Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Napi irányadónk a Hold! fórum

Napi irányadónk a Hold! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
3618. Tündi66
2013. jún. 8. 14:17

Szia!

A héten alig ettem,de mégsem indul meg semmi sem lefele. Egy kiló??? Az egy nap alatt visszajön.

Tornázni nics erőm. Lelkileg.

Tegnap volt az emelt szóbeli angolból. Jó nehéz témák voltak. Szandi azt kapta,"beszéljen róla,milyen a jó tanár"

Még magyarul sem tudnék sokat mondani róla. Meg éveljen,vitázzon a tanárral,kell-e írott sajtó a net világában.

3617. SANK (válaszként erre: 3616. - Tündi66)
2013. máj. 14. 08:38
Hát akkor büszke lehetsz rá, gratulálok. Meg fogja állni a helyét a felső suliban is, biztos vagyok benne. Habár a fiamnak nagy trauma volt. Hozzászokott hogy tanulás nélkül 5-ös. Itt meg sokszor tanulással is alig van meg a hármas, sőt... Nagyon nehéz a programozói. Az sokat elárul, hogy 1.8-tól jár az ösztöndíj...:-))))
3616. Tündi66
2013. máj. 10. 19:51
Túl vagyunk az írásbeliken. A matek az nem olyan erőssége. Az angol jól ment. Angolból emeltett csinált. Abból mér egy éve volt az érettségije és a középfokú nyelvvizsga is. meg a föcit is megcsinálta tavaly. Arra nem volt gond az idén.
3615. SANK (válaszként erre: 3614. - Tündi66)
2013. máj. 6. 15:50
Gratula, jól megy? Nekem tavaly volt. :-)
3614. Tündi66
2013. máj. 6. 13:36

Túl vagyunk az első érettségi napon.

Izgalmas ez egy szülőnek is.

3613. SANK (válaszként erre: 3612. - SANK)
2013. máj. 3. 08:46
:-) A fiamról van szó, bocs, aki környezetvédelmis kislánynak udvarol, lemeradt. :-)
3612. SANK (válaszként erre: 3611. - Tündi66)
2013. máj. 3. 08:44

Na, nálunk nem volt dörgés, esőnek se híre, se hamva. Mindennap locsolok az "újdonsült" kerünkben. (De egyenlőre imádom, jó ott lenni.)

Az angol nyelv nagyon fontos, jól választott. A nemrég jár egy kislánnyal, az is környezetvédelmi mérnök lesz, Szegeden is van olyan szak. Manapság fontos a környezetvédelem. Csak elhelyezkedni el lehet majd jól? Nagyválalatoknál tudom kell környezetvédelmi mérnök, úgyhogy szerintem el lehet.

Nálam mintha megindult volna a fogyás, 5 kg lement. Csak mostmár mindenképpen mozgás !!!!

3611. Tündi66
2013. máj. 2. 09:31

Szép esős napot!

Most dörög az ég. Pont most,amikor nem kéne,mert a kicsi fiam osztálykiránduláson van. Sopron,Fertő tó. Azt hiszem elmossa őket az eső.

Szandi anglisztikára készül Veszprémbe vagy környezetvédelmi mérnöknek Keszthelyre. Keszthelyről könnyű a haza járás. majd kiderül hova veszik fel.

Hétfőtől ráhajtok a fogyásra. ma azt sem tudom hova legyek. Sütni-főzni kell holnapra.

Csak legyen már szombat...

3610. SANK (válaszként erre: 3609. - Tündi66)
2013. ápr. 30. 13:22

Sziasztok !

Telik az idő, az én fiam Szegeden van kollégiumban, informatikát tanul. Lányod hova megy?

Nekem is a sport hiányzik, igaz most minden délután a kertben vagyok, de az csak nem oylan, mint mondjuk egy félórát tempósan bicajozni. A futásról még most nem is álmodom 120 kg-asl, és ezekkel a lábakkal. (Igaz később sem nőnek újak, de talán jobban bírnak , ha fogyom.) Most stagnál a súlyom, de nem adom fel.

3609. Tündi66
2013. ápr. 29. 20:15

Szia!

Sziasztok!

Az a baj,pont,hogy könnyen feljön a többi. És itt a nyár. Lekerült a nagykabát..

Pénteken Szandi lányom ballag a gimiből. Ez mosz nem a diéta hétvégéje lesz. Igaz,nem úgy diétázom én sem...Mindent eszek,csak kevesebbet. Régen is ez jött be és most is ezt próbálom. A tornára ritkán szánom rá magamat. Régen az nagyon ment. És lelkifurkám volt,ha nem tornáztam. Most annak kéne nekiugrani.

3608. SANK (válaszként erre: 3607. - Tündi66)
2013. ápr. 28. 00:10

Szia Tündi !

Már hogyne emlékeznék rád !!! Sokat írogattunk annak idején. Hogy telik az idő....

Én csinálom azóta is, mintha megindult volna a fogyás, igaz ma csirkepörkölt volt. Én semilyen diétát nem tartok, azt eszem mint eddig, csak a kenyeret szinte elhagyom, és csökkentett mennyiséget eszem. Éppen most ettem meg egy nagy almát. :-) Szoktatm magam, mert a kert amit vettünk, tele van almafával, ahány fa annyi fajta. :-)

Na, azzal a 8 kg töblettel ugyan ne izgasd magad. Igaz ha nem vigyázol megy a többi.

3607. Tündi66 (válaszként erre: 3602. - SANK)
2013. ápr. 25. 23:38

Szia!

Én nézegetek,de sehol senki.

Örülök,hogy jöttetek.

Nekem 8 kilót kéne "csak" fogynom,annyi jött vissza,de nem megy. Nincs akaraterőm,vagy nem tudom...

Emlékeztek rám?

3606. SANK
2013. ápr. 25. 13:46

Nemn is mentem még vele. A nővérem is térdfájós, neki már műteni kellene, alig bír járni. Az enyém nem annyira vészes még. Meggyőződésem, ha le tudnék fogyni, elmúlna. A bokasúlyedés miatti fájás biztosan. A térdeimet meg mozgatni kell. A nővérem nem dolgozik, egész nap TV-t néz. Még a kertet is a sógor műveli. Szerintem így egyre rosszabbá válik. De nem szabad megsérteni iylennel. :-)))

Naszóval, van egy kis genetika benne, nem lehet ellene tenni.

2013. ápr. 25. 12:57

Hát az nem jó, nem tudnak valamit csinálni, hogy ne fájjon ennyire a lábad?

Sajna ami lement, szinte mind vissza is jött. Harcolok a súllyal, de sajnos kiderült, hogy a pajzsmirigyes lettem. Nem adom fel, sportolok, de valahogy a súly nem megy lefelé.

Nekem is van kertem, de nem jó a talaja, így csak fű és virágok vannak. most már tetszik, kezd színesedni.

3604. SANK (válaszként erre: 3603. - Szöszipanna)
2013. ápr. 25. 09:14

Igen, jó régen jártam itt. Te azóta is itt vagy?

Jól vagyok, ha félreteszem hogy mennyire meghíztam. És fájnak a lábaim, van egy jó kis lódtalpam, az is fáj, érdekes módon csak a bal lábamon.

És ráadásul most bolondultunk meg, vettünk egy kertet, azt művelgetjük, ma éppen majd permetezem, mert van vany 20 gyümölcsfa, de rotáltam, stb. szóval ha 30 kg-al könyebb volnák jobb volna.

Te is írjál többet:-)

3603. szöszipanna (válaszként erre: 3602. - SANK)
2013. ápr. 25. 00:47

:-) Istenem de régen volt már....

Hogy vagy?

Én ugyanott, ugyanúgy... :-)

3602. SANK
2013. ápr. 24. 12:29

Újra elhatározam hogy lefogyok, de most tisztán saját akaraterővel. Régen a Reductil topicban írogattam, nem tudom van-e még aki emlékszik rám. Látom az halott, igaz ez a topic is 1 hónapja. Vannak még itt ismerősök, akik emlékeznek rám? :-)))

ELkezdtem újból a mérlegelőmet is. Majd még benézek, hátha valaki jelentkezik. :-)

3601. gyöngyi
2013. márc. 24. 17:11
Pedig biztosan oka van, hogy ma fáradt és kicsit levert vagyok!!! Az a fránya hold...
3600. Tündi66
2013. márc. 21. 21:26
Megint eltűntél. :((
3599. gyöngyi
2013. márc. 21. 13:32
Tündek!!!!!!?????
3598. gyöngyi
2013. márc. 15. 09:20
Hol vagy?????
3597. maroon85
2013. márc. 13. 10:36
kedves Tundek! nagyon eltűntél, nagy szomorúságunkra.. :( ugye visszatérsz? :)
3596. gyöngyi
2013. márc. 6. 07:49
Bizony ma lesz sok feladatom a suliban, de hogy könnyen fogom venni....jó lenne!
3595. tundek
2013. márc. 6. 06:46
Néha kell egy kis bűnözés, mert utána legalább van lelkiismeret furdalás és nem lesz nehéz megállni! :)
3594. tundek
2013. márc. 6. 06:45

március 6. szerdán, a Hold a Bak csillagjegyben halad.Ma már komolyabb, megfontoltabb hangulatban leszünk, s ez különösen a munkánknak kedvez. Megnő a munkabírásunk, képesek lehetünk arra, hogy két ember helyett dolgozzunk. Önmagunkkal és másokkal is szigorúbbak vagyunk.


Egészség: Ma kellemetlen fájdalmakat érezhetünk az izületeinkben, csontjainkban. Általában is merevebbek lehetnek az izmaink és az egész testünk. Egy jó masszőr oldhatja a feszültséget. Segítséget jelenthet, ha rövidebb ideig, nagyon óvatosan tornázunk.


Táplálkozás/diéta: Ma a zöldségfélék napja van, különösen a "gyökérzöldségek" egészségesek. A burgonya, sárgarépa, zeller alkotóeleme lehet egy könnyű salátának, ami ásványi anyagokkal, vitaminokkal látja el szervezetünket. Ehhez készítsünk fokhagymás öntetet.


Szépség: Ma rendbe tehetjük a körmeinket, a kezünkön és a lábunkon egyaránt. Sokkal kisebb az esélye, hogy sebek keletkeznek. Ha van időnk, akkor lakkozzuk ki a körmeinket igényesebben, ami hosszabb folyamat. Szép eredményt akkor kapunk, ha egy réteg színtelen alaplakkra két réteg fedőlakkot húzunk.


Munka/Pénzügyek: Ma kitartóak vagyunk a munkánkban, a nehezebb feladatokat is örömmel vesszük. Keményen dolgozunk, s az eredmény nem is marad el, - megerősíthetjük a helyünket. Saját igényeinkről könnyen megfeledkezünk, még ebédelni sem szívesen állunk fel.


Szerelem: Ma nincs kedvünk a szerelemhez, érzékiségünk rejtve marad. Ha stabil kapcsolatban élünk, akkor könnyebben kapunk kedvet a szexhez. Az erotikus fogékonysághoz ma biztonságban kell éreznünk magunkat. Ha friss a szerelmünk, akkor szégyenlősebbek leszünk.


tipp a mai napra:Ma a szőrtelenítés napja van, ami sokkal kevésbé fáj, mint máskor. Ha határozott mozdulattal távolítjuk el a gyantát, s vele a szőrszálakat, akkor a bevérzéseknek is sokkal kisebb az esélye. Használjunk szőrbenövést, gátló krémet!

3593. gyöngyi
2013. márc. 4. 08:35
Na tegnap elbuktam a kis mennyiségű szénhidrátot...3 túrós palacsinata nem nevezhető kis mennyiségnek...
3592. tundek
2013. márc. 4. 07:02

március 4. hétfőn, a Hold a Nyilas csillagjegyben halad.Ma szenvedélyes hangulatban leszünk, azonnal és kertelés nélkül közöljük a véleményüket. Talán csak a tálalással van baj, - hamar felemeljük a hangunkat, ha nincs ínyünkre valami. Így a viták is könnyebben következnek be.


Egészség: Ma érzékenyebb lesz a csípőnk, valamint a combjaink, vénás keringésünk. Nagyon élvezetes a forró kádfürdő, de mégis jobban tesszük, ha ma tartózkodunk ettől az élvezettől. A forró víz nem tesz jót a vénás keringésünknek. Különösen az érszűkülettel küzdőknek veszélyes!


Táplálkozás/diéta: Ma remek alkalmunk lehet arra, hogy gyümölcsnapot tartsunk. Ez minden bizonnyal jót tesz majd a súlyunknak is, de vitaminforrásként is kiválóak a gyümölcsök. Figyeljünk a savtartalomra, különösen akkor, ha egyébként is hajlamosak vagyunk a savasodásra!


Szépség: Ma foglalkozzunk a csípőnkön található súlyfelesleggel, - remek alkalmunk nyílhat rá, hogy egy kicsit megdolgozzuk! Ha vállalunk egy intenzív edzést, akkor meglepve tapasztalhatjuk, hogy könnyebben beleférünk még a feszes farmerünkbe is.


Munka/Pénzügyek: Ma szeretnénk a kapcsolatainkkal foglalkozni, hiszen eleve nyitottabb, kíváncsi hangulatban vagyunk. Nem is szívesen végezzük el az aprólékosságot, igénylő feladatokat, inkább "pletyizéssel" töltjük az időt. Remek ötleteink adódhatnak, ám kétséges, hogy kivitelezhetőek-e a gyakorlatban.


Szerelem: Ma tökéletességet szeretnénk nyújtani kedvesünknek, szinte lessük a kívánságait. Ha ajándékvásárlásra készülünk, akkor könnyen "elszalad velünk a ló", s olyasmit is hajlamosak vagyunk venni, ami nagyon drága, de nem túl hasznos. Inkább tartsuk szem előtt az ésszerűséget!


tipp a mai napra:Ma felvehetjük a harcot a gyűlölt cellulitis ellen! Gondolkodjunk el, hogy mit tehetnénk az ügy érdekében, de tartsuk szem előtt, hogy akkor lehetünk sikeresek, ha minél több módszert próbálunk kombinálni. Jó ötlet a masszázs, de egészítsük ki ezt speciális diétával.

3591. tundek
2013. márc. 3. 10:23

március 3. vasárnap, a Hold a Skorpió csillagjegyben halad.Ma az elmélyültség, csendes visszavonultság napja van. Szívesen foglalkozunk a saját lelkünkkel, mélyedünk el az önismeretben. A nap arra is jó, hogy meditáljunk, vagy gyermekkori élményeinket dolgozzuk fel.


Egészség: Ma nem szerveink lesznek érzékenyebbek, így jobb, ha nem bonyolódunk felelőtlen szex kalandba. Óvakodjunk jobban, ha új partnerünk van, ekkor még fontosabb a megelőzés és a védekezés. A kismamáknak is jobban kell magukra vigyázniuk a mai napon, ne végezzenek megerőltető munkálatokat!


Táplálkozás/diéta: Ma jobb minőségű szénhidrátra lehet szükségünk, mint máskor, de a mérték nagyon fontos, hiszen könnyebben felszaladnak a plusz kilók. Együnk teljes kiőrlésű, magvas péksüteményt, de ma egy kocka csoki is beleférhet az étrendünkbe. A lényeg a kis mennyiségen van!


Szépség: Ma intim testrészeink szőrtelenítésére nyílik remek alkalom, és jól tesszük, ha azokat a helyeket is ápoljuk, melyeket csak partnerünknek szoktunk mutogatni. Tartsuk szem előtt, hogy szőrtelenítés után nem előnyös kádfürdőt venni, hiszen nyitott az út a baktériumok előtt!


Szerelem: Ma az átlagosnál szenvedélyesebb hangulatban leszünk, bár ezt csak akkor mutatjuk meg, ha biztonságosnak és főleg kizárólagosnak tudhatjuk szerelmi kapcsolatunkat. Ha problémás a szerelmi életünk, akkor feltámadhat közöttünk a féltékenység.


tipp a mai napra:Ma a leendő kismamáknak ajánlatos mindenféle megerőltetéstől tartózkodni, hiszen ilyenkor könnyebben bekövetkezik a vetélés. Ne végezzünk nehéz fizikai munkát, inkább a magzat érdekében kérjünk segítséget családtagjainktól

3590. tundek
2013. febr. 27. 20:03
Az igen, hát az is flört lehet! :)
3589. gyöngyi
2013. febr. 27. 11:01
Hát új flörtről szó sem lehet....hacsak Bencével nem.....aki egy ölelgetős 8 éves tanítványom....
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook