:57

Köszönöm kedves szavaidat! Jólesik olvasni, hogy vannak, vagytok, akik kedvesek hozzám és erőt adnak, vigasztalnak. Most jól vagyok, már napok óta. Szomorúan olvastam, hogy Te is nagy nehézségeken mentél át. Örülök, hogy most jól vagy és kedves párod van. Az én párom még nem tudja igazán megérteni a problémáimat. És rám zúdítja az övéit.

Jól látod, bizony sokszor félek és mindenkitől támadást látok és védekezni próbálok. És ebben a gyerekem,családom is benne van. Sok a félelmem. És a lelki megterhelést nehezen bírom és testi tünetekben roszullétekben jön ki.

Ez a hetem remélem ugyanilyen jól fog telni.

Minden jót kívánok! Köszönöm, hogy írtál.

481. saca78
2014. jan. 28. 04:50

Szia Binbike! Várjuk, hogy írj, remélem minden rendben van. Rólam 8 éve derült ki hogy beteg vagyok, és mondták is hogy soha nem fogok felnőni, bár akkor már 28 éves voltam komoly munkahellyel, családdal, 3 gyermekkel. Az orvosok is, és körülöttem mindenki éreztette velem, hogy már nem sokat érek, és emiatt elég durva dolgokon mentem keresztül. Pár év alatt mindent elvesztettem, a munkahelyemet, az álszent barátaimat, majd a családomat is. Sokszor voltam kórházban, és sokat beszélgettem hozzád (hozzánk) hasonló összetört szívű emberekkel, akiknek csak egy jó szó kellett, amit otthon nem mindig, vagy soha nem kaptak meg.


Tudod, én már sokkal jobban vagyok. Vannak piszok nehéz napjaim, de jó munkám van, újra nősültem, és tündéri feleségem van, amikor tükörbe nézek egy embert látok benne, és ez boldoggá tesz. Sokan nem embert látnak a tükörben, legalábbis nem tudnak nyugodt lelkiismerettel bele nézni.


Így az írásaidat olvasgatva néha olyan vagy, mint egy félős kisgyerek, akit mindenki bánt. Annyira szeretnénk rajtad segíteni, mert sorstársak vagyunk, tudjuk min mész keresztül, hiszen mi is többen átéltük, és nagyon aranyosnak, kedvesnek tűnsz, ami sajnos nem túl sok emberről mondható el.


Ha nagyon fáj valami, próbálj arra gondolni, hogy egy aranyos, kedves, szeretetre méltó ember vagy. Sajnálom hogy sok megaláztatáson kell átmenned. Írj mindig nekünk, és hidd el, már az segítség hogy kiírhattad magadból.


Én nagyon sokáig magamba folytottam az érzéseimet, de egy ideje sokkal könnyebb. Megtanultam újra sírni, és ez sokat könnyít rajtam. Én is kiírom magamból a legtöbb fájdalmamat.


Várjuk, hogy jelentkezz.

480. saca78
2014. jan. 26. 04:29
Szia Binbike! Hogy vagy?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook