Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem mondhatom el senkinek elmondom hát mindenkinek :(( fórum

Nem mondhatom el senkinek elmondom hát mindenkinek :(( (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2012. jan. 17. 15:08
hová tűnt a fórumindító??
2012. jan. 17. 15:08

Azért a 6 év szerintem többet érdemel annál, mint hogy összepakolod a cuccaid, és a konyhaasztalon hagyott cetlin közlöd vele, hogy leléptél.

Az, hogy segít neked sok mindenben, valóban pozitív, kevés férfi tesz ilyet. Az, hogy inkább nem megy a haverjaival sehova, azt is lehet pozitívan értékelni, inkább veled szereti tölteni az idejét.

Persze, vannak negatív részei is. Rád telepszik, megfojt. Az viszont, hogy már a közeledésétől is kivagy, nem jelent jót. Sőt! Ez idővel csak rosszabb lesz. Benned mindenképpen. Aztán majd benne is, amikor arcul csapja a valóság, hogy te valójában nem közös jövőt tervezel vele. Szoktatok erről beszélgetni? Vagy nem látszik rajtad, hogy már nem akarsz vele élni, nem vágysz rá, stb?

39. snowgirl (válaszként erre: 1. - Bcd6dce54e)
2012. jan. 17. 15:07
Hiába nincs senkid, meg kell próbálnod egyedül. Nem csak azért, mert a kapcsolatod halálosan tönkrement, hanem önmagadért is. Nagyon remélem, hogy sikerülni fog!
38. 09f202c37d (válaszként erre: 1. - Bcd6dce54e)
2012. jan. 17. 15:06
én csak a te hozzászólásod olvastam el. de nem gondolod, hogy ezt vele kellene megbeszélned??? úgy néz ki ez, h te itt titokba szervezed, hogy lelépsz mert ő ilyen meg olyan... beszéld meg vele könyörgöm, h miért ilyen és változzon vagy valami...
37. agis
2012. jan. 17. 15:05

Nem semmi milyen harcias menyecskek vannak a hoxan...nem is sejtettem:)


Szamomra tobb mint dobbenetes, hogy valakit azert kelljen elviselni, mert ennel csak rosszabbat talalhat??? Ezert maradjon mellette?


Eleg osszeszedetten es erthetoen leirta mik zavarjak. Valoszinunek tartom, hogy eltunt a rozsaszin kod, es kezd raebredni milyen lovat kotott el az istalloban. Nincs ezzel semmi baj. Jobb keson, mint soha.


A kerdezo dontse el, valojaban mint tud toleralni? Senki nem tokeletes...mindenkinek van hibaja. Valoszinu a foruminditonak is van...

36. 18e55ba98f (válaszként erre: 30. - Arianne113)
2012. jan. 17. 15:04
Nem? Akkor hogy? Megbeszélik még vagy százszor, közben telik az idő. Ha elmúlt a vonzódás, vissza már nem fog jönni.Aztán megalkuvásból maradjon vele, mert a külvilág ezt várja el és szenvedjen egy életen át, mert undorodik még az érintésétől is.Feladja a boldog életét, és esetleg elhalszt közben egy olyan férfit aki mellett boldog is lehetne!Szerintem aki férjhez megy, vagy párkapcsolatban él egy férfival, az azért teszi, mert a FÉRFIAK jönnek be neki. És ahogy olvastam, ez a pasi egyálatlán nem úgy viselkedik, mint egy férfi.
2012. jan. 17. 15:03

Amit leírtál, az alapján valószínűleg már érlelődik benned az újrakezdés.

Ami az elején jól esik a másiktól, attól pár év után esetleg falra mászunk. Van rutinom hosszú távú kapcsolatban. Van amikor tovább kell lépni. Van amikor kapcsolaton belül megoldható (most ezt élem, az első házasságból kiléptem), ez mindkettőtökön múlik. De ha már undorodsz, azért az komoly jelzés.

Ha "csak" az anyagi nehézségek miatt nem lépsz, akkor tudd: váratlan helyekről jönnek a segítségek, amikor az ember megteszi az első lépést. Ha bánt, hogy fájdalmat okozol a másiknak, tudd, sokkal szemetebb dolog hallgatni és maradni sajnálatból, mint felállni és ezzel esélyt adni a másiknak is, még akkor is, ha ő először összeomlik. Mindenre volt példa a családomban.

Fontos, hogy ne tanácsokra hagyatkozz, hanem érezd, hogy mi a te utad, mert csak akkor lehetsz benne biztos, hogy nem bánod meg.

Én nem bántam meg, amikor kiléptem, és most sem bántam meg, hogy maradtam. Fontos, hogy a TE döntésed legyen.

2012. jan. 17. 15:03
Kerek perc mond meg neki mi az ami zavar téged. Beszéljétek meg a dolgokat. A tenyerén hordoz téged és azért akarod ott hagyni mert rá kell szólni, hogy mosson hajat. Amikor megismerkedtetek nem volt ilyen tesze tosza???
33. Kék (válaszként erre: 29. - 36f04c14f7)
2012. jan. 17. 15:02
Ha ez ilyen egyszerű lenne!:((
32. 38c05a6ad0 (válaszként erre: 1. - Bcd6dce54e)
2012. jan. 17. 15:02
Kedves "feketze masni" ! Szerintem ez betegség és orvoshoz kéne fordulnotok vele. Gyerek van? Mi a párod munkája és Te mit dolgozol? Mikor kezdödött ez? Amennyiben tényleg nem tudsz vele élni, akkor miért vagytok még együtt? Átgondoltad, hogy mi válthatta ezt ki nála? Éedekelnének a válaszaid!
31. Jasmine24 (válaszként erre: 22. - Arianne113)
2012. jan. 17. 15:01
asszem ezt fekete masninak szantad
30. Arianne113 (válaszként erre: 27. - 18e55ba98f)
2012. jan. 17. 15:00

nem akarlak megsérteni, de a hozzáállásodból látszik, hogy nem vagy férjes típus...

Ez egyszerűen nem így működik...

29. 36f04c14f7 (válaszként erre: 1. - Bcd6dce54e)
2012. jan. 17. 15:00
Én még ma este összecsomagolnám a kis börijét, vagy én csomagolnék össze és egy konyhaasztalon hagyott elbocsájtó szép üzenet mellett, csendben odébbállnék.
28. gne2 (válaszként erre: 1. - Bcd6dce54e)
2012. jan. 17. 14:59
Eltart, kiszolgál, megcsinál mindent, de te már csak a hibáikat látod ebben is. Elszállt a szerelem, és nem maradt meg a szeretet részedről. Egyértelmű, hogy nem szereted, de félsz ott hagyni a biztonságot. Lehet így élni sokáig, de nem érdemes. :(
2012. jan. 17. 14:58
Szegény, nagyon sajnállak! Szerintem hagyd el, menekülj el, mert a saját életedet nem áldozhatod fel egy másik ember miatt, akit nem is szeretsz, sőt! Egy ilyen pasit nehéz, lehetetlen elviselni. Férfiatlan a viselkedése és még igénytelen is. Így te sem tudsz igazi nő lenni, mert visszafog.Fiatalon, gyerek és kötöttségek nélkül szerintem próbálj meg állást keresni, akár külföldön is és kezdj új életet. Szeresd magadat annál sokkal jobban, hogy egy ilyen nyámnyila alak miatt feláldozd a fiatal éveidet!Drukkolok neked, így ismeretlenül.
2012. jan. 17. 14:57

még nem vagytok házasok és gyereketek sincs, annyira nem bonyolult a továbblépés

de én is előbb leülnék megbeszélni vele, és igaza van, aki azt írta, hogy az ne legyen az indokok között, hogy segít, mert ez nagyon is pozitív tulajdonság egy férfiben

más férfiban meg túl sok a tesztoszteron, üti-veri a nőket, stb... ez se lenne jobb

az arany középútból meg nagyon kevés van!

25. Kék
2012. jan. 17. 14:55

Az hogy elhanyagolt,vagy ápolatlan,ha régen nem volt olyan,valaminek a következménye!

6 év még nem olyan sok,hogy ilyen tragikussá váljon egy kapcsolat.Te hogy emlékszel,régen minden más volt?vagy csak most, mivel már nem vonzódsz hozzá keresed az okokat,...hogy mi nem tetszik???

-régen ápolt volt?

-jó volt vele a szeX?

-nem idegesített tesze-toszasága?

-...

24. Ami.
2012. jan. 17. 14:54

Az ilyen típusnak megvan az előnye,és a hátránya,amiket tök jól vázoltál is.Minden pasiba lesz jó rossz..van amit jobban tudsz tolerálni,van amit kevésbe.Ezt csak utána tudod meg,ha egy másfajta pasival is élsz együtt.Írtad h 6 éve vagytok együtt.Hány éves vagy?

Mondjuk ha szó szerint undorodsz a közelségétől,és taszítod el magadtól,szerintem nincs miről beszélgetni,vagyis van,de ezen a dolgon nem tudsz változtatni.Lehet próbálna a kedvedbe járni,de neked azt sem tetszene,mert nem magától találta ki,hanem a szájába rágtad.Az a baj h szegény arámit csinál,neked sehogy nem lesz jó.Szerintem a 6 év alatt is ugyanilyen volt,és akkor szeretted,te választottad őt,most meg ugyanazért dobod.Elég mély sebet fogsz ejteni rajta,mert ő az írásod alapján imád,és a tenyerén hordoz,próbál mindentől kímélni,és mindent megcsinál helyetted.Szerintem minél hamarabb lépj,és ne csak magad miatt,én miatta nem csinálnám ezt tovább,nem hiszem h megérdemli ezt a bánásmódot,hisz nem csinált semmit,csupán a lénye ilyen,ami ilyen is volt mindig is.

Az újtól tényleg nem kell félni,tele van kihívással,meglepetéssel,lehetőségekkel.Próbáld meg,mit vesztesz,így sincs sok mindened.Fogsz a kis pénzed,vegyél ki valahol egy szobát,keress munkát,és kezdj új életet.

2012. jan. 17. 14:53
ha irtózol tőle, hogy hozzád ér, akkor valamin változtatni kell. vagy a hozzáállásodon (amihez ahogy olvastam neki is változnia kellene) vagy a kapcsolaton - amit meg lehet szüntetni. ez így nyilván nem jó. ha már nem látsz más megoldást, mint hogy szakíts, akkor ne tétovázz, dönts és menj.
22. Arianne113 (válaszként erre: 13. - Jasmine24)
2012. jan. 17. 14:52

Az én párom is hasonló mint a tiéd, bár az igényesség az azért megvan. Nem büdös nem koszos. De ez attól is függ ám hogy milyen melót csinál.


Belőle is hiányzik az az igazi férfiasság, olyan inkább néha mint egy kisbaba, de én ettől imádom! :)

Bújik, szeret és mindent megtesz értem.

Volt már férfias párom, és az őrületbe kergetett... betegesen féltékeny volt, ütött... soha nem figyelt rám, úgy kezelt mint az "asszonyt"... ehhez viszonyítva az én párom egy kisangyal. Nem tökéletes, de alakíthatok rajta, mármint abban az értelemben hogy megbeszéljük akármi van, nem szabad hagyni hogy így elundorodj a párodtól, persze jó megértelek, de ebben a mai világban, hidd el nekem hogy nagyon fog majd hiányozni az a szerető kéz ami neked mindent megad..

21. e16fe97baf (válaszként erre: 17. - Bcd6dce54e)
2012. jan. 17. 14:52
miért nem ....sokszor igényli a párom hogy segítsek neki ha ruhát vesz vagy valami olyan helyre megy ahol még nem volt...a fodrászom nyírja őt is...én szívesen csinálok belőle jó pasit ha igényli ha nem ...ez apróság...büszke rád? tudod hány pasi leszarja hogy gyönyörű csinos felesége van? inkább megjegyzéseket tesznek rá minthogy beismerjék hogy gyönyörű....
20. bnedora (válaszként erre: 16. - Bcd6dce54e)
2012. jan. 17. 14:50
Egyértelmű, ott kell hagyni. Valaki biztosan örülni fog annak, hogy ő ilyen:-)
19. Hello Titti (válaszként erre: 16. - Bcd6dce54e)
2012. jan. 17. 14:50

ha úgy érzed mindent megtettél és semmi nem változott..akkor lépned kell...mert boldogtalan vagy ezek szerint...


biztos nehéz lesz az elején de utána jobb lesz...;)

18. e16fe97baf (válaszként erre: 2. - Bcd6dce54e)
2012. jan. 17. 14:49
ez a főprobléma ezért hagyd el ha elhagyod, ne a haja vagy a ruhái és ne segítőkészsége miatt...
17. bcd6dce54e (válaszként erre: 6. - Winny)
2012. jan. 17. 14:48
Igen én mindig "toppon" vagyok. Nagyon büszke rám, ha valahova megyünk, de én szégyenlem már. Nem tudom öltöztetni, fésülni őt is. :((
16. bcd6dce54e (válaszként erre: 9. - Hello Titti)
2012. jan. 17. 14:48
Nagyon sokszor beszéltem már vele, mint ahogy arra is próbáltam rávenni, hogy másik inget vegyen fel Hiába. Nem érzi úgy jól magát én meg nem tudok már ránézni se. :( 1 napig tart, ha valamit megbeszélünk.
2012. jan. 17. 14:47
Sajnálom, hogy ilyen életed van és boldogtalan vagy... :(
2012. jan. 17. 14:47
Talán akkor nem is az a baj hogy sokat segít hanem az hogy már nem szereted.
13. Jasmine24 (válaszként erre: 4. - Arianne113)
2012. jan. 17. 14:47
hat nem tudom...a leirtak alapjan eleg toketlen a pasi, egy nonek nem ilyenre van szuksege. Raadasul ha mar azt utalja, ha a kozeleben van, itt mar sok mindent nem lehet megvaltoztatni.
2012. jan. 17. 14:47
Szia, lehet, hogy nyitott kapukat döngetek, de próbáltál már beszélni vele? Sokszor a férfiak nem is veszik észre, hogy amit tesznek, gondolnak az nekünk nőknek nem igazán jó. Bár az ápolatlanságra ez nem mentség. Ne csak azt mond el neki, hogy mi nem jó, hanem, hogy miért és hogyan lenne jobb. Ha pedig ez sem segít, vagy már nem is akarod, hogy más legyen, akkor keress munkát másik városban és igen, vágj neki a világnak! Legyen egy jó munkád, keress albérletet. Nem csak az észt osztom, én ezt csináltam. Gyerekkel.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook