Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pánikbetegek, beszélgessünk! fórum

Pánikbetegek, beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
89. Bless the child (válaszként erre: 88. - Epervirág)
2019. máj. 24. 07:35
A pszichiátria gondozó az az egyik szakterület, ahol a mai napig kötelező a karton, de nem vitatkozom veled.
88. epervirág (válaszként erre: 87. - Bless the child)
2019. máj. 24. 07:09
Nincs kartonunk.max a számitogèp,de ahogy kijött egy beteg már ment a másik.Azt mivel magyarázod pl: hogy leviszem a kislányomat a körtetihez a nevèt sem kèrdezik mèg is tudja az asszisztens mi a neve sőt a nagylányomèt is tudja pedig 100 èvbe 1- szer viszem le ès a kèt gyerrknek a vezetèk nevük is más.ja ott sincs karton.Az már règ megszünt.
87. Bless the child (válaszként erre: 86. - Epervirág)
2019. máj. 24. 06:58
Azért tudta, mert mielőtt behívott, megnézte a kartonodat.
86. epervirág (válaszként erre: 83. - Bless the child)
2019. máj. 24. 06:56
Köszi a poènt èn nem azt mondtam,hogy tudja mind a 3- at,de egyiket sem tudja.èrdekes a règi dokim mindig tudta pedig neki sokkal több betege volt.ja ès ő nèha váltogatta a gyógyszert.
2019. máj. 24. 06:55
A folyamatos stresszes életvitel válthatja ki az esetek nagy %-ban a pánikbetegséget !!
84. livepower (válaszként erre: 78. - Regin_a)
2019. máj. 24. 06:52

Ilyen biztonságot ad,csá utána kell olvasni : MAGNE B6 STRESS CONTROL

FITO KOMPLEX FORMULA


Magne B6 Stress Control étrend-kiegészítő tabletta


100% növényi eredetű Rhodiola kivonattal, magnéziummal, B6- és B9-vitaminnal


Úgy érzed, hogy körülvesz a stressz és tudod, hogy nem tudod azt elkerülni? Szeretnél aktívan tenni az egészségedért és megvédeni magadat a stresszes életmód lehetséges negatív hatásaitól, következményeitől?

Valamilyen természetes megoldásra vágysz?


MIÉRT AJÁNLJUK EZT A KÉSZÍTMÉNYT?


(további részletek a www.magneb6.hu honlapon)


A Magne B6 Stress Control Fito Komplex formulájában rejlő hatóanyagok segítik és támogatják szervezetünket:

A magnézium, a B6- és B9-vitamin hozzájárulnak a normál pszichológiai funkció fenntartásához, valamint a fáradtság és a kifáradás csökkentéséhez.

A 100%-ban növényi eredetű Rhodiola Rosea vagy más nevén rózsagyökér adaptogén hatású, segítheti a szervezet stresszhez való alkalmazkodását, támogathatja a stressztűrő képességet.

83. Bless the child (válaszként erre: 71. - Epervirág)
2019. máj. 24. 06:52
Hát milyen orvos az ilyen, hogy a sok száz betegének nem tudja fejből a gyógyszereit?
82. epervirág (válaszként erre: 81. - Fazos86)
2019. máj. 24. 06:39
Ez nagyon nem jó.De ne fèlj a következő rohamtol èn sajnos majdnem egèsz nap nem vagyok jól.Este fele szoktam jobban lenni.Szerinetem ahogy irtam nekem a gyógyszerek mar nem igazán használnak,de a dokim hallani nem akar róla,hogy változtassunk gyógyszert.
2019. máj. 24. 06:31
Ja, azt elfelejtettem, hogy nekem is generalizált szorongásom lett a pánikroham után.. :(
2019. máj. 24. 06:18
Sziasztok. Ne haragudjatok, csak nem volt időm feljönni. 6 gyönyörű gyerkőcöm van, ezért olyan nehéz elviselnem ezt az egészet. Évekig tüne rmentes voltam, gyógyszer mellett. Aztán tavaly decemberben tettm egy nagy hülyeséget. Úgy gondoltam, hogy nincs szükségem tovább a bogyókra, szépen lassan...hónapok alatt le is tettem. Aztán jött április, ismét pánikrohamom volt, azóta szó szerint minden nap túlélek. Megilyedtem, volt gyors időpontkérés dokihoz..-gyógyszer felír- plusz kimerültség... de valami még mindig nem jó, mert félek. Minden percben félek, hogy megint rohamom lesz.....
79. Guruljka (válaszként erre: 61. - Peppytta)
2019. máj. 24. 01:25

Én depressziós voltam, de nem voltak olyan tüneteim, mint a pánikosoknak.

Köznapi fogalmakkal élve, nem pánikoltam.


A pánikroham leggyakoribb kísérőjelenségei a következők:


- szapora szívverés

- gyengeség, szédülés

- kéz- és ujjzsibbadás

- rettegés, halálfélelem

- verítékezés, hidegrázás

- mellkasi fájdalom

- nehézlégzés

- torokszorítás (gombóc a torokban)

- zavartság


- szóval a depressziós szorongás mellett nem volt egy ilyen tünetem sem.

78. Regin_a (válaszként erre: 59. - Livepower)
2019. máj. 23. 23:00

Tökéletes a szövegértésem

A pánikbeteg kifejezés ugyanaz mint a pánikosság. Én igy mondom legtöbbször


Miféle biztonságot ad a magnézium pánik ügyben?

Nekem megesküdött egy arab srác hogy valami 10,000NE/nap D vitaminnal gyógyitotta ki a pánikot magábol

Ha ilyen könnyű lenne

Lehet hogy időlegesen kigyógyult, de a pánik ott szunnyad a háttérben

77. epervirág (válaszként erre: 74. - Szőkelédi)
2019. máj. 23. 21:15
Ehez a TSH- hoz nem èrtek.Èn reggel szoktam iszonyú rosszul lenni.Napközben mèg valahogy elmegy.Remegek,szèdülök,leizzadok,majd kiugrik a szivem.már èn sem tudom mi lehet ez.Minenn napos ez az erős sziv verèd nálad?
76. szőkelédi (válaszként erre: 75. - Livepower)
2019. máj. 23. 21:08

Nem biztos ,lehet nem ért rá feljönni .

De van olyan ,aki 6 fórumot kiír ,aztán nem is jön . Sőt törölve van másnap. Nem újdonság 😉

2019. máj. 23. 19:08
És hova tűnt a fórumnyitó,felszivódott ?? 😮
2019. máj. 23. 18:47

Megemlítettem,hogy hullik a hajam , erősen ver a szívem ,mindig fázok ,száraz a bőröm . TSH 3,8 tökéletes.

Másik megye már 2 fölött tovább vizsgál. Beutalót nem adnak ,mert minek ,hisz jó az eredmény. Ezért kár is orvoshoz járni .

73. szőkelédi (válaszként erre: 71. - Epervirág)
2019. máj. 23. 18:43
A TSH csak egy általános kutyafüle. Van akinek jó ,de a T3,T4 már nem. Így már mehet a levesbe..vagy egyhetes belgyógyászati kivizsgálás. Ha nincs bajod ,majd csinálnak 😜 legközelebb Pécsen van ilyen központ,ahol érdemben foglalkoznak a betegséggel.
72. Amaunet (válaszként erre: 70. - Epervirág)
2019. máj. 23. 18:32

A pajzsmirigy-vizsgálathoz más eljárást alkalmaznak a vérmintán.

Ha egy általános labort készítenek az nem fogja a pajzsmirigy problémát kimutatni.

71. epervirág (válaszként erre: 69. - Zsovi)
2019. máj. 23. 18:29
Ne is mond ha megyek a dokimhoz a gondozoba fogalma nincs milyen gyógyszert szedek a számitó gèpen nèzni meg ès havonta 1 - szer járok hozzá.A korházrol màr nem is beszèlve ott ugy beszèlnek az emberrel montha onnan hátulrol huztak volna ki minket.Ja ès a legtöbb ebbe a bizonyos korházba csak gyakorló orvos aki mèg nem szakosodott.Szóval kb: semmit nem èrnek.
70. epervirág (válaszként erre: 68. - Szőkelédi)
2019. máj. 23. 18:24
Nem nem tudom nem is foglalkoztam vele.Tölem már el3g sokszor vettek vèrt igy biztos nem a pajzsmirigyemmel van gond.
69. zsovi
2019. máj. 23. 13:20
Az orvosok tisztelet a kivételnek,ami nálunk itt nincs,nem igazán foglalkoznak a beteggel,Saját szememmel láttam ,ahogy lelki gondozóba egy ott dolgozó pszichológus úgy ráförmedt a betegre,hogy még én is megijedtem,Sokszor felírnak egymással nem szedhető gyógyszereket,nem is tudja előzőleg mit irt a betegnek.
68. szőkelédi (válaszként erre: 66. - Epervirág)
2019. máj. 23. 12:53
Azt is tudod ,minden körzetben más a TSH határ? Én pl elmehetek a sóhivatalba a panaszaimmal. Pl Pesten 2 ig jó itt Baján 4.5 ig . Nem foglalkoznak 3.8 értékkel. Ez van . Ne legyen a páciens okosabb az orvosnál. 😝
67. papája (válaszként erre: 66. - Epervirág)
2019. máj. 23. 12:44

Nem tudtam, köszönöm az infót.

Elnézést meg nem hiszem, hogy kérni kell bárkitől is. Olyan ez mint a rendőr/zsaru, állatorvos/lódoktor.

66. epervirág (válaszként erre: 65. - Papája)
2019. máj. 23. 11:11
Igen ez van.De azt te tudtad,hogy mielött az embert tovább küldik szakemberhez vèrt vesznek pont a pajzsmirigy miatt? Mert ha az jó akkor megy az ember a dili dokihoz.( bocs,hogy igy irtam le,de èn már csak igy nevezem)
2019. máj. 23. 11:01

Tudtátok-e, hogy a pajzsmirigy túlműködés tünete hasonlít a pánikbetegség tünetéhez. Nem árt ezért TSH meghatározást végeztetni.


Ezt a cikket meg most találtam, ez is érdekes.


[link]

64. epervirág (válaszként erre: 63. - Mell)
2019. máj. 23. 08:55
Èn is szedek ugymond kedèly javitot,de a mirtazen semmit sem használ már a ketilept mèg igen.Nekem is van szorongásom.Mègpedig generalizált szorongás a neve.Èn is járok dolgozni,eláttom a gyereket igaz apám sokat segit mert hozza- visszi a kislànyomat az oviba mondjuk nem mindig akkor èn szoktam.Viszont nem èrzem igy sem túl jól magam a gyogyszerek mellett,de ha nem szednèm akkor valoszinü mèg rosszabbul lennèk.A frontint meg csak csökkentve lehet elhagyni amitől sajnos èn mèg messze állok,de azt hirtelen abba hagyni nem szabad.
63. mell
2019. máj. 23. 08:34
Én úgy gondolom, hogy ha valaki pánikbeteg az alapvetően szorongásos is egy kicsit, nem véletlenül adják a pánikbetegeknek ugyanazt a gyógyszert mint a szorongásosoknak és depiseknek, pl.Paroxetin hatóanyagú SSRI csoportba tartozó kedélyjavító. Volt egy trafik vboltos eladó ismerősöm, pánik beteg volt és nagyon bevállt neki ez a gyógyszer és rendesen el tudta látni a munkáját, mellette családja volt, háztartást vezetett.gyógyszerrel jól elvolt évekig.
62. epervirág (válaszként erre: 61. - Peppytta)
2019. máj. 23. 08:25
Lehet valaki pánikbeteg csak vagy csak depressziós,de lehet egyben a kettő is.
61. peppytta (válaszként erre: 5. - Epervirág)
2019. máj. 23. 08:17

Végigolvastam az eddigi hsz-okat.

Végülis akkor a pánikbetegség alapvetően azonos a depresszióval, vagy ez két különböző dolog?

60. epervirág (válaszként erre: 57. - Szőkelédi)
2019. máj. 23. 07:53
Èn citapram- rol hallottam,de azt soha nem szedtem.Megèrtem ha nem akarsz újra gyógyszert szedni.Milyen jelei vannak,hogy újra kijönne a betegsèg?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook