Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Napi irányadónk a Hold! fórum

Napi irányadónk a Hold! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
3288. Titánia83 (válaszként erre: 3285. - Tundek)
2011. jan. 19. 10:42

Jobbulást Neked is. A cickafark ülőfürdő segít elmulasztani a gyulladást a női szerveknél.

Na meg az Aviva torna is rendesen helyre teszi azokat. Ja és még eszembe jutott a tengeri sós ülőfürdő. Leszedi a negatív rezgéseket. De ne legyen jódozott.


Már aggódtam, hogy merre jársz! Vigyázz magadra, és öltözz melegen. ;)

3287. szöszipanna (válaszként erre: 3285. - Tundek)
2011. jan. 19. 09:31

Szió!

Teli holdkor szülinap jelent valamit? :)

Anyumnak találtak valami tumor gyanús valamit a májában. Most ezt keresik a dokik hogy mi, daganak e vagy valami más. Reméljük csak valami akármi. :) Pozitív vagyok, mert nem lehet baja!


Fogy a hold holnaptól, akkor hajrá nekünk! Bár ha meghint itt a hó, akkor kimozdulni is alig fogunk. Nincs kivel hógolyózni! :D

3286. tundek
2011. jan. 19. 07:52

Ne feledjétek ma telihold van holnaptól fogy a hold és vele együtt mi is. Na meg a betegség is kifelé fog belőlünk áramolni.


Hold mára:


19-én, szerdán, a Hold a Rák csillagjegyben halad. Ma figyelmetlenebbek vagyunk, nem köt le minket a munkánk. Sértődött megjegyzéseket teszünk kollégáink felé, a becsvágyunk óriási. Szeretnénk bebizonyítani, hogy jó munkaerők vagyunk, - érzelmileg manipuláljuk a főnökünket.


Egészség: Ma a mellkasunk lesz érzékenyebb, - vágyunk a friss levegőre. Ha dohányzunk, akkor csökkentsük az elszívott cigaretták számát, és kérjük meg munkatársainkat, családtagjainkat, hogy ne a jelenlétünkben dohányozzanak. Jót tehet egy kiadós séta a friss levegőn.


Táplálkozás/diéta: Ma érdemes csínján bánnunk a szénhidrátokkal, ha fogyni szeretnénk. Ebben az esetben fogyasszunk kevesebbet a fehér kenyérből, inkább együnk teljes kiőrlésű gabonából készült péksüteményeket. Jó megoldás lehet a magos kenyér is.


Szépség: Ma nagy lépést tehetünk a mellápolásban. Ha megereszkedtek a melleink, akkor először próbáljuk ki a természetes módszereket, hiszen a műtét túlságosan radikális megoldás. Használjunk mellfeszesítő krémet, vagy zselét, melyet jól masszírozzunk be a bőrbe.


Munka/Pénzügyek: Ma a pontosság nem lesz az erényünk, mindent megteszünk a jó munka érdekében. A figyelmünk gyakran elkalandozik, - ebből adódnak a hibák. Az üzleti életben jól szerepelhetünk, jó orrunk van a pénzszerzési lehetőségekhez! Időzítsük mára a tárgyalásokat!


Szerelem: Ma a gyengéd, romantikus szerelem napja van. Csak akkor lesz élvezetes a szex, ha előtte lelkileg is egymásra tudtunk hangolódni. Ha így van, akkor nagyon mélyen éljük meg az erotikát, teljes lehet a testi, lelki összhang közöttünk.


Tipp a mai napra: Ma víz nap van, tehát mindenféle vizes tevékenység jobban sikerül. Megöntözhetjük növényeinket, de figyeljünk arra is, nehogy túlgondoskodjuk őket. A hajunkkal bármit csinálhatunk, nem fog úgy állni, ahogyan szeretnénk. Nem ma van a fodrászat napja sem.

3285. tundek
2011. jan. 19. 07:46

Sziasztok itt vagyok csak behalt a net itt a környéken és 2 nap volt mire rendbe tették. Valami központi kütyü.


Tündi neked is és neked is Titánia jobbulást.


Nem tudom a többiek merre kószálnak.


Most én sem dolgozok mert betegácsiban vagyok az egész nőgyógy részem bevan gyúlladva


Szóval szinte mindenki beteg hát gyógyuljunk


Mi van anyukáddal Szöszi?

3284. szöszipanna (válaszként erre: 3281. - Tündi66)
2011. jan. 18. 18:58
Gyógyulást! Majd számolja be róla, mert érdekel. Főleg hogy anyum sincs jól. Én most úgy döntöttem, hoyg nem olvasok semmit a neten amíg a vizsgálatok be nem fejeződnek. Így is idegbeteg vagyok, hol sírok, hol sajnáltatom magam, pedig nem is én vagyok a beteg. :( Most együtt vagyunk és várom, hogy mi lesz. 2 hét múlva nagyon remélem okosabbak leszünk.
3283. Tündi66
2011. jan. 18. 17:38
Mindenki elveszett. Én is már csak a naplót írom.
3282. Titánia83 (válaszként erre: 3281. - Tündi66)
2011. jan. 16. 20:55
Gyógyulást!
3281. Tündi66
2011. jan. 16. 09:28

Sziasztok!

Nem volt kedvem írni a héten,de összeszedem magamat.

Valami van a jobb kezemmel.Valószinűleg carpalis alagút szindróma. Ezt majd a vizsgálatok igazolják vagy nem. Mindenesetre nagyon rossz. És főleg félek a sok vizsgálattól és,hogy mi lesz. Persze első dolgom ilyenkor,hogy utánna olvasok a neten és ez nem mindig jó.

Hát ez van velem.

3280. Titánia83 (válaszként erre: 3279. - Tundek)
2011. jan. 15. 10:32

Köszönöm! :)


Torokfájással ébredtem. :(

3279. tundek
2011. jan. 15. 08:46

Hold mára:


15-én, szombaton, - délutánig - a Hold a Bika csillagjegyben halad. Ma szívesen sétálunk egy nagyot a természetben, de ne a teljesítményre koncentráljunk. Kissé lustábbak leszünk, nem szívesen gyalogolunk kilométereket. Szívesen hódolunk a szex és az evés élvezetének.


Egészség: Figyeljünk jobban füleinkre, ne tartózkodjunk huzatos helyeken. Érzékenyebbé válhat torkunk területe is, - érdemes elkerülnünk a hideg, jeges italokat. A legtöbbször azonban az sem túl jó ötlet, ha nagyon forró ételeket eszünk. Ha el szeretnénk kerülni a megfázást, akkor fogyasszunk sok vitamint!


Táplálkozás/diéta: Együnk ma minél több retket, burgonyát, répát, zellert. Az utóbbiakat a legelőnyösebb párolt formában elfogyasztanunk. Figyeljünk, hogy ne főzzük túl ezeket a zöldségeket, hagyjuk meg őket kicsit ropogósabbnak, így sokkal egészségesebbek!


Szépség: Ma érzékenyek vagyunk az illatokra. Ha relaxálni, meditálni szeretnénk, akkor vegyünk jázmin illatú illóolajat, ez segít, hogy ellazulhassunk. Ezt az illatot használhatjuk aromaterápiás fürdő alkalmával is. Sokkal nyugodtabbak leszünk, jobban alszunk!


Szerelem: Ma érzéki hangulatban leszünk, fontos lesz számunkra, hogy élvezhessük az élet örömeit. Nemcsak az erotika válik fontossá, hanem az evés élvezete is. Szívesen fogadunk egy finom partnermasszázst kedvesünktől. Még jobb, ha ezt illatos masszázsolajjal tesszük meg.


Tipp a mai napra: Ma van a nagybevásárlás napja. Türelmesebbek leszünk, és még listát sem kell írnunk a bevásárláshoz, hiszen nagyon gazdaságosan vásárolhatunk. Érdemes nagyobb tételben megvennünk a tartós fogyasztási cikkeket.

3278. tundek
2011. jan. 15. 08:45

Sziasztok Csajok


Nálunk is van torna de én nem megyek mert mint a heringek úgy vannak és nálunk is gusztustalan a banda. Én tekerem a bicit és ha 85 kiló leszek akkor elkezdek majd futni nekem az tökéletes volt két éve is


Szép napot és olvassatok is!!!


Sőt gyertek is

3277. Tündi66 (válaszként erre: 3276. - Szöszipanna)
2011. jan. 15. 00:20

Nálunk a tornán elég jó a társaság. És ez sokat számít. Akik olyanok voltak,azok lemorzsolódtak. Mi nyáron voltunk nagyon kevesen,de a 9-10 fő már soknak számít. A terem is kicsi.17-en már zsúfoltan lennénk.

Nem volt erőm írni a héten. Holnap talán pótolom.A gyárban is kikészítettek mindenkit. Kell egy kis pihenés.

Ja! A torna szerdától másfél órás lett,mert kevésnek ítéltük az 1 órát. Most ez nagyon jó így.

2011. jan. 14. 15:31

Én is olvaslak!

Tegnap a tornán annyian voltunk mint még talán soha. Nem értem én az embereket, vagy magamat? Decemberben soha nem voltunk 4nél többen, volt mikor csak én! voltam. Egyik kiscsaj be is szólt, hogy ő azért jött hogy amit karácsonykor felszedett, azt most letornázza. De még nem láttam tornán, előtte sem. Na mind1. Szerintem ezek az emberek azok, akik utána el vannak telve, hogy akkor most ők húúú de lefogytak 1 óra tornától.

Nem ez zavar, csak hogy engem meg a 15 kg plusszommal úgy megnéztek, mintha valami nem is tudom mi lennék. Persze a végén csak elől volt hely és én végig bírtam, és nem én este össze. Nem értem. De értitek mit mondok?! Hogy még ha nem is megy a diéta, meg hízok én is, emberből vagyok, de azért nem nézem le a másikat.

2011. jan. 14. 12:58
Én olvaslak! :)
3274. tundek
2011. jan. 14. 05:34

Sziasztok merre vagytok?


Hold mára:


14-én, pénteken, a Hold a Bika csillagjegyben halad. Ma lassabban dolgozunk, de a munkánk kifogástalan. Szeretnénk kivívni főnökünk elismerését és ennek érdekében túlórákat is vállalunk. Üzleti érzékünk virágzik, időzítsük mára a fontos tárgyalásokat, megbeszéléseket!


Egészség: Ügyeljünk ma torkunk területére. Hideg, jeges italokat semmiképpen se fogyasszunk, de a forró ételeket és italokat is célszerű elkerülnünk. A mézes gyógyteák viszont jót tehetnek a torkunknak, támogathatják szervezetünk védekezőképességét.


Táplálkozás/diéta: Ma a zeller, retek, répa, burgonya ideje jön el, fogyasszunk belőlük minél többet. Érdemes elgondolkodnunk, hogy mennyire van rendben a hétköznapok során az ásványi anyag, fogyasztásunk. Ha nem tudunk változatosan étkezni, akkor fogyasszunk rendszeresen táplálék kiegészítőt!


Szépség: Ma érdemes ásványi anyagokban és vitaminokban gazdag, tápláló pakolásokkal kényeztetnünk az arcbőrünket. Használhatjuk a Holt tengeri ásványok erejét is, de egy uborkapakolás is remek lehet arra, hogy a fáradtságot eltüntessük az arcunkról!


Munka/Pénzügyek: Ma komolyan vesszük a feladatainkat, - lelkiismeretesen dolgozunk. Még a szétszórtabb karakterűek is összeszedettebben, céltudatosabban dolgoznak. Alkalmas a nap arra, hogy a nehezebb feladatokkal is megbirkózzunk, megvan hozzá a türelmünk!


Szerelem: Ma érzéki hangulatban leszünk, szívesen töltünk el néhány kellemes órácskát szerelmünkkel. Fontosabb a szex is. Nem a vad, nyers szex érdekel minket, hanem inkább a hosszú, gyengéd szex hoz lázba. Egyébként is fogékonyabbak vagyunk az élet élvezeteire.


Tipp a mai napra: Ma vehetünk gyógyító fürdőket, különösen jó hatása van szervezetünkre a gyógynövényeknek. Válasszunk növényeket, amelyek megnyugtatnak, ellazítanak minket. Ilyen lehet a levendula, vagy a zsálya is. Különösen jó hatásúak az esti fürdővizünkbe keverve!

3273. tundek
2011. jan. 13. 05:51

Sziasztok Csajok


Szívesen Titánia!


Hold mára:


január 13 Bika


Elem: föld


Rajtunk érezhető hatások

Az előző napokkal ellentétben most aztán semmit sem kapkodunk el, mindennek megadjuk a módját és az sem utolsó szempont döntéseinkben, hogy milyen és mennyi hasznot remélhetünk elhatározásaink kapcsán.


Nem érdemes ilyenkor senkit sem érzelmi alapú döntésekre kényszeríteni, hiszen életünkben most sokkal nagyobb szerepe van a már megalapozott, számunkra biztonságot jelentő dolgoknak!


Kedvező hatást fejt ki az alábbi jegyekre Rák, Szűz, Bak, Halak


Kedvezőtlen hatást fejt ki az alábbi jegyekre

Oroszlán, Skorpió, Vízöntő


Érintett szervek (Műtésük nem ajánlott) Nyak, torok, pajzsmirigy, mandulák, nyelőcső


A könnyen felszívódó tápanyagok ásványi sók


Ajánlott tevékenység

bőrtáplálás, bevásárlás, főzés, fogápolás, pénzügyi dolgok megtervezése, elintézése

3272. Titánia83 (válaszként erre: 3269. - Tundek)
2011. jan. 12. 17:49

Anyósom ma volt fogat húzatni. Nem jött ki, ki kell műteni neki. :(


Most így utólag megnézem, hogy mennyire voltam összhangban a holddal. :D


Én csak ellenőrzésen voltam. Fájt a fejem is. :S


Köszi Tundek! :)

3271. tundek
2011. jan. 12. 17:38
Nálunk szépen sütött délelőtt
2011. jan. 12. 09:20

:) Akkor jó hogy mára shake-zést terveztem! Az jó sok fehérje lesz remélem! :)

Olyan jó lett volna, ha ma is sütött volna a nap, de hát ez van. De lesz még olyan az idén! :)

Szép napot!

3269. tundek
2011. jan. 12. 06:06

Hold mára tessék jönni:


12-én, szerdán, a Hold a Kos csillagjegyben halad. Ma szenvedélyes hangulatban leszünk. Szívesen vitatkozunk, versenyezünk, vagy bonyolódunk új szerelmi kalandba. A flörtben a könnyedség és a testi vágyak motiválnak, nem törekszünk tartós kapcsolatra.


Egészség: Ma a fejünk lesz érzékenyebb, jobb, ha tartózkodunk a káros szenvedélyektől, mint a mértéktelen édességfogyasztás, vagy a cigarettázás. Így kevesebb eséllyel kell szembenéznünk a fejfájás kellemetlen tünetével. Ma ellenőriztethetjük a fogainkat is, de ne ma történjen a foghúzás!


Táplálkozás/diéta: Ma érdemes több fehérjét fogyasztanunk, ez szervezetünk egyik legfontosabb építőköve. Különösen fontos ez akkor, ha rendszeresen sportolunk. Jó ötlet a paradicsom, paprika fogyasztása is, ezek a zöldfélék ellátják szervezetünket vitaminokkal.


Szépség: Ma megtehetjük, hogy új kiegészítőket vásárolunk magunknak. Válasszunk egymáshoz illő fülbevalót és nyakláncot! Ügyeljünk arra, hogy ne költsünk túl sokat, hiszen könnyelműek lehetünk a mai napon, a pénzt illetően! Inkább csak apróságokat vásároljunk.


Munka/Pénzügyek: Ma tetterősek lehetünk a munkahelyünkön, - rengeteg energiával rendelkezhetünk. Türelmetlenebbek is vagyunk, az aprólékos feladatok az őrületbe kergethetnek minket. Ha nagyon feszültek vagyunk, akkor inkább pihenjünk egy kicsit.


Szerelem: Ma temperamentumosabbak leszünk, így nagyobb szükségünk lesz a szexre is. Még akkor is feltámadhat bennünk a vágy, ha már régi a kapcsolatunk, vagy netán feszült a viszony kedvesünkkel. Éljük meg az erotikát, ez enyhítheti a súrlódásokat.


Tipp a mai napra:

Ha szeretünk vásárolgatni, jellemző ránk, hogy gyakran veszünk olyasmit, amit később megbánunk, akkor ma figyeljünk jobban költekező hajlamunkra. Hajlamosak vagyunk meggondolatlanul költekezni. Olyasmit is veszünk, ami teljesen haszontalan.

3268. tundek
2011. jan. 11. 05:49

Sziasztok Csajok igen Szöszi 19 telihold már én is várom a fogyó holdat


Hold mára:


január 11. (kedd) Kos


Elem: tűz


Rajtunk érezhető hatások

Ilyenkor születnek később magunk számára is érthetetlen, hirtelen döntéseink, hiszen ritkán gondoljuk át alaposan a dolgokat, ha úgy éezzük, hogy ezzel drága időt veszítünk,inkább kockáztatunk és bizony sokszor fejjel rohanunk a falnak.


Tanácsok

Indulatainkat, fölösleges energiáinkat inkább sporttal,mozgással vezessük le, semmint veszekedéseket provokáljunk!


Kedvező hatást fejt ki az alábbi jegyekre Ikrek, Oroszlán, Nyilas, Vízöntő


Kedvezőtlen hatást fejt ki az alábbi jegyekre

Rák, Mérleg, Bak


Érintett szervek (Műtésük nem ajánlott) Fej, izomzat


A könnyen felszívódó tápanyagok fehérje


Ajánlott tevékenység

Üveg, ablaktisztítás, szellőztetés, arcmasszázs, kozmetikai arctápláló, de semmiképpen sem arctisztító kezelések, nem ajánlott a fogászati kezelés!

2011. jan. 10. 21:19

Sziasztok!

20tól fogy a hold? Az nagyon jó, mert akkor még a szülinapomon ehetek egy keveset! ;)

Ma tornán olyan nyári hangulat volt, hogy csak na! Jól esett az izzadás és a latin zene, rég volt ilyen. Nem tudom miért volt, de lehet mert sütött a napocska egész nap végre!

3266. tundek
2011. jan. 10. 15:32
Üdv Titánia gyere mindennap és nézd meg mit hoz a hold hatása
2011. jan. 10. 11:01

De örülök, hogy rátaláltam erre a fórumra! :)


Most szóltam a Páromnak, hogy folytassa csak a hajvágást, mert ma az Hold által támogatott. :D

3264. tundek
2011. jan. 10. 06:07

Hold mára:


január 10. (hétfő) Halak


Elem: víz


Rajtunk érezhető hatások

Mások érzései, gondolatai, esetleg megjegyzései jelentősen befolyásolják napjainkat, könnyen fedobják hangulatunkat vagy romba döntik önbizalmunkat.


Tanácsok

Stabilabbnak fogjuk érezni magunkat, ha nem veszünk mindent magunkra,illetve helyén kezeljük az alaptalan megjegyzéseket!


Kedvező hatást fejt ki az alábbi jegyekre Bika, Rák, Skorpió, Bak


Kedvezőtlen hatást fejt ki az alábbi jegyekre

Ikrek, Szűz, Nyilas


Érintett szervek (Műtésük nem ajánlott!) Lábszár, boka, idegrendszer


A könnyen felszívódó tápanyagok szénhidrátok


Ajánlott tevékenység

talpmasszázs, úszás, vízi sportok, szauna, lábápolás, öntözés, zenehallgatás, meditációk de! nem ajánlott a pedikűr, hajvágás, hajmosás, hajfestés!

3263. tundek
2011. jan. 10. 06:04

Sziasztok Csajok


Igazad van Béka de azért gyere ha tudsz

3262. gyöngyi (válaszként erre: 3260. - Béka09)
2011. jan. 9. 17:32

Olaszországba megyünk a Svájci határ mellé:cerviniáőba.

Tavaly megfogadtuk, nem megyünk többet Ausztriába. Nagyon nagy a különbség és árban ugynaz...Már alig várom!

3261. Béka09
2011. jan. 9. 15:16

Sziasztok!!

Szia Tundek!


AZért igyekszem napi szinten olvasni benneteket de írni nem mindig tudok!

Tundek Te is jól el voltál tűnve egy ideig és hiányoztál..szóval meg próbálok én nem hiányozni...aranyos ,hogy gondoltok rám,jól esik..

A naplókat is olvasom ám!! Tündi az intenzív gyaloglás egy nagyon -nagyon jó ötlet!!! :)))

Remélem sikerül nagy levegőt venni és sikerül lefogyni!Megint nagyon szeretnék legalább 65-60 kiló lenni! És leszek!!!

Szép napot Nektek!!!

....és emlékeztek?

MOSOLYOGJATOK!!!

:)

3260. Béka09 (válaszként erre: 3257. - Gyöngyi)
2011. jan. 9. 14:42

Szia Gyöngyi!

Voltam..ott szilvesztereztem és nagyon jó volt! A Weissensee partján laktunk és ott volt egy kisebb pálya és onnan kocsival át mentünk 20 kmrre Nassfeld-re amihez sztem egy hét kell legalább és ott kell lakni ,mert nagy pálya..Hazafele korán elindultunk és még egy fél napot síeltünk Ötscher-Lachenhofban..sok a magyar de "közel" van aránylag és jók a pályák!!!

:)))

TE? Hova mész???

3259. tundek
2011. jan. 9. 12:48

Sziasztok Csajok


Tündi boldog szülinapot a kicsikédnek


Ilyenkor nem is szabad fogyizni

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook