Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Napi irányadónk a Hold! fórum

Napi irányadónk a Hold! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
3438. Tündi66
2011. júl. 14. 11:20

Sziasztok!

Itt is meleg van. Tegnap a nyugdíjas búcsú nagyon jó volt. Táncoltam is sokat. Meg segítettem a tálalásban,összeszedésben. Újra tálalásban. Most már bánom,hogy kevés sütit ettem. De abban a melegben nem volt étvágya szinte senkinek.

3437. tundek
2011. júl. 14. 10:16

Szia Gyöngyi pároddal mi van gyógyulgat szépen?


Iszonyú meleg van nálunk igyatok nagyon sokat

3436. gyöngyi
2011. júl. 14. 10:07
Én itt vagyok, de úgy tűnik egyedül!
3435. tundek
2011. júl. 13. 14:55

Sziasztok Csajok iszonyatosan meleg van és az utcán ez még elviselhetetlenebb. Úgy sietek haza mindig mint állat, mert már majd kitikkadok


Merre vagytok?

3434. gyöngyi (válaszként erre: 3433. - Tundek)
2011. júl. 11. 14:40
Nekem itt van 9 gyerek...muszáj lelkesnek lennem, különben legközelebb nem ide akarnak jönni!
3433. tundek
2011. júl. 11. 13:14
Hát én egyáltalán nem voltam lelkes ma a melóban sőt
3432. tundek
2011. júl. 11. 13:13

Egy kis hold mára


11-én, hétfőn, a Hold belép a Nyilas csillagjegybe. Optimistán tekintünk a munkahét elé, úgy érezzük, hogy a hegyeket is meg tudnánk mozgatni. Nagy lendülettel látunk neki a tennivalóknak, bár a pontosságunk hagy maga után némi kívánnivalót. Ma szívesen hangoztatjuk a véleményünket és ez konfliktusokat is jelenthet.


Egészség: Ma az ülőmunkát végzőknél vagy rossz fekhelyen alvóknál jelentkezhet derékfájdalom. Ha már nem tudjuk elviselni a derékfájást, akkor ideje felkeresnünk egy reumatológust. A megoldást gyakran a gyógytorna jelenti, de a szék, vagy matrac cseréje is segíthet.


Táplálkozás/diéta: A hétköznapok során kevesebb vitamint fogyasztunk, természetes formában, mint amennyire szükségünk lenne. A legjobb vitaminforrás a gyümölcs, ám aki savasodásra hajlamos, jobb, ha csak kisebb mennyiségeket fogyaszt belőle.


Szépség: Ma szépségünk érdekében a combjainkat érdemes megdolgoznunk. Ezt megtehetjük az edzőteremben is, de bemelegítés nélkül tilos erőteljes, megerőltető gyakorlatokat végeznünk. Többre megyünk, ha inkább többször, kevésbé intenzíven tornázunk.


Munka/Pénzügyek: Ma lelkesen dolgozunk. Igaz, a türelmet igénylő, túlságosan aprólékos feladatokhoz nem sok kedvünk van. Inkább arra vágyunk, hogy szabadjára engedhessük a fantáziánkat, - sok jó ötletünk támadhat. Negatívum, hogy a végsőkig ragaszkodunk a véleményünkhöz.


Szerelem: Ma romantikus hangulatban lehetünk, vágyunk rá, hogy kedvesünknek kimutathassuk az érzelmeinket. Hívjuk meg szerelmünket egy egzotikus étterembe, és természetesen gondoskodjunk a gyertyafényről és a meghitt hangulatról is. Lepjük meg egy szép ajándékkal!


Tipp a mai napra: Ma hangulatunk vidám és optimista lehet, ezért érdemes kedvesünkkel, gyermekeinkkel töltenünk az időnket. Szervezzünk programot, ami minden családtagunknak megfelel. A lényeg az önfeledt, játékos időtöltés!

3431. tundek
2011. júl. 11. 13:11

Sziasztok Csajok Tündi jobbulást vigyázz magadra


Gyöngyi Apa hogy van?


Tegnap mi is elmentünk Apával fürdeni kettesben nagyon klassz volt csak az a baj, hogy nehezen tudok feloldodni de azért lassan megyeget még jó hogy ő ebből sokat nem vesz észre. Szedem a bogyóimat már 3. napja és egy kis javulást már látok de ez lehet csak a c vitamin szindróma. De nekem már az is jó


Szép napot nektek itt dög meleg van fő az ebédem zöldbab leves rántott husi és petrezselymes burgi

3430. Tündi66
2011. júl. 11. 12:42

Sziasztok!

Jól vagyok! Végre:)

3429. gyöngyi
2011. júl. 11. 09:17
Estére hidegfrontot mondtak!
2011. júl. 11. 09:07

Sziasztok!

Én most vettem gyerekeknek való 30 faktoros vízálló krémet. Nagyon jó, mert még tegnap sem égett le a fehér bőröm, hanem kezd színem lenni. Igaz a párom lassan csoki színű, mert a kreol bőrét nagyon fogja, de én csak világítani nem szeretnék mellette. Barna soha nem leszek. :)

Van egy kiscicánk, most ő tölti ki minden napunkat.

Olvaslak benneteket, vigyázzatok magatora, mert ebben a melegben az ember jobban megvisel mindent!!

Millió puszi!!!

3427. gyöngyi
2011. júl. 11. 08:44
Remélem jobban vagy! Nagyon kell vigyázni a napon!
3426. Tündi66
2011. júl. 10. 11:48
Azt gondolom,hogy tegnap kaptam egy enyhe (remélem) napszúrást.
3425. gyöngyi
2011. júl. 10. 07:36
Na a családi perpatvarról inkébb lemondanék...
3424. tundek
2011. júl. 9. 07:57

Egy kis hold mára:


9-én, szombaton, a Hold belép a Skorpió csillagjegybe. Ma sértődékeny, lehangolt kedvünk lehet, ami könnyen elősegíti a családi veszekedéseket. Ne bántsuk egymást, és hunyjunk szemet párunk hibái felett is. Ne provokáljunk konfliktusokat, mert ma csúnya vége lehet!


Egészség: Foglalkozzunk ma a nemi szervek, húgyvezeték, meddőség, a menstruációs problémák panaszaival. A női bajok ellen vegyünk gyógynövényes ülőfürdőt! Ma érzelmileg a dolgok mélyére tudunk hatolni, így előre léphetünk az önismeretben is.


Táplálkozás/diéta: Ha kedvünk támad egy kis lazításra, akkor menjünk el egy különleges étterembe. Megpróbálkozhatunk a keleti konyha pácolt, nyers halkülönlegességeivel, de ehetünk nemes penésszel érlelt sajtokat is. Utóbbi ínyenc borral az igazi!


Szépség: Ma intim testrészeinkkel foglalkozhatunk eredményesen. Ha bikini vonalat szeretnénk csináltatni, akkor ma van ennek a napja. Ha szőrtelenítés után kellemetlen érzésünk támad, akkor kenjük be az érintett bőrfelületet nyugtató krémmel.


Szerelem: Ha szerelmesek vagyunk, akkor ma fontossá válik a szex. Nem tudjuk elképzelni a szerelmet szex nélkül, ugyanakkor fontos, hogy kapcsolatukat kizárólagosnak tudhassuk. Ha úgy gondoljuk, hogy vetélytársunk akad, akkor féltékennyé válunk.


Tipp a mai napra: Érdemes ma komolyabb önismereti munkába kezdenünk. Gondolkodjunk el azon, hogy milyen feldolgozatlan élményeink vannak, akár segítséget is kérhetünk a feldolgozáshoz. Érdekes, sokat mondó álmaink lehetnek.

3423. tundek
2011. júl. 9. 06:55

Sziasztok Csajok olvasgattam a naplótokat ezek szerint egyikünk élete sem fenékig tejfel, de optimistának kell lenni, mert csak akkor fogunk előre jutni


Legyen szép a napotok.

3422. gyöngyi (válaszként erre: 3418. - Tundek)
2011. júl. 7. 13:30
Vastagbél-daganattal. Nézz bele a naplómba...Nem volt egyszerű, de most már a körülményekhez képest jól van.
3421. Tündi66
2011. júl. 6. 20:30

Sok a balhé. Olvasgass bele a naplómba.

Holnap szerelik a gázat. Nem fogom kifizetni,csak 2 harmadot. Ha annyira ragaszkodik az 1 harmadért,akkor fizesse ki ebből is a részét.

Ez megint balhét hoz!

64 kg vagyok. Nem tudok visszamenni a 60-ra. Sajnos,ha zizi vagyok eszek. Ez már csak így van. Szedtem újra a lint 2 hétig,de semmi hatás. Még volt itthon bogyó régről,mikor nem szedtem be,mikor nem használt már.

3420. tundek
2011. júl. 6. 18:33
Szia Tündi igyekszem nem eltünni. Minden oké veletek? Gyerekek? Exed?
3419. Tündi66
2011. júl. 6. 16:23

Szia!

De jó,hogy jöttél!Csak mindig eltünsz! Most ne vesszél el!!

3418. tundek
2011. júl. 6. 15:18

Sziasztok Drágáim látom néha benéz valaki de nem nagyon van már együtt a nagy csapat


Mi van veletek? majd írjatok pár mondatot kivel mi van?


Gyöngyi mi van a pároddal mire műtötték?

3417. gyöngyi
2011. jún. 30. 11:41
Ma már voltam nála és egészen jól érezte magát. Persze- a körülményekhez képest.
3416. Tündi66
2011. jún. 30. 09:06

Akkor remélem minden rendben lesz.

Látod,nem jönnek a csajok:(

3415. gyöngyi
2011. jún. 29. 20:22
Ma volt a műtét, az orvos azt mondta, hogy jól sikerült és nagyon jó esély van a teljes gyógyulásra.
3414. Tündi66
2011. máj. 20. 16:49

Halihó!!!

Megint eltünsz??Ne már!

2011. máj. 19. 23:17
És lehet mesélni tundek, hogy mi történt veled azóta??
3412. Tündi66
2011. máj. 17. 15:22

Szia!

Barátnőm a gyárban is 90 napozik. Jól betartja,igaz kisebb bűnök beleférnek. PL.nyugdíjas búcsú. Szépen fogy vele.

3411. tundek
2011. máj. 17. 08:12

Jó reggelt mindenkinek


Rövid elemzés a mai napra:


2011. MÁJUS 17., KEDD (a Mars napja)


Délután 1 óráig továbbra se kezdjünk bele olyan dolgokba, amelyek különleges jelentőséggel bírnak a számunkra.


Koradélutántól este fél 8-ig lazább időszak következik: új, fontos ügyeket ekkor sem érdemes elindítani, de a bennünk lévő feszültség, amely rosszabb esetben másokkal megélt konfliktusok formájában jelentkezik, a délután és az este folyamán egyre szűnik.


Este különösen legyünk óvatosak a közlekedésben és mindenben, ami balesetveszélyes. Ezeket figyelmetlenségek okozhatják, ezért ügyeljünk arra, hogy ne lankadjon a koncentrációnk, bármilyen tevékenységet végzünk is.


Késő este már úgy érezhetjük magunkat, mint akit "besóztak". Legszívesebben elindulnánk bejárni a nagyvilágot, de legalábbis hosszú távú terveket kezdünk szövögetni. Újra optimistán nézünk a jövőbe, és egyre jobb a hangulatunk.

3410. tundek
2011. máj. 16. 18:46

Sziasztok Csajok itt vagyok hosszú idő után. Remélem nem fogok megint elveszni, de nehéz időszakon vagyok túl azaz talán még nem is teljesen de igyekszem túl lenni.


De jó Tündi 25 év nem semmi és ha a kilók is mennek az csak szupi. Én sem szedek semmit és soha többet nem is fogok az tuti. Ma újra kezdtem a 90 napost önerőből megpróbálok segítség nélkül megszabadulni pár kilótól.

3409. Tündi66
2011. márc. 31. 07:57

Sziasztok!

Holnap törzsgárda ünnepség lesz. 25éves dolgozója vagyok gyárunknak. Csini szeretnék lenni,de 62 kg-val jobban zavarnak a hurkák,mint mikor 84 voltam. JÓL kinézek az 5 évvel ezelőtti képeken az biztos.

Ez az étrend,amit a naplóba beírtam nagyon jó!Jól elindultak lefele a kilók minden "segítség" nélkül.

Annyira hiányoznak a régiek. Olyan jó volt,mikor annyi mindent megbeszéltünk itt.

Szép hétvégét mindenkinek!!

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook