Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Pontdiéta (10 pontos) fórum

Pontdiéta (10 pontos) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
250. Aryka25
2008. okt. 20. 08:28
Ha egészséges kajából, az nem gond!:) Csak valahogy azt a 10 pontot kellene betartanunk!!! De hogy???
2008. okt. 20. 08:23
de a hétvégével is aza gong,hogy többet eszem..de egészséges kajákból:)
2008. okt. 20. 08:20

persze...én érzek!

de nem olyan nagy a változás..de ez a hétvégi bűnözés miatt van...

de mostmár nem érdekel..nem eszek annyit és kész!

:)

főleg hétvégén..:)

247. Aryka25
2008. okt. 20. 08:18

Eddig én is ezt az elvet próbáltam követni, de sajna nem jött be!:(

Na mindegy, menet közben majd kialakul, ami nekem is jó, nem?

Csak elindulnának már lefelé a kilók...

És amúgy érzel már valamit magadon?

246. 40af5f9f3b (válaszként erre: 245. - Aryka25)
2008. okt. 20. 08:08

szió!


persze..tudsz fogyni!!!

reggel mindenféleképp egyél bőségesen...ebédre picit kevesebbet...és vacsorára szinte semmit...max1-2 alma..vagy sárgarépa!

én ezt a módszert nagyon jónak tartom!:)

ááá..én még mindig nem akarok mérlegre állni:)

még nem jött el nekem az ideje:)

245. Aryka25
2008. okt. 20. 07:36

Egyébként tudjátok mit vettem észre az utóbbi időben? Mióta rendszeresen reggelizek, jobban jönnek fel a kilók, bár bizti az is benne lehet, hogy este is eszek, és mivel reggel is, a kettő már sok!:(

Így mától reggel gyümölcs vagy 1 müzliszelet, avagy 1 Norbi puding! Ki kell tartanom! Ja, és az esti habzsi-dőzsikről is le kell mondanom, csak úgy tudok fogyni majd, vagyis nagyon remélem!!!!!!!!!!

244. Aryka25
2008. okt. 20. 07:08

Szép Jó Reggelt Csajok!


Hát ezek a hétvégék tényleg katasztrófák, mármint evés szempontjából!:(

De ma hétfő, amikor is elkezdődhet valami, ugye??? Ha valaki már mérlegelt, és fogyott, számoljon ám be, ERŐT ADVA ezzel nekünk!!!:) Várjuk az élménybeszámolókat!

243. Awela
2008. okt. 20. 06:35

Dehogy szenvedés, egyszerűen csak ne úgy fogd fel, hogy muszáj ezt csinálnod. Én így álltam a zöldségekhez anno. Nem kezdtem bele egy diétába sem, mert féltem, hogy csak éhezni fogok. Erre most ehetnék bármit és mit eszek? Zöldségeket...

Ne add fel, már nincs sok hátra. Tudom, hogy ez a legnehezebb időszak, de gondolj bele, utána milyen jól fogsz kinézni.:)


Egyébként egyetemista vagyok és közben egy üzemben csomagolok szabadidőmben. Ott annyit kell emelgetni meg állni, hogy bőven megvan a heti mozgás.:)

2008. okt. 19. 16:48

pedig most pont azt csinámol

kész szenvedés az egész..

2008. okt. 19. 16:48

de nem adhatom fel:(

nem akarok egész életembe ettől szenvedni:(

2008. okt. 19. 16:47

hát nekem is sajnos nagyon be kell osztani az időmet...de muszálj a torna..mert soha nem fogok úgy kibézni ahogy akarok torna nélkül

utálom a hétvégéket..

sokat ettem:(

2008. okt. 19. 16:31
mivel foglalkozol???
238. Awela
2008. okt. 19. 15:51

Most értem haza.:) Szóval vagyok. De csak kis ideig, megyek vacsit gyártani. Ma sajtos tészta lesz, úgy döntöttem, mert még csak 4 pontnál vagyok.

Holnapra meg csinálok paprikás krumplit, azt is rég nem ettem már.


A torna jó, kár, hogy nekem nincs rá időm, csak munka közben. De az végül is munka és nem torna.

2008. okt. 19. 15:44
halihóóó...senki itt????:(
2008. okt. 19. 14:54

ma összeírok tornagyakorlatokat..és TORNÁZOM VÉGRE!!!:)

DE JÓÓ LESZ:)

2008. okt. 19. 14:53

ma lehet,hogy megint kicsit túlhaladtam a 10 pontot..

de nem vészes..:)

2008. okt. 19. 14:52

na sziasztok!

bocsika hogy eddig nem írtam:)

hát én haladok v.hogy a diétával...

próbálok csak egészséges dolgokat enni:)

müzli..meg hal..teljes kiörlésű kenyér..stb.

bár az adagon lehet,hogy kéne csökkentenem..

és tornáznom kéne:)

233. Awela
2008. okt. 19. 04:31

Hát akkor sok sikert és kitartást!

Most megyek dolgozni, majd délután jövök!

2008. okt. 18. 18:25

köszönöm szépen

tök arik vagytok!!!:)

úgy érzem holnap el is kezdem!!

231. Awela
2008. okt. 18. 18:22
Ne keseregj, én se voltam soha nádszál, ilyen az egész család. Egyébként én is voltam 96, de valami hasonló diétával (anno saját kreálmány) sikerült lefogynom 72re. És az kb. elég is. Szerintem kezdd el, segítünk, hogy sikerüljön.
230. Awela
2008. okt. 18. 18:19

Aryka: én eddig is voltam. Mármint egy ideje.:)


Sini: szerintem ez egy nagyon jó diéta, legalábbis nekem bejön. Eddig mindig azért fulladt kudarcba minden diétám, mert nem bírtam, hogy nem ehetek bármit, csak a megszabott dolgokat. Itt viszont lehet enni, csak 10 pont a határ, ami szerintem tartható. Legalábbis eddig egész jól tartom.:)


Tegnap feltaláltam a kínai zöldséges rizst (bár lehet, hogy eddig is volt). Barnarizs, kínai zöldség külön megfőzve, majd összekeverve és egy kis curryvel ízesítve. Szerintem nagyon finom és még laktató is. Ma 9 óra fizikai munkát kibírtam vele meg egy almával. És még mozogtam is! :)


Remélem, én is fogyok. Egy hét múlva megyek haza... A többi szerintem már ismerős.

Az a baj, hogy a tesóm is most kezdett el fogyózi és az övé azért látványosabb a 106 kilóból... Nem mintha szeretnék annyi lenni, de hiányzik a "de jó alakod van!".

2008. okt. 18. 18:15

persze fent leszek!

egyébként 160cm vagyok és sztem több mint 90kg de mérlegre nem merek ráállni.

voltam ettől kövérebb is de akkor sikerült lefogynom de több mint háromnegyede visszajött és egyszeűen mostanában nincs elég erőm ahoz h. kibírjam és azt mondjam h. nem nem szabad.én egyébként nem szeretnék az a nádszáll emberke lenni,hanem az a középkategória.egyébként az alkatom ilyen hiszen mi 4en vagyunk tesónk és mindenki ilyen apa és anya is,szóval ha akarnék se tudnék olyan lenni minz egy próbaba,de mint mondtam nincsennek ilyen vágyaim. majd este jövök.nagyon elvagyok keseredve de remélem idővel jobb lesz.

2008. okt. 18. 17:06

de persze..GYERE...csatlakozz hozzzánk:)

mi bíztassuk egymást:)

nekem is szükségem van ráá:)

láttad milyen nyavalygós vagyok:)

2008. okt. 18. 17:05
olyan 9 körül szerintem feljövök:)
226. 40af5f9f3b (válaszként erre: 225. - E7b9f15411)
2008. okt. 18. 17:04

szija!:)


ez szerintem nagyon jó fogyi..

1000 kalória naponta..az nagyon hatásos szerintem..csak nagyon oda kell figyelni a kalóriákra:)

nagyon kemény kitartás kell!

mennyit szeretnél fogyni???

majd írok bővebben..de most sajna mennem kell...

majd este írok:)

fenn leszel???

2008. okt. 18. 16:44

sziasztok!


Látom nagyon sokan kezdtétek el ezt a pontozásos diétát. én most hallottam róla de nekem is tetszik!

sajnos én is nagyon kövér vagyok és még cxsak 18 szóval mindent megteszek h. fogyjak de egyszerűen mostanában mindig csak ennék meg ennék!

légyszi segítsetek!

szeretném megkérdezni h. mit gondoltok erről a diétáról vagy van e vmi jobb amit ajánlottok?

és látom h. már többen régebb óta csináljátok és kíváncsi lennék az eredményre.

előre is köszi és addig is sok sikert nektek!

2008. okt. 18. 16:20

nekem tudjátok miből van sokszor elegem??

:)

lehet,hogy nem vagyok kövér..és soha nem is volt túlsúlyom..de a családban mindig is a szép kerek arcú,piros pofájúú..kerek seggű:)

vékony derekúúú voltam..és mostmár elegem van ebből..nem akarok én lenni a család kismalaca:)

nagyon nehéz...de nagyon erős akarat kell hozzá..

és akkor garantált a siker:)

húú..mint egy reklámszöveg:)

223. 40af5f9f3b (válaszként erre: 222. - Jimm)
2008. okt. 18. 16:16

ok!:)

kösszi!

neked is kitartás:)

222. jimm
2008. okt. 18. 15:45
Lányok, csak beköszönök, nem leszek pár napig, vidékre megyünk nagyszülőkhöz! Ha tudok, írok, addig is jó fogyit mindenkinek, puszika
221. Aryka25
2008. okt. 18. 11:50

Na már csak hétfőn leszek!

Tartsatok ki Csajszik, holnaptól én is azt teszem!!!


Hétfőn jövök!

Puszi Nektek!

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook