Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem mondhatom el senkinek elmondom hát mindenkinek :(( fórum

Nem mondhatom el senkinek elmondom hát mindenkinek :(( (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
11. bcd6dce54e (válaszként erre: 5. - Jasmine24)
2012. jan. 17. 14:46
igen, tudom :((
2012. jan. 17. 14:46

nem tudom, de próbáltad ezt neki elmondani, amit itt leírtál?

ha meg nem változik semmi, akkor igen is lépned kell, lehet hogy ijesztő az ismeretlen, de nem kell annyira félni tőle...

nem rég lett vége egy hosszú kapcsolatomnak, és én is egyedül maradtam, egyedül élek most, senkit sem ismerek ebben a városban...

az elején rossz volt, de hidd el lehet boldogulni, és nem szabad egy olyan kapcsolatban maradni, ahol nem érzed jól magad, add meg az esélyt hogy te is boldog lehess...

9. Hello Titti (válaszként erre: 1. - Bcd6dce54e)
2012. jan. 17. 14:46
ha nem érzed magad jó mellette, és boldogtalan vagy és zavar ha közeledbe jön...akkor ott a válasz...szerintem lépned kell...de előtte azért gondold át, és ülj le vele beszélni...lehet ,hogy változtatna a kedvedért ha elmondanád,hogy így nem akarsz élni :)
2012. jan. 17. 14:46
Sokan szeretnének hasonló férfit a közelükben, mert ennek is meg van az előnye, de ha te ilyen érzelmeket táplálsz iránta, akkor egyértelmű, hogy el kell hagynod. Ő nem a te embered.
7. bcd6dce54e (válaszként erre: 4. - Arianne113)
2012. jan. 17. 14:45

Lehet, hogy álomodoznak erről én már úgy érzem "nyomorékká" tesz. :( Semmi férfias elfoglaltsága, tulajdonsága nincs így az enyémet "veszi el".

Ha beszélek erről, hogy zavar mondja odafigyel rá. kb. 1 napig tart.

6. winny (válaszként erre: 1. - Bcd6dce54e)
2012. jan. 17. 14:45

Szeretted!

Akkor mi az ok,hogy ilyenné vált?

Te toppon vagy frizurával és a változatos öltözködéssel?

Csak rosszabbat találhatsz!

5. Jasmine24 (válaszként erre: 1. - Bcd6dce54e)
2012. jan. 17. 14:44
Az elhangzottak alapjan sok vesztenivalod nincsen. Itt az ideje lepni. Akar messze elutazni egy olyan varosba, ahol kapnal munkat. Szedd ossze magad es hajra! Igy nem maradhat az eleted, ne feledd, csak egyszer elunk!
2012. jan. 17. 14:43

Már nem azért, de ezeket a dolgokat meg lehetne beszélni vele...

Nagyon ritka ám az olyan férfi aki mindenben segít mosogat főz.. tudod te hogy hány nő álmodozik erről?


Minden embernek vannak hibái, és egy kapcsolat nem arról szól hogyha nem tetszik valami elhagyom... először mielőtt végleg döntenél, gondold végig mérlegelj, mert később lehet hogy iszonyagosan meg fogod bánni!

3. 44b8637c85 (válaszként erre: 2. - Bcd6dce54e)
2012. jan. 17. 14:43
Előbb utóbb úgyis lépned kell, és inkább előbb mint utóbb, mert az idő múlik, fiatalabb sem leszel már! :(
2. bcd6dce54e (válaszként erre: 1. - Bcd6dce54e)
2012. jan. 17. 14:39
Azt elfelejtettem, hogy iszonyodom, ha hozzámér vagy közelebb jön. Nagyon visszafogom magam, hogy ne zavarjam el. :((
2012. jan. 17. 14:37

6 éve vagyok együtt a párommal. Szerelem volt régen, részéről nagyobb. Összeköltöztünk, jól megvoltunk. Szépen élünk, látszólag egy kis településen. Az utóbbi 1 évben lettem benne teljesen biztos, hogy nem akarok vele élni. Nem tudom más szóval mondani, de rájöttem, hogy egy "mekmester". Semmi, de semmi nem sikerül neki. Van egy unalmas állása, felkel, hazajön, felkel, hazajön. Itthon mosogat, főz, porszívóz, úgymond kímél. Egyedül a főzés amit én csinálok. Abba a percbe elmossa az edényt mihelyst kész a kaja. Ha megfogok egy liter tejet, rohan kapja ki a kezemből. Ha megfogom a seprűt jön, hogy majd ő, mert nehogy a derekam megfájduljon. (évekkel ezelőtt fájt) Bármit mondok neki minden úgy jó. Magától egy programot nem talál ki csak kérdezi: mi legyen a forgatókönyv?

:((

Volt néhány barátja, azokkal se jár el. Legalább nyugtom lenne tőle néha. Rendes, de a teszetoszaságát azok se bírják már. Ha valamit le lehet verni leveri, ha valamit össze lehet törni azt ő összetöri. Anyámmal nem vagyok jóban, ütött vert kiskoromban, apám alkoholista (nem kicsit) itt ahol lakunk nem sok lehetőség van. Alig keresek pénzt. Régen az intim dolog (nem tudom miért) nem jelentett sokat. De ma már rájöttem a "párom" abba is borzasztó. Nem tudom, hogy keveredtem idáig, esküszöm, hogy lehettem ilyen vak. Talán menekültem otthonról és meg akartam győzni magam, hogy így jó. Semmit nem ad magára. Évek óta ugyan azokba jár ami nem is baj, csak semmi igénye nincs az újra a kicsit másra. A haja olyan ápolatlan, hogy már szégyenlem. Legutóbb 2 alkalommal levágtam, de ha nem szólok nem érdekli. A borotválkozásért és a hajmosásért is szólok, úgy néz ki, mint egy csöves. Mondja "majd hétvégén rendbe teszi magát". Ha egy másik pulóvert inget kiteszek, látom másnap nem abba megy mondván ez túl jó (pedig nem) és ezt majd, ha alkalom lesz nem a munkába.

Én világ élete,be igényes voltam és nagyon nehéz erre most ráeszmélnem. Már belefáradtam. Nem tudom mit tehetnék, kiben bízhatnák vagy mi a megoldás. Egyszerűen csak vágjak neki az ismeretlennek? Nincs senkim! Senkim! :((

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook