Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pszichés betegségeimmel nehéz élnem a felnőttek életét 44 évesen. Sokat szenved a lelkem. Fel sem növök talán soha? fórum

Pszichés betegségeimmel nehéz élnem a felnőttek életét 44 évesen. Sokat szenved a lelkem. Fel sem növök talán soha? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
449. ubi pretium (válaszként erre: 448. - Binbike)
2014. jan. 15. 19:07

Ne is tedd!!! Én is többször álltam közel hozzá,de ha nincs a hoxa és az itteni barátaim,akkor tovább megyek!!

Legyél te is erős,minden rendben lesz,eddig is jól haladtál,ne add fel kérlek!!!

448. Binbike
2014. jan. 15. 17:32

Köszönöm a jeleket! Majd küldök én is.

Újra a pokolban. Megint kezdődik a szenvedés...

Ennyit a rohadt életről.

Azért sem megyek a vonat alá.

447. Binbike (válaszként erre: 446. - Bárányka)
2013. dec. 30. 20:23
Köszönöm! Kedves vagy. Én is kívánok neked sok szépet és jót!
446. bárányka (válaszként erre: 445. - Binbike)
2013. dec. 30. 20:08
Remélem az új évben sok szépben s jóban lesz részed, ezt kivánom:):)
445. Binbike
2013. dec. 30. 20:01

egész délután krumplis pogit sütöttem, holnap délelőtt meg sajtosrudat leveles tésztából

Elfáradtam. párom dolgozik. reggel jön meg

444. Binbike
2013. dec. 28. 09:26
Köszönöm a sok jelet! Aranyosak vagytok. remélem, jól teltek a karácsonyi ünnepek! A Boldog karácsonyal már elkéstem. Most szégyellem magam, hogy megint nem jöttem egy ideje. Most egyedül vagyok itthon, végre nincs nagyon dolgom. párom dolgozik a lányaim az apjukkal. Lement nálunk is a karácsony. Viszont nálunk nehéz a szenteste, kicsit át kell esni rajta. Páromnak 20 évesen 30 éve karácsonykor halt meg az anyukája a szeme láttára, beteg volt szegényke. Ez volt a második közös karácsonyunk. Ez már kicsit könnyebb volt, mint az első. Kicsit fura lett a párom estére, magába roskadt, aztán elvonult a WC-be sírni. Aztán utána jobban lett. Meg hát megint lebetegedett karácsonyra, még pár napja magas lázzal feküdt itthon, valami elérte. És azt mondta, hogy félt, hogy ő is meghal karácsonykor, mint anyukája. Végül is még ha döcögőkkel is, jól telt a szenteste. 25-én dolgozott, én rokonlátogatóba mentem. 26-án itthon voltunk én meg lementem kicsit anyuékhoz is. Ez a külön megyünk- együtt maradunk, ez azóta is jár a fejemben. Néha olyan hülye velem. Bár mostanában jobb volt. Viszont törődik velem a lányommal. És nem mindig veszekszik és morog. Bár elismerem, hgy néha lehet , hogy van is rá kicsit oka. Mert nem megy nekem maradéktalanul a háztartásvezetés. Viszont már az elején tudta hogy beteg vagyok, és vannak hiányosságaim a háztartásvezetésben és a főzésben. Viszont életemben először nemhogy végre sütöttem valamit ünnepre, mert olyan is volt, hogy semmit nem bírtam sütni. 4 félét készítettem, sütöttem: Sport szelet, kókusz tekercs darált kekszből. Meg csokiszalámit töredezett háztartási keksz a főzött csokikrémbe és őzgerincbe nyomkodni. meg pávaszem sütit, pudingpor a tésztába. Finomak lettek. A kaját a párom gondolta ki és együtt készítettük el. Rántott husi, fasírozott, párizsi saláta és sült krumpli és a fő a halászlé. Ajándékozás is megvolt , kis ajándékokat adtunk egymásnak.
443. Binbike
2013. dec. 14. 20:24
Köszönöm a jeleket! megvagyunk a párommal még mindig aránylag jól elvagyunk. Aztán nem tudom mit hoz a jövő. Megvan az új előretöltős gázórám is. És feladtunk minden csekket. Jövőre meglátom, hogy alakul. készülünk a karácsonyra, a párom a karácsonyi menüre. Neki a kaja nagyon fontos. Ünnepek után diétázni akarok. reélem sikerül 10-15 kg-t leadnom. Már készítem magam lelkileg a koplaláshoz és az edzéshez, tornához.
2013. dec. 2. 18:09
Örülök neki, csak igy tovább:):)
441. Binbike (válaszként erre: 439. - Lgaga)
2013. dec. 2. 17:57
Igen, azt hiszem, most jobban vagyok. És a párommal sem marakodunk annyit. Örömöt okoz az alkotás öröme.
440. Binbike (válaszként erre: 438. - Tejespite)
2013. dec. 2. 17:55
Köszönöm! A pszichológusom is örült, hogy ennyire ráálltam megint az alkotásra és a kézimunkára. most a szövés és a gyöngyfűzés érdekel. örömöt okoz. Csak kevés időm van rá.
439. lgaga (válaszként erre: 437. - Binbike)
2013. dec. 1. 15:07
nekem úgy tűnik, jobban vagy!
438. Tejespite (válaszként erre: 437. - Binbike)
2013. dec. 1. 13:13
Na látod, ez nagyon jó ötlet, h készítesz vmit, elfoglaltad magad vele, örülsz az eredménynek és van más elképzelésed is. Csak így tovább!!!
437. Binbike
2013. nov. 30. 15:12
Köszönöm a jeleket, majd küldök én is. Nem jöttem megint egy ideig a hoxára. Szemüvegem megvan, 9600 Ft volt. Ugyanaz a cég másik üzletében 16000 Ft-re számolták ki, olcsóbb kerettel. Gázóra még nincs megoldva. Rezsiből még van elmaradás. Párom igyekszik évvégéig utolérni a rezsit. A kaja és konyhamániája megvan még. Nem tudom, meddig maradok vele. Nagyon beteg volt, rosszul volt, akkor nagyon megijedtem. Ő elaludt, én meg sírtam. Most már jobban van. Ma is ideges lett reggel, amikor készülődött, mert korábban jöttek érte, horgászni mentek. Aztán velem veszekedett idegességében. Aztán meg, mikor lesegítettem neki cuccolni, a barátja csak nevetett a morgolódásán. Én is megmondtam a véleményem. Ma takarítok, holnap főznöm kell, rakott káposztát. Majd ha elvégeztem, küldök jeleket. Készítettem gyöngyfűzéssel mikulást és virágot. Öröm volt alkotni, és szőni is akarok, kis szövőkereten.
436. Binbike
2013. nov. 10. 16:54
ennyit a szemüvegvásárlásról, én vagyok ilyen válogatós? nem találtam olyan keretet,ami tetszett. ,most várok a csütörtöki szállítmányra. remélem, jön szép keret. a pénz félretéve. Alakul a dolog. az elmaradt csekket is befizetem. nem sok kp.-m marad, de legyek rendben. a lányom közölte, hogy 2000 Ft ad be rezsire. Vastag... Majd felrakom a villanyórára. Következő hónapra 5000 Ft ígért, de ne is számítsak többre. Aztán egyek neki betadine-t. hát vegyen ő, több pénze van. felkészülhetek az ínségre. ha párom elmegy, rezsi után nem marad pénzem. a kaja nem érdekel. majd elleszek valahogy.
435. Binbike
2013. nov. 6. 19:29
köszönöm a jeleket, küldök én is. Biztos butának tartanak sokan, hogy még nem küldöm el. nem tudom, mi a helyes. És nagyon bizonytalan a jövőm. Úgy néz ki, hogy megkapom az előretöltős gázórát is. A villanyórám már ilyen. Ez nagy segítség lesz. Ha nem tudok megélni, akkor nem töltöm fel. Nem kell félni a kikapcsolástól, és a csillagászati visszakapcsolási díjtól sem. Így ha magamra maradok, és nem tudok megélni. Hát Istenem, nem lesz villany ,gáz. Fázok a sötétben. De nem kapcsolnak ki semmit. És ha tudok , töltök rá. Közeledem az önállóság felé. Bár nem lesz könnyű menet. Lehet, hogy nem bánt senki. De igen nehéz lesz ennyi kis pénzből megélni. És itt a rezsi is gond. Nemhogy a kaja, bár az nem érdekel. Állítólag a rokkantak ellátását emelik januártól és nem kis mértékben, persze csodát nem várok, de talán egy 5000 a járadékomon lendítene kicsit. Olyan csoda , hogy a párom agya helyrezökkenne? nem tudom, igen kicsi. Marad az önálló megélhetésre koncentrálás. E hónapban kiszorítom a szemüveget, míg itt van és beszáll a rezsibe. mert hülye vaksi vagyok, anélkül nemigen látok. Ez van.
434. Binbike (válaszként erre: 428. - Bárányka)
2013. nov. 6. 19:20
Könnyebb ha kiírom. Van, aki meghallgasson, 1-2 ember, pszichológus, nagynéni, barátnő, anyu. Persze mindent mindenkinek nem merek elmondani. Ám ki is kell írnom magamból.
433. Binbike (válaszként erre: 432. - 103cacdfd2)
2013. nov. 3. 21:14
Igazad van, ez már nem a párom. És talán nemsokára szabad leszek.
432. 103cacdfd2 (válaszként erre: 430. - Binbike)
2013. nov. 3. 21:00
Ez nem "par" :(
431. Binbike
2013. nov. 3. 20:47
A lányom a nyáron végzett, szeptember óta dolgozik. Aztán már ment a jogsit csináltatni, anyámék segítik pénzzel, amit részben megad nekik. meg mindjárt laptop kellett ,a mit apám nővére vett meg, amit neki törleszt 10000 Ft-onként. Így közölte, nem tud a rezsihez hozzájárulni. Aztán hogy decembertől odaadja az 5000 Ft-os az étkezési jegyét. Ha befizetjük az elmaradást, meglesz a szemüveg, talán tudok lépni. Hülye vaksi szemem.
430. Binbike (válaszként erre: 429. - 103cacdfd2)
2013. nov. 3. 20:31
Már épp azon gondolkodtam, elküldöm, már megállok a lábamon, mikor rádöbbentem, ott az a rohadt elmaradt csekk. meg a szemüvegvásárlás. ha kirúgom előtte, nincs lehetőségem ezeket megoldani. A télen nem volt fél évig jövedelmem. Most meg csak fele, ami előtte volt. Akkor gyakorlatilag eltartott minket. És idöközben megváltozott és közben szörnyeteggé változott a párom. A dolgozó lányom sem könnyíti meg. Nem igazán akar a rezsihez hozzájárulni. Még tűrnöm kell kicsit, ha belepusztulok is. Ha meglesz a szemüveg, nem lesz elmaradásom. És talán rá tudom beszélni a lányom, hogy legalább 8000 Ft-ot adjon a rezsihez. A kaja, ruha nem érdekel. Csak a rezsi legyen rendben.
2013. nov. 3. 18:10

Rugd mar ki a francba!

Elj ugy, ahogy neked jo, mindenki mas mehet a sunyiba!

Akinek nem tetszik a vilagod, az eleted, az vagy segit, vagy becsukja az ajtot kivulrol!

2013. nov. 3. 18:03

Binbike!

Ird ki magadból a bánatodat, hátha kicsit könnyebb lesz!

nincs senki a környezetedben, aki meghallgatna?

427. Binbike
2013. nov. 3. 17:57

Még nem akarok meghalni, még nem!!!!!!! Tűrök kicsit, és utána talán élhetek. majd nem bánt senki. És lesz fedél a fejem felett. it érdekel a kaja,a ruha. Csak élhessek és legyen fedél a fejem, felett. És nem bánt majd talán már senki többet engemet. Életemben annyit bántottak már minden módon, hogy még csak egy valamit nem követtek el ellenem. Még nem ölt meg senki engem. Ha pedig ez a sorsom, akkor történjen meg. Adok helyet másoknak. Én magamat most nem akarom megölni. Nem igaz, hogy nincs más kiút. Hajléktalan nem leszek. Még nem vert meg, csak fejbe vágott egyszer. Nem nagyot ütött. Remélem, nem bánt jobban, míg utol nem érem magam.

Csak kis idő, csak kicsit kell még kibírnom. Nem eszem majd, csak jobb legyen minden. Nem kell kaja, ruha, vásárlás, csak béke, nyugalom és fedél a fejem felett. És a kis örömeim, a kis dolgaim. És a szabadság. Hogy ne kelljen félnem többet.

426. Binbike
2013. okt. 31. 21:44
Nem vagyok teljesen magamnál. nem tudom miért nem tudok lépni, határozni. Ha belemenekülök a gyermeki világomba, csak megrökönyödik a környezetem. Ma vettem magamnak egy játékot. Amit gyerekkoromban láttam és nem láttam többet olyat. Szabadtéri zsinóros labdás játék. És ma a turi sportcuccai között találtam egy olyant, és teljesen újat 400 Ft-ért. megvettem és nagyon örültem neki. Hazatérve eldugtam a szekrényembe. A törpikék is meglesznek mind nemsokára. Ez okoz most nekem örömöt. Ha egyedül vagyok, előveszem a szép dolgaimat. Igen is ennyi idősen is tetszenek és kell nekem is olyan. Elegem van, az lenne a jó, ha egyedül maradnék. elegem van a páromból és a lányomból is. Tudom ,hogy vannak hibáim, de senki nem ért meg. Csak bántanak és bírálnak. és nem az értékeimet nézik és amit teljesíteni tudtam, hanem a kritikák és a hiányosságaim szajkózzák. Ha fejbe lőnek is, akkor sem tudok más lenni. Azt nem veszik észre , hogy mennyit fejlődtem, korábbi magamhoz képest. Nincs itt szeretet, és én is begubózok. El leszek magamban, csak senki sem bántson. ma kigyulladt a több éve használt hosszabító a konyhában. A párom eloltotta. Szerencsére itthon volt. Lehet, hogy leégett volna a lakásom. Ha megtörtént volna én nem éltem volna túl. Mert felújítani nincs pénzem. Valószínű mentem volna a vonat alá. Ami még bármikor is megtörténhet. Ez van. Hülye vagyok, hogy nem tudok az életemen változtatni. Egy hülye gyáva nyúl vagyok.
425. Binbike
2013. okt. 27. 18:54
Köszönöm a jeleket!! Majd küldök én is. Most nagyon zaklatott vagyok. :(
424. Binbike
2013. okt. 27. 18:52
Ez egy nagy hülyeség, ez az élet. Hogy minek kell enni???? Hogy én is minek eszem????? A rohadt kajálás teszi tönkre az embert. Már nem sokáig leszek a párommal. Nincs értelme, Ma elhozta a lányát, aztán 3 fogásos kaját kell főzni. Aztán megint durváskodott velem a konyhában, hogy milyen béna vagyok ott. A lányával együtt a kaja a mindenük. A páromnak, a minőségi, a lányának a mennyiség. Irdatlan sokat megeszik. Nem sajnálom, nem azért írom. Bár a hazacsomagolását újra le kell állítani. Mert egyre több kaját akar hazavinni. Jómódúak az anyja meg a nagyszülei. És nem igazán akarok küldeni kaját nekik, még velem él az apja. Amit otthon kicsit még megeszik elrak, de már megint egyre többet csomagoltat. Na ez van. Én nem tudok a páromnak megfelelőt főzni, ha segítek neki a konyhában, akkor ideges és durváskodik velem, hogy béna vagyok. Asszem abbahagyom. már nem eszem majd a kajájából. És nem főzök vele. De magamnak sem ,amíg itt van. Már rég el kellett volna zavarnom, éljen együtt boldogan a gyomrával. Hülye vagyok, hogy még nem tettem meg. Egy hülye béna, aki reménykedett. Mindhiába. Ez engem nem szeretett. Nem tudott beidomítani a konyhában, ennyi. Hiába mondtam, hogy nem tudok más lenni , mint aki vagyok. Soha nem voltam konyhatündér, háziasszonyok gyöngye, mind is is ezt mondtam. Tudta. Kifogásolja, hogy nem változtam meg. Ha lelőnek sem tudok az lenni. Nem is akarok. Már nem érdekel. Elegem van. És igyekszem, hogy ne akarjak kaját enni. Már undorodom a hülye kajáktól. és itt van előttem és eszek belőle. Hogy mi a francnak eszem, hogy nem bírom ki, hogy ne egyek. Ha egyedül leszek, én haza nem fogok hozni kaját. hogy még ne is lássam. Zabpehely, tejben stb. éhen ne haljak. Én se lisztet, se olajat, kenyeret nem hozok majd haza. És igyekszem betartani. Én nem fogok a gyomromnak élni. És most nem akarok meghalni, igen is élni fogok. És nem fogom magam kinyírni gyógyszerrel vagy bármivel. Most nem akarom. nem a halálba fogok menekülni. és ezt elhatároztam. Ha eddig nem hagyott a sors meghalni korábban, most nem akarom újra. A párom meg menjen a gyomrával, ahova akar. Elegem van mindenből. hogy egy hülye gyomorba szerettem bele másfél éve. És közben kiderült, csak egy kajamániás gyomor a párom. Akkor csak egyen meg egyen meg egyen egész életében. Jó étvágyat, miszter gyomor.
423. Binbike
2013. okt. 26. 13:40
Semmire sem megyek itthon, de nem is érdekel. Kimosom a fehéreket, rendet rakok, áthuzatolom az ágyneműt. és hirtelen ötlettől kivettem egy leveles tésztát a fagyasztóból. Sütök belőle diós kiflit. Mondjuk lekvárosat is sütnék, de a lekváros múltkor kifolyt belőlük. A diós is jó lesz. Nem tudom ,mi lesz velem. És most többet ülök a gép elé., és nem érdekel, mi van itthon, mikor végzek, milyen munkával. Már nem akarok megfelelni senkinek, én így vezetek háztartást, akinek nem tetszik elmehet innen. Akár a lányom vagy a párom is, elegem van a csesztetésükből. Amíg egyedül vagyok itthon, addig van nyugalmam. Azt senki nem fogja fel, hogy beteg vagyok és ennyit tudok. Hiába kar valaki is átváltoztatni én , én vagyok. nem tudok más lenni. Aztán nem kéne egészséges házi tündérhez hasonlítani. És ha olyan semmi vagyok, akkor minek fogyott el a múltkor is a sütim, érdekes azt finomat sütöttem? Most lázadozok. És ennyi :( És többet fogok gépezni is újra ezután.
422. Binbike (válaszként erre: 421. - Mell)
2013. okt. 26. 13:32
Csak ne bántana ennyit a párom
421. mell (válaszként erre: 420. - Binbike)
2013. okt. 22. 18:22
Másnak az a boldogság, amit te csinálsz, hogy rakott krumpli főzés közben gondolhatsza párodra. :-)
420. Binbike
2013. okt. 22. 16:16
Rakott krumplit fogok ma készíteni. A krumpli megfőtt. Mindjárt a tojás is. Párom horgászik, holnap dolgozik. Én meg itthon leszek holnap. Aztán többet kéne a géphez jönnöm, mert mostanában nem igen tudtam ideülni. A pszichológusom kérdezte, mikor fogom mondani, hogy jól vagyok, boldog vagyok. szerintem soha, ez van. mondtam is neki.
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook