Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik a Budai Meddőségibe azaz BMC-be járnak, ide! Beszélgessünk! fórum

Akik a Budai Meddőségibe azaz BMC-be járnak, ide! Beszélgessünk! (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
35749. Dulche (válaszként erre: 35748. - Felícia17)
tegnap 17:39

Vannak itt a hoxán csajok,akinek utána sikerült...Ha a nőgyógyászod ad beutalót,azt is elfogadják.

A legbiztosabb,ha odacsörögsz - nem tudom melyik van neked közelebb? - mindent elmondanak és nem mellesleg segítőkészek:)!!!

35748. felícia17
tegnap 17:12
Hallott valaki a parádi vagy harkányi gyógyvizes meddőségi kezelésrő? Állítólag lombik előtt is jó, növelheti az esélyeket... nőgyógyász beutaló kell hozzám szerintetek van a BMC-ben olyan doki aki hajlandó adni ilyet? Nem tudom melyik orvos mennyire hisz az klyenekben..
35747. TAndi86
okt. 21. 19:29
Lányok, holnap nyitva lesz a BMC? Leletek fénymásolása miatt mennék, szerintetek próbálkozzak?
35746. felícia17
okt. 21. 11:47
Azt tudjátok hogy lombik esetén hogyan számolják a terhességet ha sikerül? Valahol olvastam, hogy akinek nincs rendes menzesze annak a leszívást veszik a 14. napnak, de nekem pl rendes menstruációval indult rövid protokollal a stimuláció, akkor az utolsó mensi kezdetét kell figyelembe venni? OK, csak két nap a különbség, de azért érdekel 🙂
35745. felícia17 (válaszként erre: 35744. - Kataleszek)
okt. 20. 17:26
Az azt jelenti h 5 naposan ültetik be az embriókat, amikor már soksejtes blasztociszták tehát egy fejlődési fázissal előrébb vannak. Olyan szempontból jobb hogy ha 3 naposan ültetik be akkor nem tudják melyik fog eljutni az 5. napig. De ha kevés embrió van akkor 3 naposan beültetik. Sokaknak igy is sikerül.
35744. Kataleszek
okt. 20. 10:03

Sziasztok. Tud nekem valaki bármit is írni arról hogy milyen az a blasztociszta transzfer, vagy miért jobb? Esetleg ezzel az eljárással volt akinek sikerült teherbe esnie első beültetésnél?

Köszi, szép napot mindenkinek :)

35743. jujuba
okt. 19. 18:42

Sziasztok!

Tudja valaki a BMC hogy lesz nyitva a négynapos ünnep alatt?? Ma még semmit nem tudtak mondani délelőtt :( Szombaton egyébként lehet menni Uh-ra??

35742. Kakukk01
okt. 19. 17:27

Sziasztok! Tegnap elfelejtettem hűtőbe tenni a Gonapeptylt, a konyaszekrényben csücsül. Szerintetek ez nagy baj?

Köszönöm

35741. Adrika005 (válaszként erre: 35740. - Kakukk01)
okt. 18. 21:44
Köszönöm a segítséged! :)
35740. Kakukk01 (válaszként erre: 35737. - Adrika005)
okt. 15. 20:12

Szia! Igen, lesz ultrahang.

Én mindig korán megyek, 7 körül, hogy relative időben szabaduljak. Eddig 9-kor általában mindig végeztem.

35739. Kakukk01 (válaszként erre: 35738. - TAndi86)
okt. 15. 12:15

Köszönöm!

Szűcs doktor

35738. TAndi86 (válaszként erre: 35736. - Kakukk01)
okt. 15. 11:13

Szia!

Vélhetően lesz ultrahang vizsgálat, és akkor írják fel a gyógyszereket. Arra készülj, hogy a leszívás előtt kb. 2 naponta kell majd ultrahangra járni, mert annak megfeleően módosítják esetleg a gyógyszert is, hogy a tüszők mennyire érnek.

Az előadások minden hónap talán 3. keddjén szoktak lenni, de a recepciónál ki van függesztve egy tájékoztató és azon vannak az időpontok és hogy ki tartja.

Ki az orvosod?

35737. Adrika005
okt. 15. 10:56
Sziasztok!Inszeminációra készülünk tudna valaki segíteni, hogy reggel mikor érdemes odamenni, az orvos nem mondott semmit, csak, hogy soron kívül jöhetek. Tényleg lesz ultrahang a ciklus 3. napján? köszi
35736. Kakukk01
okt. 13. 08:07

Sziasztok! Most lesz az első lombikunk, long protokollal. Jövő héten kell mennem a 21. nap miatt. Az lenne a kérdesem, hogy ilyenkor vizsgálat is lesz vagy csak felírják a recepteket.

A másik kérdésem, hogy mikor szoktak előadásokat tartani. Emlékszem, hogy korábban volt róla szó, de nem találom.

Köszönöm!

35735. Fru (válaszként erre: 35734. - TAndi86)
okt. 10. 07:22
Ez jó hír, ennyi év után szerintem bármit kibírok a babáért. Köszönöm, hogy írtál! ☺️
35734. TAndi86 (válaszként erre: 35733. - Fru)
okt. 9. 16:16
Én másnapra kivettem egy nap szabadságot, utólag kiderült, teljesen feleslegesen. Pár percig nagyon fájt, amíg tartott a vizsgálat, de néhány órával utána már semmi bajom nem volt.
35733. Fru (válaszként erre: 35732. - TAndi86)
okt. 9. 16:01
Köszi a választ, nekem is az van :/ akkor inkabb készülök lelkileg.
35732. TAndi86 (válaszként erre: 35731. - Fru)
okt. 9. 15:55
Nekem nagyon fájt, Szentiványi csinálta. Igaz, a 3. beültetés után derült ki, hogy hátrahajló méhem van, lehet ezért is volt nagyon kellemetlen.
35731. Fru
okt. 9. 15:50

Sziasztok! Új vagyok a fórumban. 4 éve nem sikerül a baby :(. Jövőhéten megyek HSG-re a BMC-be, 1,5 hónapja voltunk először konzultáción.

Kicsit félek, olvastam jót-rosszat a vizsgálatról. Tapasztalatokra lennék kívácsi azoktól, akiknek szintén a centrumban végezték el ezt a vizsgálatot.

Köszönöm előre is a segítségeteket! :)

35730. Juko
okt. 6. 16:42

Sziasztok!

Jövő pénteken kell mennunk vv-re, megnézni mit csinaltunk, h Tanar Urat idézzem. Szerintetek szerdán mar van értelme elmenni magánban hcg-t nézetni? Azt nem muszáj reggel ugye, csak tesztnel hasznos, de vérnél mindegy a napszak? Nyilván már nehezen birok magammal😂

35729. Orgona87 (válaszként erre: 35727. - Alba)
okt. 5. 12:39
Szia! A BMC-s orvosom nekem konkrétan megmondta h nem hisz az NK értékben .. mert szerinte nem bizonyított .. nem hagytam annyiban és én elmentem immunologushoz aki adott kezelési tervet . Szteroid és lipid kezelést irt elő.
35728. Excaliburné (válaszként erre: 35727. - Alba)
okt. 4. 16:44

Szia Alba,

Visszaolvastam ki az orvosod.

Nos ő tényleg nem foglalkozik vele és nem érdekli az NK funkció egyáltalán.

A barátnőm LDN-t szedett magas antiTPO-ra(ezt 2 orvos adja magas NK-ra is) és szó szerint abbahagyatta vele,mert neki nincs jó tapasztalata vele...

Magas NK-ra lipidet is szoktak javasolni ami a G1 Intézetben vagy a Genium-Medben elérhető.

Persze,hogy elmehetsz máshoz az NK-val csak az immunológiához sajnos kevés orvos ért úgy igazán.

Akit javaslok megkeresni dr Skriba Eszter,de hozzá elég sokára fogsz kapni időpontot.

Linda

35727. alba
okt. 4. 16:18

Sziasztok.

Nekem is emelkedett NK-m van, de az orvosomat nem érdekli, a leletet bele sem rakta az anyagomba. Most állunk az első lombik előtt. Érdemes lenne valahova máshova is elmennem NK ügyben? Lehet olyat hogy van a lombikos orvosom + van egy másik aki az NK-t kezeli? Vagy hogy megy ez?

35726. Anettka86
okt. 3. 21:10
Akkor szerintem nem fog örülni nekem az orvos ha megemlítem,hogy szeretnénk az embryogluet! :) Lehet ezért nem is ajánlják fel ezt a lehetőséget,mert macerásabb a beülti.
35725. Excaliburné (válaszként erre: 35722. - TAndi86)
okt. 3. 16:26

Ezt én is megerősítem amit Andi írt.

Szólni kell minden alkalommal nehogy "elfelejtődjön",hogy szeretnétek.

Ugyanis az orvosok annyira nem szeretik,mivel így a beültetés lehet nem 30 másodpercig tart...

Nekem se ajánlották soha csak megtudtam,hogy van így kértük mi is😉

Linda

35724. Medlin (válaszként erre: 35720. - Vuk4)
okt. 3. 15:53

Kedves Vuk!

Az orvosom javaslatára és már az általam olvasottak alapján is elmentem HABAB vizsgálatra a G1 intézetbe, ott néznek Nk-t, T1T2 sejtarányt és Mlc-t, az utóbbi a partner elleni rereaktivitást takarja. Nálam kijött az emelkedett NK, T1 túlsúly- főként erre ment a szteroid + erős partner elleni reaktivitás, erre ment az ívi infúzió. Az utolsó 4. beültetésnél ezek tudatában ment a kezelés.

Egyébként az első vetélés után elmentem NK és T1T2 sejtarany vizsgálatra, arra ment a szteroid+lipid próbálkozás.

, de ugye ez kevésnek bizonyult.

3x kaptam ivig-et. Volt nulladik a leszívás előtt. Majd 5.és 9. héten.

A clexane-t 12 hétig szúrtam Mtfhr6... heterozigóta vagyok+ Pai homozigóta.

Az nagyon jó, h természetes úton teherbe tudtál esni, de a vetélés ígyis úgyis vételes.

Az ivigek beadásakor találkoztam jónéhány sorstarssal. Volt köztük olyan aki 7X vételt 1,5 év alatt, mindegyik terhessége termeszetes úton sikerült.

Volt egy másik lány aki szintén természetesen esett teherbe 6x és mindannyiszor elvetélt.

Volt olyan lány aki 2X vételt egy immunológiai véralvadási probléma miatt, neki pl. végig clexane-t kell szúrnia, neki sikeres lett a 3. terhessége, ő lipidet kapott egyébként.

Mi a térve a dokinak? Meddig akarja a szteroidot és clexane-t adni?

35723. TAndi86 (válaszként erre: 35722. - TAndi86)
okt. 3. 15:49
Bocs, előttem Linda is írta az árát. :)
35722. TAndi86 (válaszként erre: 35718. - Anettka86)
okt. 3. 15:48
Többször mondd el, mert én hiába szóltam a magánrendelésen és a beültetés előtt is, sajnos elmaradt... Egyébként 20 ezer Ft-ba kerül.
35721. Anettka86 (válaszként erre: 35719. - Excaliburné)
okt. 3. 15:01
De jó! :) Köszönöm a válaszod!
35720. vuk4 (válaszként erre: 35716. - Medlin)
okt. 3. 14:55

Kedves Mindenki!

Köszönöm a biztató szavakat. Azt hiszem belevágok, de biztosan fogok még tőletek kérdezni.

Kedves Medlin!

Az IViG kezelésig hogy jutottál el? Milyen doki határozza ezt meg milyen eredmények alapján? Nekem most annyit mondott a dokim, hogy a következő mikulás 3.+/-1 nap menjek és elkezdjük az inszemet és a claxane-t+szteroidot.

Mennyi ideig kellett a clexane-t szúrnod és ez az IVIG kezelés hogy ment, mik vltak a lépései? Mikor és mitől dőlt el, hogy akkor a 4. alkalommal már IViG-et kapsz?

Persze tudom, hogy nekem más az esetem némiképp, mert nekem mind a 3 missed ab-om természetes úton kialakult terhesség volt.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook