Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Napi irányadónk a Hold! fórum

Napi irányadónk a Hold! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
3198. Tündi66 (válaszként erre: 3197. - Szerencsésné)
2010. nov. 28. 11:03

Szia!

Nekem is írd meg priviben,légyszi!

Egyébként mi van veled?

Csajok,írjatok!

Merre jártok?

3197. Szerencsésné (válaszként erre: 3196. - Kata óvónéni)
2010. nov. 28. 00:34
Nem tudom lehet-e írni,de itt már beszéltünk róla,és nekem sokkal,de sokkal jobb volt,mint a Red.Most is szedem,és tényleg nagyon jó.Kaktusz-kivonat,növényekből van.Priviben leírom a nevét:))
3196. Kata óvónéni (válaszként erre: 3189. - Szerencsésné)
2010. nov. 26. 09:50
Milyen bogyó???Nekem is jó lenne valami:(
3195. Kata óvónéni (válaszként erre: 3188. - Tundek)
2010. nov. 26. 09:49
Köszönöm Neked is!Meg mindenkinek!
3194. Kata óvónéni (válaszként erre: 3192. - Béka09)
2010. nov. 26. 09:48
Köszönöm szépen!pussz
3193. Monee1986 (válaszként erre: 3167. - Tundek)
2010. nov. 26. 09:30

Szia!

Aranyos vagy, hogy hiányolsz :)

Eltűntem kicsit, mert nincsen semmi újságolni valóm :( próbálkozom folyamatosan, de mióta megint odafigyelek néhány hete, azóta csak híztam, nem értem én ezt. Pedig még szobabicóztam is.

Közben a szokásos munkakeresés van, szeptember egy állás miatt 3-szor is voltam Bp-n és végül mégsem :(

Közben csinálom a pénzügy sulit, most is ezerrel kéne feladatokat csinálom, de olyan semmilyen kedvem a reggeli mérlegre állásom miatt, pedig jobbra számítottam :(


Anya olyan rendes volt, mondta, hogy mondjam meg mi vált be, és akkor Mikulásra vesz nekem.

De már nem is tudom :(

Elmeséltem neki, hogy ne haragudjon meg, elmondom mi vált be, de azt már nem kapni, ugye a Red.

Nem haragudott.

Lehet hétfőtől meg kéne csinálni a kéthetest, még megálmodom.

De tényleg alig eszek és mégis felfele megy, ez rémes.

Lehet télleg a fejemben van a baj :( mármint nem hülye vagyok :)


Majd igyekszem legalább olvasni titeket, mert mostanában még az is elmaradt.

Puszi mindenkinek!

3192. Béka09
2010. nov. 25. 13:37

KATALIN-ok!!!!


Nagyon boldog névnapot kívánok nektek sok sok sok szeretettel!!


:))

3191. Tündi66
2010. nov. 25. 08:57

...

´...Bajnokok vesztesek mindkettő egyre megy

Ne figyeld, hogy néznek rád azok az emberek

Akik nem látnak beléd, nekik annyi is elég

Hogy mások azt mondják micsoda egy szemét...´

.....

3190. Tündi66
2010. nov. 24. 23:14

Boldog Katalin napot kívánok!!!

Írjatok csajok!!!

2010. nov. 24. 17:45

Sziasztok!!

Képzeljétek tegnap végre megint kaptam bogyót,elkezdtem szedni,és hat.Annyira boldog vagyok.Semmi étvágyam,úgy ahogy az volt is korábban.Most a célom,h karácsonyra elérjem az álomsúlyt:))

A második hetem az új munkahelyemen és nagyon élvezem.Nagyon jó közösségbe kerültem,nagyon szeretek menni dolgozni!Igaz 4 pasival vagyok összezárva,de ennyi bajom legyen az életben...:))

Kicsit talán lelkileg is kezdem összeszedni magam,de azért nagyon nehéz.Főleg hogy közeleg a karácsony.Anyagilag padló alatt,kell pár hónap,mire kicsit könnyebb lesz.De persze most jön a karácsony....már előre félek:((

Tündek!Ennyit dolgozol,mikor pihenned kéne????Hogy vagy????

Kata!Nagyon boldog névnapot!!!!

devilinbed üdvözöllek!Mi még nem nagyon beszélgettünk,de ha kicsit több időm lesz,visszaolvasok.Fogyi ügyben fel a fejjel!!!Vannak itt ötletek,amihez nem kell annyi pénz:))

Hali Béka!Gyere már sűrűbben!Mizu ezzel a szerelem dologgal?Új pasi????

Tündi66!Mindjárt olvasom a naplód.....elmúltam 18:))

Puszi mindenkienk!!!!!!!!!

3188. tundek
2010. nov. 24. 16:32

Jaj mielőtt lépek


Drága Óvónéni remélem olvasol még néha minket, ezúton szeretnék neked nagyon nagyon boldog névnapot kívánni holnapra és persze minden Katalinnak


" Egyszer valaki réges régen a fejéhez kapott és a naptárban elnevezett minden egyes napot.

A TE neved erre a napra jutott, így kívánok neked nagyon, nagyon sok boldog névnapot"

3187. tundek
2010. nov. 24. 16:29

ajánlott tevékenység főzés hát én ma főztem eleget tárkonyos ragulevest csirkelábból, tejszínes gombás husit tésztával, rántott husit és brassóit sültkrumplival.


Hát ennyi talán elég lesz péntek estig a fiúknak itthon.

3186. tundek
2010. nov. 24. 16:27

Hold mára pótlásul:


02h: 14m: 00s től a Hold a Rák egybe lépett


Elem: víz


Rajtunk érezhető hatások

A Hold a saját jegyébe lép, ezért megérzéseink, intúicióink kiemelt szerepet kapnak, ugyanúgy, ahogy a kommunikáció is. Értünk ilyenkor a legkisebb mimikából, a leghalványabb hangsúlyból, sőt a mondatok, szavak mögött rejlő, ki nem mondott dolgokból is.


Tanácsok

Felfokozott intúiciónk ilyenkor jól is jöhet, ha nem aggodalmaskodás vagy negatív tévhitek kötik le az energiáinkat, megérezthetjük ki az akinek szüksége van ránk, aki vágyimk a társaságunkra és hallgatunk a sugallatra kellemes perceket szerezhetünk másoknak, magunknak!


Kedvező hatást fejt ki az alábbi jegyekre Bika, Szűz, Skorpió, Halak


Kedvezőtlen hatást fejt ki az alábbi jegyekre

Kos, Mérleg, Bak


Érintett szervek (Műtésük nem ajánlott!) Mell, gyomor, petefészek, méh


A könnyen felszívódó tápanyagok szénhidrátok


Ajánlott tevékenység

főzés, öntözés, családi programok, családi fotók kiválogatása, helyrerakása, lakásdíszítés, mellápolás de nem ajánlott a hajvágás, hajmosás

3185. tundek
2010. nov. 24. 16:25

Naná hogy muszály elovasni


Elfelejtettem ma holdazni. Bocsi mindenkitől, remélem még nem késő gyorsan pótolom


Ja és el is felejtem ma este elutazom Apával fuvarba és majd csak pénteken este jövök vissza, de addig is sok sok fogyi és jók legyetek.

3184. Tündi66 (válaszként erre: 3183. - Tundek)
2010. nov. 24. 09:40

Szia!

Az én Zsenim a névnapunkon született. Junius 1-én. Nincs viszonyítási alapom így magához képest,de jól meghízott és a bundája is nagyon nagy,ahhoz képest,hogy az anyukája bundája milyen volt nyáron.

Meghökkentőt írtam a naplóba. 18-as karika kint van!!Nem muszály elolvasni!!

3183. tundek
2010. nov. 24. 08:43

Sziasztok CSajok igen most már kezdenek fázni Tündi és keresik a melegebb helyeket. Nekem is ilyenkor a macskák már este lemennek a pincébe és reggel mikor nyitom ki mind ott áll sorban hogy jönne már ki de éjszaka mindig ott vannak hidegben


Nem tudom mennyire ismeritek vagy babona vagy nem nem tudom, de azt mondják ha az állatok nagy szört növesztenek télre és nagyon meghíznak az azt jelenti, hogy hosszú hideg tél lesz. Nahát az én macskáim azok már lassan gurulnak. Tehát hosszú hideg tél lesz. A ti állatkáitok nem szedtek sokat magukra?

3182. Tündi66 (válaszként erre: 3179. - Tundek)
2010. nov. 23. 23:38

Gratulálok!

Az ilyen nagy takarításhoz sok lekierő kell!

Nálam is elkelne az ilyen.

Elmesélem milyen ari volt ma a kutyus. A tengerimalac a kazánházban lakik,ilyenkor mikor hideg van. Mikor rakok fát a tűzre a kutya (Zseni) is mindig jön velem és a malacot nézegeti. Most rájött,hogy ott milyen jó hely van. Azt mondom neki,gyere ki,ő hasra vágja magát és nem mozdul. Újra mondom,akkor oldalt fekszik és csóválja a farkát. Gondolja,jó helye enne ott neki is. Nagyon szeretem.

3181. tundek
2010. nov. 23. 20:31

Kéaz vagyok csajok minden ragyog és tiszta, nagyon szeretem. Holnap megígértem a fiúknak, hogy brassóit kapnak, ez jó, mert abból én is ehetek. Egy két apró trükkel amit a paprika tv-ben láttam.


Pl a krupmlit feldarabolni 10 percig főzni, sóban megforgatni minimális olajban és ezt tepsiben a sütőben megsütni. Így a kalóriaértéke sokkal sokkal kevesebb


Na jó éjt drágáim vége a VV-nek én meg rohanok lefeküdni.


Reggel mindenkit nagy nagy szeretettel várok


Ja és az első nap kipipálva fogyi szempontból fantasztikusan bírtam és nem is vagyok éhes

3180. 96b0d6b01f (válaszként erre: 3179. - Tundek)
2010. nov. 23. 17:25
Hát nem kis melóba fogtál :)
3179. tundek
2010. nov. 23. 16:29

Na lassan a végére érek a takarításnak. Ma a spejzet szemeltem ki magamnak. Mindenki tudja, hogy milyen rohadt dolog ,mert oda rak be mindent az ember amit nem akar, hogy lássák. Én az enyémet bár végig polcos nagyon utálom lom szempontból. A spejz a lakás pincéje. Olyan mint az udvaré a pince a garázs. De még fél óra és akkor a végére érek és ott is rend lesz végre. Nappali, konyha, ebédlő, wc, fürdő, mi szobánk kész ablak függöny minden lemosva, kimosva. Még 3 szoba van egy amit most nem tudok kitakarítani, mert ott az üzletből megmaradt cuccok vannak és a másik kettő a fiúké. Na oda 1-1 napot rákell szánjak mert az másképp nem megy.


Na megyek tovább takarítom a spejzet majd érkezek

3178. tundek (válaszként erre: 3177. - Béka09)
2010. nov. 23. 11:28

Szia BÉKA!!!!!!! De jó, hogy jöttél, mi van veled?


Hát fuss neki újra és írd le a sok szép gondolatodat újra.

3177. Béka09
2010. nov. 23. 11:22
Mérges vagyok,mert amit írtam sok sok szép gondolatot elszállt!
3176. 96b0d6b01f (válaszként erre: 3175. - Tundek)
2010. nov. 23. 09:56
Úgy legyen :) hajrá :)
3175. tundek
2010. nov. 23. 09:47

Pedig hidd el nem olyan nehéz, mert nagyon sok mindenen rajta van már a 10 dekára eső kcal tartalom és úgy nem nehéz kiszámolni.


Már olvashatod is, mert elkezdtem a naplót remélem ez most majd erőt ad nekem az álomsúly elérésében.

3174. 96b0d6b01f (válaszként erre: 3172. - Tundek)
2010. nov. 23. 09:23

Hát nem tudom :(

Örülnék, ha olvashatnám a naplód :)

3173. 96b0d6b01f (válaszként erre: 3170. - Tundek)
2010. nov. 23. 09:22

Szia :)

Pont ezt mondtam én is az egyik fórumon,hogy olyan költséges minden fogyi, főleg, hgoy most munka nélkül vagyok :( de úgy lehurrogtak érte :( hogy ők inkább költenek, minthogy kövérek legyenek...rosszul esett :(


Jajjj Tündém, tudod,hogy én ezt a számolgatást nem értem :( hiába ehhez bolond vagyok, vagy lusta, nem tudom,de ez akkor jó, ha Te főzöl magadra,de nálunk anyum is főz, és úgy kicsit nehéz :(

3172. tundek
2010. nov. 23. 08:44

Angi tulajdonképp én összegzésképpen azt mondom, hogy a kcal számolás mellett csak az szól mégha kicsit időigényesebb is, hogy azért szinte mindent lehet enni változatosan csak kicsit oda kell figyelni és egyébként egy két hónap alatt annyira rögzül, hogy már ránézésre is lehet tudni egy egy készétel megközelítőleges kcal tartalmát. Itt lehet csokit, chipset, krumplit rizst, kenyeret enni, sőt még szalonnát is csak számolgatni kell és akkor minden oké lesz.


Azt hiszem elkezdem a régi fogyis naplómat írogatni, de az is lehet, hogy újat kezdek támpontként azoknak akiket a számolgatás érdekel

3171. tundek
2010. nov. 23. 08:30

Hold mára nektek:


2010. november 23.


Fogyó Hold az Ikrekben


Ha súlyfelesleggel küszködsz, akkor se parázz, mert a kilóktól függ, hogy beléd fog szeretni valaki, vagy sem. Ha a pasid édesdeden azt mondja, hogy „drágám, lassan a vágósúly felé haladsz”, akkor nem kell csípőből tüzelve valami rondaságot válaszolni. Inkább mosolyogj, mert az a helyzet, hogy már úton van feléd egy olyan valaki, akinek úgy kellesz és tetszel, ahogy vagy


Ma közlékeny hangulatban leszünk, élünk-halunk a pletykákért. Munkahelyünkön mi akarunk lenni a jól informáltak, minden vágyunk, hogy kínos híreket halljunk munkatársainkról. Sajnos a hallottakat tovább is adjuk.


Egészség:

Ma a kezeink, ujjaink lesznek sérülékenyebbek, ha nem vigyázunk, akkor könnyen megvághatjuk magunkat. A konyhai munkálatok során könnyen szenvedünk sérüléseket. Aki ekcémával küzd, mindenképpen gumikesztyűben mosogasson, így előzve meg a kellemetlen tüneteket.


Táplálkozás/diéta:

Ha hajlamosak vagyunk a hízásra, akkor ma vigyáznunk kell a magasabb zsírtartalmú ételekkel. A zsírok, olajok jobban beépülnek a szervezetünkbe, így inkább szorítkozzunk a zöldségfélék fogyasztására. Jó ötlet a karfiol, vagy a brokkoli.


Szépség:

Ma foglalkozhatunk kezeink szépségével. Ha manikűröshöz készülünk, akkor ne a hagyományos módszert válasszuk, hanem inkább a francia manikűrt, ami mellőzi a körömbőr kivágását. Alkalmazhatunk tápláló pakolást. Kenjünk gazdagabb krémet a kezünkre, aztán húzzunk fel egy pamutkesztyűt!


Munka/Pénzügyek:

Ma a kommunikáció lesz a leglényegesebb munkánk szempontjából. Mivel rugalmasak és közlékenyek vagyunk, alkalom nyílhat munkamegbeszélésekre, vagy tárgyalhatunk a főnökünkkel. Vegyük fel a kapcsolatot üzletfeleinkkel is!


Szerelem:

Ma nem vágyunk a romantikára, és a szenvedélyes szex sem érdekel minket. Jobban örülünk egy érdekes programnak, amit szívesen osztunk meg kedvesünkkel, és barátainkkal is. Ha lehetőségünk vagy egy kis baráti pletyire, vagy egy jó mozira, akkor mindenképpen ragadjuk meg az alkalmat.


Tipp a mai napra:

Ma élünk-halunk a friss értesülésekért, így meglehet, hogy munkaidőben is inkább kávézgatni, pletykálkodni szeretnénk a munkatársakkal. Jobban kézben kell tartanunk az életünket, hiszen jellemző lehet ránk a szétszórtság, figyelmetlenség is!



A táplálkozásban ugyanaz érvényes ma is mint amit tegnap írtam Áginak!


Szép napot mindenkinek

3170. tundek (válaszként erre: 3169. - 96b0d6b01f)
2010. nov. 23. 08:16

Szia drága Angi én azt gondolom a Norbiról, hogy nagyon drága és költséges fogyi, mert ha csak egyes kódúakat eszel az szinte fehérje és sok sok zöldség namost a hús a szalámi a virsli nem túl olcsó dolog a zöldség azért még megfizethető.


Én épp ma gondolkodtam reggel azon, hogy kcal számolgatásba fogok kezdeni, mert az ugyan kicsit időigényes az elején viszont legalább minden ehető ami van az embernek a konyhájában és azért ez is fontos szempont.


Én azt hiszem mától karácsonyig ezt fogom csinálni és elfogok járni futni megint mert ez már tarthatatlan ami velem is van és most úgy érzem elég régóta spanolom magam, hogy legyen valami hátha most lemenne pár kiló aztán jaunártól megint folytatnám tovább a dolgot.

3169. 96b0d6b01f (válaszként erre: 3167. - Tundek)
2010. nov. 22. 18:15
neked,mint régi múzsám :) mi a véleményed a Norbi Update-ről?
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook