Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nyíregyházán nőgyógyászt kit javasoltok? Ti kit választottatok, választanátok? fórum

Nyíregyházán nőgyógyászt kit javasoltok? Ti kit választottatok, választanátok? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
402. Vallentina (válaszként erre: 388. - Podagre)
2014. júl. 16. 17:43

Szia csajos,látom szépen gyarapodtok.A mérésekre nem kell mérget inni,mert nem mindig pontos ,ezt tapasztalatból mondom....én április 26.-tól június 5.-ig voltam (10 hét) kórházban.Úgyhogy ha azt mondják menni kell,akkor gondolj a babáidra és vágj bele....értük muszály volt kibírnom,és megérte...a 36.héten még a dokim 2700g-ra saccolt...majdnem igaza lett.?Még aznap Miklóskám 2750g.Bogicám 2960g súllyal születtek. Az összes felsorolt dokival volt szerencsém találkozni...a szobatársam dokija Petróczi,hát volt hogy azt mondta a csajos,h.lecseréli!!!Fábián???Nagyon jó,sőt kiváló doki,de csak ha van sok megtakarított pénzed.....és még sorolhatnám.:-)

Kitartás!!!Ha a B oldalra kerülnél,üdvözlöm a csajokat(nővéreket)Anikót,Jolikát,Tündét,Angélát,Juditot és Zsuzsikát imádni fogod!!:-)

401. Vallentina (válaszként erre: 400. - Barbimami)
2014. júl. 13. 20:59

Fiatal,és szülész is.

Nem jártam magánra...de kb 8-10e körül mondják.

400. barbimami (válaszként erre: 399. - Vallentina)
2014. júl. 13. 10:20

Köszönöm a választ Valentina :-)


Molnár Balázs fiatal? Inkább olyan dokit szeretnék. Szülész is?

Lehet e tudni, hogy náluk mennyi a magánrendelés?

399. Vallentina (válaszként erre: 398. - Barbimami)
2014. júl. 12. 19:16
Tapasztalatom van bőven,10 hétig "raboskodtam" a szülészeten...fogadott orvosom mellett a többi jónevű orvosokkal is sikerült találkoznom..szobatársaktól hallani egysmást..az én dokimat ajánlani tudom, ő Molnár Balázs,és ha ő nem lett volna,Rácz Krisztina is nagyon jó doki..
2014. júl. 11. 16:32
Sziasztok, új vagyok még ezen a fórumon. Nyíregyházán megbízható, normális nőgyógyászt keresek. Sajnos sok rossz tapasztalatom van..Dr Albert-et gondoltam felkeresni. Róla valakinek van tapasztalata?
2014. júl. 8. 07:54

Köszönöm,egyenlőre nem sok időm van,de próbálunk egy "rendet" beállítani.

A dokimnál szültem,és maximálisan elégedett vagyok...:-)vigyázott ránk 100 %-n

A korházban töltött 10 hét meg vegyes érzelmeket hoz elő bennem......majd mesélek..

396. mooncsam (válaszként erre: 394. - Vallentina)
2014. júl. 7. 12:10
Gratulálok! Jó egészséget Nektek! A választott orvosodnál szültél? Várjuk az élménybeszámolót.
395. joeyreor (válaszként erre: 394. - Vallentina)
2014. júl. 6. 16:21
Vallentina! Gratulálok! Jó egészséget és sok sok boldog percet kívánok Nektek! :)
2014. júl. 6. 09:37

Sziasztok!10 hetet voltam kórházban,és tegnap végre hazaengedtek....végleg a babócáimmal.:-)

06.29.-én 13:26-kor megszületett Bogicám( 2960g és 47cm),és 13:27-kor Miklóskám(2750g és 48cm!!:-)

Boldogság!!!!!:-)

2014. jún. 23. 09:26

Podagre, hogy bírod??? Biztos szép súllyal fognak születni a babáid! ;) Mi csütörtökön voltunk 2.600 grammosra becsülve... 34+5-ön. Még csak most kezdem érezni, hogy terhes vagyok... eddig mindent egész jól bírtam...

Vallentinával mi lehet??? :O

392. Trophy
2014. jún. 17. 21:32
Nekem 2 hete Fábián csinálta a petevezeték átjárhatóságit. Most találkoztam vele először, de rögtön beleszerettem. Nagyon kedves volt, és hangja... :) De azért Ivancsot nem adnám senkiért! Nekem Ő a favorit!
391. joeyreor (válaszként erre: 390. - Podagre)
2014. jún. 12. 20:18
Igen, Fábiánról is jók a tapasztalatok sokan dícsérik. Nekem semleges, mert csak egyszer találkoztam vele, ő csinálta a 12 hetes UH-t, kb két szót nem szólt hozzám, szóval ez alapján nem mondok rá ítéletet, sem jót, sem rosszat! :) A férjem uncsija nála szült kétszer is és ő is abszolút elégedett vele.
390. Podagre (válaszként erre: 389. - Joeyreor)
2014. jún. 12. 15:37
Szia! Petróczy nekem is nagyon szimpatikus volt! Hozzá akartam járni gondozásra, de decemberben sokáig nem tudott volna fogadni, amikor nekem nagyon fontos lett volna, így másnál kötöttem ki. A 12. héttől dr Fábián Antalhoz járok, nagyon szeretem! Ő sem mézes-mázas, de nem is azért járok hozzá.
2014. jún. 10. 08:01
Sziasztok! Én 2013 novemberében szültem a kislányomat Dr. Petróczy Ottónál. Nekem ő az orvosom már 5. éve. Tényleg nem egy barátkozós, bájolgós típus, de szakmailag ott van, és amikor egy év után felhívtam, hogy én vagyok én, sikerült a lombik, de barnázok, most mi legyen, egyből tudta, hogy ki vagyok, behívott és megnézett. A szülésnél is minden rendben volt. Mi nem kérdeztük meg, hogy mennyi a tarifája, a terhesgondozás 10ezer nála alkalmanként, és mi még 50ezret adtunk a szüléskor. Ennyit adtunk, mert ennyit láttunk jónak, és ha azt mondta volna, hogy csak akkor szüleszt meg, ha legombolok neki 100ezret, lehet nem nála szültem volna. Nekem ez felháborító, hogy 1-1 doki kijelenti, hogy akkor nála egy szülés ennyi sé ennyi. Petróczy sosem mondott ilyet. Szülés előtt pár héttel is elmondta, hogy ha úgy érzem, hogy indul a buli, akkor napközben hívjam nyugodtan a mobilon, de ha éjszaka, hétvége van, menjünk be a terhesamulanciára, és az ottani doki fel fogja őt hívni, amikor már be kell jöjjön. Én ezt teljesen elfogadhatónak érzem, hiszen ő is ember, nem állhat 0-24-es készenlétben. Szülés után a varrás közben is tök jól elbeszélgettünk, minden nap jött hozzám a szülés után. Abszolút meg vagyunk vele elégedve. Hogy nem mézes mázos??? Azt nem is bánom. :)
388. Podagre
2014. jún. 3. 17:58

Voltam tegnap ultrahangon. Minden szép és jó! "A" Babánk medencevégű, "B" Babánk koponyavégű fekvésű. Egymáson fekszenek.

A méreteik:

BPD: "A" 74mm, "B" 79mm

TAD: "A" 80mm, "B" 82mm

AC: "A" 238mm, "B" 233mm

Kalkulált súlyuk: "A" 1600gr, "B" 1700gr. Tudom, hogy ez csak becsült súly, de ha nem feküdtem volna, amikor meghallottam, dobtam volna egy hátast. Még csak 28+5 voltam tegnap. Azt mondta a dokim, hogy olyan szépen fejlődnek, mintha csak egyes terhesség lenne. Ez elég megnyugtató, mert ha pár héttel hamarabb születnek meg, a súlyuk már elég szép lesz! Amúgy még mindig beteg vagyok, de ez van sajnos. :/

Az együtt babázás elég sanszos! :)

2014. máj. 29. 11:38
Szia Podagre! A terhesség miatt lenne így legyengülve a szervezeted? Sajnálom, hogy nem tudod igazán élvezni. Azért remélem most már nem lesz semmi baj, bár gondolom ikrekkel nem egyszerű a fekvés és a járkálás sem. Kitartást neked! Aztán még lehet egyszerre babázunk! Ki tudja? :) Én kedden voltam uh-on, pici fiam 1800 gramm. Hétfőn pedig a kötelező kórházi uh lesz a 32. heti. Most kezdtem el azt érezni, hogy lassan várom is a szülést! Eddig csak féltem... Persze nem lesz kellemes, de látni végre a kis csodánkat! :O Egyébként még mindig mondhatom, hogy nálam ez tényleg áldott állapot, nem teher... Minden jót nektek! Azért néha írj! És remélem Vallentina is fog hamarosan jelentkezni!
386. Podagre (válaszként erre: 385. - Réka2222)
2014. máj. 28. 16:24

Szia!

Én még tutira egyben vagyok, csak nagyon beteg voltam másfél hétig. Napokig csak vegetáltam és teljesen ki is merültem. Aztán szombat éjszaka jött a hányás-hasmenés.... Nem kívánom senkinek!


Most voltam a dokinál, 3-4 hét múlva befektet a szülészetre, hogy minden nap tudja figyelni a babákat. Onnan már egyben nem jöhetek haza. Lassan a végére érünk és kezdek izgulni! :)


Ti jól vagytok? Vallentina már babázik vajon? Remélem, azért még nem!

2014. máj. 27. 12:04

Minden nap benézek, de sehol senki....

:( :( :(

2014. máj. 20. 00:15
Hahó! Ikres kismamik! Nagyon eltűntetek! :O Remélem még nem babáztok!
2014. máj. 14. 21:00

Sziasztok!

Most csak telefonról vagyok.

Podagre, 4 héttel járok előtted. KB. egyidősök vagyunk Valentinával.

Örülök, hogy jobban vagy! :) A kelengyével kapcsolatban pedig kérdezz nyugodtan és segítek. Sok kismamival, anyukával vagyok kapcsolatban.

382. Podagre (válaszként erre: 381. - Réka2222)
2014. máj. 12. 19:06

Igen, rengeteg kisfiú születik mostanában! A kislány már ritkaságszámba megy! :)Én is reménykedtem, hogy az egyik baba nunás lesz, de most már nem adnám semmiért a két fiút! Annyira szerelmes vagyok! :)

A kezem már ritkábban görcsöl és inkább csak simán fáj és úgy bedagad, hogy behajlítani sem tudom az ujjaimat. De csak éjszaka. Említettem a dokimnak, de azt mondta, hogy "Szabad neki.". Szóval nem izgatom magam miatta.

Most már én is rászánom magam, hogy összeírjam a hiányzó dolgokat a listáról, mert ma olyan kijelentést tett az orvosom, hogy innentől mindenre fel kell készülni. De megmondom őszintén, bajban vagyok ezzel a vásárlással. Első babásként hiába van ezernyi kelengyelista a kezemben, fogalmam sincs, hogy mit kell megvennem feltétlenül a szülésig. Nem tudom, melyik a fontos, melyik a haszontalan.... Ehhez kellene némi rutin. Márpedig az nekem nincs.


Ja, majd' elfelejtettem válaszolni. ma vagyok 25+5 hetes és este 9-re megyek a második tüdőérlelő szurimért. Ti hány hétnél tartotok?


Vallentináért már kezdek aggódni! Nagyon csendben van!

2014. máj. 12. 18:00

Sziasztok!

Podagre köszönöm! :)

Remélem már elmúlt a kézfejed görcsölése is!! Sajnálom, hogy beteg voltál... :(

Te hány hetes vagy most? Úgy látom, jó sok fiúnak adunk most életet! Két jó barátnőm is fiút vár. :D

Nekem is vannak még hiányosságok a bevásárlásban... de majd csak meg lesz minden mire kell! ;)


Vallentina, régen voltál. Hogy vagytok?

380. Podagre
2014. máj. 7. 19:05

Sziasztok Csajok! Mizu van veletek? Remélem mindenki jól van! 2 hétig döglődtem, nagyon beteg voltam. Alig aludtam. Olyan köhögési rohamaim voltak, hogy már öklendeztem tőle. Kaptam gyulladáscsökkentőt, de így is 2hétig tartott. Most meg a kézfejem görcsöl éjszakánként.


A hasam nagyon keményedik, ezért fekszem állandóan. Most itt voltak a húgomék, sétáltunk kicsit, de lépni sem bírtam, mert rögtön bekeményedtem. Nincs nagy mozgásterem sajnos....


Voltam ma a dokimnál terhesgondozáson. A fiúk jól vannak, a méhszájam zárt, de már hétfőn reggel és este mennem kell a szülészetre, hogy megkapjam a tüdőérlelő injekciókat. Nagyon gyorsan megy az idő! Lassan a végére érünk! OLYAN FURA!!! :)

Kicsit bepánikoltunk a tüdőérlelő hallatán, mert akkor döbbentünk rá, hogy milyen kevés időnk van. És még egy csomó dolgot be kellene szereznünk, de már azt sem tudom, mit kellene még venni...Pfff. :D


Gratula Réka! Szép nagy babád van! :)


Vallentina mi újság veletek?

2014. máj. 5. 23:23
*elaludt
2014. máj. 5. 23:21

Hogy vagytok kismamik??


Mi voltunk a 4D-n és szép nagy baba már a "pici" fiúnk. 28. hetesen 1,4 kg. Mindene rendben van és nagyon cuki kis pofija van. Az uh elején még nyitogatta a kis szemeit, de pár perc múlva elalutt és bármit csinálhattam (forgolódtam, ugráltam, lépcsőztem) akkor sem ébredt fel. A szonográfus is jól megbökdöste a hasam, de semmi... én kis álom szuszékom :D A feje már lent van... remélem marad is... majd 22-én megyek a dokimhoz és kiderül.

A babakocsi miatt már kicsit ideges vagyok, mert több mint egy hónapja megrendeltük és még mindig nincs sehol... Húsvét hetére igérték... :(

Minden jót nektek és írjatok!

2014. máj. 1. 16:10

Akkor nem csak én szenvedek a kilókkal. :/ Biztos lehajtják rólunk a kis lurkók! ;)

Podagre, szép méretekkel rendelkeznek a babáid! ;)

Holnap mi is megyünk 4D-re. Nagyon izgatott vagyok már! :D

376. Podagre (válaszként erre: 375. - Vallentina)
2014. ápr. 29. 19:45

Helló! Ritkán ülök a gép elé, mert pár perc után leszakad a hátam.

Éppen most voltunk 4D-n. Megint. Mindenki jól van szerencsére. Még mindig zacsis mindkét baba. :) Egy héttel előrébb járnak, a méreteik alapján 25 hetesek, hivatalosan holnap töltjük a 24 hetet. Tök egyformák, most 700gramm körül vannak. Történt egy kis helyzetváltozás, mindketten medencevégűek.

Feküdnöm kell, hogy kihúzzuk amíg csak lehet. Nagy a vergődés odabent, de nagyon élvezem! :)


Veletek mi a helyzet?

2014. ápr. 25. 17:59
Podagre veletek minden rendben?
374. Vallentina (válaszként erre: 373. - Réka2222)
2014. ápr. 25. 17:58
Akkor szerinted 4hét +6 kg? Bizisten mondom a nyakam is szélesebb lett....:-)az uram gömbinek hív,de tényleg már lassan széltében hosszában egyforma vagyok....sokat kell majd zumbáznom....majd a gyerekek megzumbáztatnak...:-)
2014. ápr. 25. 16:13
3 hét + 4 kg! :/ Dietaznom kell. :(
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook