Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pajzsmirigy lebeny daganatot akiknél műtöttek! Érdekelne mik a kilátások ilyen esetben? fórum

Pajzsmirigy lebeny daganatot akiknél műtöttek! Érdekelne mik a kilátások ilyen esetben? (tudásbázis kérdés)


2009. nov. 12. 20:46
Sziasztok !Én új vagyok és olyat keresek akit műtöttek pajzsmiriggyel és csökkent mellékpajzsmirigy betegséget is szerzett melléje!nagyon kíváncsi lennék ,mert még nem találtam senkit aki hasonló cipőben jár.Vagy aki tud ehhez hozzászólni :Köszi előre is!
7. e76e8f01ad (válaszként erre: 6. - Memi80)
2009. okt. 19. 17:41
Szia kedves szerencsed van,2 mutetem volt,az egvilagon semmitol ne felj,job mint a mandula mutet.Minden jot.Angi
2009. okt. 18. 19:21
Sziasztok! Örülök, hogy megtaláltalak Titeket! Én 29 éves vagyok, évekig jártam pajzsmirigy rendelésre, mert azt mondták pajzsmirigycisztám van. Most elmentem egy magánorvoshoz, aki viccet csinált az egészből, mondta, hogy örüljek hogy élek, mert ez nem ciszta(és közben fetrengett a röhögésől), hanem daganat( szerencsére jóindulatú). Gyógyszert nem kaptam, pedig a TSH-m 0, 05. A jobb oldali lebenyem teljesen tönkrement. Nagyon félek a műtéttől, attól, hogy látszani fog a heg, és legjobban hogy hízni fogok. Bár, ha az az oldal eddig sem működött, talán nem fogok. Segítsetek kérlek! Tudtok Bács-Kiskun megyében jó orvost? Köszi! Melinda
2009. jan. 15. 20:21
Milyen jellegű a daganatod? Testvéremnek rosszindulatú volt.Megműtötték,kivették az egész pm-t. Elég jól viselte,4 nap után hazajöhetett. Nem nagyon viselte meg.Sok sikert és jobbulást.
2009. jan. 15. 10:41
Ez engem is érdekelne...nekem ugyan nincs daganatom,de baj van a pajzsmirigyemmel és lehet megműtik!
2009. jan. 15. 10:34
Nekem nem volt, de én műtősnő vagyok, és el tudok mondani 1-2 dolgot, ha érdekel valami!
2009. jan. 15. 10:29
A hugomnak ezt állapították meg és érdekelne,hogy mik a kilátások ez ügyben.
2009. jan. 15. 10:28
Azok irjanak akiknek volt pajzsmirigy lebeny daganatuk és megmütötték.Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook