Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Párna csecsemőnek fórum

Párna csecsemőnek (beszélgetős fórum)


1 2
6. ccd8b44456 (válaszként erre: 4. - 9242a6388c)
2010. ápr. 26. 11:15
na en is igy gondolom h textilpelus eleg csak olyan hihetetlen h anyukAk ilyen felelotlenek legyenek rendes nagypRna!!
5. Sylvia81 (válaszként erre: 2. - 90b84d226e)
2010. ápr. 26. 11:14

Szerintem is...

Tény, hogy puhább a párna, és emlékezteti, milyen volt, mikor a méhlepénybe bújhatott, de a magzatvízben nem hat a gravitáció, így arrébb tudott menni - na meg ugye nem is az orrán-száján vette a levegőt, tehát mindegy volt.

Én anno a lányommal úgy csináltam, hogy azért mégis meglegyen az érzés, hogy nappal, mikor nagyon körülötte voltam, a takarómat hajtottam 4be, és azon aludhatott. De a teljes teste ríjta volt, és csak akkor lehetett rajta, ha én is ott voltam.

Amilyen kis ügyesek a picik, simán sikerülhet véletlenül átfordulniuk. Ha viszont nem tartja ki a fejét rendesen, vagy épp belegabalyodik (j-vel vagy ly-jel kell írni???), sajna meg is fulladhat - jobb félni...

2010. ápr. 26. 11:11
Igen a feje alá textil pelenkát tettem.
2010. ápr. 26. 11:11

Párnát nem tettem a lányom feje alá, 3 hónapja van párnája, 21 hónapos kora óta, egy pici lapos gyerekpárna.

Egy kis henger alakú párnácskánk volt amikor egész pici volt o-3 hóig, amikor oldalt volt akkor a hátához támasztottam, biztonságos érzést ad, ha érzi, hogy valami körülveszi. De aztán forgolódik nagyobb, ügyesebb, nem tettem oda. Erre gondolsz?

2. 90b84d226e (válaszként erre: 1. - Ccd8b44456)
2010. ápr. 26. 11:09
Egy sima textilpelenka elég a feje alá.
2010. ápr. 26. 11:05
sziasztok gondoltam megkerdezem itteni anyukak velemenyet! mostanaban egyre tobbet latom h csecsemoknek ugy agyaznak meg mint a felnotteknek! parnat meg velemenyem(es orvosok velemenye)szerint nem egeszseges gerincenek sem tesz jot es belefurhatja arcat! sokat latni h oldalt mindenhol kiparnazzak en nem mernem nagyfiam negy eves neki rendes agynemuje van de picimnek aki het hos nem mernek betenni parnat. viszont az is igaz h biztonsagb erzi magat a baba nem a semmi van korulotte! tehat nem tudok! ervek, ellenervek?!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook