Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ki mit tud a barátcserje kapszuláról?Mire jó pontosan?Mik a tapasztalatok? fórum

Ki mit tud a barátcserje kapszuláról?Mire jó pontosan?Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2009. febr. 3. 23:30
én is arra lakom amerre te... :)))
107. 61f3d27819 (válaszként erre: 104. - Gabriellka)
2009. febr. 3. 23:28

Szia!


Köszi a válaszodat, be is vettem tegnap is 1-et meg ma is mert nemigazán van rajta hogy kell, azaz nem tudtam eldönteni, mivel dokit nem kérdeztem meg róla...

106. gabriellka (válaszként erre: 105. - Kedveske)
2009. febr. 3. 23:13
Patikában nem valoszinu hogy megkapod.Inkább bioboltokban,én is ott vettem:barátcserje kapszula a neve így ahogy van:)
2009. febr. 3. 12:50

Sziasztok!


Írja le valaki nekem (akár priviben is), hogy a barátcserje kapszulának mi a neve. Úgy értem, ahogy a patikában kérjem. Köszi.

104. gabriellka (válaszként erre: 102. - 61f3d27819)
2009. febr. 3. 12:30
Szerintem bármikor elkezdheted.;)
2009. febr. 3. 12:28
Sajnos nekem nem segitett a barátcserje...8 hónapig szedtem,és nem lettem terhes...most bromoc.t szedek amit a dokim irt fel,reménykedek hogy ez majd segit.Bizonyára tul magas volt a prolaktin szintem,és azt a baricserje nem tudta levini:(
2009. febr. 2. 20:09

Sziasztok!

Nemtudom jár e még valaki erre, de én ma vagyok a 9. napomon, szerintetek el kezdhetem szedni a barátcserjét???

Ha tudtok írjatok, köszi... :))

2008. aug. 14. 11:53
Sziasztok!Én is nagyon nehezen leszek terhes.Általában 1 év,és volt egy vetélésem is ami után megint nagyon szerettem volna babát,de csak rá jó 1 évre sikerült a fiam.Most amikor a 3. babámmal próbálkoztunk elkezdtem használni a barátcserjét,de egy másik fórumon azt javasolták csak félidőig szedjem.1 dobozzal pont elfogyott,megvettem a 2. dobozzal,de arra már nem lesz szükség.Most csak fél évet kellett várnom.Amúgy azt olvastam a barátcserjéről,hogy menstruációs zavarokra is jó.Abban bíztam,hogy enyhít valamit a kegyetlen has-és derékfájásomon ami már mensi előtt 1 héttel jelentkezett és addig tartott amíg meg nem jött,de arra nem volt jó.Pont akkor vettem magamnak Algoflex-M-et és én marha el is kezdtem szedni mert úgyanolyan tüneteim voltak mint ha mensi készülődne.
2008. aug. 13. 22:02

sziasztok!

Egy hete kezdtem el a barátcserjét,remélem meghozza a várt eredményt.Mi már egy éve próbálkozunk a babával...sajna eddig sikertelenul.Most járok hormonvizsgálatra,ami nagyon megvisel,mert a tutol írtózom,és legtobbszor el is szédulok...Jarok talpmasszázsra is,meg cickafarkat és palástfuvet iszom...ja és Gravidát is szedek.Ennyi minden,mi?Nagyon várjuk a mi kis babánkat,szeretném ha minél elobb megérkezne mert már 33 éves vagyok.Szorítsatok csajok!

99. f848559bc2 (válaszként erre: 98. - T.Orsa)
2008. jún. 11. 10:38

Na az jó jel akkor este tényleg hajrá:)))

Nme bizonytalankodok én sem elkezdem és kész!!

Viszont most mennem kell munka van majd még benézek..szép napot legyél jó:))

Kösy mindent:))

98. T.Orsa
2008. jún. 11. 10:32

Ez a beszéd!:-))

Ha valami tényleg nem stimmel,meg abbahagyod,ahogy mondod.Természetes szer,szerintem baj nem lehet belőle.

Nekem ma leesett kicsit a hőm,meg pont a 14.napon vagyok,de nem élem bele magam semmibe,nem figyelgetek más tünetet,este minden tőlünk telhetőt megteszünk,és majd lesz valami:-)

97. f848559bc2 (válaszként erre: 96. - T.Orsa)
2008. jún. 11. 10:25

Szió:)

Igen Melindával levelezünk és nagyon biztat:))

Csak még is valami miatt annyira elbizonytalanodtam..olyan kis butus vagyok...de elkezdem nem vesztek vele semmit ha valami különleges gondom problémám lesz tőle abba hagyom és kész...Nme kérdeződködök róla már többet..többen is babások lettek tőle:)mérem mellette a hőmet is majd most újból és meglátjuk mire jutunk..na meg felkersem a csoda dokinénit:)))

Mizujs hogy vagy??

96. T.Orsa
2008. jún. 11. 10:21

Szia Andy!

Láttam a kiírt szavazásod a barátcserjével kapcs-ban:-)

Olvasd el(ha gondolod) Melinda17 naplójának az elejét.Ő is babát akart,elkezdte szedni a barátcserjét,és egyből sikerült:-)

Meg kaptam másoktól is üzit,hogy sikerült nekik a barátcserjétől.

95. Dizzz
2008. jún. 9. 21:29
Puszi nektek mindenért!!!
94. f848559bc2 (válaszként erre: 90. - Dizzz)
2008. jún. 9. 12:30
dehogy nyugalom ez tényleg természetes és egyszer mindeki eljut erre a pontra..aztán majd tul leszel rajta hidd el..itt vagyunk segítünk támogatunk amiben csak tudunk jó rossz tapasztalatokkal de fő h nem vagy egyedül:))
93. f848559bc2 (válaszként erre: 91. - T.Orsa)
2008. jún. 9. 12:29
Akkor ő tényleg nagyon lelkiismeretes..háát most nagyon elgondolkodtam lehet el kellenne mennem hozzá...mert az én dokim azért nem csinált ennyi mindent hip hop egyből closti..eredméyn 0..aztán sorba lassan a többi...Mikor rendel és hol??hozzá is jóval előre kell bejelentkezni??
92. T.Orsa (válaszként erre: 90. - Dizzz)
2008. jún. 9. 12:21
ÁÁÁ,ez tök normális,ha valaki babát akar:-)) nyugiii:-))
91. T.Orsa (válaszként erre: 84. - F848559bc2)
2008. jún. 9. 12:20

Jó,mikor elmentem hozzá,kapásból tőlem is 13ezret kért,de ott tényleg mindent csinált.Ilyen kenet,olyen uh,amolyan vizsgálat..még citológia is volt.Van kirakva árlistája,és ott egy uh 5ezer.De mondom,nálam ezt soha nem tartotta be!Amikor még volt a vizitdíj,akkor az is előfordult,hogy csak azt a 300Ft-ot kérte.

Mikor a hormoninjekciókat kaptam,ott is nézte,hogy melyik aránylag a legolcsóbb,mert nem mindig a drága a jó.

Legutoljára tök aranyos volt!Szintén nem hatott semmi gyógyszer,kérdeztem a végén,hogy mennyivel tartozok,erre ő azt mondta,hogy 1 gyerekkel!!:-)) És komolyan nem hagyta,hogy fizessek.

90. Dizzz (válaszként erre: 89. - T.Orsa)
2008. jún. 9. 12:20
én is lassan behülyülök, ez már kicsit abszurd:))))
89. T.Orsa (válaszként erre: 87. - Dizzz)
2008. jún. 9. 12:15
Lehetett peteérés,és tüszőrepedés is.Pár nap különbséggel.De nem vagyunk orvosok,így mi se tudhatjuk:-))
88. f848559bc2 (válaszként erre: 87. - Dizzz)
2008. jún. 9. 12:04
Én sem értem...de már minden lehetséges:))én már annyira nem értek semmit h csak na...minden elképzelhető meg minden beképzelhető is:)))
87. Dizzz (válaszként erre: 86. - F848559bc2)
2008. jún. 9. 12:01

dehát, hogy lehet 3?????

ez vicc!!!

86. f848559bc2 (válaszként erre: 85. - Dizzz)
2008. jún. 9. 11:53
dehogynem minél több annál jobb:))))))))))))
85. Dizzz (válaszként erre: 81. - T.Orsa)
2008. jún. 9. 11:51

bocsánat, csak most olvastalak!

nem lehet peteérés, akkor már ez lenne a 3. :DDDDDD

Május 18.-án próbáltuk a Jónást, 28.-a körül lehetett pé-m, mert éreztem a hasam. Most is volt valami szúrkálás 3.-a, 4.-e körül, erre azt mondták nekem, hogy van váratlan peteérés is.

Hát ne legyen már 3*!!:DDDDDDDDDD

84. f848559bc2 (válaszként erre: 83. - T.Orsa)
2008. jún. 9. 11:48
Óóó hát akkor ő tényleg egy kivételes személy és szerencsésnek mondhatod magad h sikerült rátalálnod.És hol rendel??Hát én Dr Papp Zsolthoz járok,nagyon nehéz hozzá bekekrülni mivel rengetegen járnak hozzá de nagyon drága nekem pl egy sima peteérés UH 4000Ft ha van pé ha nincs akkor is ennyi..akkor az első vizsgálatnál mikor elmentem hozzá h babát szeretnénk akkor kapásból 10000ft volt...és akkor még én mondom őt jó dokinak meg sem szólalok...:))De amugy nagyon jó fej aranyos lehet csak azért mondom ezt mert az eddigiek olyanokkal kezdték h hát valószínű nem lehet gyereke vagy nagyon kicsi rá az esély h természetes úton sikerüljön,meg ilyenek igaz azok nem is magán alapon voltak mert akkor még a tinédzser ambulanciára jártam és ott ilyen futószalag szerűen mentek a dolgok...na de mindegy nem tudom lehet dokit kellenne váltanom!?amugy ma már a barnázás kezd mulni és már rendes mensi szerű a dolog...nem bagyok szomi legalább megjött...és kezdhetem majd a barátcserjét:)te h vagy??
83. T.Orsa
2008. jún. 9. 10:47

Dr Balogh Ildikóhoz.Imádom!Neki is az a véleménye,hogy mocskos világ ez az egészségügy,ezért is bontotta fel a szerződését a kórházzal,mert ő segíteni akar az embereknek,nem pedig kihasználni.

Nem tudom,te mennyit szoktál fizetni a dokidnak,de tőlem,a legnagyobb összeg,amit kért,az 2ezer volt.Sőt,mikor nem hozott eredményt az injekció,a closti,akkor nem is kért semmi pénzt!Nem tudom ezt hány doki csinálná így..

82. f848559bc2 (válaszként erre: 79. - T.Orsa)
2008. jún. 8. 21:45

Hát igen ezt a témát hanyagoljuk...:)

Idővel csak sikerül it mindekinek és bldog kismamik leszünk mindannyian..csak legyen hozzá elég erőnk kivárni és szembe szállni a dokikal nem szabad hagyni magunkat é akkor talán sikerül...te kihez jársz orvoshoz??

81. T.Orsa
2008. jún. 8. 21:12

Szia Dizzz!


A múltkor is ezen izgultál,ugye?Ha jól emlékszem..

Nem lehet,hogy ez a peteérés?Akkor szokott a combokba is sugározni.

80. Dizzz (válaszként erre: 79. - T.Orsa)
2008. jún. 8. 20:18
merem remélni, hogy nekem nem az lesz. nekem is görcsölget, meg sugárzik lefelé a combjaimba. Még egyenlőre várok, messze még a mensi.
79. T.Orsa
2008. jún. 8. 20:14

A méhen kívüli terhességnél a barátnőm is volt dokinál,hogy nagyon görcsölget a hasa.A doki megvizsgálta,és mindent rendben talált!!És akkor már kb 8hetes terhes volt..Erről ennyit.

Én nagyon hadilábon állok az orvosokkal..a hálapénzről már ne is beszéljünk!De hagyjuk is,mert ezen a témán mindig felhúzom magam..:-)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook