Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Napi irányadónk a Hold! fórum

Napi irányadónk a Hold! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
3378. tundek
2011. febr. 18. 06:01

Igen Szöszi ma telihold lesz


Hold mára:


február 18. (péntek) Oroszlán


Telihold 9h: 36m: 28s


Elem: tűz


Rajtunk érezhető hatások

Nehezítő fényszöggel érkezik most az Oroszlán Hold, emiatt bizony sokkal sértődékenyebbek leszünk és bizony kénytelenek leszünk szembesülni féltékenységi kirohanásokkal is.


Tanácsok

Ne érzelmi, hanem értelmi megnyivánulásokkal próbáljuk felhívni a figyelmet magunkra, a hiszti ugyan látványos, de hosszabb távon csöppet sem hatékony módszer!


Kedvező hatást fejt ki az alábbi jegyekre

Kos, Ikrek, Mérleg, Nyilas


Kedvezőtlen hatást fejt ki az alábbi jegyekre

Bika Skorpió, Vízöntő


Érintett szervek (Műtésük nem ajánlott!) Szív, gerinc


A könnyen felszívódó tápanyagok fehérje


Ajánlott tevékenység

ablak-, üvegtisztítás, haj, és körömvágás, hajfestés, sütés, hát-, gerincmasszázs, családi ügyek megbeszélése


10h: 39m: 34s a hold belép a Szűz jegyébe


Elem: föld


Rajtunk érezhető hatások

A Szűz Hold most a telihold idején köszönt ránk ezért kicsit visszafogottabbak leszünk, ugyanakkor most kénytelenek leszünk szembesülni azzal, hogy az értelem, bármilyen megalapozott is, nem mindig tudja felülírni érzelmeinket.


Tanácsok

Ne bonyolódjunk hosszan bele az értelem és érzelem választása közötti dilemmába, kívételesen hagyatkozzunk megérzéseinkre, merjük elengedni magunkat mindenféle ravcionális kontroll nélkül!


Kedvező hatást fejt ki az alábbi jegyekre Bika, Rák, Skorpió, Bak


Kedvezőtlen hatást fejt ki az alábbi jegyekre

Ikrek, Nyilas, Halak


Érintett szervek (Műtésük nem ajánlott!) Vékonybél, idegrendszer, has


A könnyen felszívódó tápanyagok ásványi sók


Ajánlott tevékenység

vasalás, varrás, egyéb javítások,mindenfajta tervezés, utazási tervek, gyógyfürdők, dauerolás, hajfestés, adóbevallások elkészítése, hivatalos ügyek elintézése

3377. szöszipanna (válaszként erre: 3376. - Tundek)
2011. febr. 17. 11:39
:) Akkor holnap telihold? Ajaj! De legalább utána már fogy a drága! :)
3376. tundek
2011. febr. 17. 06:27

Jó reggelt CSajok hold mára:


február 17. (csütörtök) Oroszlán


Elem: tűz


Rajtunk érezhető hatások

Nehezítő fényszöggel érkezik most az Oroszlán Hold, emiatt bizony sokkal sértődékenyebbek leszünk és bizony kénytelenek leszünk szembesülni féltékenységi kirohanásokkal is.


Tanácsok

Ne érzelmi, hanem értelmi megnyivánulásokkal próbáljuk felhívni a figyelmet magunkra, a hiszti ugyan látványos, de hosszabb távon csöppet sem hatékony módszer!


Kedvező hatást fejt ki az alábbi jegyekre Kos, Ikrek, Mérleg, Nyilas


Kedvezőtlen hatást fejt ki az alábbi jegyekre

Bika Skorpió, Vízöntő


Érintett szervek (Műtésük nem ajánlott!) Szív, gerinc


A könnyen felszívódó tápanyagok fehérje


Ajánlott tevékenység

ablak-, üvegtisztítás, haj, és körömvágás, hajfestés, sütés, hát-, gerincmasszázs, családi ügyek megbeszélése


Szombattól fogy a hold

3375. Tündi66
2011. febr. 15. 22:43

Remélem hamar!!!

Ma esett minimális hó. Már a kutyának sem kell.

Pedig én szeretem!

3374. gyöngyi
2011. febr. 15. 11:12
Mikor jön már a tavasz végre!!!?
3373. tundek
2011. febr. 15. 06:30

Jó reggelt Csajok hold mára:


február 15. (kedd) Rák


Elem: víz


Rajtunk érezhető hatások

Impulzívabbak vagyunk és jobban bízunk megérzéseinkben mint általában, ugyanakkor szinte keressük azt is, hogy kinek van szüksége ránk, kinek nyújthatunk segítő kezet!


Tanácsok

Próbáljunk felülemelkedni hangulatváltozásainkon és ha lehet ebből minél kevesebbet terheljünk rá közvetlen környzetünkre családunkra!


Kedvező hatást fejt ki az alábbi jegyekre Bika, Szűz, Skorpió, Halak


Kedvezőtlen hatást fejt ki az alábbi jegyekre

Kos, Mérleg, Bak


Érintett szervek (Műtésük nem ajánlott!) Mell, gyomor, petefészek, méh


A könnyen felszívódó tápanyagok szénhidrátok


Ajánlott tevékenység

főzés, öntözés, családi programok, családi fotók kiválogatása, helyrerakása, lakásdíszítés, mellápolás de nem ajánlott a hajvágás, hajmosás

3372. tundek
2011. febr. 14. 05:47

Jó reggelt Csajok hold mára


február 14. (hétfő) Ikrek


Elem: levegő


Rajtunk érezhető hatások

Ilyenkor ha tehetnénk plussz érzékszerveket növesztenénk magunkra, hogy még több dolgot figyelemmel tudjunk kísérni, hiszen sokkal több minden ragadja meg a figyelmünket, mint amire ilyenkor képesek vagyunk figyelni vagy foglalkozni vele.


Tanácsok

Ezeken a napokon, ha tehetjük minden fontos kérést, megbízást vagy feladatot írásban kérjünk, adjunk, ellenkező esetben számos félreértés és plussz munka lehet az eredmény!


Kedvező hatást fejt ki az alábbi jegyekre Kos, Oroszlán, Mérleg, Vízöntő


Kedvezőtlen hatást fejt ki az alábbi jegyekre

Szűz, Nyilas, Halak


Érintett szervek (Műtésük nem ajánlott!) Karok, kezek, légzőszervek, idegrendszer, beszédszervek


A könnyen felszívódó tápanyagok zsírok


Ajánlott tevékenység

ablak-, üvegtisztítás, szellőztetés, barátok látogatása, tanulás, vizsgázás, olvasás, kézápolás, kéz- és vállmasszázs

3371. szöszipanna (válaszként erre: 3370. - Tündi66)
2011. febr. 13. 15:15
Ne is mond. Mikor a városba megyek, akkor vagy lid, vagy tes megyek, mert ahogy mondod, vidéki isváros, falu nagyon drága, főleg ha ilyen boltok nincsenek. Sajnos ezres tétellel vásárolok drágábban, ezért inkább cipekedem a buszon, ha nincs autó.
3370. Tündi66 (válaszként erre: 3369. - Szöszipanna)
2011. febr. 13. 13:01

Azt vettem amire azt írták,8 hatóanyag.

Főleg élelmet vásárolunk,mert olcsóbb elmenni a lidlbe,mint itthon megvenni mindent. Minél távolabb lakik valaki a nagy tescóktól annál drágábban tud vásárolni.

Meg megnézzük a tél végi leárazást.

Cipőt kéne találnom,amit szoknyához felvehetek,mert lesz törzsgárda ünnepség,és szoknyát tervezek. Nagyon ritka dolog ez. Ballagáson voltam szoknyában és azt nem tudom,hogy előtte mikor.

Na ez a cipő dolog kemény lesz. Sokkal jobb,mikor csizmát lehet felvenni. Mármint,ha szoknyát gondolok.

Na,belebonyolódtam!

2011. febr. 13. 12:28

Tündi66 már meg is találtam. De két fajta van. Melyiket szeded te? Azt hittem nagyon drága - mint minden :) - de nagyon kellemesen csalódtam. Beraktam a naplómba, akit érdekel.

Köszi: Tündi!

3368. szöszipanna (válaszként erre: 3367. - Tündi66)
2011. febr. 13. 12:13

Szió!

És mennyibe kerülnek ezek a bogyók? Illetve mennyi időre elég ha előírásnak megfelelően szeded.

Gondolom zsírt akartál írni és nem nyírt?! :)

Azért is érdekel, mert én nem szedhetek komplex vitamint, sajnos, a b vitamin és vas duótol vagyok éhes mint a dög. Így külön kell nekem. De ezek szerint ez is ilyen.


Shoppongolás? De jó neked. Én kifizettem a tovább tanulásom, és a nyelvvizsga díjamra is elraktam, szóval most semmi pénzem. De hát ma kinek könnyű, de vásárolni viszont kell. Igaz már kezdek rájönni, hogy hogy kell okosan. :D


Lassan fogyó hold lesz tundek ugye?


Valaki használ itt köztetek fűzőnadrágot? Anyumnak kell a sérve miatt, meg a műtött pocakjára mondták hogy nagyon jó, igaz 6 év után tudtam meg ezt egy ismerőstől. Vettem is neki pénteken de 4E körül vannak. Tényleg nagyon jó, főleg annak akinek kötényhasa van, vagy mint anyumnak műtőtt és így csálé a formája. Ha értitek. Vannak tippek, árak, lelőhelyetek?

3367. Tündi66
2011. febr. 13. 09:54

Sziasztok!

A gyógyszertárban van egy új termékcsaládFőleg vitaminok szemre,csontra,immunra..Supervell.Ebből megvettem a 8 hatóanyagos nyírégető bogyót. Ma vettem be a 4-et. kettőt kellene egy nap,de most csak egyet próbálok. Kicsit zizi vagyok meg többet iszok.

Az alvást nemtudom,mert amit a kezemre szedek fájdalomcsillapítót attól nagyon jól alszok.

Délután megyek Julival soppingolni.

Megfőztem a teát ananász befőtt meg nincs itthon. Be kell vásárolnom.

Jó pihenést.

ÍRJATOK CSAJOK!!!!!

3366. tundek
2011. febr. 11. 05:36

Igen én is így emlékszem rá


Hold mára CSajok:


11-én, pénteken, a Hold a Bika csillagjegyben halad. Ma örülünk, ha egy kellemes találkozót ejthetünk meg barátainkkal. Ne menjünk zajos helyre, inkább egy diszkrét, csendes kávézó lesz kedvünkre. Élünk, halunk a finom ételekért, - foglaljunk asztalt egy igazán jó étteremben.


Egészség: A mai nap egészségügyi problémája a fogak érzékenysége lehet. A fogfájás, rosszindulatú gócok sok más problémának lehetnek előidézői a szervezetben. Gyulladásos folyamatok, hajhullás alakulhatnak ki következményképpen.


Táplálkozás/diéta: Remek menü lehet mára a zellerkrémleves, ami tele van hasznos ásványi anyagokkal. Ugyanígy javunkra válhat, ha retket, vagy répát fogyasztunk. Ma érdemes kicsit több fokhagymát használnunk ételeink ízesítéséhez, hiszen ez a növény rendkívüli gyógyító energiákkal rendelkezik.


Szépség: Ma bőrünk állapotával érdemes törődnünk. Ha meglátogatjuk kozmetikusunkat, akkor kérjünk tőle személyre szabott tanácsokat. Kiderülhet, hogy miként ápolhatnánk eredményesebben a bőrünket. Egy frissítő pakolás azonban mindenképpen ránk fér a mai napon.


Munka/Pénzügyek: Lelassul a munkatempónk, ami egyrészt bosszantó, - hiszen kevesebb feladattal tudunk elkészülni, másrészt viszont alaposabbá válhatunk. Vegyük elő azokat a teendőket, amelyekhez amúgy is több türelemre van szükség. Ezekben sikeresek lehetünk.


Szerelem: Érzéki hangulatban leszünk, ezért igényünk lehet az összebújásra, testi közelségre. Teremtsük meg a meghitt körülményeket, az alkalmat a gyengédségre. Fontos, hogy a mai napon ne kapkodjuk el a szexet, adjunk időt magunknak és partnerünknek a ráhangolódásra.


Tipp a mai napra: Ha észrevesszük, hogy kedvenc növényünk rossz állapotban van, akkor ma adjunk neki tápoldatot. Az eredmény hamarosan jelentkezik majd, a növény egészen újjászülethet. Ma a kertbe is kimehetünk munkálkodni!

3365. Monee1986 (válaszként erre: 3363. - Tundek)
2011. febr. 10. 08:37

Igen, ő is, meg szerintem elég sokan megcsináltuk. Nekem úgy rémlett te is :)

Olyasmi rémlik, hogy ezt a "receptet" pénzért lehetett volna megkapni valahol a neten vagy ilyesmi, de utána valaki aki már így kapta meg megosztotta a fórumban.

Ha más nem legalább vitaminban meg rostban gazdag a gyümik miatt :)

3364. tundek
2011. febr. 10. 05:49

Csajok hold mára:


február 10. (csütörtök) Bika


Elem: föld


Rajtunk érezhető hatások

Az előző napok gyors megoldásai helyett most inkább választjuk kényelmes, kivárós formulát, keressük a minél kevesebb erő, energia és anyagi ráfordítást igénylő megoldásokat és bizony ezek javára még az igényszintünket, elvárásainkat is hajlandóak vagyunk lejjebb adni.


Tanácsok

Nyugodtan adjuk át magunkat ezeken a napokon az élvezeteknek, egy finom vacsora, egy izgalmas éjszaka ilyenkor felfokozott élményt nyújt!


Kedvező hatást fejt ki az alábbi jegyekre Rák, Szűz, Bak, Halak


Kedvezőtlen hatást fejt ki az alábbi jegyekre

Oroszlán, Skorpió, Vízöntő


Érintett szervek (Műtésük nem ajánlott) Nyak,

torok, pajzsmirigy, mandulák, nyelőcső


A könnyen felszívódó tápanyagok ásványi sók


Ajánlott tevékenység

bőrtáplálás, bevásárlás, főzés, fogápolás, pénzügyi dolgok megtervezése, elintézése

3363. tundek
2011. febr. 10. 05:47

Sziasztok drágáim


Jó hogy végre nem csak én írok


Üdv Zsanett. Mi nem vagyunk bele őrülve, csak amit akarunk szemezgetünk belőle. Főként a fogyó holdért vagyumk oda fogyi szempontból.


Móni ez az a lötyi amit anno a redes fórumon a Dundi mami iszogatot?


Tündi neked tuti sikerülni fog

3362. Monee1986 (válaszként erre: 3361. - Tündi66)
2011. febr. 9. 22:42

Én sem csavarom, hanem botmixerrel csinálom.

Hát nem tudom...ezekbe kapaszkodok én is, mindent bevetni, csak nekem a red után minden szépen visszajött így ott vagyok ahol a part szakad...

és az a baj, hogy ennél már nem nagyon lehet kevesebbet enni, nem tudom miért nem mozdul, pedig nem az utolsó kg-k ezek még.

Szerintem Neked simán meglesz a célod! Kitartást!

3361. Tündi66 (válaszként erre: 3360. - Monee1986)
2011. febr. 9. 15:55

Én is ma újra megcsináltam. Én szeretem a kesernyés ízét. Igazából minden íze van. Így,hogy csak meghámozom a citromot és a grapefruitot sokkal rostosabb és talán keserűbb,de nem kell annyit vacakolni vele. Emlékszem mennyit hártyáztam le,meg facsartam a citromot.

Ma vettem valami karcsúsító teát. Most ázik.

Most mindent meg kell próbálnom,mint egy éve. Nyárra 60 alá szeretnék menni.Remélem sikerül.

3360. Monee1986 (válaszként erre: 3352. - Tündi66)
2011. febr. 9. 15:27

Beszereztem ma a hozzávalókat...nem egy pénztárcakímélő lötyi ez, bár ezt már pár éve is megállapítottuk róla :)

Csak a teák a ross...ba pontosa 2266Ft voltak, pedig zöld teát nem is vettem mert volt itthon. A gyümölcs meg ananászléért 1600-at fizettem.

Bár 2 grapefruitot vettem meg a citrom 6db volt egy tálcán, meg 2 konzervet, hogy ne kelljen külün rohangálni. Szóval így 2 adagra elég a nyer hozzávaló.

Meg is csináltam és egy nagy bögrével már le is húztam, kicsit keserű lett, de nem rossz, ilyenre emlékeztem :)

3359. zsanette
2011. febr. 9. 11:35
Érdekes topikra leltem úgy látom. :) Édesanyám foglalkozik rengeteget a hold életünkre gyakorolt hatásaival. Már eljutott odáig, hogy még a hajmosását is a hold állásának megfelelően ütemezi be. Egyes napokon kezelhetetlenebb a haj, amikor a hold kedvezőtlenül áll. Csak egy egyszerű példa volt, de szerintem kicsit már túlzásba viszi a dolgot... :)
2011. febr. 9. 11:31

Sziasztok!

Hát a takarítás akkor nekem meg is volt, mert már nem bírtam nézni a port. Szellőztetés pedig most is megy, mert olyan szépen süt a nap. Kicsit a lelkivilágomnak is jót tesz!

A fogyi megy, bár nekem még mindig a régi hodival. :)

3357. gyöngyi
2011. febr. 9. 09:27

Sziasztok!

Járok megint a héten fürdőbe kezelésre, ezért jövök ritkábban.Megy a fogyi is végre már a mérleg 80 alá ment!

3356. Tündi66
2011. febr. 9. 08:08

Sziasztok!

Most főleg a sz.Slim után olvasgatok. Valamit be akarok szerezni. Talán az jó lesz.

3355. tundek
2011. febr. 9. 05:49

Merre vagytok?


Hold mára:


február 9. (szerda) Kos


Elem: tűz


Rajtunk érezhető hatások

Nehezebben alszunk el, könnyebben pörgünk fel a Kos Hold időszaka alatt. Ilyenkor kedvező sugárzások mellett szinte fáradhatalannak érezzük magunkat, nehezítő sugárzások viszont belső feszültséget, robbanékonyságot, ingerlékenységet okoznak!


Tanácsok

Minden olyan tevékenységet célszerű most elvégezni, ami komolyabb intenzitású, ugyanakkor nem túl nagy erőkifejtést igényel tőlünk, meglátjuk mennyivel hatékonyabb a munka!


Kedvező hatást fejt ki az alábbi jegyekre Ikrek, Oroszlán, Nyilas, Vízöntő


Kedvezőtlen hatást fejt ki az alábbi jegyekre

Rák, Mérleg, Bak


Érintett szervek (Műtésük nem ajánlott) Fej, izomzat


A könnyen felszívódó tápanyagok fehérje


Ajánlott tevékenység

Üveg, ablaktisztítás, szellőztetés, arcmasszázs, kozmetikai arctápláló, de semmiképpen sem arctisztító kezelések, nem ajánlott a fogászati kezelés!

3354. tundek
2011. febr. 8. 06:35

Jó hogy jötetek Csajok én is élveztem a jó időt remélem hamarosan itt lesz végre a tavasz


Hold mára:


8-án, kedden, a Hold a Kos csillagjegyben halad. Ma energikusak leszünk, nagy lelkesedéssel vágunk neki a hétnek. Azt gondoljuk, hogy csakis nekünk lehet igazunk, így könnyen keveredünk vitába a munkatársakkal. Türelmetlenebbek lehetünk a közlekedés során is.


Egészség: Ma a fejünk érzékenyebb. Aki hajlamosabb a fejfájásra, most ismét szembekerülhet a kellemetlen tünettel. A fogaink is érzékenyebbek lesznek, - ha tudjuk, hogy érzékenyek a hideg ételekre, italokra, akkor ma ne fogyasszunk jeges édességeket.


Táplálkozás/diéta: Ma nehezebb ételeket is fogyaszthatunk, hiszen gyomrunk és emésztőrendszerünk könnyebben dolgozza fel a táplálékot. Anyagcserénk is felgyorsulhat, - ennek azok örülhetnek a legjobban, akiknek általában lassú az emésztésük.


Szépség: Ma a fogak szépségének a napja van. Ha gondolkodunk a fogfehérítő kezelésen, akkor ma kell megtennünk az első lépéseket. Otthoni használatra is vehetünk fehérítő készüléket, bár a szakember által alkalmazott eljárás a legjobb. Érdeklődjünk fogorvosunknál!


Munka/Pénzügyek: Ma gyorsan döntünk, lendületesek vagyunk, és minden a lehető legkevesebb időráfordítással szeretnénk megoldani. Megtörténhet, hogy fontos ügyekben is elkapkodott következtetéseket vonunk le. A lényeges döntésekkel még várjunk!


Szerelem: Ma szeretünk flörtölni, hódítani és a szex is szenvedélyesebb, mint máskor. Ám a válságban lévő kapcsolatokat viták színezik át. Megtörténhet, hogy szexuális étvágyunkat pont a veszekedések keltik fel. Egyesek még a szexben is uralkodni akarnak párjukon!


Tipp a mai napra: A legjobb, ha a mai napot mozgásra használjuk fel! Szervezetünk amúgy is gyorsabban égeti a kalóriákat, ráadásul nagy örömet okoz a sport. Eredményesebbek lehetünk az alakformálásban. Itt az ideje, hogy elkötelezzük magunkat a mozgás mellett!

3353. Monee1986
2011. febr. 7. 14:34

Teafilterek: szűztea, ginseng, zöldtea, citromfű, borsmenta

Gyümölcsök: grapefruit, citrom, ananászkarika(konzerves is jó)

Egyéb hozzávalók: méz, ananász lé(rostos üdítő)


Elkészítés:

Fél liter vizet felforralsz és a tea filterekből egyet-egyet beleraksz a vízbe majd 20 percig állni hagyod. Egy nagyobb edénybe belerakod a meghámozott és apró rostokra szedett 1 db grapefruitot és ananászkarikát, a kifacsart citrom levét, 1 kanál mézet, fél liter ananászlét és összekevered. Miután kihűlt a tea hozzáöntöd a gyümölcs rosthoz, és keverés után palackozod. Hűtőben tartandó.

Én naponta fél litert iszok meg. Az íze kellemes, kesernyésen édes és pikáns. Általában 3 nap alatt veszed észre a változást. Próbáld ki! Nem veszítesz vele semmit csak pár kg-ot, ami amúgy is fölösleges.



Most, hogy említetted a héten lehet én is beszerzem a hozzávalókat és csinálok :)

3352. Tündi66
2011. febr. 7. 10:56

Sziasztok!

Gyönyörű idő van!!!

Azt hiszem jobban vagyok.

Ma főztem magamnak teát. Azt a "százfűléfőzetet",amit régen ittunk. Grapefruitot és a citromot meghámoztam és belevagdostam a turmixba.Nem facsartam. Egy ananászkonzerv. Méz. Teák. Citromfű,ginseng,borsmenta,zöldtea.Szűztea nem volt itthon. Valaki emlékszik mi kellett még bele?

Tudom,hogy jól lehett tőle wc-re menni. Tele van rosttal. És vitaminnal és talán lugosít is.A citrom mindenképp.

Remélem este mehetek zumbára. Múlt hét kimaradt a válás miatt. Már nagyon hiányzik.

3351. tundek
2011. febr. 7. 05:59

Jó reggelt CSajok hold mára is:


Sajnálom Szöszi


Én is élveztem Gyöngyi


február 7. (hétfő) Kos


Elem: tűz


Rajtunk érezhető hatások

Nehezebben alszunk el, könnyebben pörgünk fel a Kos Hold időszaka alatt. Ilyenkor kedvező sugárzások mellett szinte fáradhatalannak érezzük magunkat, nehezítő sugárzások viszont belső feszültséget, robbanékonyságot, ingerlékenységet okoznak!


Tanácsok

Minden olyan tevékenységet célszerű most elvégezni, ami komolyabb intenzitású, ugyanakkor nem túl nagy erőkifejtést igényel tőlünk, meglátjuk mennyivel hatékonyabb a munka!


Kedvező hatást fejt ki az alábbi jegyekre Ikrek, Oroszlán, Nyilas, Vízöntő


Kedvezőtlen hatást fejt ki az alábbi jegyekre

Rák, Mérleg, Bak


Érintett szervek (Műtésük nem ajánlott) Fej,

izomzat


A könnyen felszívódó tápanyagok fehérje


Ajánlott tevékenység

Üveg, ablaktisztítás, szellőztetés, arcmasszázs, kozmetikai arctápláló, de semmiképpen sem arctisztító kezelések, nem ajánlott a fogászati kezelés!

2011. febr. 6. 17:04
Hát én csak most olvastam a péntekit és sajna a szerelem része bejött. Volt sírás is, és megbántás is... Ez az élet!
3349. gyöngyi
2011. febr. 5. 13:30
Na a mai napsützésnek már jobban örülök! Isteni az idő!
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook