Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » NuvaRing hüvelygyűrű (fogamzásgátló) fórum

NuvaRing hüvelygyűrű (fogamzásgátló) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
2374. Teen
2013. jún. 21. 07:02

Sziasztok! egy kis segítséget szeretnék kérni! Múlt héten szombaton 9:20kor kellett volna kivenni a gyűrűt de 11kor jutott eszembe...nahmármost szerdán meg kellett volna jönni...és ma már péntek és még mindig semmi...szerintetek mivel lehet ez összefüggésben? vagy most miért nem jön meg? egyszerűen nem értem! várom válaszaitokat,köszönettel...

T.

2373. b23551ea80 (válaszként erre: 2368. - Uccu5)
2013. jún. 14. 21:22
Szerintem az egyik legjobb fogamzásgátló. Évek óta használom. Engem se, és a páromat se zavarta sose. Mondjuk én sose veszem ki, csak ha már le kell venni. :) Én imádom. :) Teljes mértékben meg vagyok elégedve vele!
2372. Uccu5 (válaszként erre: 2371. - Vkatka)
2013. jún. 14. 21:16
Köszönöm szépen neked is! :) Most kicsit megnyugodtam a válaszaitok alapján! Remélem minden rendben lesz!
2371. vkatka (válaszként erre: 2368. - Uccu5)
2013. jún. 14. 17:33

Én minden alkalommal kivettem, leöblítettem a csap alatt és visszatettem. Naponta 3 órát lehet kint a gyűrű. De először próbáljátok ki h zavarja-e a párodat szex közben. Te biztos nem érzed, mert ott nincsenek érzőidegek.

Nekem nem csökkent a libidóm, de a nedvesedésem viszont igen :S

Nyugodtan szexeljetek a gyűrűmentes időszakban is, akkor is védve vagy.

2370. Uccu5 (válaszként erre: 2369. - Marisbali)
2013. jún. 14. 00:25
Nagyon szépen köszönöm! :)
2369. marisbali (válaszként erre: 2368. - Uccu5)
2013. jún. 13. 23:24
Szia :) Nekem és a barátomnak se volt vele sose gondja, sőt jobb is mert így mindig a tuti helyére kerül, de ki lehet venni nyugodtan. Minden alkalommal nem ajánlatos szerintem mert úgy nagyobb a fertőzés kockázata. Nem tudom miért lehet csak szerencsés vagyok de nekem a libidóm egy cseppet sem csökkent, de mint olvashatod, sokan küzdenek vele :/ És igen védve vagy a szünetben is, én megkérdeztem egy gyógyszerészt is és ő is azt mondta :)
2368. Uccu5
2013. jún. 13. 21:34

Sziasztok! Lenne pár kérdésem a NuvaRinggel kapcsolatban. Nem olvastam el az összes hozzászólást, mert nagyon sok van, így remélem nem baj, ha újra felteszek feltehetőleg, egy már megválaszolt kérdést.

Az első és a legfontosabb, hogy a gyűrű, szex közben zavarni fogja –e barátomat? Vagy nekem kellemetlen lesz, nem fog esetleg nagyon nyomni? A másik, hogy a gyűrűt ki lehetne –e venni, minden nap, max. 1 órára (pl. a szex miatt, ha esetleg mindkettőnknek kényelmesebb lenne úgy) az egész hónap alatt, vagy inkább ezt ne tegyem? És, tényleg nagyot fog csökkeni majd a libidóm? : ( Utolsónak meg, olvastam itt, hogy a gyűrűmentes időszakban is lehet szexelni. Ez biztos? Tuti nem esnék teherbe?

Előre is köszönöm a válaszokat! A jövő hónaptól szednék, életemben először fogamzásgátlót. Nem kicsit félek, ahogyan a barátom is. Szeretnék mimnél többet megtudni róla. 18/L

2367. vkatka (válaszként erre: 2366. - Spari193)
2013. jún. 13. 13:33
Nekem mondta a doki, hogy számítsak görcsökre az elején.
2366. spari193
2013. jún. 12. 20:39

Sziasztok !

Kérlek segitsetek, mert nagyon kétségbe vagyok esve:/

Tegnap jött meg a mensim,.első nuvaring gyűrűm fel is tettem, délelőtt 11kor. Rá 12 órára durva hasfajas jelentkezett, ami már egy napja tart. Soha ezelőtt nem használtam semmi hormon tartalmú készítményt.

2 nőgyógyászt is felhívtam, az egyik azt mondta, ez 1-2 napig normális, meg kell szokni a hormont. A másik, hogy nem kéne fájnia, holnap hívjam fel, ha nincs változás.

Valaki produkált hasonlót, és ha igen, meddig tart?

Nagyon nem szeretnék mást szedni, mindennap gyógyszert főleg nem, remélem tudtok segíteni:) puszi

2365. marisbali (válaszként erre: 2363. - Rosszcsillag)
2013. máj. 26. 23:32
Köszi szépen :)
2364. rosszcsillag (válaszként erre: 2360. - .Zsaniella.)
2013. máj. 25. 21:57

Fogamzásgátló és dohányzás együtt növeli a trombózishajlamot. Nemcsak a Nuvaring, hanem bármilyen hormonális fogamzásgátló.

A többire már válaszoltak előttem :-)

2363. rosszcsillag (válaszként erre: 2362. - Marisbali)
2013. máj. 25. 21:56
Én 2 éve használom és néha nálam is előfordul ilyen. Sztem normális :-)
2362. marisbali
2013. máj. 17. 21:19
Sziasztok! Tapasztaltabb gyűrűhasználókat kérdeznék! Már több mint fél éve használom a gyűrűt és teljesen megvagyok elégedve vele, azonban most másodjára fordul elő, hogy pont azon a napon jön meg mikor ki kellene vennem a gyűrűt.(eddig eltelt 1-2 nap) Mit tegyek? Ez normális?
2361. Silver05 (válaszként erre: 2360. - .Zsaniella.)
2013. ápr. 29. 08:21

Szia! Ha előtte szedtél fog.gátlót, akkor folyamatos védelem alatt állsz, de ha ez az első védekezési módod, akkor 10 napot kell várni ill. kiegészítő védekezést kell használni. Van, aki az első hónapot végig vérzi, én szerencsére nem jártam így.

A dohányzásra nem tudok mit írni, az egészséged végett mindenképp jó, ha abbahagyod, de szerintem a NuvaRing-et nem fogja befolyásolni... Tudod, a cigis dobozra is rá van írva, hogy "A dohányzás rákot okozhet"...stb...

2013. ápr. 28. 13:24

Sziasztok! :) Most használom először a NuvaRing-et. Gondosan elolvastam a használati utasítást, és a menstruációm első napján helyeztem be a gyűrűt. (Ez tegnap volt.) A gond csak az, hogy a vérzésem még nem állt el. Mennyisége sem csökkent. Mennyi idő, míg kifejti hatását a gyűrű? Esetleg konzultáljak a nőgyógyászommal ha nem múlik?

Egy másik kérdésem is lenne: feltétlen abba kell-e hagynom a dohányzást, ha a NuvaRinget használom?

A válaszokat előre is köszönöm! :)

2359. Klarissza81 (válaszként erre: 2358. - Silver05)
2013. ápr. 23. 07:15

Biztos belejössz, csak meg kell találnod a számodra megfelelő pózt :)

A gyógyszer miatt nekem a gyomrom mindig fájt, ezért tértem át a gyűrűre. Nem bántam meg.

2358. Silver05 (válaszként erre: 2357. - Klarissza81)
2013. ápr. 22. 12:59
Köszi! Végül a Párom segített rendesen felrakni és azóta fent is van a helyén :) Remélem majd én is belejövök a felhelyezésébe, még szerencse h havonta csak egyszer kell szórakozni vele. Nekem nem volt gondom a tabi beszedésével, de a nődokim mondta h jobb lenne, ha nem terhelném vele a szervezetem, mert túlsúlyos vagyok...
2357. Klarissza81 (válaszként erre: 2353. - Silver05)
2013. ápr. 22. 11:12

Szia, nem tudom, segítség-e, de én mindig ágyban hanyatt fekve tettem be a gyűrűt. Nem volt vele később csúszkálási problémám sosem.

Strandolni, fürdeni, úszni, bármit lehet vele csinálni, ami épp jólesik :)

2013. ápr. 22. 11:09

Sziasztok! Én a gyűrűt kb. 3 évet használtam, teljesen meg voltam vele elégedve.

Tavaly év végén hagytam abba. Azóta a menzeszem sajnos még nem állt vissza a megszokott kerékvágásba. Remélem nem tart ez már sokáig.

2355. cibaba
2013. ápr. 19. 09:02

Sziasztok!

Én kb. 1,5 éve használom a gyűrűt. Érzésre semmit nem érzek,viszont a libidóm nekem is csökkent. Sajnos elég gyakran küszködök candida gombával, illetve mostanában hüvely szárassággal,de nem tudom , hogy ez a nuvaringnek köszönhető -e. Amiért ide írtam, az az lenne, hogy baba tervezésekor szerintetek mennyi időt kell kihagyni a nuvaring után? Ugyanúgy 3 hónapot, mint az orális fogamzásgátlóknál?

2013. ápr. 16. 17:57

SEGÍTSÉG!!!!!!!

teljesen kétségbe vagyok esve. A 7 napos szünetet elhúztam másfél nappal. szombat este kellett volna beraknom, de nem volt rá lehetőségem, így viszont hétfő reggel sikerült szereznem gyűrűt (ez reggel 11 órakor volt.) viszont este összefeküdtem a barátommal (éjjel 1 körül), akivel nem védekeztünk..sőt... mennyi esélyem van a terhességre ? Bevegyem a 72 órás tabit ?

Előre is köszönöm a válaszokat !

2353. Silver05 (válaszként erre: 2351. - Tavaszilány)
2013. ápr. 16. 15:04

Nem megy feljebb egyszerűen... gondolom csak egy fajta módon lehet behelyezni... Leguggoltam és toltam befelé, ameddig tudtam, de az ujjamat nem tudom magamban "felnyomni tövig",mint a képen, max csak félig... de ma este még próbálkozom... Mert egyrészt a képen is úgy mutatja h mélyebben kell lennie, meg szerintem se kéne kilógnia. Csak én vagyok ilyen béna, mindenkinek egyből felment a helyére?

Strandolni, fürdőzni is lehet vele?

Ill. amit lejjebb kérdeztek, hogy reagál a síkosítóra?

És köszönöm a válaszod! :)

2352. bogyócica (válaszként erre: 2348. - Syl1)
2013. ápr. 16. 14:17
Szia! nekem van, azt hiszem 2 db. Abbahagytam, mert babát szeretnék. Amúgy nagyon jó! Megnézem jó-e még a szav. ideje. ha kell írj üzit! Szép napot!
2013. ápr. 16. 14:02
Nem kéne kilógnia. Miért nem tudod feljebb tenni?
2350. Silver05
2013. ápr. 16. 08:10

Sziasztok! Tudom, hogy ezzel a témával kapcsolatban van már fórum, de a kérdésemre nem találtam választ. Ez pedig a következő: Tegnap helyeztem fel az első gyűrűt, de minden kis dolognál ellenőrzöm h ott van-e, mivel a vége kilóg, így nem is nagyon kell nyúlkálnom, törlésnél is érzem. Ez normális?Mármint h kilóg valamennyire? Tampont tudtam mellé berakni, bár kivételnél kicsit jobban kicsúszott, de visszatoltam, viszont ennél jobban nem tudom "felnyomni", pedig a rajz szerint feljebb kéne helyezni. Mit tegyek? Páromat még nem tudom megkérni h segítsen, mivel nagylány vagyok. Így hat egyáltalán a gyűrű?

Előre is köszönöm a válaszokat és elnézést kérek a nyers fogalmazásért :)

2349. liare
2013. ápr. 6. 18:53
Sziasztok! Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy Nuvaringhez lehet olaj-, vagy szilikon alapú síkosítót használni?
2348. Syl1
2013. ápr. 5. 09:39

Sziasztok!


Esetleg van valakinek Nuvaring-je, amit már nem szeretne felhasználni (persze új és nem használt :))? Megvenném tőle!

Szeretnék átállni rá tablettáról (dokim javasolta már egyszer), de úgy fest, hogy dokimhoz nem fogok tudni eljutni a jövő héten felíratni.


Előre is köszi!

2347. Vikinca (válaszként erre: 2346. - Ukibaby)
2013. márc. 27. 11:49
Én nem érzem, de a férjem szokta érezni!
2346. ukibaby
2013. márc. 26. 19:33
jah érdekelne a szex közbe lehet érezni?
2013. márc. 22. 11:24

Sziasztok, 2 gyűrű használtam el, de meg is válok tőle jövöhét szerdán.


Az egy dolog, hogy rengeteg folyásom van tőle, de a libidóm -0. :(


És a migrénemet is iszonyatosan felerősítette... :(


Azt hiszem marad a manual óvszer...:(

❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook