Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Napi irányadónk a Hold! fórum

Napi irányadónk a Hold! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
3408. gyöngyi
2011. márc. 28. 17:59
Én is alig bírtam felkelni!
2011. márc. 28. 10:56

Sziasztok!

Én vagyok és olvasok is, naplókat is.

Ezzel az óra állítással ki vagyok, engem ez mindig megvisel, ez a tavaszi előre. Most is alig bírom tartani a szemem. Este korán fekszem, az tuti!

3406. Tündi66
2011. márc. 27. 20:45

Sziasztok!

Örülök,hogy újra vagytok!!!Tünde nagyon örülök Neked!!

Többiek?

A lin semmit sem ért. 1 hétig szedtem. Éberen aludtam,de egy deka sem ment le. Most egy étrendet kaptam és azt tartom be többé-kevésbé.

Leírom a naplómba,ha valakit érdekel ott megtalálja.

Gyertek csajok!!!

3405. tundek
2011. márc. 27. 17:20
Ki merrre jár csajok? Sehol senki hát ez nem szép tőletek
3404. tundek
2011. márc. 25. 06:05

Jó reggelt Lányok hold mára



25-én, pénteken, a Hold a Nyilas csillagjegyben halad. Ma a baráti programok, kiállítások, mozi napja van! Az élvezetes programok felcsigázzák az érdeklődésünket, különösen akkor, ha még egy baráti beszélgetéssel is párosulhatnak.


Egészség:

Ma vigyázzunk jobban a combunk, csípőnk területére. Ha szeretünk sportolni, és éppen edzésre megyünk, akkor végezzünk több bemelegítő gyakorlatot! Így nem húzódnak meg olyan könnyen az izmaink, és nem kell számolnunk a sportsérülés lehetőségével!


Táplálkozás/diéta:

Ma együnk több fehérjét, - jobban hasznosul szervezetünkben. Különösen akkor fontos ez, ha sportolunk, ekkor nagyobb szükségünk van erre a táplálékfajtára. Gondoljunk erre akkor is, ha vékony csontozattal rendelkezünk. Fontos a kalcium pótlás a csontritkulás megelőzésére!


Szépség:

Ma kezeljük a cellulitis problémáját! Akkor leszünk a legsikeresebbek, ha több módszert is alkalmazunk, egyidejűleg. Használjunk speciális géleket, krémeket, amelyek akkor hatnak igazán, ha jó alaposan bemasszírozzuk az érintett bőrfelületbe!


Munka/Pénzügyek:

Ma nagy lelkesedéssel vágunk neki a feladatoknak, de nem vagyunk pontosak, így fejetlen kapkodásba kezdünk. Fontos a mai napon, hogy nyugodtak tudjunk maradni, és legyünk tudatosan türelmesek! Ne vitázzunk a kollégákkal!


Szerelem:

Ma szenvedélyesek vagyunk, nem bánjuk, ha alkalmunk nyílik egy új, izgalmas kalandra. Az új flörtben vágyaink megvalósítását látjuk, melyeket eddig nem mertünk megélni szexuális életünkben. A vége azonban az lesz, hogy bebizonyosodik: érzelmeink szalmaláng életűek voltak.


Tipp a mai napra:

ma érdemes elmennünk egy utazási irodába, és kiválasztanunk a nyaralásunkat. Kedvezményes utat találhatunk, ami kedvünkre való, és ráadásul sokkal olcsóbban tudjuk lefoglalni az utazást. Egyeztessünk időben családtagjainkkal, az úti célt tekintve!

3403. cullinan (válaszként erre: 3400. - Szöszipanna)
2011. márc. 24. 12:27

Huu, erről lemaradtam akkor! csak ma sikerült megnéznem a választ:(

Mikor lesz legközelebb alkalmas időpont, amikor könnyebben megy a diéta?

3402. tundek
2011. márc. 24. 06:28

Hold mára:


március 24. (csütörtök) Nyilas


Elem: tűz


Rajtunk érezhető hatások

végre elszabadulhatnak az érzelmek, könnyebb ilyenkor szebb dolgokban, szebb jövőben hinni és bizony gyakran adunk, kapunk átgondolatlan ígéreteket!


Tanácsok

Könnyű ilyenkor szeretni a világot, elhitetni magunkkal, másokkal akár érzéseket is, de ne keltsünk senkiben hamis ábrándokat!


Kedvező hatást fejt ki az alábbi jegyekre Kos, Oroszlán, Mérleg, Vízöntő


Kedvezőtlen hatást fejt ki az alábbi jegyekre

Ikrek, Szűz, Halak


Érintett szervek (Műtésük nem ajánlott!) Csípő, comb, máj, méregtelenítő szervek


A könnyen felszívódó tápanyagok fehérje


Ajánlott tevékenység

szellőztetés, ablak-, üvegtisztítás, kirándulás, sütés-főzés, sportolás, sífutás, böjt, jogi ügyeink rendezése, útitervek készítése


Nagyon bonyolult nap. A test és a lélek megtisztulását az átváltozás folyamata követi. Ezen a napon felismerhetjük a kozmikus törvényeket, tisztánlátókká válhatunk. Aki az ezt megelőző holdnapok szerint élt, annak a 20. holdnapon tulajdonképpen semmi különösebb teendője nincs. Egyszerűen végezheti a mindennapi ház körüli és a családdal kapcsolatos munkáját.

Ezen a napon ne együnk állati eredetű ételt, ajánlatos böjtöt tartani. Legcélszerűbb otthon, családi körben tartózkodni. A büszkeség, a gőg, a harag és az undor ilyenkor akadályozza a jó irányú átváltozást. Kellő elszántság és energia hiányában ne kezdjünk bele új dolgokba, mert ennek egészen más kimenetele is lehet. Az energetikai módszerekkel végzett gyógyítás eredményében az átváltozás napján nem lehetünk biztosak. Nagyon sok függ ilyenkor a gyógyító személytől, illetve önmagunktól, ezért inkább ne kockáztassunk.

A 20. holdnapon született emberek között sokan vannak, akik felismerték életük lényegét és képesek mindent megtenni a mások javát szolgáló célok érdekében. Ők jól ismerik a kozmikus törvényeket, tisztában vannak küldetésükkel, és képesek türelmesen várni ,amíg a nagy cselekedet ideje elérkezik.

3401. tundek
2011. márc. 24. 06:19

Sziasztok drágáim megjöttem itt vagyok újra én is. A suli kicsit hosszabb lett mint két hét, levizsgáztam sikeresen, de agyilag rendesen leszívott ez az iskola időszak. Aztán a fiamnak volt egy kissebb motorbalesete. Hála jól van de nem kívánom senkinek azt a pár napot amin átmentem szombaton engedték haza most még itthon van pihizni és hétfőtől megy suliba. Most az egyik kolléganőm szabin van és nagyon sok a meló, de jövök és benézek most már hozzátok mindennap


Szép napot nektek

3400. szöszipanna (válaszként erre: 3399. - Cullinan)
2011. márc. 20. 20:25
Tegnap volt teli hold, szóval mától jó a fogyi, mert a hold is fogy. Ilyenkor könnyebb!!
3399. cullinan
2011. márc. 20. 16:38
Lányok, mondjátok már meg, mikor érdemes elkezdeni a diétát, léböjtöt, melyik nap, mert én már ezen nem tudok eligazodni, most fogy, vagy hizik a hold, és mikor???:)
3398. gyöngyi
2011. márc. 20. 16:32
Már fogy a hold..holnap méretzkedem!
2011. márc. 16. 20:05

19én lesz telihold!! Én már nagyon várom!!


Tündi, ne add fel. Fog az hatni, hiszen eddig is hatott!

3396. gyöngyi
2011. márc. 16. 18:38
Már jövő hét van:::Mikor fogy a hold?
3395. Tündi66
2011. márc. 15. 08:21

Sziasztok!

Van itt még valaki?

2 napja újrakezdtem a lint,mert találtam 1 dobozzal. Semmi hatását nem érzek,pedig 15-ös.

Lehet a fejemben nincs eldöntve még most sem.

Bár,ahogyan most átgondolom,éberen alszom. Lehet mégis használ.

Tegnap a zumba nagyon jó volt.

Le kell fogynom újra. Nevetséges,hogy 5 kilóval harcolok,mikor24 ment le.

2011. márc. 11. 14:00
Jövő héten lesz telihold!! :D Szóval itt a jó idő, a hold is segít!!! :) Teljesen jó ez!
3393. gyöngyi
2011. márc. 10. 16:47
Ahogy tegnap felnéztem az égre, szerintem most nől.
2011. márc. 10. 08:56
Hogy is áll a hold mostanság?? Lassan teli holdnak kellene lennie nem?
2011. márc. 9. 08:44

Sziasztok!

Felnézek én is, de látom mindenki eltűnt! Most én is stagnálok de nagyon! :( Este eldurrantam és este még lépcsőztem is!

3390. gyöngyi
2011. márc. 8. 10:05
Én itt vagyok! Most milyen a holdállás? Nekem nehezebben megy a fogyi. Többször is bűnöztem!
3389. Tündi66
2011. márc. 5. 18:20
Merre jártok? Úgy hiányoztok!!!
3388. gyöngyi
2011. márc. 4. 13:10
Én kaptam egy szteroidos injekciót és egy hét alatt elmúlt a fájdalom, viszont annyit zabáltam, hogy kb. 5 kilót híztam egy hónap alatt.
3387. Tündi66
2011. márc. 3. 17:18

Pár napja próbálom nem bevenni gyógyszert. Ha nem erőltetem a kezemet,akkor csak gyengén fáj. Vagy nem tudom min múlik ez. Nem akarok visszahízni!!!Mindjárt itt a nyár! Úgy híztam ettől a szartól,hogy már vettem terhes tesztet. Spirálom van,de az ördög nem alszik. Igaz csak Gyuszival voltam,annó,de tőle pláne nem kéne baba. Meg most már senkitől sem. Öreg vagyok ahhoz és van elég gyerekem,úgy gondolom. Megérek vesződni velük!Sokszor fogalmam sincs mi a jó megoldás.

Szandit féltem nagyon. Aki korpa közé keveredik...

3386. gyöngyi
2011. febr. 28. 13:18
Vigyázz az tulajdonképpen vitamin-koncentrátum, nekem nagyon megdobta az étvágyamat!
3385. Tündi66 (válaszként erre: 3384. - Szöszipanna)
2011. febr. 28. 08:10
Milgamma n kapszulát írtak. Összeszorítja valami az ideget a csuklómban. Ez idegi fájdalom. Áprilisban megyek elektromos vizsgálatra. Akkor derül ki,hogy az -e tényleg. Carpalis alagút szindrma a gyanu. A neten utánnanéztem. Sok minden okozhatja.
3384. szöszipanna (válaszként erre: 3383. - Tündi66)
2011. febr. 27. 21:33
Nekem a gerincsérv miatt kapok ilyen tb-s kezeléseket már nagyon rég. De bárkinek felírják, igaz fizetni kell érte, pl. a masszázsért, de a 20 perc 250ft asszem. Az ultrahang nagyon jót tett nekem. Ha nagyon gáz a kezed, akkor próbáld meg a Volt.ren SR kapszulát feliratni a házi orvossal. Csodákat tesz.
3383. Tündi66
2011. febr. 27. 13:25

Ma farsangi játszóház lesz. Julcsi táncol a kicsiknek hipp-hoppot. Holnaptól újra szeretnék fogyózni,ha összejön.

Fáj a kezem sokat. Nem szabadna erőltetni,de hát mit lehet csinálni? Használni kell a kezemet. :(

2011. febr. 27. 11:21
Éppen a nagy hóban dolgoztam, hát nem volt semmi. Mire ellapátoltam kezdtem is előről. Vagy 15 cm volt és 24 óán át esett és esett és esett. Párom ezért el is mentünk estére szaunázni... :D
3381. gyöngyi
2011. febr. 24. 13:43
Én is fázom! Többet dolgozom itthon(tanítok) így kevesebb az időm a gép elé ülni.
3380. Tündi66
2011. febr. 23. 21:33

Hova tüntetek??

Rettenet hideg van!

3379. Tündi66
2011. febr. 18. 15:41

Jó lesz,ha már fogy a hold! Eszek és eszek! És növök,mint a hold.


Nem tudom minden kutya szeret-e sáros lenni,vagy a miénk egy különleges mocsári golden. Úgy néz ki,hogy az már fogalom! A feje tetejét is összekoszolja. Lenne végre szép száraz tavasz!!

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook