Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek, hogy milyen is az exem... fórum

Nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek, hogy milyen is az exem... (beszélgetős fórum)


14. Lau_Ra (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 28. 08:09
De ugye tisztában vagy vele, hogy a másik nőért van oda, őt viszi randizni, téged meg titokban kezelget? Ez nagyon gáz, én nem lennék rá büszke. Hagyd ott véglegessen, lesz jobb!
2021. jan. 27. 07:59

Legyen már tartásod!

Ilyen férfi kell Neked?

Keress egy normálisat és ne ezzel a bolhás kutyával foglalkozz!

2021. jan. 26. 22:45

"Akárhányszor jött a cuccokért lefeküdtünk, én maradtam a lakásban. Az elején én kezdeményeztem, aztán ő."


Azt is elmondtad, hogy te milyen vagy.

2021. jan. 26. 22:15

Milyen hosszú volt ez a kapcsolat? Egy éjszaka elhagyott? Nagyon komoly lehetett.:)

Hány évesek vagytok?

10. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 26. 22:02
Már bocsi,de itt te nem vagy normális,mert tűröd. De ha ez neked jó, hát csináld,csak akkor ne panaszkodj.
2021. jan. 26. 21:56
Te vagy aki nem normális, ő csak kihasználja a lehetőséget amit adsz neki.
8. 083bf9bf2f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 26. 20:58

Azért, mert jelented a hozzászólásom, még igazam van. :)

Legyél nagyon boldog a semmilyen kapcsolatodban, ahol tárgyként használnak és te meg hagyod is! ;)

2021. jan. 26. 20:51
És milyen is vagy te kedves FI?
6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 26. 20:39
Egészségetekre
5. Ildi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 26. 20:39
"orrot a tejútig", és hagyd a pichába az ilyet. Te sem kezelted jól a helyzetet h még utána is...ezt használja ki. A komának igy pont jó. Lesz majd olyan aki nem cserél le. Ne hagyd magad megalázni.
4. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 26. 20:36

Mire jó ez??

Egyikőtök se "normális".

Manapság nem lehet felnőtt módjára lezárni egy kapcsolatot, kortól függetlenül!?

2021. jan. 26. 20:27
De ez tökre lealacsonyító, te nem érzed?
2. a97b9a4e4e (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 26. 20:26
Ez csak erőfitogtatás a legtöbbször a részükről. Megteszik mert megtehetik..nem kell érzelmeket belelátni. Nem jelentesz neki már semmit se, csak egy kóbor numerát. Ha szeretne már rég ott hagyta volna a másikat, aztán farkát behúzva ment volna haza, nagy bocsánatkérések közepette. Hozzám is visszajárt az exem sokáig miután szakítottunk. Mondjuk neki nem volt senkije. Addig jött amíg nem volt senkije. Aztán már nem jött.
2021. jan. 26. 20:21

Az exem, akivel együtt éltünk elhagyott egy nőért, akit egy buliban ismert meg. Egyetlen éjszaka elég volt és odadobta a kapcsolatunkat, de még azt is gyáván: próbált rábírni, hogy én szakítsak vele, aztán hazugságok miatt szakított végül.

A szétköltözés több lépésben valósult meg. Akárhányszor jött a cuccokért lefeküdtünk, én maradtam a lakásban. Az elején én kezdeményeztem, aztán ő. Akkor még hiányzott. A szex nagyon működik közöttünk. Emellett folyamatosan látom, hogy milyen programjai vannak az új nővel: kirándulás, buli, romantikus vacsi, “esti” autókázás....etc.

Nem értem miért csinálja ezt. Van egy új nője, akitől látszólag mindent megkap, akivel minden tökéletes, ugyanazokat csinálják szinte, mint mi. Mintha csak “kelléket” cserélt volna az életében. Ehhez képest kisebb-nagyobb kihagyásokkal összejárunk. Senki sem tudja, csak mi ketten, ez a mi kettőnk mocskos kis titka... Tartom a szám a sírig, de itt muszáj volt kiírni magamból, főleg egy nemrég olvasott vallomás után. Nem értem, miért? Én nem voltam elég jó, jött egy másik a helyemre, akit meg velem csal meg? Normális az ilyen férfi? Persze, én se vagyok egy szent...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook