Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pánikbetegek, beszélgessünk! fórum

Pánikbetegek, beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
59. livepower (válaszként erre: 58. - Regin_a)
2019. máj. 23. 06:27
Rossz a szövegértés ! És nem pánikos voltam hanem ‘pánikbeteg’ !! A stress controll a biztonság kedvéért szedem..
58. Regin_a (válaszként erre: 52. - Livepower)
2019. máj. 22. 23:17

Magne B6 stress controll"


Ha ez neked segit akkor messze vagy a pánikosságtol.

57. szőkelédi (válaszként erre: 49. - Epervirág)
2019. máj. 22. 21:26

Én citapramot szedtem, feldobott jó volt . Mondjuk 4 éve nem szedem,rivotrilt majdnem 3 éve. Elvonási tünet nem volt mikor letettem.

De most úgy tűnik,nem lesz ez így jó . Nagyon magam alatt vagyok , változtatni pedig nincs lehetőség. Gyógyszert mellőzni szeretném,de nem akarok vissza esni a pánik-depi korszakba.

56. epervirág (válaszként erre: 55. - Livepower)
2019. máj. 22. 20:18
Èrtem majd megnèzem.Ès melyik napszakba èrdemes bevenni? Ne haragudj,hogy ennyit kèrdezek
55. livepower (válaszként erre: 54. - Epervirág)
2019. máj. 22. 20:05
Gyógyszertárban kapható,hatásos termék.. Az afagolása napi 1x !! Bevételnél pohár vízzel kell.. Ár ára elfogadható árfekvésű..
54. epervirág (válaszként erre: 52. - Livepower)
2019. máj. 22. 19:52
Ezt a stress controllt lehet gyógyszertárba kapni?Mennyit kell belöle naponta szedni ès mennyibe kerül?
53. epervirág (válaszként erre: 51. - Zsovi)
2019. máj. 22. 19:49
Azèrt nem olyan jó doki sajnos.Az első volt nagyon jó,de ö sajnos magánba ment.Hidd el ez nem az ő èrdeme,hogy el tudok menni dolgozni hanem azt mondtam itthon sem vagyok jól akkor nem mindegy!?Annyiba igaza volt csak a dokimnak,ha elmennèk dolgozni jobban lennèk.Ha bent vagyok a munkába akkor sem vagyok olyan jól mindig,de jobb mint itthon.Viszont reggelenkènt most is olyan rosszul vagyok mint voltam.Reggel ahogy feljekelek majd kiugrik a szivem,remegek,szèdülök ugyhogy nagyon rossz,de ez van.
52. livepower (válaszként erre: 48. - Epervirág)
2019. máj. 22. 19:34
Ha már itt tartunk.. Én napi 1x Magne B6 stress controll.. Táplálékiegészitő,nekem nagyon bejött -:) Bárkinek merem ajánlani !
51. zsovi (válaszként erre: 49. - Epervirág)
2019. máj. 22. 19:22
akkor neked jó dokid volt,nekem mindig azt mondta ,majd jobb lesz,hét rosszabb lett.kidobtam
50. zsovi (válaszként erre: 48. - Epervirág)
2019. máj. 22. 19:20
Ebben is van mindenféle vitamin mármint az összes b vitamin ,magnézium meg minden mi jó az idegrendszerre,meg valami gyógynövény.Nem tudom hogy használ e már egy hete szedem.,azt írják ennek is kell idő míg hat,hát majd kiderül.
49. epervirág (válaszként erre: 43. - Zsovi)
2019. máj. 22. 19:16
Nekem nem vágta tönkre szerencsère az idegrendszerem lehet nem jót irtak fel neked.èn pl:A szertralin- tevátol voltam nagyon rosszul pár nap után abba is hagytam.mondta is a doki,hogy valakinek ez válik be valakinek az.
48. epervirág (válaszként erre: 47. - Zsovi)
2019. máj. 22. 19:12
Erről a brandenburg neurólol mèg nem hallottam.èn szedek magnèziumot b6- al.
47. zsovi (válaszként erre: 45. - Epervirág)
2019. máj. 22. 18:38
Én most megprobálom a brandenburg neurót szedni,gyógynövény,meg vitamin
46. zsovi (válaszként erre: 44. - Livepower)
2019. máj. 22. 18:37
Természetesen én sem vagyok ellene ,ha valaki így érzi jól magát.Nekem nagyon sok kolléganőm szedi,nekik használ.
45. epervirág (válaszként erre: 43. - Zsovi)
2019. máj. 22. 18:29
Sajnos van a gyógyszernek rossz oldala.igazábol az antidepikben èn sem igazán hiszek.Azèrt is kezdtem magamtol csökkentenni a mirtazent.
44. livepower (válaszként erre: 43. - Zsovi)
2019. máj. 22. 18:28
Én nem érzem hogy az idegrendszeremnek ártana ! Azt is megértem ha valaki nem kívánja alkalmazni ! Mindenkinek szíve joga eldönteni !
43. zsovi (válaszként erre: 41. - Epervirág)
2019. máj. 22. 18:09
Az antidepi az hangulatjavító,már akinek javítja a hangulatát,nekem tönkre vágta az idegrendszeremet.,már bánom ,hogy elkezdtem,egy hónapig szedtem ,aztán ki a kukába.Azóta próbálok helyre jönni.De van olyan ismerősöm akinek jó.Ha szükség van rá és használ akkor szedje. Minden gyógyszernek van mellékhatása.
42. zsovi (válaszként erre: 39. - Amaunet)
2019. máj. 22. 18:02
Azt nem tudom elfogadni ,hogy kifáradtam a korom engem nem érdekel csak egészségem legyen, de az most egy kicsit eltűnt ,de visszajön
41. epervirág (válaszként erre: 38. - Livepower)
2019. máj. 22. 17:40
Èn nem vagyok biztos benne,hogy az egèszsègre nem káros az antidepi.Ezekkel a nyugtatokkal az a baj,hogy nehéz abbahagyni pont az elvonási tünetek miatt
40. papája (válaszként erre: 37. - Zsovi)
2019. máj. 22. 16:43

Aki ledolgozott 40 évet, annak ne legyen lelkiismeret furdalása. Élvezd a jól megérdemelt nyugdíjas éveket, hiszen mindanyian erre vártunk.

Igen, kicsit furcsa lesz, de nagyon jó.

39. Amaunet (válaszként erre: 37. - Zsovi)
2019. máj. 22. 16:32

Mit nem tudsz elfogadni? A korod vagy azt, hogy nyugdíjba vonulj?

Biztosan vannak olyan képességeid, amit az életed során nem tudtál kibontani, hobbid, amire eddig kevés időt áldoztál.

Beiratkoznék egy ilyen tanfolyamra, ami ezeket újraéleszti aztán olyan munkahelyet keresnék, ahol gyakorolhatom.

38. livepower (válaszként erre: 36. - Epervirág)
2019. máj. 22. 16:27
Igen,6mg Rivtrilt szedtem(3x1)tbl. Most már csak este 2mg. Lehet hogy már ezt sem kellene,de nem merem elhagyni. Az antidepi az nem árt ! De lehet hogy nem tudnék aludni. Én is dolgozom teljes munkaidőben..
37. zsovi (válaszként erre: 35. - Papája)
2019. máj. 22. 16:03
Csak az a baj ,hogy igazából nehezen tudok lazítani,mert lelkiismeret furdalásom van,Nehezen tudom elfogadni,hogy velem ez megtörténhet,bár 40 év munka az nem semmi,igen elfáradtam,Igen ha bírom nyugdíjasként többet fogok keresni,mint most
36. epervirág (válaszként erre: 33. - Livepower)
2019. máj. 22. 15:33
De règen összese napi 6 mg rivotrilt szedtèl? Èn is voltam tavaly korházba nem.is egyszer.kimenni nem tudtam nagyon kimenni az utcára.most meg már dolgozni járok.
35. papája (válaszként erre: 28. - Zsovi)
2019. máj. 22. 14:44

Ez nagyon jó hír. Látod, máris a jövőn agyalsz és nem azon, hogy "hol fáj"

Látod a főnököd is tudja, pihenned kell.

Kapcsolódj ki, lazulj és ne arra gondolj, hogy milyen kevés lesz a nyugdíjad - azt szégyellje az, aki felelős a magyar nyugdíjakért, - hanem arra gondolj, hogy bárhol helyezkedsz el, már csak ha jól tudom 14% lesz a levonás, úgyhogy még többet is kaphatsz, mint eddig.

Szerencsére keresik a nyugdíjas munkaerőt. Találj olyan állást, ami érdekes, jobb, ha nem is hasonlít a mostanihoz. Fogd fel terápiának. Ne akarj ott megfelelni mindenkinek, hiszen te már csak "hobbiból" dolgozol.

34. Amaunet (válaszként erre: 28. - Zsovi)
2019. máj. 22. 14:13

Jó terv! És ha már tervezel már nem mondhatod magad depressziósnak.:)

Gondolkozz azon, hogy nyugdíjba vonulás után milyen területen is szeretnél munkát vállalni! Készülj rá!

33. livepower (válaszként erre: 30. - Epervirág)
2019. máj. 22. 14:13
Az első tüneteim jelentkezését követően,elég sok idő telt amikor kimondták a diagnózist ! Ezután jött a próbálkozás,hogy melyik antidepi és benzo válik be. A Zoloft 50mg 2x1 és a Rivotril 2mg 3x1. Ez megelőzően a rohamok miatt sokat jártam az ügyeletre,kórházba is kerültem több alkalommal. A mai napig is szedek reggel Zoloft 50mg,majd este Rivotril 2mg !
32. Amaunet (válaszként erre: 27. - Epervirág)
2019. máj. 22. 14:09
8-9 éve.
2019. máj. 22. 13:51
Bocsi csak nèha a telóm átirha a dolgokat.Szóval te is szedsz gyógyszert?
30. epervirág (válaszként erre: 29. - Livepower)
2019. máj. 22. 13:50
Ez is lehet,de nem feltètlenül.Igazábol bármikor kialakulhat.Nekem a nagy lányomnak 6 èvese vokt egy nagy balesete majdnem ő is meghalt akkor már voltak pánik jellegű tünetem elötte,de biztos nem azèrt vagyok abba az állapotba amibe most vagyok mert ez törtènt.hanen mert volt több èvig egy nagyon rossz párkapcsolatunk.ami mèg valahol összeköt minket.Te szedsz amugy gyigyszert
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook