Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nyíregyházán nőgyógyászt kit javasoltok? Ti kit választottatok, választanátok? fórum

Nyíregyházán nőgyógyászt kit javasoltok? Ti kit választottatok, választanátok? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2014. ápr. 22. 20:58
én is!!:-)
2014. ápr. 22. 17:02
Remélem jól telt a Húsvét! :) Én nagyon sokat ettem... :/ Félek is ráállni a mérlegre... :D
370. Vallentina (válaszként erre: 369. - Réka2222)
2014. ápr. 15. 17:49

Ma nagyon beindultak a picurkáim.Nekem is hullámzott a hasam..:-)Egyenlőre nincs semmi bajom,vigyázok magunkra.Ma is a tavaszi nagytakarítást végeztem(már egy hete)lightosan,ahogy bírom...sok pihenővel.De a babaholmikat már én is rendberaktam,a babakocsi kipipálva,a pesti rokonoktól kapom a kiságyakat és két hordozót,őket szombatra várom.Talán egy papucs hiányzik nekem a kórházba,de már az én bőröndöm is a sarokban vár...úgyhogy készen vagyok!!

Igazad van,hihetetlen hogy hamarosan bővül a család..én is néha elérzékenyülök..:-)

2014. ápr. 15. 14:56

Köszi! :)

Nem megijeszteni akarlak titeket, csak leírom, hogy tegnap nagyon kora ikerbabák születtek Nyíregyen, nagyon vigyázzatok magatokra! És ha görcsölés miatt annyival hajtanak el, hogy egy kis fájdalmat bírni kell, akkor addig menjetek, míg egy normális doki alaposan meg nem vizsgál!!!

Igen vásárolgattam már. A kiságy már megvan, a kocsi rendelés alatt, meg kis ruhácskákat, pelust, szopipárnát, meg kaptam mellszívót és légzésfigyelőt. Májusban szeretnénk még a kisebb dolgokat megvenni. Június elején mosok és vasalok be mindent Ádám szekrényébe. Már alig várom! Babaszoba is kifestve! :) Most a szél miatt kicsit aktívabb manócskám. Neked érzi a frontot? Főleg esténként, zuhanyzás után szoktam beszélni hozzá, amikor kenegetem a hasam...és mindig elérzékenyülök. Olyan hihetetlen, hogy kb. 3 hónap és a karjainkban lesznek a mi kis csodáink! <3

368. Vallentina (válaszként erre: 366. - Réka2222)
2014. ápr. 14. 20:10

Gratulálok,és kitartás!:-)

Az uh-on kívűl az én manókáim fej- és hasméretét is nézték,ja és a súlyukat is így tudtam meg.Tehát egy általános mérést is végeznek,ez is benne van a csomagban...

Szép név az Ádám..:-)Vásároltál már valamit a manódnak?

Én is bevagyok sózva,de már a szülés miatt!

Úúúgy várom már hogy a karomban tartsam őket...szétcsócsikálom majd őket..kész!nincs visszaút!már szerelmes vagyok!!!!!:-)

2014. ápr. 14. 19:33
Vallentina, én biztos, hogy nem engedném be őket!!!! Ez a köldökzsinórvér tárolás meg... pfff... no comment..
2014. ápr. 14. 19:31
Köszönöm, hogy ilyen hamar és részletesen válaszoltál és a jó kívánságot is! Az arany csomgot választjuk. Jaj, már nagyon be vagyok sózva, mivel a dokimnak nem a legkorszerűbb az uh gépe. A kórházban a genetikain sokkal élesebben látszott mindig a kisfiam. Nekünk Ádámunk lesz. :)Nagyon kíváncsi vagyok a kis pofikájára, meg szeretném, hogy tényleg részletesen megvizsgálják. Remélem én sem fogok csalódni és majd beszámolok, hogy milyen volt. Minden jót! És le a kalappal előttetek, azért két babát elég kihordanotok!!! meg úgy minden...
2014. ápr. 14. 19:26

Csajok!Tudom nem reklámhely,de nézitek a lifenetwork-t?Van a csatornán egy csomó babás műsor,pl:hazajön a baba.

Hadas Kriszta is megcsinálja és olyan kismamik jelentkezését várja,aki június és július környékén fognak szülni.A nyertes 500eft értékű köldökzsinórvér levételt és 20 év tárolást nyer!!:-))

Ti beengednétek a kamerákat az Intimszférátokba??:-)

364. Vallentina (válaszként erre: 363. - Réka2222)
2014. ápr. 14. 19:20

Köszönöm,és viszont kívánok jó egészséget.

Igen videót készítenek,és attól függ,milyen csomagot kérsz,képet is kapsz.Nekem az első alkalommal az arany csomag volt.Majdnem 1 órát voltunk bent(anyukám,apukám a párom,mert megengedik)és a videó mellett(amit egy cd-n kaptam meg)vittem egy pendriveot és az összes képet(90 db)arra megkaptam,és ajándékba 2 választott képet kinyomtattak.Nekem ez 12 ezerbe került mert két baba van,de amúgy 10500Ft.

Múlthét szombaton az ezüst csomagot válsztottam,ami 8500,de mivel már egyszer voltam kedvezmény jár,így csak 7500ft-ot fizettem.De a videó mellé már csak egy ajándék fotó jár,és a többi fotót nem kaptam meg!!:-(((

Annyit tudok,ha az aranyat választod,és nem jön össze valamiért,akkor ingyen kapsz egy úgymond még egy 20 perces lehetőséget.:-)

Amúgy meg nagyon aranyosak,és kultúrált a "rendelő"és tényleg mindent elkövetnek,hogy mosollyal az arcodon távozzatok!!!:-)

2014. ápr. 14. 18:46

Sziasztok!

Már jó régen jártam erre. Milyen szépen növögetnek a babáitok!! :) Nekem az orvosom nem mér súlyt, majd csak 32. héttől. Legutóbb 24. hetesen rákérdeztem... :/ Vallentina május 2-ára én is bejelntkeztem a zöld4D-be. Örülök, hogy nem engedtek csalódottan eljönnöd. Igaz videót is készítenek, nem csak fotókat?? Mi anno beszéltük, hogy egyidősek a gyerkőceink. ;) Akkor már nekem is közel 1 kg-os lehet... További szép babavárást!

362. Vallentina (válaszként erre: 361. - Podagre)
2014. ápr. 14. 17:47

Közben én is voltam 4d-n.Sajnálom hogy csalódtál!

Nekünk az első 4d,amit 19 hetesen csináltak(akkor majdnem 1 órát voltam bent,és kb 90 kép készült)nagyon jól sikerült a mostanihoz képest.jó 30 percet voltunk bent,és mivel manókám nem mutatta magát csak a pöcörőjét,a kislányomat néztük,23 kép készült róla.A pici fiúnk elfordult,és annak ellenére sem reagált(levagytok ejtve gondolta)hogy a szonográfus csokit adott,majd tornáznom kellett...de semmi.Lusta!!Bogicám viszont mint mindig,elemében volt.Vigyorgott,ficánkolt,rugkapált...legtöbbször az öcsikéje fejét..:-)Tehát annak ellenére,hogy nem nagyon sikerült,én úgy érzem mindent elkövettek,hogy ne távozzak csalódottan.Az én babáim méretei így 25 hetesen Bogi900g,Mikike 957g.Nekem a 4.genetikai UH májusban lesz.

Az uh-ra visszatérve,nincs viszonyításom,de a zöld klinikán azért odafigyelnek rád...:-)

361. Podagre
2014. ápr. 14. 14:47

Még csak tegnap este értünk haza. :)

Nekem a 4D nagy csalódás volt! Összesen 20 perc volt a vizsgálat, pedig alapesetben is 40 percet ígérnek, ikreknél meg kb. 60 percet. Egy leszarom típusú doki volt bent, egyáltalán nem törte magát, hogy legyen felvételünk mindkét gyerekről. Így csak az egyik babáról kaptunk képet. A videó nagy része élvezhetetlen maszat, a végén van pár képsor ami viszonylag szép. A vizsgálat 2D-s részéből többet láttunk, mint a 4D-ből. Összesen 7 képet írtak fel CD-re, az is csak az egyik babáról. Pedig szépen mocorgott mindkettő. Az ottani mérések alapján van különbség a Manók között, az egyik 385g, a másik 448g. Ma voltam genetikai uh-on, itt azt mondta a doki, hogy tök egyforma a két gyerek, bár a súlyukról nem mondott semmit.


Pesten voltunk expón, meg Ikea-Kika körtúrán és valami borzasztó módon bevásároltunk! :D

360. Vallentina (válaszként erre: 348. - Podagre)
2014. ápr. 11. 15:33
Na milyen volt a 4d? :-)
359. hajdunem (válaszként erre: 358. - Vallentina)
2014. ápr. 7. 17:11
Köszi a választ.
2014. ápr. 7. 10:25
Most jutott eszembe!A doki pestre jár valami suliba.Lehet azért nem elérhető!
357. bancsa1981 (válaszként erre: 355. - Hajdunem)
2014. ápr. 7. 10:13
Szia! Én is nála szültem mindkét gyerkőcöt. Csütörtök 4-től tuti eléred Zsuzsát időpont miatt, ugyanis akkor magánrendel. Meg néha szombati napon is, kb. havi 1x. Más napon nem nagyon veszi fel a telefont, csak ha kitartóna hívogatják.
2014. ápr. 7. 08:01
Az igazság az,h.még nem hívtam telefonon.De a magánrendelőben csütörtökön elkaphatod..:-)
355. hajdunem (válaszként erre: 354. - Mooncsam)
2014. ápr. 7. 05:50
Én telefonon kerestem több alkalommal, de sajna nem értem el. Fogom még hívni.....
354. mooncsam (válaszként erre: 352. - Hajdunem)
2014. ápr. 6. 19:50
Én is gondolkodom rajta, hogy majd hozzá járjak, mert többen is ajánlották. De nehéz megtalálni a kórházban , vagy elérni telefonon? Már hívtad, és nem sikerült elérni?
353. hajdunem (válaszként erre: 351. - Vallentina)
2014. ápr. 6. 17:58
Köszi a választ!
352. hajdunem (válaszként erre: 351. - Vallentina)
2014. ápr. 6. 17:57
Kérek időpontot a kórházban a genetikai ultrahangra (védőnő is ezt mondta először) és próbálgatom elérni a dokit. Ha nem sikerül záros időn belül, kénytelen leszek mást keresni.
351. Vallentina (válaszként erre: 350. - Hajdunem)
2014. ápr. 6. 15:45
Eddig minden vizsgálatot (kötelező) a klinikán csináltattam,de szerintem a magánrendelőben is elvégzik jópénzért..:-)
350. hajdunem (válaszként erre: 334. - Vallentina)
2014. ápr. 4. 16:01
Szia! Tudnál nekem segíteni? Mikor éredemes a doki felhívni, amikor fel is veszi a telefont? Időpontot szeretnék vele egyeztetni. Azt nem tudod véletlenül, hogy a 12. heti genetikai ultrahangot az Ő megcsinálja vagy a kórházba kell menni? Köszi
2014. ápr. 1. 14:48
En egy Svedorszägban elö 31hetes kismama vagyok es ez a harmadik terhessegem.Nyiregyhäzän szultem az elsö ket fiam .Molnär Baläzs doktorurat ajänlanäm nyugodt szivvel bärkinek.
348. Podagre
2014. márc. 28. 23:03

Már mi is nagyon várjuk a 4D-t! Biztosan nagy élmény lesz! Jön velünk az unokanővérem is. :)


A szuriból nem kevesebbet küldtek, hanem mivel 3 ampulla van egy dobozban, nekünk plusz egyre lett volna szükségünk, ezért 5 helyett 6 teljes dobozzal kellett rendelnünk. Csak mivel későn jött meg a csomag, csúsztunk egy hetet és az az egy doboz már potyára jött.

Te magadnak adnád? Nekem nem engedte a doki, mert izomba kell szúrni. Ezért minden héten mennem kell a szülészetre, hogy belőjék.

2014. márc. 28. 15:17

Jövőhéten meg Nyíregyen lesz babaexpó(6-án)Mennék,csak a választási bizottság alelnöke vagyok,és valószínű h.egész nap a hivatalban fogok ülni....:-(

9 ezer ennyi mindenért nem sok!25.hetesen megyek 4d-re én is.

Néha bekeményedik egy-egy pontban,de olyan mintha a babák befeszítenék.Még nem szúrom magam,nem mondta a doki.Nem reklamáltál a kevesebb doboz miatt?


Majd meglátod,egy élmény lesz a 4d!!:-)Az enyémek produkálták magukat....:-)

346. Podagre (válaszként erre: 345. - Vallentina)
2014. márc. 27. 20:16

Amúgyis Pesten leszünk, mert megyünk családlátogatóba, meg a babaexpóra 12-én. 11-én megyünk 4D-re, most csak 9ezer forint, és mindent adnak amit itt, meg plusz egy-egy hűtőmágnest a babák képével. :D

Neked szedned kell már a szurit? Vagy keményedsz egyáltalán? Én szerdán vettem fel az elsőt, de most is keményedek. Jó lenne, ha használna! Ja, olyan későn jött meg a csomag, hogy rögtön egy dobozzal kevesebb kell belőle.

345. Vallentina (válaszként erre: 343. - Podagre)
2014. márc. 27. 16:24

Engem most álomkór kapott el.De biztos az idő miatt.

Az jó,ha minden rendben van!:-)Azért kell ilye sűrűn menned,mert két babád van.Nekem is így kell járnom.

Még most fognak beindulni igazán a rugdosódással...az jó mert erősödnek.A hólyagomat nekem is szokták taposgálni.

22.hetesek leszünk vasárnap.

Miért Pesten?

Én is menni szeretnék még 4D-re..:-)

2014. márc. 27. 12:54
?
343. Podagre
2014. márc. 27. 12:48

Éppen most akartam írni, Neked, hogy mi volt. Napokig olyan szarul voltam, hogy csak feküdni bírtam. Biztosan a front....

Jó volt a genetika, így tanácsadásra sem kellett mennünk. Minden rendben velük, de valamiért meg kell ismételni az uh-t 3 hét múlva. Nem tudom miért...

Apának hétfőn este megvolt az első rúgása végre! :) Engem viszont megijesztettek a fiúk, mert tegnap este hol a méhszájamat rugdosták, hol a hólyagomat. Sosem éreztem még ennyire lent őket.

A tieid már tényleg szép nagyok! :) Hányadik hétnél is jársz?

Én most kaptam időpontot 4D-re, majd április 11-én megyünk Pesten. Akkor leszek 21+2 hetes.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook