Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Napi irányadónk a Hold! fórum

Napi irányadónk a Hold! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
3318. tundek
2011. jan. 27. 07:54

Jó reggelt mindenkinek


Hold mára


27-én, csütörtökön, a Hold a Skorpió csillagjegyben halad. Ma szenvedélyre vágyunk, de nem szívesen bonyolódunk kalandokba. Inkább kedvesünkkel élnénk meg a mély érzelmeket. Töltsünk több időt együtt és hangolódjunk rá egymás igényeire!


Egészség: Ma alhasunk lesz érzékenyebb. Ha nőgyógyászati panaszaink vannak, akkor kellemetlenül felerősödhetnek. A gyógynövények enyhíthetik a panaszokat, használhat például az ülőfürdő cickafarkkal. A kismamák a mai napon tartózkodjanak a fizikai megterheléstől!


Táplálkozás/diéta: Ma együnk kevesebb szénhidrátot, jobban ragadnak ránk a kilók, mint máskor. Fogyasszunk inkább spenótot, káposztát, főzelékféléket, amelyek nemcsak egészségesek, de nem kell súlygyarapodással sem számolnunk. Némi sovány tejtermék kiegészítheti az étrendet.


Szépség: Ma vágyunk rá, hogy elbűvölhessük partnerünket. Ennek egyik előfeltétele az illatválasztásban rejlik. Az orrunk nagyon fontos helyet képvisel a szex során. Legyen egy olyan illatunk, amelyet csak kedvesünk tiszteletére viselünk! Használjunk keleties, fűszeres illatkölteményt!


Munka/Pénzügyek: Ma szélsőségesen állunk hozzá a munkánkhoz. Vagy teljes erőbedobással dolgozunk, vagy alig akarunk törődni a feladatainkkal. Minden azon múlik, hogy mennyire érdekel még minket a munkánk! Ha közömbösek vagyunk, akkor nézzünk új munkahely után!


Szerelem: Szenvedélyes hangulatban leszünk, teljes egészében birtokolni akarjuk kedvesünket. Ha felébred bennünk a gyanú árnyéka, akkor előszeretettel ellenőrizzük a telefonját, táskáját, vagy a zsebeit. A féltékenykedés nem viszi előre a kapcsolatot!


Tipp a mai napra: Az úszást nagyon élvezzük ma, valódi frissességgel tölti fel egész szervezetünket. Jól válasszuk meg a helyet, hiszen a bőrgombát is könnyebben kapjuk ma meg. A víz alatti torna is kiváló, - kevésbé terheli meg az ízületeinket!

2011. jan. 26. 18:48
csajok én a te***-ós zöldteát iszom,az is nagyon jó vízhajtó!
3316. patrícia2000 (válaszként erre: 3309. - Monee1986)
2011. jan. 26. 18:47
milyen bogyót szedtek?írjatok privit!mennyibe kerül?hol lehet megrendelni?köszi
2011. jan. 26. 18:44

sziasztok, hát én olyan 74-75 kiló között vagyok. az a baj, hogy most éjszakás vagyok,már 9 hónapja melózom. és ilyenkor bezavar a diétámba. amúgy csak 2 műszakba járok. szoktam zumbázni és amikor tehetek szobabicózom.


úgy tudtam megtartani a súlyomat 2009 augusztus vége óta,amikor befejeztem a 90 naposat, hogy sokszor mérekezem. nem tagadtam meg magamtól édességet sem.csak kicsit "finomabban" eszem,nem zabálok. most nehéz valahogy a 90 napos is.ha kijön a jóidő,akkor könnyebb lesz,mert sokat leszek kint a szabadban,udvaron. virágoskert,veteményes rendezése. akkor elterelődik a figyelmeme az evésről.

3314. tundek
2011. jan. 26. 09:51
Jobbulást az újjaidnak most olvastam a naplódat
3313. tundek (válaszként erre: 3312. - Tündi66)
2011. jan. 26. 09:51
Szia mindenképpen gondolom Mónikára is gondolsz vle én is ott találkoztam
3312. Tündi66
2011. jan. 26. 09:45

Sziasztok!

Jaj,de sok ismerőst láttam egy másik fórumon! Azért itt is számoljatok be az eredményekről!!

3311. tundek
2011. jan. 26. 08:16

Sziasztok drágáim, hold mára:


Január 26

Skorpió


Elem: víz


Rajtunk érezhető hatások

Gyakran érezzük úgy ezeken a napokon, hogy érzéseinkkel egyedül maradtunk, a körülöttünk élők és a világ is sokkal felszínesebben éli az életét, mint mi, ezért nem is értenek, érthetnek meg minket.


Tanácsok

Jó tudni,hogy nemcsak saját érzéseink az igaziak, mások ugyan másképp fejezik,mutatják ki bánatukat vagy szeretetüket, attól még ez nem kevesebb az álatlunk érzetteknél!


Kedvező hatást fejt ki az alábbi jegyekre Rák, Szűz, Bak, Halak


Kedvezőtlen hatást fejt ki az alábbi jegyekre

Bika, Oroszlán, Vízöntő


Érintett szervek (Műtésük nem ajánlott!) Genitáliák, vastagbél, végbél, húgyutak


A könnyen felszívódó tápanyagok

szénhidrátok


Ajánlott tevékenység

szex, mosás, öntözés, pihenés, olvasás, meditáció, kutatás


hát hajrá lányok ma a szexé a nap

Szép napot mindenkinek

3310. tundek
2011. jan. 25. 12:46

Sziasztok Tündi jobbulást neked és várjuk mit mondanak majd a kezderől


Szöszi én ma vettem be a 2. szemet majd 10 nap után lesz szerintem érdemes konkrétan referálni, de eddig úgy látom működik, mert még ma sem ettem semmit és tegnap is csak minimálisat

3309. Monee1986
2011. jan. 25. 12:22
Én még csak most rendeltem meg mailen és majd februártól kezdem el szedni. De majd írok.
2011. jan. 25. 11:35

Sziasztok!

Nekem mindig volt kutyám, most először nincs 3 hónapja. Úgy várom már hogy kész legyen a kerítés és legyen egy megint. Annyira szeretem őket és úgy tudnak örülni az embernek. :)


Csajok a red hasonmásról számoljatok már be légyszi! Én még mindig a hodit szedem, most ennyi szünet után ez is jó nekem, de nem ártana váltani, mert nem szeretném hogy megszokja a szervezetem. Olvastam sokat a Zről, de még nem tudom megrendelni, csak érdekelne addig is hogy neketek hogy hat.

3307. Tündi66
2011. jan. 25. 10:51
A kutya itt alszik a lábamnál. Annyira szeretem!!Igaz,hogy felforgatja az udvart. Főleg fakérget hordoz és rág szét mindenfele. De ő úgy szeret,és olyan hizelgő. És olyan okos. Jót tesz a lelkemnek.
3306. Tündi66
2011. jan. 25. 10:47

Sziasztok!

Most küldtem szét a "gyógyulást" jeleket. Bár sose kéne ezeket küldeni. Jó lenne újra mindenkinek a kitüntetéseket küldözni,és remélem májusra ez lesz.

Azok a rfánya kilók!!A mellem fogyott le (EL?) leghamarabb,de oda nem akar visszajönni semmi. A 4 kg mind a hasamon és a csípőmön van. ÚTÁLOM!!!!!!!!!!!!!!!!


Tegnap voltam én is vissza a kezemmel. Kaptam vizsgálatra időpontot április 20-ra. Bár ne találnának semmi bajt!De hát oka meg van a zsibbadásnak és fájdalomnak. Az meg valahol jó,ha tudják mi okozza.

Délután meló!

3305. Monee1986
2011. jan. 25. 10:35

Sziasztok!

Szoktalak olvasni Titeket, csak nem írok mert nincs semmi (jó) velem.

Tündének már vázoltam: meló még mindig semmi, és a diétát megint lehet előröl kezdeni,bár folyamatosan benne vagyok...Karácsonykor sem ettem sokat és mégis minden rajtam marad. Elmegyek még vérvételre lehet megint a pajzsmirigy vacakol, mert ez már nem állapot, hogy a múlt héten is alig ettem mégis nem lefele hanem felfele megy a mérleg.

Megbeszélés nélkül is megint egyre járt az agyunk Tündével, az imént én is lerendeltem az elvileg red alapon működő kapszulát.


Béka! Jobbulást! Ne hajtsd magad túl így betegen! Én is vacakolok, megint a szokásos felfázással :S


Megyek iszok is rá teát!

Múltkor ilyen hallottam a tévében a lifenetworkos dokitól, hogy a zöldtea iszogatása ugyanolyan nassolás mintha ropit ennénk. Azért remélem ezt nem gondolta túl komolyan vagy csak elfelejtette hozzátenni, hogy cukorral ízesített teáról van szó.

3304. tundek
2011. jan. 25. 08:05

Jó reggelt hold mára:


25-én, kedden, a Hold a Mérleg csillagjegyben halad. Ma vágyunk a társasági élményekre. Szívesen beszélgetünk kollégáinkkal, sőt a pletykálkodás sincs ellenünkre. Az üzleti tárgyalásaink sikeresek lehetnek, nagyon értünk hozzá, hogy miként kell magunkat tálalnunk.


Egészség:

Ma fontos, hogy magas víztartalmú ételeket fogyasszunk. Ha zöldfélét ennénk, akkor jó választás lehet az uborka. Egyébként is több folyadékra van szükségünk, igyunk rengeteg ásványvizet, tisztított vizet, vagy gyógyteát. A minimum folyadék 2,5-3 liter.


Táplálkozás/diéta:

Ma a brokkoli, karfiol ideje jött el, ami közkedvelt zöldféle, sokféleképpen elkészíthető. Ha saláták alapanyagaként használnánk, akkor ne adjunk hozzá zsírban gazdag önteteket, jobb, ha inkább joghurtos öntettel ízesítjük salátánkat.


Szépség:

Ma vehetünk magunknak néhány új, kozmetikai terméket. Ha unjuk a színeket, amelyeket általában használunk, akkor kísérletezhetünk élénkebb, de ugyanakkor pasztellárnyalatokkal. Ilyen lehet a világoskék, vagy a rózsaszín is, szemhéjpúderként.


Munka/Pénzügyek:

Ma nehezebben döntünk, így ne hozzunk komoly elhatározásokat munkánkban, vagy pénzügyeinkben. Inkább az előkészítő folyamatokkal foglalkozzunk, tartsuk ma meg a fontos üzleti tárgyalásokat, elbűvölő stílusérzékünk segítségünkre lesz.


Szerelem:

Ma könnyed flörtre vágyunk, ám az ömlengős lelkizés, vagy a vad szex nem érdekel minket. Játékosan, örömteli módon csábítanánk, de azért egészen nem adjuk be a derekunkat. Megelégszünk a sikerélménnyel, ami a hódítás során kísér. Ha két partner közül kell választanunk, akkor nehezen döntünk.


Tipp a mai napra:

Ma megtervezhetjük, hogy milyen évelő virágokat ültetnénk tavasszal a kertünkbe. Koncentráljunk a virágokra, próbáljuk meg vizualizálni, hogy milyen lesz a virágágyások formája, színhatása. Kiválaszthatjuk az elültetendő növényeket.

3303. tundek
2011. jan. 24. 17:27

Béka vigyázz magadra és jobbulást keress fel orvost is nehogy influenze legyen.


Megjött a cucc majd vázolom a lényeget.


Szöszi drága még febr.3-ig fogy a hold

3302. szöszipanna (válaszként erre: 3299. - Tundek)
2011. jan. 24. 14:35
Köszi! Meddig fogy a hold?
3301. szöszipanna (válaszként erre: 3300. - Béka09)
2011. jan. 24. 14:35
Sok tea és alvás!!!! Gyógyulj!
3300. Béka09
2011. jan. 24. 14:01

Sziasztok!!

Nagyon beteg vagyok.a tüdőm kiköpöm..munkába sem tudtam menni....:((

Pihi és fekvés...

3299. tundek
2011. jan. 24. 08:10

Jó reggelt hold mára nektek:


január 24. (hétfő) Szűz


Elem: föld


Rajtunk érezhető hatások

Aprólékosabbak, ezért kritikusabbak is vagyunk, mint máskor,hiszen akarva-akaratlan szemünk elé ugranak azok a dolgok, amiket máskor talán észre se vennénk és bizony nehéz megállni, hogy erre ne hívjuk fel mások figyelmét!


Tanácsok

A javításoknak kedveznek ezek a napok, legyen szó ruhákról vagy a házban, ház körüli teendőkről!


Kedvező hatást fejt ki az alábbi jegyekre Bika, Rák, Skorpió, Bak


Kedvezőtlen hatást fejt ki az alábbi jegyekre

Ikrek, Nyilas, Halak


Érintett szervek (Műtésük nem ajánlott!)

Vékonybél, idegrendszer, has


A könnyen felszívódó tápanyagok ásványi sók


Ajánlott tevékenység

vasalás, varrás, egyéb javítások,mindenfajta tervezés, utazási tervek, gyógyfürdők, dauerolás, hajfestés, adóbevallások elkészítése, hivatalos ügyek elintézése

3298. Titánia83 (válaszként erre: 3297. - Tundek)
2011. jan. 23. 11:07

Köszi!!!!

Már hiányzott! :)

3297. tundek
2011. jan. 23. 10:54

Hold mára:


január 23. (vasárnap) Szűz

Elem: föld


Rajtunk érezhető hatások

Aprólékosabbak, ezért kritikusabbak is vagyunk, mint máskor,hiszen akarva-akaratlan szemünk elé ugranak azok a dolgok, amiket máskor talán észre se vennénk és bizony nehéz megállni, hogy erre ne hívjuk fel mások figyelmét!


Tanácsok

A javításoknak kedveznek ezek a napok, legyen szó ruhákról vagy a házban, ház körüli teendőkről!


Kedvező hatást fejt ki az alábbi jegyekre Bika, Rák, Skorpió, Bak


Kedvezőtlen hatást fejt ki az alábbi jegyekre

Ikrek, Nyilas, Halak


Érintett szervek (Műtésük nem ajánlott!) Vékonybél, idegrendszer, has


A könnyen felszívódó tápanyagok

ásványi sók


Ajánlott tevékenység

vasalás, varrás, egyéb javítások,mindenfajta tervezés, utazási tervek, gyógyfürdők, dauerolás, hajfestés, adóbevallások elkészítése, hivatalos ügyek elintézése

3296. tundek
2011. jan. 23. 10:49

Sziasztok Csajok


Patri annyira örülök neked írhatnál magadról mi hír veled


Szöszi remélem anyukádnak jó eredmények jönnek. Szorítok érte


Tündi a héten én is dőzsöltam mivel a gyógyszerek miatt felkellett a 90 napost függesztenem.


Hétfőn folytatom tovább.


Béka jó, hogy találtál egy szupi állást és gyógyulgass Te is-

Téged ismerve az az üzlet felfog újra lendülni van benned spiritusz


A betegségemet a postán szereztem nem voltam szerintem eléggé felöltözve


A gépem megint szórakozik sokszor nem akar a net megnyílni


Patri jelentkezz a 90 napos klubba ott van sok emberke a régiek közül


Titánia ennek oka van mégpedig a csillagok állása is sokat jelent ez esetben


Szép napot nektek

3295. Titánia83 (válaszként erre: 3294. - Tündi66)
2011. jan. 23. 09:32

Jó reggelt!


Látom Te is sokáig voltál fenn. Én is még fél kettőkor fenn kukorékoltam, és láttam több ismerősnél, hogy ők is. :)


Biztos ennek is oka van. :D

3294. Tündi66
2011. jan. 23. 02:55

Sziasztok!

Ma rizsfelfújtat csináltam. A hét közepén azthiszem,hamis rétest,száraztésztásat. Úgyhogy nekem nem megy. Valami csoda segítséget ki kell találnom. Vagy meg kell várnom,míg lelkileg rendben leszek. Nagyon félek,hogy visszahízok.

Na meg attól is,hogy mi lesz a kezemmel.

2011. jan. 22. 21:53

Sziasztok!


Béka: jó közel voltam hozzád tegnap, mert ott dolgozik unokanővérem is a váci utcán. Ha tudom, akkor ettem volna ott valamit. :)

Ja van már minden ízű shakem a Mül.ből, mert a Corvin mögötti akármiben van üzletük és oda el tudtam menni ért. Egy szőkének egy ekkora nagy faluban nem egyszerű a tájékozódás, de még nem vesztem el. :D Érdekes, de eddig mind ízlett. :)


Pati: Nagyon ügyes vagy hogy így sikerült tartani a súlyodat!


Többség? Pedig fogy a hold! :)

3292. Béka09
2011. jan. 19. 20:41

Szia Pati!!


Háát hogyne emlékeznénk??

HOgy vagy?? Mi van veled??

Ügyes vagy,hogy tartod a súlyodat!!

2011. jan. 19. 20:00

sziasztok csajok! emlékeztek még rám???


tundek örülök, hogy fogy a hold. ma gyümölcsnapom volt,elkezdtem újra a 90 napos diétát. nem sok felesleg van rajtam. én szépen tartottam a 70 kiló körüli súlyt.most 74-75 kiló vagyok.az ünnepek után,tegyük hozzá. de most néha szobabicózom és a diéta kicsit macera, de próbálom betartani. szép lassan,dekánként haladok lefelé.

3290. Béka09
2011. jan. 19. 14:15

sziasztok csajok!!!


Bocsi,hogy így eltűntem,de nagyon nagy kavarban voltam...és persze dúl nálam az új kapcsolat is!! :))


Van egy fixen fizető állásom ,amit egyenlőre nagyon élvezek,bár fárasztó.A váci utca 27. alatt nyílt egy új gyorsétterem,és annak lettem az üzlet vezetője..Két hónapja nyitott egy nagyon rossz és sumák csapattal,de a tulajdonos időben észre vette és megszabadult tőle és így átvettem az üzletet..Most már több mint egy hete próbálok szarból (már elnézést) várat építeni,de napok (esetleg hetek..) kérdése és jó lesz ez...A személyzet volt a legnagyobb gond,de "nagytakarítást " csináltam és új csapatot építek! :)

Féltem a hely miatt,hogy majd zabálok,de eddig nem úgy néz ki szerencsére.. ;)

Azért vagy rendelek hoodiát vagy ...valami mást ...A sport az nagyon hiányzik!!

Remélem itt minden okés..

Amúgy én is hulla beteg vagyok az arcom tele és bedurranva.,..úgyhogy minden betegtársamnak jobbulást kívánok!! ;D

Szöszi..nekem meg anyukádnak csak jó híreket kívánok! Remélem úgy is lesz!!

Gyöngyi! Síelkés megvolt!!

Tündéim gyógyuljatok! De Tundek a nemi szervi gyulladásnak is oka van..tudod te..olvass utána..párkapcsolat..remélem nincs igazam..

NAh púúúsza mindenkinek!

Mosolyogjatok!!!!

3289. Titánia83 (válaszként erre: 3286. - Tundek)
2011. jan. 19. 10:42

Dejó, ma voltam sétálni!

De a hajamat akkor ma nem vasalom ki. :p

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook