Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Napi irányadónk a Hold! fórum

Napi irányadónk a Hold! (beszélgetős fórum)


18. tundek
2009. máj. 14. 09:47

jó reggelt!


Mai napra:


A mai napunkra szinte ugyanaz jellemző mint a tegnapira, talán egy kis érdekesség még pluszban:


Ha a Hold a Bakban jár: óvakodjunk a haragtól, veszekedésektől.

Nem szabad alkalmazottat ebben az időszakban felvenni.


A felszálló ág viszont kedvez a hajvágásnak.


Viszont a mai nap jó nap egy új tevékenység elkezdéséhez.


Szép napot mindenkinek

17. 262b7bb370 (válaszként erre: 15. - Tundek)
2009. máj. 13. 11:56
Köszi:)))
16. 262b7bb370 (válaszként erre: 11. - Tundek)
2009. máj. 13. 11:55

Köszönjük szépen!


Érdemes felvenni a ritmust. Ha megtanulunk összhangban élni vele, nem az ár ellen úszunk. A régiek ezt nagyon jól tudták:)


"A Hold világítótoronyként ragyog fönn az égen"

15. tundek
2009. máj. 13. 11:47
Adra grat a drágáidhoz nagyon édesek.
14. tundek (válaszként erre: 13. - 262b7bb370)
2009. máj. 13. 11:46
Igen Adra lehet, de nem olyan rég óta, most kezdett el érdekelni kb 1 hónapja. Azóta állandóan ilyen dolgokat olvasok és nagyon érdekesnek találom. Te is benne vagy ezekbe a dolgokba?
13. 262b7bb370 (válaszként erre: 9. - Tundek)
2009. máj. 13. 11:43
Akkor nem véletlen, hogy ennyire izgat a hold:))))
12. tundek (válaszként erre: 10. - 91675d4a35)
2009. máj. 13. 11:06
A mai napon én is olyan nyomott és szinte semmi vagyok. Olyan rosszul is aludtam nem volt jó éjszakám
11. tundek
2009. máj. 13. 10:11

mai nap:


A holfdfázis még mindig az utolsó negyedben van.

Tegnap óta belépett a bak jegyébe.


Nem kell tartanunk a nagy érzelmi felindulásoktól, amikor a Hold a Bak jegyében jár. Előnyösebb, ha foglalkozunk az üzleti, jogi, vagy pénzügyi dolgainkkal. Ezen a napon jobban tudunk eleget tenni kötelezettségeinknek, megnő a felelősségtudatunk. Ne hagyjuk, hogy erőt vegyen rajtunk a pesszimizmus, ami ilyenkor előfordulhat, hanem inkább a hosszú távú terveink megvalósításával töltsük a napunkat.


Kedvező: föld megmunkálásra, komoly tanulmányokra vagy szellemi foglalkozásra, ingatlan ügyekre, tradíciók és szabályok, fegyelem betartására.


Kedvezőtlen: szerelmi, érzelmi ügyekre, viszonyokra, barátkozásra, pénzügyekre, könnyedségre.


A Baknak a FÖLD a zodiákus eleme ezért ma melankólikus, lassú, ragaszkodó vérmérséklet lesz ránk jellemző.


Ma ne tegyük ki szervezetünket erős megterhelésnek, sportnak. Nem tesz jót a csontoknak, izületeknek, védjük a térdünket.


Pótoljuk ma a hiányzó ásványi anyagokat a szervezetben. Együnk sok tejterméket a calcium pótlására és ma fogyasszunk sok céklát is.


Ma a munkánkat is kötelességtudóan fogjuk végezni, és az elvégzett mnukának nagyon fogunk örülni.


Ma ne mossunk ha nem muszály, viszont kozmetikushoz feltétlen mehetünk gyantáztatni szőrteleníteni. Körömápolás és testkezelés. Ezekre igazán alkalmas a mai nap.



Szépp napot mindenkinek!!

2009. máj. 13. 10:03
Nagyon várom a mait, eddig borzalmas napom van, és bár a gondjaim nem nagyok és megoldhatók, mégis magam alatt vagyok pöttyet.
2009. máj. 13. 09:27

Jó reggelt nektek.


Már készül a mai napra az útravaló.


Szia Adra, teljesen igazad van, mert én rák vagyok, rám ez teljesen igaz.

8. 262b7bb370 (válaszként erre: 7. - Patrícia2000)
2009. máj. 13. 07:41

Telihold időszaka, amikor a föld, a nap és a hold egy vonalban állnak. Ilyenkor még a nap gravitációs vonzása is hozzáadódik a holdéhoz és ez a nyomás hatással van ránk.

Vannak emberek akik sokkal jobban reagálnak a hold ciklusokra, mozgásokra. Ilyenek a rák jegyűek, vagy akiknél a hold jelentős szerepet játszik a személyiségben.


Teliholdkor fokozódik a feszültség.

2009. máj. 12. 16:12
Tündi, miért van az, hogy teliholdkor én, apukám is nem tudunk rendesen aludni,nem tudjuk magunkat kipihenni? egyszerűen ilyenkor fáradtan ébredünk, nem alszunk kellőképpen mélyen.
2009. máj. 12. 16:10
szia tündi, látom ez az én napom. ma gyüminapom van a diétában. kerti munkát is végeztem ma. a férjem autót akar lecserélni, nagyon kedvez most mindennek a hold.
2009. máj. 12. 10:56

mai nap:


Ma a holdfázis az utolsó negyedben van.

FOGYÓ HOLD fázisáról beszélünk.

Ma érdeklődő nyitott hangulatban leszünk.

A Hold a Nyilas jegyében jár délutánig ezután átlép a Bak jegyébe


Nagyobb az életkedvünk és az energikusságunk, optimistán látjuk a dolgokat, csak arra vigyázzunk, hogy jó kedvünkben ne lőjünk túl a célon. A sztereotipikus dolgokból kimozdulhatunk.


Kedvező ez a nap eljegyzésre, házasságra, jogi, peres, bírói ügyekre, új dolgok elkezdéséhez, új környezet felfedezéséhez, üzletre, eladásra, vállalkozásra, sportra, pénzügyek intézésére, költözködésre, egyházi emberekkel való kapcsolatra.

Szinte mindenre jó ez a nap.


Felszálló ág van ami azt jelenti, hogy a napod harmónikus, jótékony és támogató lesz.


A mai nap nagyon jó a fogyókúrára. Az anyagcserénket könnyen lehet ma serkenteni, menjünk mozogni. Kerti munkát végezzük. Táncoljunk, ússzunk.


A mai napon sok fehérjét fogyasszunk. Főleg olyanokat ami a bélműködést serkentik.


Ma fogyasszunk zsályát, gyermekláncfüvet, fahéjat.


Mai napon jótékony hatással lesz ránk a méregtelenítés a masszázs.


Ma egy kicsit türelmetlenebbek vagyunk a munkahelyen, mert a nyilas = tűz és lobbanékonyabbak vagyunk ma. Könnyebben elmondjuk ma a nem túl jó véleményünket.


Mivel délutántól a bak jegyébe lépünk estére nyugodtabbak leszünk és kedveskedjünk szerelmünknek, kényeztessük őt.Ma mindent megteszünk szerelmünkért.


Süssünk kenyeret, vagy süteményt nagyon jó rá a mai nap.



Szép napot mindenkinek!!!!!!

2009. máj. 12. 10:23
Szia Tina az a helyzet, hogy legalább 10 helyről szedegetem össze őket, de elküldöm majd a linkeket neked
2009. máj. 12. 10:04

A fogyóhold, azaz C betū formázásakor az energiák kifelé hatnak, vagyis minden olyan dolog könnyedén és tartósan elvégezhetõ, amely a tisztulást, megszabadulást jelöli.


A növõhold, azaz D betū formázásakor pedig az energiák befelé hatnak, vagyis minden olyan dolog végezhetõ el ilyenkor könnyedén és tartósan, amely a táplálást és növekedést célozza. Amikor a Hold nem látható, helyén egy sötét korong "díszlik", akkor van újhold. Ilyenkor indul el egy újabb ciklus, ezért ekkor a legalkalmasabb az idõ, hogy régi terveink valóra váltását elkezdjük.


A legszebb látványt viszont a telihold adja, mert teljes felületen veri vissza a Nap fényét, ezért egy kerek fénylõ égitestnek láthatjuk. Szépsége megindítja lelkünket, elérzékenyülünk, sõt akár túlérzékennyé válhatunk. Pontosan ez az, amire figyelnünk kell ekkor: érzéseink, lelkünk szeretne sokkal, de sokkal több figyelmet kapni. Ezért jönnek felszínre ilyenkor elnyomott érzéseink, sérelmeink, amin nem igazán tudunk ilyenkor uralkodni.


A Hold ciklusa mindig Újholddal kezdõdik. Ilyenkor csak egy sötét korongot láthatunk az égen. Ez az idõ a legalkalmasabb a megújulásra, szervezetünk méregtelenítésére, gyógyító diétázásra. Érzékenyek vagyunk lelkileg, ezért érdemes a stresszes helyzeteket elkerülni, finom gyógyteákat inni, meghitt légkört teremteni, meditálni.


A következõ két hét a Növõ Hold ciklusa: a befogadás, begyūjtés, felhalmozás optimális idõszaka. A folyamatok kívülrõl befelé hatnak. Ezért erre az idõszakra idõzítsünk minden olyan tevékenységet, ami testünk, lelkünk, szellemünk táplálását szolgálja. Minden sokkal könnyebben és hatékonyan érvényesül ilyenkor. Kozmetikusnál a bõrtáplálás, tetoválás hatékonyabban végezhetõ el. Edzésen az izmokat növelhetjük.


A Telihold idõszaka a szemünknek gyönyörū látványt nyújt, de fokozottan érzékenyek vagyunk ekkor. Az energiák szabadon áramlanak kifelé, ezért a legkisebb terhelés is óriási energia veszteséggel jár. Ettõl vagyunk fáradékonyak, szélsõségesek. Ilyenkor figyelmetlenségünk miatt több a baleset, a sebek pedig jobban véreznek, nehezebben gyógyulnak. Sok szülés indul el ebben az idõben. Ezen a napon gyūjtött gyógynövények sokkal hatékonyabbak, nagyobb gyógyerõt fejtenek ki, mint amit máskor szednek. Érdemes citromfū teát fogyasztani, és kerülni a lehetséges stresszhelyzetet.


A következõ két hét a Fogyó Hold ciklusa: az energiafolyamatok belülrõl kifelé hatnak, vagyis a kitisztulás, kiengedés, méregtelenítés optimális idõszaka. Jó idõszak a pihenésre, terhektõl való megszabadulásra, átértékelésre, szortírozásra az élet minden területén. Sokkal könnyebben fogyunk ilyenkor, gyorsabban szabadulunk meg a bõrkeményedésektõl, toxikus anyagoktól. A mūtétek jobban sikerülnek, a tisztító jellegū házimunkát könnyebben és hatékonyabban végezhetjük el. A nagymosás és a folttisztítás kevesebb mosószert igényel. Kozmetikusnál a bõrtiszítás, epilálás sokkal alaposabb, mint a Növõ Holdnál. Edzésen ez a szálkásítás ideje.

2009. máj. 12. 10:00

Szia! Engem is érdekel, mert inkább a hold tulajdonságai jellemzőek rám:-)

Hol találtad, írd meg priviben? Köszi

2009. máj. 12. 09:58
Sziasztok! Nem tudom érdekelnek-e benneteket a számunkra előre látható horoszkópok, ezen belül a holdhoroszkóp. Nemrégen kezdtem el érdeklődni ez iránt, de nekem nagyon érdekes és új dolgokat mutatott meg. Ezentúl mindennap leírom a holdhoroszkópot akinek van jó hozzászólása az adott napra az tegye meg, hátha segítünk vele valakinek. A Hold befolyásolja mindennapjainkat, hangulatunkat, életünket. Ha csak olvasni akarod és hozzászólni nyugodtan tedd meg!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook