Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Osteoporosis (csontritkulás) fórum

Osteoporosis (csontritkulás) (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Osteoporosis (csontritkulás)

❮❮ ... 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... ❯❯
236. c8c263a03a (válaszként erre: 231. - Mate54)
2016. jún. 12. 16:28

Nem!

A zöld teát háromszor lehet felhasználni.

A felforrt vízet hagyni kell állni,mert kb.70 fokos vízzel kell leönteni a teát.(1 tk.tea, egy csésze víz).

Először kb. három percig kell áznia.Ezt a teát még kétszer fel lehet használni, de itt már 5 perc az áztatás, további anyagok oldódnak ki.

A filteres nem ér semmit, vacak, viszont a szálas nem olcsó.

A legjobb a japán, hisz onnan ered.Drága, de nem kell megvenni a prémium minőséget.

235. bjudit55 (válaszként erre: 234. - Mate54)
2016. jún. 12. 16:13
Szerintem engem boldogítana. :)
234. mate54 (válaszként erre: 233. - Bjudit55)
2016. jún. 12. 16:10

Judit , Nagyon ügyes vagy , sok hajrán túl vagy már , látom.

Csak az a fránya pénz akadály ( ami nem boldogít, de jó, ha van )

eggyel kevesebb lenne a gondunk :)

233. bjudit55 (válaszként erre: 232. - Bjudit55)
2016. jún. 12. 16:01
tehát ezen én már túl vagyok, most azon is dolgozom, hogy gyulladás ne legyen a szervezetemben. Többek között erre is szeretném az aranykolloidot fogyasztani. Az első gyulladáskeltő anyag a szénhidrát, amit ugye nem tudok egyenlőre kiiktatni, második a mozgásszegény életmód, na ezen dolgoznom kell még, és hát keresem a többi megoldást is. :)
232. bjudit55 (válaszként erre: 230. - Mate54)
2016. jún. 12. 15:50
Valójában az orvosokon kívül mindenki tudja hogy mi a bifoszfonát hatása.
231. mate54 (válaszként erre: 226. - C8c263a03a)
2016. jún. 12. 15:41

köszi Brigi, :)

ezt a szálas zöld teát ugyanúgy elkészítve, mint ahogy általában a teát szoktuk ?

erről még csak itt olvastam eddig .

230. mate54 (válaszként erre: 225. - Bjudit55)
2016. jún. 12. 15:37

éppen azt írják le , azt kritizálják, hogy az orvosok adják ész nélkül, s nem érdekeltek abban, hogy a beteg később miket él át, hosszú évek szedése után .

ott van egy fogorvos levele is a bifoszf-ról , ami tönkretszi emberek életminőségét .........

meg képek , miket okoz hosszú távon,

én most egy többszörösen gerincműtött hölggyel beszélgettem, ott, ő is keresgélne mindet, ami használ.

229. mate54 (válaszként erre: 222. - Bjudit55)
2016. jún. 12. 15:32

tudom, cicáknak is úgy szoktunk spot-ont, tápfutártól, zöldhétfőn :) meg a Pingvin patikából is .

átnézem a biobolt-ot most .mik vannak :)

228. c8c263a03a (válaszként erre: 219. - Bjudit55)
2016. jún. 12. 15:31
Nem, nincs benne D vitamin.Közvetlenül az osteocalcinra hat, arra a fehérjére, amely segíti a csontépítő sejteket.
227. bjudit55 (válaszként erre: 225. - Bjudit55)
2016. jún. 12. 15:27
Nem akartalak megbántani ezzel, de olyasmivel kell az időmet tölteni ami előre visz. A bifoszfonát számomra már lerágott csont.
226. c8c263a03a (válaszként erre: 217. - Mate54)
2016. jún. 12. 15:26

Igen, mert a többit a rosszindulatú daganatra javasolják és ez így együtt valóban drága.

Amit a rák utál az a lúgos környezet és az oxigén.Viszont imádja a szénhidrátot, cukrot.

Esetleg próbálkozhatnál a puregoldnak a nagy dózisú C vitaminjával.Úgy tudom, nem szintetikus.

A szálas zöld teát mindenképpen javaslom.

225. bjudit55 (válaszként erre: 223. - Mate54)
2016. jún. 12. 15:26
Látom a linken hogy a bifoszfonátról van benne szó, köszi, ez már nem érdekel, túl vagyok rajta, és elhatárolom magamat ettől.
224. bjudit55 (válaszként erre: 221. - Mate54)
2016. jún. 12. 15:24

Butaság vegának lenni.


Igen, nagyon-nagyon szeretném ha meggyógyulnál, azért írom le azokat a dolgokat amiket én jónak vélek és szükség esetén be is vetném. Természetesen nem beszélnélek rá semmire, a te életed, te döntesz. És hát a te pénztárcád. Elmondom, én nagyon szerény körülmények között élek. Siralmas, de erről nem beszélünk. :)

223. mate54
2016. jún. 12. 15:22
Judit , a 215-ös válasz is a tiédre :)
2016. jún. 12. 15:22

Chia magot sok helyen, változatos árban lehet kapni. Én ott szoktam venni ahol a csíráztatott lenmagot. Ott a legkedvezőbb az ára. Most 250 gr-ot ingyen kapok onnan, ahol az aranykolloidot rendeltem.


Vannak webáruházak, ahol bizonyos értékhatár fölött ingyenes a kiszállítás. Érdemes ezt is figyelembe venni. Nekem fel van írva hogy amit neten vásárolok, mi hol olcsóbb, és azon a helyen ahol éppen vásárolok, úgy intézem hogy ne legyen szállítási költségem. :) Bármelyikben vásárolsz, mindig olcsóbb mint a bio boltban, vagy gyógyszertárban. Érdemes rászokni. :)

221. mate54 (válaszként erre: 220. - Bjudit55)
2016. jún. 12. 15:21

Nagyon köszi Judit , amit leírtál, hogy szeretnéd , ha meggyógyulnék :) nagyon jól esett :)

igen, mindenféléről olvastam én már . legalábbis érintólegesen.

az orvosok mindent elvetnek amúgy , ami nem a szokványos terápia része . azt hiszem akkoriban lett kérdezve a vega táplálkozás, s szerintük semmi ilyesmire nincs szükség .

nekik ilyent nem tanítanak az egyetemeken .

220. bjudit55 (válaszként erre: 216. - Mate54)
2016. jún. 12. 15:17
Igen, félrevezetésképpen az orvos is ezt állítja, de lehet csak azért mert tanították neki, de bizonyított tény, hogy a rákos sejteket a szénhidrát táplálja. nagyon sokan meggyógyultak már a ketogén diéta mellett, ott pedig jóformán csak zsírt és húst szabad enni, mást alig. Tehát bizonyítottan hatásos. Ennek a szelídebb változata ami csak megelőzésre hatásos betegség esetén már nem, a paleo táplálkozás. Biztos hallottál róla. Ez csökkentett szénhidrát tartalmat elfogad, de sok minden mást nem. Viszont megelőzésre jó, csak én a fiam mellett nem tudom megvalósítani, mert sok minden drága is benne.
219. bjudit55 (válaszként erre: 217. - Mate54)
2016. jún. 12. 15:13
Igen, pont erre a 3-ra tippeltem. Minden daganatos betegnek ezt adják, és lehet hogy ajánlanák pluszban a csonterősítő nem tudom milyen gombát is. Régebben olvatam, hogy az a gomba a benne lévő D vitamin által hat a csontokra. Hát ezt olcsóbban is megoldjuk.
218. mate54
2016. jún. 12. 15:01

" Az élet olyan, mint a társasjáték, lépned kell, vagy különben sosem érsz célba. "

nem tudom, kinek az idézete :)

217. mate54 (válaszként erre: 213. - C8c263a03a)
2016. jún. 12. 14:48

Szia :)

kérdeztem tőlük diagnózis leírásával , mit javasolnának ,

ezek : csak cirka 24 ezer lenne a havi adag , amikor már felemeli az ember a max-ra .

hajjaj !! :)

Vitanax PX4 adagolása: Kezdje a dózist napi 1x ½ kapszulával, majd heti emeléssel az alábbi sáv szerint növelheti az adagot. 1x1-2x1-3x1-2x2-3x2-3x3-ig növelhető szükség szerint.

FlavoGenin Pro Z adagolása: Kezdje a dózist napi 1x ½ kapszulával, majd heti emeléssel az alábbi sáv szerint növelheti az adagot. 1x1-2x1-3x1-2x2-3x2-ig növelhető szükség szerint. (Luteolin allergia esetén a készítmény szedését nem javasoljuk.)

Az előbbi termékek használatát ki lehet egészíteni az Acerola C készítményünkkel, (amennyiben nincs a betegnek gyomorsav problémája). Adagolása: 1 héten 1x1, majd heti emeléssel a következők szerint növelheti az adagot. 2x1-3x1-2x2-ig.

216. mate54 (válaszként erre: 214. - Bjudit55)
2016. jún. 12. 14:44

Igen, ahhoz a meditáció is szükséges lenne, ami még nem jött össze nekem, hogy a tudatalattit lehessen befolyásolni, olvasgattam én már , de az annyi is . Nem mindenkinek működik, bárhogy akarja is . szerintem, de lehet, vannak olyan dolgok , amikkel be lehet építeni a jó irányt .

elolvasom tüzetesen ezt a Ketogént, ..

bár én tényleg ezt tanultam régen, reflexológia tanfolyamon, s utána is sok helyen azt olvastam, hogy az állati-fehérje táplálja őket.

meg persze fehét liszt. cukor.

volt a Bokor Katalin is akkoriban cikkekben, ő a kétszer . pirított kenyeret favorizálta, tehát kétszer pirította meg .. na ez érdekes volt számomra .

meg persze mást is .


a cékla azért merült fel, mert a piros gyümölcsö-zöldségek állítólag nagyon jól gyógyítanak. ilyeen megfontolások alapján volt az én ez-az szedésem, persze kétszer-pirított kenyeret én nem ettem, azt csak érdekességként írtam.

215. mate54 (válaszként erre: 211. - Bjudit55)
2016. jún. 12. 14:33

ezt is köszi :)

Chiamagot emlegették már több helyen, írja valaki fészen, h kínaiban látta, s most olvata , h jó, majd holnap vesz . nem tudom , mit értett kínai bolt alatt . még nem írta meg, de én soha nem láttam kínai boltban ilyesmit .

jaa meg a kurkumának is nagy csontmegóvó hatását írnak, azt régóta eszek kicsit, csak az őrleményt, nem a kapszulázott változatot, hogy csinál-e valamit , nem tudom .

itt a fészbuk -oldal , amit tegnap találtam :

ha regizve vagy , olvashatod, más semmi nincs,max rejtett csoportok, amikre nem lehet rátalálni . ez is el van halva, csak most ráakadt valaki, és elkezdett írogatni .


[link]

214. bjudit55 (válaszként erre: 210. - Mate54)
2016. jún. 12. 14:28

Nem az állati fehérje a gond, hanem a szénhidrát. A főzelékben is ott a rántás, ami szénhidrát. A céklalében sok hasznos anyag van, és mellette egy csomó szénhidrát. Hiába érzed azt hogy keveset eszel belőle, az a kevés pont elég arra, hogy szaporodni tudjon a rákos sejt.


A diétánál a rákos sejtek pusztítása kerül előtérbe. Mellette kénytelen az ember a hiányzó áscányi anyagokat és vitaminokat étrendkiegészítő formájában bevinni, mert sem a céklalé, sem más zöldséglé nem alkalmas erre a szénhidrát tartalom miatt. A sok egészséges anyag amit tartalmaznak jó a szervezet egészséges részének, de ami vele együtt jelen van, az táplálja a rákot.


Mi lenne ha nem hagynád abba a gyógyszereket, és mellette elkezdenéd a diétát. Tudom hogy embertpróbáló, de hiába veszed meg egymás után a drágábbnál drágább kiegészítőket, egy idő után abbahagyod mert mást akarsz kipróbálni, a gyógyulás meg nem így működik. Egy csomó ismerősömet így veszítettem el, hogy kétségbeesésükben belekaptak mindenbe, de csak a családi kasszát nullázták le. Én nagyon szeretném ha meggyógyulnál!!! Én is sokat olvastam már, régen keresem a megoldást arra az esetre, ha beüt a baj, tudjak mihez nyúlni. A ketogén diétánál hatásosabb módszert nem ismerek, talán még az új medicina segíthetne. Állítólag kiderítik pontosan a betegség lelki okát, és elmondják hogyan oldd meg. Ha megoldottad, meggyógyultál. Na ezt tartom baromi nehéznek.

2016. jún. 12. 14:28

Sziasztok!

Nekem nagyot javított a varga féle gomba az értékeimen (Imonax Teo).

Napi két szemet szedek, az 1 havi adagom 4.190.forint.Persze előfordulhat, hogy valakinek már napi 3 szem kell (ez a maximális napi adag).Bár a kapszulában van zöld tea kivonat is,de én ezt plusz megtoldottam.

Olvassátok el " a zöld tea hatását a csontokra".

212. mate54
2016. jún. 12. 14:18
Nem tudom, tudnám-e tartani a Ketogént? nem tudom... :)
211. bjudit55 (válaszként erre: 204. - Mate54)
2016. jún. 12. 14:15

Elfelejtettem, bocs!

A csíráztatott lenmag főleg azért nyújt többet a másiknál, mert nyálkátlanítva van. Így a benne lévő tápanyagok hasznosulása nincs akadályozva. A nyálkás lenmagban hiába van meg ugyanaz a hasznos anyag, a nyálka gátolja a felszívódásban. Még ha ledarálod, akkor is.

[link] Ez az, lentebb a termékleírás. Én 20 gr-ot eszek belőle naponta ha el nem felejtem. De ha ebből is és a barna kölesből is megeszek 20-20 gr-ot, ezt vízzel nyelem le, akkor már kevesebbet kell ennem az ételből utána, mert szinte tele a gyomrom. :)

210. mate54 (válaszként erre: 209. - Bjudit55)
2016. jún. 12. 14:11

többszörös, csak szerkezetében ? errő nem tudok olvasni sehol, vagy kiterjedésében, mert az hatalmas terület, csípő, combfej-nyak , keresztcsont, csigolyák, bordák vállöv, még koponyacsontban is kicsi ...... :/

tudom, mennyire kicsi adag a 2000 mg D3. ja , de reuma szerint meg csak ezer volt ... :/

többet szoktam ennél, de akkor lehet, jelentősen megemelem,

az a helyzet, a Pingvin patikából betáraztam sok m Damona vitamin készítménnyel, így most azokat fogom megenni. ... utána válthatok .

15 éve teljes állatifehérje-mentes étrwendet folytattam, azon oknál fogva, h azok táplálják a tu-sejteket, de szénhidrátot, cukrot sem sokat ettem, inkább csak nyers káposzta, magvak, stb, meg főzeléket levest azért ... rengeteg céklalét ittam , napi szinten, Flavint, egy darabig, Fagyöngy-injekviót helyileg , homeopátiás alkati szert . meg ezt-azt .. kicsiben. én hittem a állati-fehérjementes-ben , és így nagyon jó is volt .

akkor jött Avemar, Dr David teája, de csak gondolat volt számomra.

Nem vagyunk nagyon jól elereszteve anyagilag, ezért vacillálok :)

209. bjudit55 (válaszként erre: 208. - Mate54)
2016. jún. 12. 13:38

Szerintem többszörös csont áttétet jelent.


persze lehet a csontot építeni, és oly módon is hogy bifoszfonát segítségével nem engedjük lebomlani a régi csontszöveteket, de annak meg mi értelme ha elöregszik a csont és szétporlad???? Őket ez persze hogy nem érdekli. A hagyományos orvoslás csak abban érdekelt, hogy azonnali kárt ne okozzon mert azért felelősségre lehet vonni, másodszor pedig tartson életben minél tovább, de csak annyira legyél jól, hogy a gyógyszertárig el tudjál menni.


Szóval a lényeg az, ahogy Szendi is mondja, nem kell enni adni a rákos sejteknek. Csak így okozhatjuk a halálukat. Ez pedig a ketogén diéta. Ha nem kapnak a mocskok szénhidrátot, elpusztulnak. Még én is előtte vagyok a keresgélésnek, de tudom hogy vannak fent receptek. Én komolyan fontolgatom ezt a diétát, egyenlőre csak az egészséges testsúly beállítására izomzat vesztés nélkül. Téged érdekel ez, vagy nem foglalkozol vele?


A gombákat írtad. Én azt túl drága mulatságnak tartom, és nem is elég 1 félét fogyasztani. Neked legalább 3 félére lenne szükséged igen magas adagolásban, amihez rendkívül jó havi bevételre van szükség, és egyáltalán nem lehetsz biztos a hatásban. Persze nem akarlak lebeszélni, úgyis te tudod mennyit szánhatsz erre az ügyre.


A Tovita szerintem jó csontépítő D és K vitaminnal. ja, az a 2.000NE D vitamin egészséges csecsemőnek való adag, ugye tudod? Én 8.000-et szedek. Ez az: [link] Szendi kupon kóddal kapok 10% kedvezményt.

208. mate54 (válaszként erre: 207. - Bjudit55)
2016. jún. 12. 13:16

igen, de utólag átgondolva már egy éve is lehetett, akkor kezdődött a csípőtáji fájdalmam , ami addig soha nem volt . csak ugye, hogy állandóan fájt valahol . hátam, derekam , bordák törés , rándulás miatt így nem is volt érdekes annyira .

Kemót nem javallt a bizottság Kecskeméten, csak bifoszfonátot ,

a szakorvosra bízva, milyen formában adja, így

Bonefos 1600 mg és Anasrotrozole accord 1 mg . s 2000 mg D vit . amit kapok.

s igen szedem most a Bobefost , bár már több éve a reumán sem vállaltam be a szintén bifoszf. tartalmú Aclasta infúziót.

most tudod az elváltozott csontozat miatt vagyok nagy dilemmában, hogy mit csináljak, abba merjem-e hagyni majd hamarosan, felváltva ezekkel az alternatív szerekkel .

hát igen, ez már nem kizárólag ritkulás, s nem tudom , milyen a természete, mert pont erre a leírásra nem találok érdemben semmit, a többi fajtájáról több olvasható.

" multiplex csontmet... . "

207. bjudit55 (válaszként erre: 206. - Mate54)
2016. jún. 12. 12:53

Az 1-es és a 11-es sót minden nap beszedtem mikor a sarokcsontomat hoztam helyre. A 11-es egyébként sem árt a mi korunkban. Azért eszem a vadkölest (barna kölest) is, hogy pótoljam a szilíciumot. A Schüssler só, a 11-es nem pótolja, csak ami van a szervezetben, a helyére irányítja.


3 hónapja tudod hogy csontrákod van? Milyen kezelést vállaltál be? Mit kapsz rá?

❮❮ ... 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook