Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Napi irányadónk a Hold! fórum

Napi irányadónk a Hold! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
3258. Tündi66
2011. jan. 8. 19:17

Tegnap volt a kisfiam 9 éves. Ma volt a buli. 5 fiú jött el. A pizzásnál nem volt villany. Még jó,hogy volt itthon hot doghoz való. Felforgatták a házat,de túléltem.

Ma nem fogyóztam. Tortáztam.

3257. gyöngyi
2011. jan. 8. 17:51
Béka!Mész síelni idén? Én a jövő héten megyek! Már elkezdtem pakolni!)))
3256. tundek
2011. jan. 7. 09:56
Növő hold van Szöszi majd 20-tól fogy a hold
2011. jan. 7. 09:35

Sziasztok!

Tündi: Hát én meg fogyni szeretnék a ciciből, mert itt vidéken nagyon nem lehet xs-esen kívül más rendes árú ruhát kapni. :(

Béka: én is ezt mondom, hogy szeret így is, de valahogy bennem van, hogy azért jobb lenne, ha nem én lennék a 20kg!! val több. :( Ha csak 10 lenne, akkor már jobb lenne! :) Pedig én hizlalom, de nem járok sikerrel.

tundek: hogy áll a hold most? Elvesztettem a fonalat!

3254. tundek
2011. jan. 7. 07:37

Hold mára:


január 7. (péntek) Vízöntő


Elem: levegő


Rajtunk érezhető hatások

Könnyebben lázadunk, ha úgy érezzük velünkk vagy a környezetünkben élők közül valakit igazságtalanság ér és nehezebben viseljük kötelezettségeinket, jobban szeretünk saját elhatározásunkból tenni dolgokat, mint mások elvárásainak megfelelni.


Tanácsok

Ötletekben merészebbek, bátrabbak vagyunk, mint máskor, ne féljünk felvállalni mások számára őröltnek tűnő gondolatainkat, terveinket, hiszen így születik minden isteni szikra!


Kedvező hatást fejt ki az alábbi jegyekre Kos, Ikrek, Mérleg, Nyilas


Kedvezőtlen hatást fejt ki az alábbi jegyekre

Bika, Oroszlán, Skorpió


Érintett szervek (Műtésük nem ajánlott!) Lábszár, boka, idegrendszer


A könnyen felszívódó tápanyagok zsírok


Ajánlott tevékenység

kenyérsütés, gyakori szellőztetés, lakásátrendezés, frissítő fürdők, baráti látogatások

3253. tundek
2011. jan. 6. 18:50

Szia Béka jó hogy itt vagy végre gyere kérlek mindennap írj pár szót nekünk. Vigyázz magadra és neked is jó fogyit kívánok.


A pasidnak tuti jó vagy így ha beléd szeretett


Tündi nekem oda is jött de onnan is fog sok lemenni ha sikerül lefogynom újra, de most nem adom fel és ha bejön a jóidő még futni is megyek

3252. Béka09
2011. jan. 6. 12:55

BÚÉK!!!

..mindenkinek!!!


Szépen elkezdtétek és haladtok a fogyival..Én is neki futok a napokban ,mert elszaladtak a kilóim nagyon csúful és ez nem jó..Szeretnék a jóidőre én is mutatni valahogyan a rövid nacikban,,stb..meg megérdemli az új pasi is hogy jól mutassak mellette,bár neki állítólag így is jó vagyok..amit azért nemhiszek..de mindegy.. :)))


Sok sok pusza nektek!!!

3251. Tündi66
2011. jan. 6. 10:36

Sziasztok!

Az utolsó pár kilóval sokat kínlódtam. Vagyis hosszú ideig. És milyen jó lenne,ha ezek a fránya kilók a cicimre is jöttek volna. De csak a nadrágjaimon érzem. Pont a hasamra és a derekamra jöttek. Na ott szeretnek ragaszkodni.

3250. tundek
2011. jan. 6. 05:51

Hold mára:


január 6. (csütörtök) Vízöntő


Elem: levegő


Rajtunk érezhető hatások

Könnyebben lázadunk, ha úgy érezzük velünkk vagy a környezetünkben élők közül valakit igazságtalanság ér és nehezebben viseljük kötelezettségeinket, jobban szeretünk saját elhatározásunkból tenni dolgokat, mint mások elvárásainak megfelelni.


Tanácsok

Ötletekben merészebbek, bátrabbak vagyunk, mint máskor, ne féljünk felvállalni mások számára őröltnek tűnő gondolatainkat, terveinket, hiszen így születik minden isteni szikra!


Kedvező hatást fejt ki az alábbi jegyekre Kos, Ikrek, Mérleg, Nyilas


Kedvezőtlen hatást fejt ki az alábbi jegyekre

Bika, Oroszlán, Skorpió


Érintett szervek (Műtésük nem ajánlott!) Lábszár, boka, idegrendszer


A könnyen felszívódó tápanyagok zsírok


Ajánlott tevékenység

kenyérsütés, gyakori szellőztetés, lakásátrendezés, frissítő fürdők, baráti látogatások

2011. jan. 5. 14:32

Sziasztok!

Örülök, hogy ilyen pozitív ma mindenki! Én most annak örülök, hogy a szemembe süt a nap! De akkor sem húzom le a redőnyt, végre napocska, még ha kint hideg is van!

tundek: nekem is annyi lenne hátra még, de én kishitűen még mindig a felével kiegyeznék. Lehet ez a bajom?? :)

Tündi: 4 kg tényleg nem sok, az pár nap alatt lemegy, az még nem raktározódott el.

3248. tundek
2011. jan. 5. 12:28

Hát a 4 kiló az nem is sok de neked igen mert az utsó kilók mennek a legnehezebben


Nekem csak 20 kiló van az sem sok és május 7-re szeretném leadni

3247. Tündi66
2011. jan. 5. 09:17

Jó reggelt!

4 kg plusszal kezdtem az évet. Igaz mensizek pont elsejétől,de most nem ez a fő baj,azt hiszem. Januártól szigor lesz! Ezen jelszó alapján mindent megettem,amit csak akartam. És persze volt alkohol is.

Nyárra 58 kg szeretnék lenni!!!!

3246. tundek
2011. jan. 5. 05:52

Jó reggelt sehol senki?


Hold mára:


január 5. (szerda) Bak lány


Elem: föld


Rajtunk érezhető hatások

A Bak jegye ugyan visszavesz hangulatunkból, ugyanakkor segíti a munkakezdést, munkavégzést, ilyenkor kevésbé befolyásolnak minket érzéseink, könnyebben koncentrálunk feladatainkra.


Tanácsok

Itt a "nemszeretem" feladatok ideje, mivel nem hangulatunk a meghatározó, könnyebben és gyorsabban oldjuk meg ezeket, mint ezt más napokon tennénk!


Kedvező hatást fejt ki az alábbi jegyekre Bika, Szűz, Skorpió, Halak


Kedvezőtlen hatást fejt ki az alábbi jegyekre

Kos, Rák, Mérleg


Érintett szervek (Műtésük nem ajánlott!) Csontrendszer térd, bőr, fogak


A könnyen felszívódó tápanyagok ásványi sók


Ajánlott tevékenység

bőrtáplálás, szauna, kéz és lábápolás, körömvágás, szőrtelenítés, családi költségvetés megtervezése de nem ajánlott a kozmetikai bőrtisztítás, ha kozmetikushoz megy inkább pakolásokat kérjen


szép napot mindenkinek

3245. tundek
2011. jan. 4. 05:47

Hold mára


január 4. (kedd) Bak lány


Újhold 10h: 03m: 53s


Elem: föld


Rajtunk érezhető hatások

A Bak jegye ugyan visszavesz hangulatunkból, ugyanakkor segíti a munkakezdést, munkavégzést, ilyenkor kevésbé befolyásolnak minket érzéseink, könnyebben koncentrálunk feladatainkra.


Tanácsok

Itt a "nemszeretem" feladatok ideje, mivel nem hangulatunk a meghatározó, könnyebben és gyorsabban oldjuk meg ezeket, mint ezt más napokon tennénk!


Kedvező hatást fejt ki az alábbi jegyekre Bika, Szűz, Skorpió, Halak


Kedvezőtlen hatást fejt ki az alábbi jegyekre

Kos, Rák, Mérleg


Érintett szervek (Műtésük nem ajánlott!)

Csontrendszer térd, bőr, fogak


A könnyen felszívódó tápanyagok ásványi sók


Ajánlott tevékenység

bőrtáplálás, szauna, kéz és lábápolás, körömvágás, szőrtelenítés, családi költségvetés megtervezése de nem ajánlott a kozmetikai bőrtisztítás, ha kozmetikushoz megy inkább pakolásokat kérjen


Szép napot mindenkinek

3244. tundek
2011. jan. 4. 05:45
Szia Szöszi neked is nagyon boldog új évet
2011. jan. 3. 21:12

Sziasztok!

BÚÉK mindenkinek!!

3242. tundek
2011. jan. 3. 15:44

sziasztok merre vagytok?


hold mára nektek tőlem


január 3. (hétfő) Nyilas


Elem: tűz


Rajtunk érezhető hatások

A Nyilas Hold hatására spontánabbak, nyitottabbak leszünk és ez nem csak kommunikációnkban nyilvánul meg, szívesen lépünk a tettek mezejére,szervezünk magunknak programokat.


Tanácsok

Az Újév első napján, ha sikerül kiheverni a a szilveszter esti fáradalmakat érdemes kora délutánra egy könnyed túrát szerveznünk családunkkal, barátainkkal!


Kedvező hatást fejt ki az alábbi jegyekre Kos, Oroszlán, Mérleg, Vízöntő


Kedvezőtlen hatást fejt ki az alábbi jegyekre

Ikrek, Szűz, Halak


Érintett szervek (Műtésük nem ajánlott!) Csípő, comb, máj, méregtelenítő szervek


A könnyen felszívódó tápanyagok fehérje


Ajánlott tevékenység

szellőztetés, ablak-, üvegtisztítás, kirándulás, sütés-főzés, sportolás, sífutás, böjt, jogi ügyeink rendezése, útitervek készítése, társasági összejövetelek

3241. tundek
2011. jan. 2. 11:43
Egészségedre Gyöngyi nálunk is süt a napocska de azért hideg van
3240. gyöngyi
2011. jan. 2. 11:39
Isteni idő van, most jöttünk haza a Széchenyi fürdőből.Nagyon jól esett!
3239. Tündi66
2011. jan. 1. 12:55

BUÉK mindenkinek!!

Hétfőtől fogyókúra újra! Nyárra szépnek kell lenni!!

2010. dec. 31. 22:32
BUÉK!!!!
3237. tundek
2010. dec. 31. 06:16

Sziasztok kislányok


Gyöngyi akkor most feltőltödtél rendesen biztos. Szerintem ne kezd el a fogyit csak ha vissza jöttél


Mindenkinek nagyon boldog új évet kívánok és kívánom hogy olyan legyen az új esztendő amilyennek Ti szeretnétek hogy legyen


Holnap jövök Csajok

3236. gyöngyi (válaszként erre: 3234. - Tundek)
2010. dec. 30. 16:06
Megjöttünk, nagyon jó volt kikapcsolódni egy kicsit. Tünde! Voltál már a Ballószögi fürdőben? egyszerűen csodás!
3235. Tündi66
2010. dec. 29. 16:45

Sziasztok!

Hétfőtől én is beleadok mindent a fogyiba. Addig meg eszek és eszek.De már útálom magamat a zabálásért.

3234. tundek
2010. dec. 29. 15:10
Gyöngyi itt vagy tőlem nem messze
3233. tundek
2010. dec. 29. 15:10

Sziasztok jan 3-tól fogyi de addig zaba (sajnos, nem sajnos), Viszont hétfőtől indul a 90 napos újra csinálok majd neki egy klubbot.


Jók legyetek vigyázzatok magatokra. Nagyy nagy pusssszzzzzzz

3232. gyöngyi
2010. dec. 28. 09:36
Elmegyünk pár npra a barátnőmékhez Kecskemétre. Puszi!
2010. dec. 27. 21:50
Én is boldog ünnepeket kívánok nektek a háttérből!Puszi!!!
3230. Béka09
2010. dec. 27. 00:33

Drága barátaim!

Mindenkinek nagyon boldog ünnepeket kívánok sok sok puszával!!!

Jövőre ismét jövök és figyelek és írok!!!


Sziasztok!!!

:)))

3229. Tündi66
2010. dec. 25. 13:33

Sziasztok!

Boldog,békés ünnepeket kívánok!

Tegnap este elért a nátha. A gyerekek már náthásak és köhécselnek pár napja,de én nem szoktam beteg lenni karácsonykor. Szar a közérzetem,nincs étvágyam és olyan fos vagyok.

A gyerekeknek nem nagyon volt meglepi,mert nagyjából tudták,mire számíthatnak. És ez a betegeskedés!!Nem volt túl jó karácsony.

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook