Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek - avagy egy 40-es depressziós nő csapongásai fórum

Nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek - avagy egy 40-es depressziós nő csapongásai (beszélgetős fórum)

1 2
34. 0b18315731 (válaszként erre: 33. - Arianne113)
2011. szept. 5. 07:41
Szerintem sehol sem voltál sértő sőt,szívemből szóltál,de a fórum indító el tűnt,bízok benne azért,mert összecsomagolt és új életet kezdett.Teljesen egyet értek veled és szerintem még sokan és remélhetőleg a fórum indítója is!
2011. aug. 30. 19:17

Szerintem itt ebben az egészben igencsak nagy részért felelős a kedves férj azzal hogy egy húszéves lánnyal csalta meg... ugyanis ezzel csúnyán megalázta a szerencsétlen topik indítót, és én megértem hogy ezután utálja a fiatalokat, ami azért nem teljesen igaz... én is fiatal vagyok mégsem utál! :D

Szóval lelki eredetű az egész, és van itt önértékelési hiba is bőven..

Egy olyan eredetű frissítés kellene ami lélekben kezdődik... be kellene látni hogy igenis jobb vagy egy húsz éves lánynál, és ne is haragudj rám, de nemár hogy egy vénemberrel akarod leélni az egész életed, mikor lehet hogyha kilépnél az ajtón, akkor boldogabb is lehetnél mint valaha, csak merni kell lépni!

Ne akarj ezek után még TE Megfelelni... nehogy már még TE legyél a hibás azért, mert annak a vén csotrogánynak a szeme már nagyobb mint a farka... akarj jobb életet magadnak, ne tűnj el a süllyesztőben!


( elnézést ha néhol sértő voltam, nem ez volt a szándékom! )

2011. aug. 30. 09:50
jógát is próbáld ki! vissza kapod testi-lelki egyensúlyodat!
31. 9536810fa1 (válaszként erre: 25. - 0b18315731)
2011. aug. 30. 06:30
Én megnéztem a klippet... nem vagyok oda a ... "semmilyen" zenéért.... de ezt a kislányt SZERETEEEEEEEEEEEM... a mosolyát, a ragyogását, az életigenlését... és reménykedem, hogy nem veszik el tőle... a kiábrándult, fásult "fölnőttek". Köszönöm.
30. 9536810fa1 (válaszként erre: 1. - Pajabeja)
2011. aug. 30. 05:56

... hát .. újra olvastam, a Te helyedben rohannék hastáncolni, és uszodába... és fodrászhoz, és villámgyorsan keresnék egy fiatalabb pasit... illetve hagynám, hogy megtaláljon.;) Ha boldog vagy, működik az életed, akkor nem okoz gondot akár ez a munka se, mert teli vagy önbizalommal, és ez tovább lök egy-egy NEM után.

hajráááá.... én is rákerestem a városunkban a hastáncra és újrakezdem. Tehát hajráááá... (egy picikét idősebb vagyok mint Te :)

29. 53dfddad18 (válaszként erre: 1. - Pajabeja)
2011. aug. 29. 16:04
Nem csodálom hogy nincs kedved ehhez a munkához, nekem sem lenne.
28. 9536810fa1 (válaszként erre: 9. - Pajabeja)
2011. aug. 29. 15:49

A hastánc jót fog tenni... és a csajos társaság is. :)

Mióta tart ez az egész nálad? (Mert ugye hébe-hóba mindenki beleesik ilyen időszakba.)

27. anyucika3 (válaszként erre: 17. - Pajabeja)
2011. aug. 29. 15:45
Akkor miért csinálod,nem muszáj.
26. anyucika3 (válaszként erre: 8. - Pajabeja)
2011. aug. 29. 15:43
Jézusom,ezt komolyan gondolod?És miért a fiatalokkal van bajod?Miért nem a kedves párod rúgtad ki?
25. 0b18315731 (válaszként erre: 21. - Pajabeja)
2011. aug. 29. 15:36

Ez jah depi!Viszont jól nyomják a csajok neked,minden szavuk igaz és jót akarnak csak jót.A csomagolj össze lépj le ötlet kiváló gondolat.Miért ne?biztosan van hova menned egy barátnő,barát,családtag,csak akad.

Indulj csomagolni,viccen kívül.A másik ismerkedj is remek gondolat.Egy pár hétre más városba más környezetbe menj,ott tudsz gondolkodni.

A pasi vicc és hűű én porig aláznám.20 évest szerinted nem pénzelte?De!nem hinném hogy a szeméért és farkáért szerelmeseded ezer bocsi,de nem hinném hogy tévedek.

Állj a tükör elé és amúgy meg légyszi ha már ráérsz:Patai Anna:Küldd el a mosolyod,hallgasd meg figyelmesen!Ébresztő!Indulj csomagolni közbe!Puszi!Lesz ez még jobb is,csak akarnod kell!

2011. aug. 29. 15:36

Nem gondoltál még arra, hogy felkeress egy szakembert?

Tudod, érzed magadban a kettősséget, de nem tudsz vele mit kezdeni. Talán egy szakember tudna rá megoldást.

23. Gyöngyöcske anyuci (válaszként erre: 21. - Pajabeja)
2011. aug. 29. 15:35
Megőrjít a bezártság de nehezen mozdulsz ki? Jesszus, azért dönts már! Kezdetnek elég ha sétálsz egy kicsit, kiszellőzteted a fejed. SzerIntem neked IGAZ barátaid sincsenek ha lennének nem a hoxán kérnél segítséget..
22. Pajabeja (válaszként erre: 18. - Df2a740c00)
2011. aug. 29. 15:35

Én olyan értelemben szertném, hogy büszke lenne rám, hogy azt látja, hogy sikeres vagyok abban amit csinálok, nem azt, hogy egész nap a számítógép előtt ülök és hülye játékokkal játszom.

Nem szól érte, nem bánt, tudja, hogy milyen problémákkal küzdök.

Én viszont folyamatosan csesztetem, ha nem dolgozik, hogy miért nem a munkájával foglalkozik.

21. Pajabeja (válaszként erre: 20. - Peggy Ruth Carpenter)
2011. aug. 29. 15:29

Nem szeretnék, mert nem éreztem már jól magam abban a környezetben. Keresek azért állást,mert szeretnék dolgozni. Megőrjít ez a bezártság, másrészről meg nehezen mozdulok ki itthonról.

Érzem a kettősséget, de nem tudok vele mit kezdeni.

hIába próbálom magam erősíteni, már a reggeli ébredésem is kész rémálom, már akkor ideges vagyok, hogy kezdődik megint egy új nap.

20. Peggy Ruth Carpenter (válaszként erre: 17. - Pajabeja)
2011. aug. 29. 15:24
mi volt az eredeti munkád? nem tudsz visszatérni arra a területre?
2011. aug. 29. 15:24
Mit vagytok kiakadva, hogy 20 éves a csaj a pasi meg 60? Ez van! Tök mindegy mi a háttér, ezer oka lehet. A lényeg, hogy ki mit kezd magával.
2011. aug. 29. 15:24
Komolyan beszélsz? Megcsalt téged (az már a vicc kategória, hogy egy húszévessel), és még te akarsz neki megfelelni? Nem csoda, ha az ömbizalmad a béka segge alatt van! A 44 éveddel ez a 60 éves papa hozzád is vén! Miért nem penderíted ki?
17. Pajabeja (válaszként erre: 14. - De43ee73fc)
2011. aug. 29. 15:23

Azért, mert a párom szerette volna. Ezért adtam fel a munkámat, és társultam mellé a kft-be. És az eredménye az lett, hogy se pénz, se munka.

Én ezt nem szeretem csinálni.

2011. aug. 29. 15:20

Én is 40 vagyok, leszek. De az én erkölcsi normáim mások.


Ne hagyd, hogy a helyzet magával húzzon a mélybe!

Amit én tudok tanácsolni!

Keress magadnak szeretőt! Regisztrálj sok-sok társkereső, akár szex oldalra! Ha az elején nem akarsz találkozni senkivel, az sem baj. Hagyd, hogy udvaroljanak, hogy bókoljanak, hogy kívánjanak. Annyira jó ismeretlen pasiktól levelet kapni. Rájönnél, hogy még mindig nő vagy!


Meglásd hogy fel lesznek dobva a napjaid, még a munka is jobban fog menni. Sőt, amint tele leszel önbizalommal, bevonzod a jó dolgokat. Ezt most tapasztalatból mondom, velem is így volt.

15. de43ee73fc (válaszként erre: 8. - Pajabeja)
2011. aug. 29. 15:19
Szerintem gáz a dolog, és ott a lánynak is komoly családi problémái lehetnek (pl. apakomplexus), ha egy 60 éves férfibe szeretett bele.
2011. aug. 29. 15:18

Megkérdezhetem, hogy akkor miért vágtál bele a pénzügyi tanácsadói munkába? Ehhez olyan típusú embernek kell lenni, hogy ha telefonálsz valakinek, ne félj az elutasítástól.


Olvastál már önismeretről szóló könyvet? Szerintem mindenképpen jót tenne Neked! Többet is lehet találni a könyvesboltokban.


Muszáj megrázni magad, és talpra állni, nem szabad hagyni, hogy a saját szomorúságod felülkerekedjen rajtad! Egy nő legfontosabb kelléke a mosolya, az életereje, és életkedve!


Csinálj valami olyat, ami kikapcsol, vegyél egy kellemes fürdőt, töltsd fel a lelked, aludd ki magad, és holnap ébredj mosolyogva! Meglátod, még a Nap is máshogy fog sütni!


Fel a fejjel! :)

13. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 9. - Pajabeja)
2011. aug. 29. 15:18

A bemutatkozószöveged is elég depis..

szegénykém..

ami érdekes..hogy 20 év után költöztetek össze..

a 'párod éli a világát..te meg besavanyodsz..

kapd össze magad,és éld te is az életedet,mert amit most csinálsz,az csak létezés..valahol a nagyvilágban..

12. Gyöngyöcske anyuci (válaszként erre: 1. - Pajabeja)
2011. aug. 29. 15:17

Szia! Most azonnal csomagolj össze és menj el! Ha változtatni akarsz, cselekedj! Szerintem jó így neked és csak sajnáltatod magad. Állj végre a két lábadra és élj! Hozd helyzedbe magad, légy felnőtt, bújj ki a csigaházadból!

Ne a férjednek akrj megfelelni, egyébként tök mindegy hogy megcsalt e, ha valami nem működik úgyis vége lesz. Szóval itt vagy 40 évesen a levesedben és már kezd kihűlni?

Egyébként ne vedd komolyan amit írtam, inkább azon gondolkodj mennyire rossz neked.;)

11. 0b18315731 (válaszként erre: 1. - Pajabeja)
2011. aug. 29. 15:16
Szia!Rázd meg magad,de ne neki,magadnak akarj bizonyítani!Szerető?Felejtős a pasi nem is kicsit,hiszen nem érdemes rád!Ha úgy veszed fel a telefont,hogy na ő igent fog mondani,akkor feltehetőleg lesz siker élményed is!Ezt a munkát mint marketinges nem is lehet másként!Remélem időközben te is erre jutottál és már kiléptél és elkezdtél dolgozni.Ne mások miatt magad miatt és mint írták ezt a harcot neked kell megvívni,de magadért nem másért.Ideje lenne magadra is gondolni!Szép napot neked!
10. Arianne113 (válaszként erre: 8. - Pajabeja)
2011. aug. 29. 15:16

Nem lehet, hogy a párod fiatalabbnak adta ki magát ..?


Elhiszem neked hogy nem hazudsz, de nemtudom felfogni valóban mit szerethet a párodban..


Én nem mondom ha szereted hogy hagyd el, de ez így nem lesz jó. Totál úgy élsz mintha nyugdíjas lennél, kellene az életedbe már valami, ami felpörget, amiért érdemes lesz élni!

9. Pajabeja (válaszként erre: 6. - 11c89165be)
2011. aug. 29. 15:15

Elhatároztam, hogy fogok járni hastáncolni.

Nem is ezzel van a bajom, hanem azzal, hogy dolgoznom kellene, amiből meg kell élni.

Sajnos egyenlőre nem tudom, mit csinálhatnék, mert jelenleg semmihez nincs kedvem.

8. Pajabeja (válaszként erre: 4. - Arianne113)
2011. aug. 29. 15:13

Nem hazudok, ez tényleg így van. A lány hosszú szerelmes verseket írt neki, megtaláltam. Egy egész verseskötet.

És amikor "vége lett", akkor egy közösségi portálon írt versben búcsúzott el tőle.

Én is mindig azon csodálkozom, hogy lehet egy 20 éves lány szerelmes egy 60 éves férfiba.

Azóta nem szeretem a fiatalokat. Tisztelet a kivételnek.

7. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 5. - 1675f7fe54)
2011. aug. 29. 15:13
de annak a 20 évesnek is..:( pfö..
2011. aug. 29. 15:12

Ne add fel!!!!

Adj magadra, csinálj olyat amit nem szoktál! Pl: fogyókúra,szolárium, vásárlás, kozmetikus, stb....Jobban fogod érezni magad, egy negyvenes nő is NŐ!!! Ha a párodnak nem kellesz, majd kellesz másnak!!!

5. 1675f7fe54 (válaszként erre: 1. - Pajabeja)
2011. aug. 29. 15:12
+az a ffi aki egy 20 évesnek csapja/ta a szelet, annak önmagával is komoly pőroblémák vannak a lelkén belül.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook