Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Napi irányadónk a Hold! fórum

Napi irányadónk a Hold! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
3348. tundek
2011. febr. 4. 05:51
Szia Gyöngyi itt is olyan idő volt tegnap
3347. tundek
2011. febr. 4. 05:51

Jó reggelt Csajok mára is van hold:


4-én, pénteken, a Hold belép a Halak csillagjegybe. Ma érzékeny hangulatban leszünk, gyakran elábrándozunk. A romantika iránti igényünk is megnő. Ha éppen szerelmesek vagyunk, akkor egyáltalán nem tudunk majd a munkánkra figyelni, elkalandoznak a gondolataink.


Egészség: Ma a lábunkra kell jobban vigyáznunk, jobban tesszük, ha kényelmes lábbelit veszünk fel. Jó ötlet a talpmasszázs is, ami egész szervezetünket remekül felfrissítheti. Jót tesznek a frissítő lábfürdők, használjuk az élénkítő citromos, vagy narancsos fürdősót.


Táplálkozás/diéta: Ma kerüljük el a szénhidrátban gazdag ételeket, különösen akkor, ha nem szeretnénk hízni. Ha féltjük az alakunkat, akkor inkább zöldféléket fogyasszunk. Ha ragaszkodunk a pékárukhoz, akkor válasszuk a teljes kiőrlésű, vagy a magos változatot.


Szépség: Ma a lábaink szépségének napja van, de jobb, ha csak a lábkörmök lakkozására, megformálására szorítkozunk. A pedikűrnek, körömbenövések eltávolításának, tyúkszemek irtásának nem ma van a napja, nagyobb a sérülés veszélye.


Munka/Pénzügyek: Ma bizonytalanul kezeljük a pénzt, nem célszerű pénzügyi tranzakciókkal foglalkoznunk. Sokkal figyelmetlenebbek vagyunk, ami szintén nem jó, ha komoly üzletekkel foglalkozunk. Halasszuk el az ilyen természetű ügyeket, - nehogy hibát kövessünk el!


Szerelem: Ma elsősorban romantikára és érzelmekre vágyunk. Sokkal érzékenyebbek leszünk. Vigyázzunk, nehogy megbántsuk, megsértsük kedvesünket. Ha mégis megtörténik a baj, akkor sírás lehet a vége. Kövessünk el mindent, hogy kiengeszteljük egymást!


Tipp a mai napra: Ma a vizes elfoglaltságoknak a napja van, ezért kevesebb mosópor felhasználással érhetünk el a mosásban szebb eredményt. A növényeink hálásak lesznek némi vízért, öntözzük meg őket! Téli viszonylatban kevesebb víz is elegendő!

3346. gyöngyi
2011. febr. 3. 11:48
Iker vagyok, de még nem érzem a kedvező hatást, pocsék szüre idő van!
3345. tundek
2011. febr. 3. 05:47

Jó reggelt Hold mára:


február 3. (csütörtök) Vízöntő


Újhold 3h: 31m: 30s


Elem: levegő


Rajtunk érezhető hatások

Ezeken a napokon kifejezetten könnyen kerülhetünk kiszolgáltatott helyzetbe és sokszor saját lépéseink következményeként. Ugyanakkor szembesülünk ilyenkor a másik oldallal is, mélységesen felháborít minket a másokat ért igazságtalanság.


Tanácsok

Ezek a napok nem tűrik a szürkeséget, nyugodtan öltözködjünk bátrabban, kihívóbban!


Kedvező hatást fejt ki az alábbi jegyekre Kos, Ikrek, Mérleg, Nyilas


Kedvezőtlen hatást fejt ki az alábbi jegyekre

Bika, Oroszlán, Skorpió


Érintett szervek (Műtésük nem ajánlott!) Lábszár, boka, idegrendszer


A könnyen felszívódó tápanyagok zsírok


Ajánlott tevékenység

kenyérsütés, gyakori szellőztetés, lakásátrendezés, frissítő fürdők, baráti látogatások

3344. tundek
2011. febr. 2. 05:41

Jó reggelt Csajok hold mára:


2-án, szerdán, a Hold belép a Vízöntő csillagjegybe. Ma szabadságra vágyunk, az egyéni célok kerülnek előtérbe. Nehezen viseljük, ha főnökünk utasításait kell követnünk, és a csapatmunka sem az erősségünk. Saját elképzeléseink vannak, a saját szabályaink fontosak.


Egészség: Vigyázzunk jobban a lábainkra, különösen akkor, ha visszeres problémákkal is küzdünk. A fájós lábakon segíthet, ha speciális krémet alkalmazunk, ami enyhíti a visszerek problémáját. Enyhülést hozhat a gyógy harisnya is. Kerüljük a magas sarkú cipőt!


Táplálkozás/diéta: Ma tehetünk koleszterin szintünk rendezéséért. Ebben az omega-3 zsírsavak lehetnek segítségünkre. Ilyen található a dióban, ami szerepelhet a menünkben. A tengeri halak fogyasztása egészséges, bár kevesebbet eszünk belőle, mint amennyi ideális lenne.


Szépség: Ma a frissítő fürdők napját éljük, érdemes a citrom, vagy a narancs erejét felhasználnunk, hogy formába lendüljünk. Fokozhatjuk a hatást, ha fürdőszobánkban élénk színű kiegészítőket használunk. Egy narancssárga törölköző látványa energiával tölthet fel!


Munka/Pénzügyek: Ma akkor leszünk eredményesek a munkánkban, ha bizonyos mértékig szabad kezet kapunk. Teli lehetünk ötletekkel, de elmegy a kedvünk a feladatoktól, ha merev szabályok szerint kell dolgoznunk. A lázadó típusúak ma be sem mennek dolgozni.


Szerelem: Ma nem vágyunk a lelki mélységekre, a vad szex csaták nem keltik fel az érdeklődésünket. Valami másra vágyunk, unjuk a megszokott szexet. A legszívesebben valami újat vinnénk a szerelmi életünkbe. Végül is minden megengedett, ami partnerünknek is megfelel.


Tipp a mai napra: A mai nap megfelel arra, hogy a baráti kapcsolatainkat gondozzuk. A fontos barátságok is elveszhetnek, ha nem szánunk rá időt. Ha nincs lehetőség a találkozóra, akkor legalább hívjuk fel a legkedvesebb barátainkat! Ne sajnáljuk erre az időt!

3343. gyöngyi (válaszként erre: 3331. - Béka09)
2011. febr. 1. 08:42
Béka! Utálom azt mondani, hogy ugye én megmondtam....én is utáltam hallani 20 éves koromban, de azért sajnos van benne valami. Még mindig azt mondom:csini vagy és fiatal, előtted az élet és hál'Istennek vannak még pasik, csak meg kell találni!!!Lépj tovább!
3342. gyöngyi
2011. febr. 1. 08:38
Én már most reggel is eléggé kimerültnek érzem magam!
3341. tundek
2011. febr. 1. 05:33

Jó reggelt Lányok


Hold mára:


1-én, kedden, a Hold a Bak csillagjegyben halad. Ma lelkiismeretesen dolgozunk, komolyan vesszük a munkánkat. Pontosan követjük a főnökünk utasításait, nem kérdőjelezzük meg a személyét. Ha túlóráznunk kell, akkor szívesen maradunk benn a munkaidő leteltével is.


Egészség: Ma fáradtabbnak érezzük magunkat, de nem adjuk meg a testünknek és a lelkünknek a pihenést. Estére nagyon kimerülhetünk, hiszen a munkahelyünkön is túlvállalhatjuk magunkat. Legalább egy nyugtató, aromaterápiás fürdőt vegyünk, és bújjunk minél hamarabb ágyba!


Táplálkozás/diéta: A mai napot arra használhatjuk, hogy szervezetünk vitaminkészleteit, ásványi anyag raktárait feltöltsük. Ha több zöldfélét eszünk, az már nagy siker, de elgondolkodhatunk a táplálék kiegészítők használatán is. Időszerű, hogy megerősítsük immunrendszerünket!


Szépség: Ma a körömvágás, kozmetika napja van, sérülésmentesen szabadulhatunk meg a lábunkon lévő bőrkeményedésektől. Levághatjuk, és formára reszelhetjük a lábkörmeinket. A kozmetikai kezelések tekintetében különösen a bőrtisztítás eredményes!


Munka/Pénzügyek: Ma tökéletesen átlátjuk a feladatainkat, nem jellemző ránk, hogy kapkodnánk. Még a kusza helyzetekből is rendszert tudunk csinálni, - képesek vagyunk rá, hogy kibogozzuk a szálakat. Sajnos sokkal több munkát vállalunk, mint amennyi ideális lenne a teherbírásunk szempontjából.


Szerelem: Ma nem szeretnénk lelkizni, a szenvedélyes szexnek sem örülünk annyira. Nem vágyunk másra, csak biztonságra. Akkor tudjuk megmutatni igazi valónkat, ha megbízunk kedvesünkben. Ma elsősorban a kipróbált kapcsolatok működnek.


Tipp a mai napra: Ma a pénzügyek, üzleti ügyek napja van. A pénzhez való viszonyunk pozitívan változhat, megfontoltan kezeljük az anyagiakat. Ez a arra is jó lehet, hogy befektetéseket találjunk, melyek hosszú távon is nagyobb hasznot hoznak.

3340. Dóra. (válaszként erre: 3331. - Béka09)
2011. jan. 31. 08:51
:((((
3339. tundek
2011. jan. 31. 08:09

Hold mára:


január 31. (hétfő) Bak lány


Elem: föld


Rajtunk érezhető hatások

A Bak jegye ugyan visszavesz hangulatunkból, ugyanakkor segíti a munkakezdést, munkavégzést, ilyenkor kevésbé befolyásolnak minket érzéseink, könnyebben koncentrálunk feladatainkra.


Tanácsok

Itt a "nemszeretem" feladatok ideje, mivel nem hangulatunk a meghatározó, könnyebben és gyorsabban oldjuk meg ezeket, mint ezt más napokon tennénk!


Kedvező hatást fejt ki az alábbi jegyekre Bika, Szűz, Skorpió, Halak


Kedvezőtlen hatást fejt ki az alábbi jegyekre

Kos, Rák, Mérleg


Érintett szervek (Műtésük nem ajánlott!) Csontrendszer térd, bőr, fogak


A könnyen felszívódó tápanyagok ásványi sók


Ajánlott tevékenység

bőrtáplálás, szauna, kéz és lábápolás, körömvágás, szőrtelenítés, családi költségvetés megtervezése de nem ajánlott a kozmetikai bőrtisztítás, ha kozmetikushoz megy inkább pakolásokat kérjen!

3338. tundek
2011. jan. 31. 08:08

Jó reggelt Lányok itt vagyok


Béka szerintem a kettő együtt már sok lesz csak az egyiket szedd szerintem


Szöszi milyen volt a csajos este?


Köszi Titánia neked is remélem szép volt a hétvégéd


Csajok csütörtökön telihold péntektől újra nő

3337. szöszipanna (válaszként erre: 3336. - Béka09)
2011. jan. 29. 15:41

Én még a hodit szedem, de már csak 3 szemem van. :( Ezért rendeltem meg a zent. Bár most a hodi is jó, szóval kinek ez kinek az. :)

Gyógyulj!!

3336. Béka09
2011. jan. 29. 11:48

Szia Göngyi!!!

Akkor ezek szerint nagyon szupi volt asíelés..Csatlakozom Tundekhez,hogy ha nyrsz gondolj kicsit ránk.aki nem tud a csapatból síelni azt majd megtanítjuk ;)))

Jó fejek vagyunk nem?? :)))


Kösz csajok a bíztatást..én is szeretném ,ha ez csak egy építő szétmenés lenne és folytatjuk de majd meglátjuk..már jönnek a telefonok azóta ,hogy eljöttem..tudom ,hogy ez egy jó döntés volt és kellet!!!


Én is ,ha meggyógyultam és nem kell az antibiotikumot szedni nyomom a hoodit,mert nem tudom szabad e a kettőt együtt.aztán ha azt mondjátok jó amit szedtek lehet kipróbálom..mankónak!!! :)))


Szép hétvégét! Hideg van,de süt a Nap!!

Pusza és mosolyogjatok!!! :))

3335. Titánia83 (válaszként erre: 3333. - Tundek)
2011. jan. 29. 09:34
Neked is szép napot! :)
2011. jan. 29. 09:28

Sziasztok!

Tundek, köszi, pont ma lesz csajos esténk. :) AMúgy hogy hat a Zen neked? Mert én még mindig a hodit szedem és most nagyon hat, de a jövő hétre már el fogy. Szóval nem tudom mit is szedjek tovább.



Béka: sajnálom, de neked kell tudni mi a jó neked.


gyöngyi: akkor most jól kipihentétek magatok!

3333. tundek
2011. jan. 29. 07:08

Hold mára csajok:


29-én, szombaton, a Hold a Nyilas csillagjegyben halad. Ma a baráti találkozók napja van, nagyobb partyt is rendezhetünk. Kedvet kaphatunk az egzotikus, különleges ízekhez. Nyitottságunk erősíti ínyenc hangulatunkat. Jó beszélgetésekre számíthatunk a barátainkkal.


Egészség: Ma a májunk lehet sokkal érzékenyebb. A májbetegségek jelzik, nem tudunk megbirkózni a szervezetünkbe került mérgekkel. A panaszok életmódbeli kérdéseket is felvetnek. Jelzik, hogy túlságosan zsíros ételeket eszünk, vagy túl sok alkoholos italt fogyasztunk.


Táplálkozás/diéta: Ma a paradicsom, paprika, szénhidrát napja van. Ha vékonyabbak vagyunk, akkor hódolhatunk a közkedvelt pizza iránti szenvedélyünknek. Ha viszont a hízékonyabb alkatúak közé tartozunk, akkor kerüljük ezt az ételt.


Szépség: Ma a csípőnkön található súlyfelesleg, valamint az úszógumi lefaragásának a napja van. Ha edzőterembe megyünk, akkor mindenképpen ezt a tájékot célozzuk meg elsősorban! Ha lelkiismeretesen dolgozunk, akkor megdöbbentően jó eredményt érhetünk el.


Szerelem: Ma regényes elképzeléseink lesznek a szerelemről, nagyvonalú ajándékokkal szeretnénk elkápráztatni kedvesünket. A hűtlenkedésre is kaphatóak vagyunk, az ismeretlen élmények iránti igényünk óriási lesz. Az új szerelmi kaland lehetősége izgalommal tölt el.


Tipp a mai napra: Ma örülünk, ha egy kisebb kirándulást tehetünk a természetbe. Nagyon vonz minket a zöld és a jó levegő. Tegyünk egy kiadós sétát egy erdei ösvényen, és ha úgy érezzük, hogy erőnk teljében vagyunk, akkor egy kocogás is beleférhet a napunkba.


Szép napot nektek

3332. tundek
2011. jan. 29. 07:07

Szia Gyöngyi üdv újra köztünk, jó hogy itt vagy remélem nyersz a lottóval csak akkor légyszi kicsit gondolj rám is


Titánia nagyon szívesen


Béka nagyon sajnállak :-(( azért gondold át mégegyszer olyan szépen indult kár lenne ilyen hamar véget vetni a dolognak

3331. Béka09 (válaszként erre: 3327. - Tundek)
2011. jan. 29. 00:44

...háát ma összepakoltam és haza jöttem..behúztam magam mögött AZT az ajtót is...nem tűrök..tűrtem eleget..elég volt egy rossz mondat..de betalált..nagyon sajnáloml,mert most tényleg azt hittem,hogy végre ez jó és működik és már meg is szerettem ..azt hiszem..szóval fáj ,de csalódott és mérges vagyok leginkább...nem mondom ,hogy ennek a kapcsolatnak most itt vége..de valami megszakadt és így ez már nem lesz ugyanaz... :(((

Így,ilyen gyorsan történnek és változnak a dolgok!!

3330. Titánia83 (válaszként erre: 3328. - Tundek)
2011. jan. 28. 13:48

Szuper!!!!

Kos-Nyilas vagyok! És délután megyünk kirándulni! :D


Köszönöm! <3

3329. gyöngyi
2011. jan. 28. 11:19

Sziasztok!

Megjöttem a síelésból, istenien éreztük magunkat! Holnap veszek egy lottót, hátha visszamehetek....

3328. tundek
2011. jan. 28. 08:42

Hold mára:


január 28 péntek


7h: 55m: 23s Nyilas


Elem: tűz


Rajtunk érezhető hatások

A Nyilas Hold hatására spontánabbak, nyitottabbak leszünk és ez nem csak kommunikációnkban nyilvánul meg, szívesen lépünk a tettek mezejére,szervezünk magunknak programokat.

Ezeken a napokon kifejezetten élvezzük a kisebb utazásokat, kisebb nagyobb túrákat,kirándulásokat!


Kedvező hatást fejt ki az alábbi jegyekre Kos, Oroszlán, Mérleg, Vízöntő


Kedvezőtlen hatást fejt ki az alábbi jegyekre

Ikrek, Szűz, Halak


Érintett szervek (Műtésük nem ajánlott!) Csípő, comb, máj, méregtelenítő szervek


A könnyen felszívódó tápanyagok fehérje


Ajánlott tevékenység

szellőztetés, ablak-, üvegtisztítás, kirándulás, sütés-főzés, sportolás, sífutás, böjt, jogi ügyeink rendezése, útitervek készítése, társasági összejövetelek


Szép napot mindenkinek

3327. tundek
2011. jan. 28. 08:40
Béka ennek nagyon örülök, végre egyenesbe jönnek a dolgaid és már lassan csak egy kis bébi hiányzik
3326. Béka09 (válaszként erre: 3324. - Tundek)
2011. jan. 27. 19:49

Köszi a jókívánságot!!!

Háát bevált eddig..és jah ,szinte együtt lakunk,de ezek ki nem mondott dolgok..

Hetente 1.max kétszer alszom otthon...szóóval..együtt..de nem vagyunk egyszerűek..Ő is Skorpió Mérleg aszcendessel ahogy Én...mondjak még valamit???? ;D

3325. szöszipanna (válaszként erre: 3323. - Béka09)
2011. jan. 27. 14:27
Gyógyulgass!!!
3324. tundek
2011. jan. 27. 13:57

sok sikert Titánia a fogyihoz és grat a fogyásodhoz. mivel ma is skorpió van még így a tegnapi áll fennt még


Szöszi nekem úgy tűnik jó lesz. Bár tény hogy nem bírok enni, azért erőltetem egy kicsit


Béka milyen az új barátod? Bevált? Imádjátok egymást? Talán együtt is laktok?


Jobbulást neked ne légy beteg siess meggyógyulni

3323. Béka09
2011. jan. 27. 13:40

Sajna nem javulok...Nah jó egy kicsit! azért jobb...még nem mentem dolgozni meg sehova ..köhögök és fáj a mellkasom is...de megmaradok..már lázam nincs..azért mi is sexelünk betegség ide vagy oda :D


Kíváncsi vagyok az új cuccra..majd írjátok..én most hoodiázok...most nem de ha meggyógyultam... :)

3322. szöszipanna (válaszként erre: 3319. - Tundek)
2011. jan. 27. 13:39

Nagyon nagy grat neked!

Most én is gondolkodom rajta, mert a hodim elfogy a héten és nekem mindig kell egy kis bogyó, de ezt tudod(tudjátok)! :)


Nekem a hodival -3.2kg/20 nap, de azért ettem is. De én ennek is örülök.


Olvaslak benneteket a másik fórumon, de nem volt még hozzászólni erőm. :)

3321. Titánia83 (válaszként erre: 3318. - Tundek)
2011. jan. 27. 10:28

Azért mára is ideális az összegabalyodás a párunkkal. :D


Ma nincs ellenjavallat műtét terén?

3320. Titánia83 (válaszként erre: 3319. - Tundek)
2011. jan. 27. 10:27

Nálam sajnos nincs pipa :p


Viszont lassan, de biztosan fogyok!!! :D

3319. tundek
2011. jan. 27. 07:55

Tegnapi napból a szex kipipálva csajok


Ja és 4 nap után minusz: 2.7 kiló

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook